1930-1933 is toch de jaren 30? Wat danquote:
Probeer je domme fout nou niet goed te pratenquote:Op zondag 16 oktober 2011 11:24 schreef pberends het volgende:
[..]
1930-1933 is toch de jaren 30? Wat dan?
Huh, S02 al begonnen?quote:Op maandag 17 oktober 2011 15:48 schreef marcodej het volgende:
Nog geen subtitles van e04 beschikbaar?
Engelse ondertitels zijn inderdaad zeer handig. Bij dit soort series gebruiken ze nogal eens woorden die zeker met die accentjes vaag klinken.quote:Op maandag 17 oktober 2011 17:28 schreef marcodej het volgende:
Deze ep was goed te volgen (heerlijke aflevering weer), maar soms zijn de details lastig te volgen en dan zijn engelse ondertitels wel handig.
Eén van de smerigste dingen die ik in een lange tijd op TV heb gezien.quote:Op maandag 24 oktober 2011 15:50 schreef golfer het volgende:
De nieuwe was wel weer een heftige aflevering. Vooral op het laatst met Jimmy en Richard bij die ouwe man in de rolstoel.
Idd. Al waren Eli en die wrench ook neit zo heel fijn om te zien. En die brandende kerel van ep4 :pquote:Op maandag 24 oktober 2011 17:23 schreef feeling_sinister het volgende:
[..]
Eén van de smerigste dingen die ik in een lange tijd op TV heb gezien.
Dat is de bedoeling ook denk ik.quote:Op maandag 24 oktober 2011 22:17 schreef kensei het volgende:
Briljante episode weer, puur genieten!
Lijkt me best pijnlijk overigens:
[ afbeelding ]
Toch kan je het best overleven![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |