Wat moet ik dan met mijn Waldorf & Statler-avond?quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 14:17 schreef iBenny het volgende:
Laatste Hotter than my daughter vanavond
Nooooooeeeees!quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 14:17 schreef iBenny het volgende:
Laatste Hotter than my daughter vanavond
Zelfde sollicitatiequote:Op vrijdag 14 oktober 2011 15:06 schreef PatriQue89 het volgende:
Zo, ook weer achter de rug. Ik ben bnieuwd, hoor het vanavond.. Doortje moet om 18.00 uur
yes! Worden meerdere mensen aangenomen.. Ik heb alleen het gevoel dat het bij mij een Nee wordt.quote:
Aaaahquote:Op vrijdag 14 oktober 2011 15:21 schreef PatriQue89 het volgende:
[..]
yes! Worden meerdere mensen aangenomen.. Ik heb alleen het gevoel dat het bij mij een Nee wordt.
jaa.. Druk bezig! Als k thuis ben ff bellen met randstad.. Voor de belastingtelefoon. K had niet meer gereageerd.. Blijkbaar hebben ze toch mensen nodig, anders bellen ze niet steeds lijkt me!quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 15:29 schreef iBenny het volgende:
[..]
Aaaah.
Das dan wel weer jammer.. maar je had meerdere dingen op het oog toch?
nee, lijkt me ook niet.. Ik hoop het voor jequote:Op vrijdag 14 oktober 2011 15:32 schreef PatriQue89 het volgende:
[..]
jaa.. Druk bezig! Als k thuis ben ff bellen met randstad.. Voor de belastingtelefoon. K had niet meer gereageerd.. Blijkbaar hebben ze toch mensen nodig, anders bellen ze niet steeds lijkt me!
Enorm druk met school/werk geloof ik.quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 18:15 schreef PatriQue89 het volgende:
Weet iemand trouwens waar Bellatrix is? Ik mis d'r
Wat voor school doet ze dan?quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 18:17 schreef Lutte het volgende:
[..]
Enorm druk met school/werk geloof ik.
Sinds wanneer is journalistiek als studie zijnde druk?!quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 18:18 schreef Zeroku het volgende:
Wilde die geen Journalistiek gaan doen?
Weet niet precies, dacht dat ze aan een nieuwe studie wilde beginnen, toen toch niet en uiteindelijk een andere studie?quote:
Ik weet niet of ze Journalistiek doet, maar als ze dat doet is ze sowieso later ingestroomd. Misschien moet ze een berg werk inhalen?quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 18:19 schreef Renesite het volgende:
[..]
Sinds wanneer is journalistiek als studie zijnde druk?!
Ja, ik weet ook niet zeker of dat zo is.quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 18:19 schreef Renesite het volgende:
[..]
Sinds wanneer is journalistiek als studie zijnde druk?!
Dat lijkt me dan wel ja.quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 18:21 schreef ValHallen het volgende:
[..]
Ik weet niet of ze Journalistiek doet, maar als ze dat doet is ze sowieso later ingestroomd. Misschien moet ze een berg werk inhalen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |