Zal wel hard gaan, zeker nu ze zo lang niet zijn geweest.quote:Op dinsdag 6 maart 2012 13:18 schreef Norrage het volgende:
Ik ga er in ieder geval goed voor zitten dan (of gewoon naar een fysiek verkooppunt) want een kaartje moet ik hebben
Daaromquote:Op dinsdag 6 maart 2012 13:21 schreef alors het volgende:
[..]
Zal wel hard gaan, zeker nu ze zo lang niet zijn geweest.
En iedereen kan toch een account op Waste aanmaken?quote:Op dinsdag 6 maart 2012 13:22 schreef Bosbeetle het volgende:
Iemand wel eens een kaartje besteld via W.A.S.T.E. er staat dat het daar 7 maart in de vvk gaat en pas 8 maart op ticketmaster
Tickets van Waste zijn Nederlandse kaartjes die met de post naar Engeland zijn gegaan, daar in een Engelse envelop zijn gestopt en zo naar Nederland worden gestuurd.quote:Op dinsdag 6 maart 2012 13:22 schreef Bosbeetle het volgende:
Iemand wel eens een kaartje besteld via W.A.S.T.E. er staat dat het daar 7 maart in de vvk gaat en pas 9 maart op ticketmaster
Ja lijkt mij ookquote:Op dinsdag 6 maart 2012 13:23 schreef Mansjester het volgende:
[..]
En iedereen kan toch een account op Waste aanmaken?Dus in feite is het gewoon reguliere verkoop?
Ooit gedaan voor Sigur Ros, ging prima. Je betaalde volgens mij wel iets meer maar je had wel voor de grote meute uit je kaarten.quote:Op dinsdag 6 maart 2012 13:22 schreef Bosbeetle het volgende:
Iemand wel eens een kaartje besteld via W.A.S.T.E. er staat dat het daar 7 maart in de vvk gaat en pas 9 maart op ticketmaster
Ok, gaan we ook maar doen danquote:Op dinsdag 6 maart 2012 13:24 schreef Felixa het volgende:
[..]
Ooit gedaan voor Sigur Ros, ging prima. Je betaalde volgens mij wel iets meer maar je had wel voor de grote meute uit je kaarten.
We lopen ook iets te hard van stapel hier, zonder enig vooronderzoek. Zoek gewoon die site eens door zeg....quote:Op dinsdag 6 maart 2012 13:37 schreef indiaantje89 het volgende:
Wat voor betaal opties zijn er mogelijk op WASTE? Beetje onduidelijk allemaal?
Dan laat je die anderen toch ook een account aanmaken?quote:Op dinsdag 6 maart 2012 13:34 schreef Idioteque het volgende:
Enige lastige van de WASTE verkoop is dat je dus max 2 kaarten kan kopen en ik nog meer kaarten moet hebben en dan niet weet of ik voor datzelfde vak/vloer nog kaarten kan krijgen...
Creditcardquote:Op dinsdag 6 maart 2012 13:37 schreef indiaantje89 het volgende:
Wat voor betaal opties zijn er mogelijk op WASTE? Beetje onduidelijk allemaal?
61 Euro zelfs, bij de meeste europese concerten....zie ik nu...Wel lekker duur zeg...quote:Op dinsdag 6 maart 2012 13:49 schreef thettes het volgende:
Ligt het aan mij of is het wel redelijk prijzig??
Mwah Westergas was destijds toch een euro of 42? Beetje inflatie, garantie op geen last van de elementenquote:Op dinsdag 6 maart 2012 13:49 schreef thettes het volgende:
Ligt het aan mij of is het wel redelijk prijzig??
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |