FOK!forum / Relaties & Psychologie / [Als versieren niet zo makkelijk gaat] #325 Spuiten en slikken
Axel1988dinsdag 11 oktober 2011 @ 16:36
123prep.jpg
Wat?

Deze reeks is niet zozeer puur gericht op de daadwerkelijke methodiek van het versieren, maar op de mentale problematiek van de mensen die maken dat ze dus sowieso al een achterstand lopen als het gaat om het benaderen van vrouwen (of mannen).

Wat bedoel je daarmee?

Sommige mensen zouden nog liever bungee-jumpen dan dat ze een vrouw/man aanspreken. Mensen met een sociale achterstand of een anderzijds verwaarloosd leven waardoor ze niet eens meer al te sterk in hun schoenen staan. Nieuw contact met andere mensen is té eng.

Maar je wil toch versieren?

Er is in de reeks al advies gegeven over het echte versieren. Dat je het als bovenstaand persoon, of als je je uiterlijk niet enorm mee hebt, niet moet proberen in het 'echte' uitgaansleven. Onzekerheid wordt bij dat soort gelegenheden enorm snel opgepikt.

Hoe ontmoet ik dan nieuwe mensen?

Ga weg bij je ouders om ergens te studeren / werken. Het liefst in een flatje, leer stapsgewijs je buren kennen, ga op een sport, ga elke week een paar keer naar de bibliotheek met wat huiswerk of een boek. Er kan dan vanalles gebeuren, en zeg nou zelf, dat is toch veel productiever dan uitgaan. Twee vliegen in één klap.

Om zelfverzekerder over te komen en te worden zijn er de volgende tips:

1. Loop rechtop.

2. Kijk niet steeds naar de grond.

3. Begin met iedereen oogcontact te maken. Bij de kassa bijvoorbeeld als je je wisselgeld terug krijgt. Vergeet dan niet een klein beetje te lachen natuurlijk, zo vriendelijk mogelijk.

4. Grijp geen vrouwen bij edele delen want dan krijg je patsen.

5. Wil je oefenen met conversaties, maar heb je écht geen mogelijkheid om vrouwen aan te spreken, ga dan een winkel binnen met een vrouwelijke bediende en stel haar wat vragen over producten. Ze hangt aan je lippen, want ze heeft weinig keus.

6. Eet elke dag een stengel selderij.

7. Vriendschappen met vrouwen zijn zeer welkom. Zo leer je ze kennen, studiemateriaal voor mogelijke relaties. Ga niet lopen huilen als een vrouw je enkel als vriend ziet. Gebruik dat.

8. Online versieren is een leuke eerste stap. Wees daar niet bang voor, ze kunnen je niet zien.

Enkele pointers voor online versieren:

1. Gebruik altijd hoofdletters en andere regels van punctuatie.

2. Matig uw gebruik van en de duim omhoog posticon en gebruik deze wijselijk op momenten waar u echt even ietwat superieur, alwetend en denigrerend wil overkomen. Dit zal uw alpha-status op FOK verhogen en waarschuwt andere mannelijke users ervoor dat ze niks met u moeten starten, want u bent verbaal zeer behendig.

3. Dat is het eigenlijk wel. Alle bommen los als je online bent, wees alleen niet zielig.

Uitgebreide info over eenzaamheid en onzekerheid:

SPOILER
De mentale problematiek van de categorie gebruikers die we hier willen helpen. Die hebben baat bij advies over hoe ze hun houding moeten verbeteren, hun visie.

De visie is vaak dat vrouwen superieur zijn, dat ze je heel snel zullen afsnauwen als je iets fout doet en dat je dus enorm huiverig voor ze moet zijn. De vrouw wordt gezien als iets onbereikbaars, zo schoon, edel en zacht. Hoe kan een vrouw, zo perfect, oog hebben voor iets dat imperfect is. Vooral vanwege wat mentale problemen wordt dit gevoel alleen maar versterkt, mooie vrouwen zijn enkel voor macho mannen in soap-series, niet voor losers met depressie, enz.

Het enige nuttige wat we hier over kunnen zeggen is dat je er niet te zwaar aan moet tillen. Er zijn een aantal ervaringen in het leven, sommige minder positief dan andere, die je doen inzien wat er echt belangrijk is, die je doen inzien voor welke dingen je echt bang moet zijn. Dan wordt het al gauw een stuk makkelijker om vrouwen te zien als 'normale' mensen, wat ze ook zijn. Ze poepen om de dag, hebben zeer vervelende gebruiken en enkel als ze een zeer mooi innerlijk hebben mag je ze naar mijn mening enorm overwaarderen op een idealistisch en romantische manier. Dat is dan ook gelijk een veilig iets om te doen, omdat zulke vrouwen lief tegen je zullen blijven.

Relativeren is wellicht het woord dat ik zoek. Diep relativeren als het om vrouwen gaat.

Zo'n houding heeft wel wat zelfverzekerdheid nodig. Niet op- en top arrogantie, maar wees eens blij met jezelf. Je hebt misschien een zwaar leven achter de rug, geef jezelf een klop op de schouders dat je nog steeds kan lopen en nog niet bezweken bent. Vrouwen hebben hier vaak een zwak voor, maar enkel als je dit niet constant loopt te ventileren. Het is nergens voor nodig om zelfs online, waar je jezelf en je emoties makkelijk kan bedekken, jezelf te gedragen als emotioneel wrak. Ik kan bijvoorbeeld zware problemen hebben gehad in m'n leven, geen hond die het ziet mocht dat zo zijn. Dat helpt dan weer, dat helpt enorm, bouw jezelf opnieuw op met je verworven resilience. Heb wat trots, realiseer je dat het leven kut is, maar dat je pas van deze aardkloot af wil als je eindelijk eens goed geneukt hebt en niet eerder, om het plat te zeggen.

Door te blijven hangen in je problemen, en terwijl ik dit typ klinkt het al heel gauw cliché, ga je nooit vooruit denken. Zo blijf je je minderwaardig voelen, terwijl je dat juist niet bent. Je hebt al meer bagage dan menig mooie vrouw, meer levenservaring, zij vaak nog niet. Gedraag je dan ook zo. 99 problems and a bitch ain't one.

Zijn er vragen, stel ze, desnoods via PM of DM.

Er zijn best wel veel mensen in Nederland die aan eenzaamheid lijden. Mensen die dingen hebben meegemaakt, waardoor ze moeilijk sociale en intieme contacten kunnen opbouwen. Sommige mensen werden zwaar gepest voor wat voor reden dan ook, en nu hebben ze zware onzekerheden die hen belemmerd in hun dagelijkse leven. Andere mensen hebben een hele nare thuis en familie situatie gehad, waardoor ze nooit de vaardigheden hebben kunnen leren om echte vrienden te maken en liefde te vinden. Misschien kregen ze een ziekte, misschien lag het gewoon aan hen manier van denken, misschien was het een combinatie van verschillende oorzaken.

Gelukkig kunnen mensen die IRL niet durven om mensen aan te spreken of om hulp te zoeken voor hun problemen, dat nog steeds anoniem via het internet doen. Daarom dacht ik dat we een topic konden maken voor mensen die aan extreme eenzaamheid leiden en dat ze hier hun ervaringen, problemen en levensverhaal konden zetten en erover praten. En dan kunnen mensen die er zin in hebben, advies en inzicht geven over hun situatie en heel misschien kunnen de mensen die aan eenzaamheid leiden een manier vinden om hun vicieuze cirkel te doorbreken.

Een sociaal netwerk opbouwen lijkt mij een centraal thema voor deze reeks. Het is een goede oplossing voor eenzaamheid. En als je je niet eenzaam voelt, is het waarschijnlijk ook de moeite waard.

De aard van dat sociale contact is van belang. Staat in het contact het contact zelf centraal of staat een activiteit centraal en is het contact een spin-off. Als het contact centraal staat zijn er natuurlijk allerlei gradaties mogelijk in de mate van nabijheid / intimiteit.

Hechte vriendschappen ontstaan alleen over langere tijd en moet je onderhouden. Intieme vriendschapen kunnen ook op korte termijn ontstaan met geestverwanten.
NOTE: Dit topic is niet gemaakt voor alleen één persoon. Het wordt verwacht dat je ook ruimte laat voor andere mensen die hun ervaringen (en oplossingen) willen delen. Als niemand met anders iets te zeggen heeft, mag je dan wel doorgaan met wat jij wil zeggen. Maar als je merkt dat er een nieuweling erbij komt, geef hem de ruimte om ook zijn verhaal te doen.

Er is een meet op komst, aanmelden kan hier: Meet Aanmeld topic versieren op latere leeftijd

De reeks is hernoemd naar "Als versieren niet zo makkelijk gaat" omdat dit de lading beter dekt dan de vorige topic titel.

De OP vind je hier
rhubarbjedinsdag 11 oktober 2011 @ 16:39
Ik zag jullie in de nieuwe topic lijst!
Hoe gaat het? Nog mensen iemand aan de haak geslagen? Andere speciale mijlpalen etc?
Maanvisdinsdag 11 oktober 2011 @ 16:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 16:39 schreef rhubarbje het volgende:
Ik zag jullie in de nieuwe topic lijst!
Hoe gaat het? Nog mensen iemand aan de haak geslagen? Andere speciale mijlpalen etc?
edarawen is ontmaagd met newbie en xtc.
Axel1988dinsdag 11 oktober 2011 @ 16:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 16:39 schreef rhubarbje het volgende:
Ik zag jullie in de nieuwe topic lijst!
Hoe gaat het? Nog mensen iemand aan de haak geslagen? Andere speciale mijlpalen etc?
Revenge of the nerds has begun. Ik heb ook een date geregeld.
Edarrawendinsdag 11 oktober 2011 @ 16:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 16:40 schreef Maanvis het volgende:

[..]

edarawen is ontmaagd met newbie en xtc.
Ja *;
En ik ben er blij om O+
Myraeladinsdag 11 oktober 2011 @ 16:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 16:41 schreef Edarrawen het volgende:

[..]

Ja *;
En ik ben er blij om O+
Stiekem zijn we allemaal jaloers.
Maanvisdinsdag 11 oktober 2011 @ 16:43
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 16:42 schreef Myraela het volgende:

[..]

Stiekem zijn we allemaal jaloers.
wanneer kan ik langskomen om je jaloezie weg te nuemen?
gewoonfayedinsdag 11 oktober 2011 @ 16:44
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 16:42 schreef Myraela het volgende:

[..]

Stiekem zijn we allemaal jaloers.
Ja, enorm
Myraeladinsdag 11 oktober 2011 @ 16:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 16:43 schreef Maanvis het volgende:

[..]

wanneer kan ik langskomen om je jaloezie weg te nuemen?
Morgen.
Axel1988dinsdag 11 oktober 2011 @ 16:44
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 16:42 schreef Myraela het volgende:

[..]

Stiekem zijn we allemaal jaloers.
Het ontmaagdingsdeel wel... voor de pil had ik gepast gezien mijn verhoogde risico op psychische problemen en mijn recente depressie.
HappyGirl91dinsdag 11 oktober 2011 @ 16:44
Edarrawen, mag ik een heel brutale vraag stellen? :D Zeg het maar gewoon als het privé is.
Was Newbie ook nog maagd of had die al ervaring?
Maanvisdinsdag 11 oktober 2011 @ 16:45
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 16:44 schreef Myraela het volgende:

[..]

Morgen.
oke, ik trek m'n ape pakkie aan!
rhubarbjedinsdag 11 oktober 2011 @ 16:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 16:40 schreef Maanvis het volgende:

[..]

edarawen is ontmaagd met newbie en xtc.
edarawen ken ik niet maar ontmaagd met newbie? is dat ook een persoon?
rhubarbjedinsdag 11 oktober 2011 @ 16:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 16:41 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Revenge of the nerds has begun. Ik heb ook een date geregeld.
Aah super! Hoe? En wanneer?
Heel veel succes! Komt goed!
Cassandra87dinsdag 11 oktober 2011 @ 16:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 16:41 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Revenge of the nerds has begun. Ik heb ook een date geregeld.
ze reageerde goed? *O* wat fijn *O*
Edarrawendinsdag 11 oktober 2011 @ 16:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 16:44 schreef HappyGirl91 het volgende:
Edarrawen, mag ik een heel brutale vraag stellen? :D Zeg het maar gewoon als het privé is.
Was Newbie ook nog maagd of had die al ervaring?
We hebben elkaar ontmaagd gisteren, en toch was het niet slecht en vonden we het allebei lekker O+
rhubarbjedinsdag 11 oktober 2011 @ 16:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 16:44 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Het ontmaagdingsdeel wel... voor de pil had ik gepast gezien mijn verhoogde risico op psychische problemen en mijn recente depressie.
Hoe weet je of een verhoogd risico op psychische problemen hebt? Zit het in de familie of zo?

Naja XTC... heb het wel eens overwogen maar vind mezelf nou ook weer niet de meest stabiele persoon dus laat ik het maar liggen :P
Edarrawendinsdag 11 oktober 2011 @ 16:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 16:45 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

edarawen ken ik niet maar ontmaagd met newbie? is dat ook een persoon?
Newbie is de liefste user uit dit topic O+
rhubarbjedinsdag 11 oktober 2011 @ 16:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 16:46 schreef Edarrawen het volgende:

[..]

We hebben elkaar ontmaagd gisteren, en toch was het niet slecht en vonden we het allebei lekker O+
Ah tof!
en al doende leert men he ;) (dus wat doe je op fok! of is ie nog werken of zo ;) )
rhubarbjedinsdag 11 oktober 2011 @ 16:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 16:47 schreef Edarrawen het volgende:

[..]

Newbie is de liefste user uit dit topic O+
Ik vond het al een vreemde zinsconstructie :P
Ik dacht misschien moet je hier voortaan eerst een soort ontgroeningsmoment door voor je hier mag posten en newbie af bent haha
Edarrawendinsdag 11 oktober 2011 @ 16:49
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 16:47 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Ah tof!
en al doende leert men he ;) (dus wat doe je op fok! of is ie nog werken of zo ;) )
Hij woont drie uur reizen verderop, hij zit op school nu als het goed is, en ik maak een practicum hier op de uni :)
Dus even geen tijd nog, maar sowieso binnenkort weer! :D
GroenerDanGrasdinsdag 11 oktober 2011 @ 16:49
Mooie TT trouwens.
gewoonfayedinsdag 11 oktober 2011 @ 16:50
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 16:47 schreef Edarrawen het volgende:

[..]

Newbie is de liefste user uit dit topic O+
lekker klef.
Cassandra87dinsdag 11 oktober 2011 @ 16:50
Ik ben onderweg naar school :D
HappyGirl91dinsdag 11 oktober 2011 @ 16:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 16:46 schreef Edarrawen het volgende:

[..]

We hebben elkaar ontmaagd gisteren, en toch was het niet slecht en vonden we het allebei lekker O+
Oh oké, wat lief, allemaal O+
Edarrawendinsdag 11 oktober 2011 @ 16:51
quote:
17s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 16:50 schreef gewoonfaye het volgende:

[..]

lekker klef.
Ja *;
Maar ik vind jullie ook allemaal lief hoor! O+
Axel1988dinsdag 11 oktober 2011 @ 16:52
quote:
1s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 16:46 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

ze reageerde goed? *O* wat fijn *O*
jep... nouja, in eerste instantie beetje vreemd enzo... misschien was mijn timing niet helemaal goed. Maar het volgende gesprek was weer gewoon zoals het daarvoor was. Prima dus! En niet meer het gevoel dat ik iemand voor de gek aan het houden ben, dat is ook beter.
Axel1988dinsdag 11 oktober 2011 @ 16:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 16:46 schreef rhubarbje het volgende:
Hoe weet je of een verhoogd risico op psychische problemen hebt? Zit het in de familie of zo?
Familiekwaal inderdaad.
Edarrawendinsdag 11 oktober 2011 @ 16:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 16:52 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

jep... nouja, in eerste instantie beetje vreemd enzo... misschien was mijn timing niet helemaal goed. Maar het volgende gesprek was weer gewoon zoals het daarvoor was. Prima dus! En niet meer het gevoel dat ik iemand voor de gek aan het houden ben, dat is ook beter.
Gefeliciteerd! *O*
Ik hoop voor je dat het wat wordt, dan :)
Myraeladinsdag 11 oktober 2011 @ 16:56
"Wij zijn trots jou te mogen mededelen dat de 7e editie van BEATS 010 is uitverkocht!
Jij en 5999 andere HRO studenten zullen er voor zorgen dat donderdag het dak van Ahoy er af gaat."

Yay. O+
gewoonfayedinsdag 11 oktober 2011 @ 16:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 16:51 schreef Edarrawen het volgende:

[..]

Ja *;
Maar ik vind jullie ook allemaal lief hoor! O+
dus 10-10 is jullie datum en hebben jullie al een foto?
Maanvisdinsdag 11 oktober 2011 @ 16:56
wat, je studeert HR&O!? Bende d'r zo inne!?
Myraeladinsdag 11 oktober 2011 @ 16:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 16:56 schreef Maanvis het volgende:
wat, je studeert HR&O!? Bende d'r zo inne!?
Nee. Hogeschool Rotterdam studenten.
Axel1988dinsdag 11 oktober 2011 @ 16:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 16:54 schreef Edarrawen het volgende:

[..]

Gefeliciteerd! *O*
Ik hoop voor je dat het wat wordt, dan :)
Afwachten; zien wel hoe het dan loopt. Ik ben allang blij dat ik weer eens wat ervaring op kan doen met daten. Is lang geleden.
gewoonfayedinsdag 11 oktober 2011 @ 16:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 16:56 schreef Maanvis het volgende:
wat, je studeert HR&O!? Bende d'r zo inne!?
Hogeschool ROtterdam?
Axel1988dinsdag 11 oktober 2011 @ 16:58
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 16:57 schreef Myraela het volgende:

[..]

Nee. Hogeschool Rotterdam studenten.
Wel sneu voor die 25.000 mensen die niet kunnen komen dan. Ik was sowieso van de partij geweest als ik er studeerde.
rhubarbjedinsdag 11 oktober 2011 @ 16:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 16:58 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Afwachten; zien wel hoe het dan loopt. Ik ben allang blij dat ik weer eens wat ervaring op kan doen met daten. Is lang geleden.
Nou dat klinkt als een prima houding op zich!
Maanvisdinsdag 11 oktober 2011 @ 16:59
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 16:57 schreef Myraela het volgende:

[..]

Nee. Hogeschool Rotterdam studenten.
gelukkig.
Myraeladinsdag 11 oktober 2011 @ 17:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 16:58 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Wel sneu voor die 25.000 mensen die niet kunnen komen dan. Ik was sowieso van de partij geweest als ik er studeerde.
Dan hadden ze kaartjes moeten kopen?

Het is gewoon een tof schoolfeest, ik neem een vriendin uit Groningen mee, en het is op loopafstand van me huis, dus perfect. :')
Cassandra87dinsdag 11 oktober 2011 @ 17:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 16:52 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

jep... nouja, in eerste instantie beetje vreemd enzo... misschien was mijn timing niet helemaal goed. Maar het volgende gesprek was weer gewoon zoals het daarvoor was. Prima dus! En niet meer het gevoel dat ik iemand voor de gek aan het houden ben, dat is ook beter.
Het zal voor jullie beiden een raar moment zijn geweest, maar gelukkig is die klik er nog ;) en een ding scheelt, jullie hebben elkaar irl leren kennen, dan je bekentenis nog en t contact is nog ok dus ze vind je blijkbaar leuk voor wie je bent *O*
Axel1988dinsdag 11 oktober 2011 @ 17:03
quote:
1s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 17:01 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Het zal voor jullie beiden een raar moment zijn geweest, maar gelukkig is die klik er nog ;) en een ding scheelt, jullie hebben elkaar irl leren kennen, dan je bekentenis nog en t contact is nog ok dus ze vind je blijkbaar leuk voor wie je bent *O*
Ja daar ben ik ook wel blij om. Met iemand online leren kennen is het altijd afwachten of de fysieke klik enzo er ook wel is... maar die was er dus al... dat was eigenlijk het enige wat er al was. Verder heb ik haar daarna leren kennen via facebook enzo :P. Aparte situatie.
Cassandra87dinsdag 11 oktober 2011 @ 17:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 17:03 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Ja daar ben ik ook wel blij om. Met iemand online leren kennen is het altijd afwachten of de fysieke klik enzo er ook wel is... maar die was er dus al... dat was eigenlijk het enige wat er al was. Verder heb ik haar daarna leren kennen via facebook enzo :P. Aparte situatie.
Zo gaat t meestal ;) althans, ik kan nooit eerst iemand lang leren kennen en dan pas merken dat er een bepaalde klik is, voor mij altijd andersom :p
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 17:38
Oh haaai, ben ik weer :D
Zijn er foto's van de meet?
Capstandinsdag 11 oktober 2011 @ 17:40
Welterusten allemaal!

Eh, ja, ik bedoel natuurlijk gewoon goedemiddag, maar ik was gisteren weggegaan zonder gedag te zeggen, dus alsnog. Voor de liefhebbers :')
Myraeladinsdag 11 oktober 2011 @ 17:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 17:40 schreef Capstan het volgende:
Welterusten allemaal!

Eh, ja, ik bedoel natuurlijk gewoon goedemiddag, maar ik was gisteren weggegaan zonder gedag te zeggen, dus alsnog. Voor de liefhebbers :')
:')
Ik ben gewoon met mijn telefoon in de hand in slaap gevallen omdat ik zat te wachten tot je weltrusten zou zeggen, jeweet.
Capstandinsdag 11 oktober 2011 @ 17:42
quote:
9s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 17:41 schreef Myraela het volgende:

[..]

:')
Ik ben gewoon met mijn telefoon in de hand in slaap gevallen omdat ik zat te wachten tot je weltrusten zou zeggen, jeweet.
Waarom heb je me niet gebeld, dan? :P
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 17:43
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 17:38 schreef Flepke het volgende:
Oh haaai, ben ik weer :D
Zijn er foto's van de meet?
Volgens mij waren die er niet
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 17:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 17:43 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Volgens mij waren die er niet
Drommels drommels drommels.
Mensen nog wel iets geleerd hopelijk?
Myraeladinsdag 11 oktober 2011 @ 17:50
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 17:42 schreef Capstan het volgende:

[..]

Waarom heb je me niet gebeld, dan? :P
Ik heb je nummer niet. ;(
ook_gekdinsdag 11 oktober 2011 @ 17:54
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 17:38 schreef Flepke het volgende:
Oh haaai, ben ik weer :D
Zijn er foto's van de meet?
Hoooi :W

Hoe was de meet eigelijk? Ben er effe tussen uit geweest!
Capstandinsdag 11 oktober 2011 @ 17:55
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 17:50 schreef Myraela het volgende:

[..]

Ik heb je nummer niet. ;(
Gelijk oversteken ;)
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 17:56
quote:
1s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 17:54 schreef ook_gek het volgende:

[..]

Hoooi :W

Hoe was de meet eigelijk? Ben er effe tussen uit geweest!
Was je opgenomen dan?

:P
Axel1988dinsdag 11 oktober 2011 @ 17:57
quote:
1s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 17:54 schreef ook_gek het volgende:

[..]

Hoooi :W

Hoe was de meet eigelijk? Ben er effe tussen uit geweest!
Je hebt 2 ontmaagdingen gemist.
Edarrawendinsdag 11 oktober 2011 @ 17:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 17:57 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Je hebt 2 ontmaagdingen gemist.
Wie is er nog meer ontmaagd dan :?
edit: laat maar, Newbie natuurlijk :P
Myraeladinsdag 11 oktober 2011 @ 17:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 17:55 schreef Capstan het volgende:

[..]

Gelijk oversteken ;)
Ok.
kreedinsdag 11 oktober 2011 @ 18:00
Zo ik ben er een paar topics tussen uit geweest.
Zie dat onze grote vriend flepke ook weer terug is ;)

Goedemiddag Goedenavond allemaal
Axel1988dinsdag 11 oktober 2011 @ 18:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 17:59 schreef Edarrawen het volgende:

[..]

Wie is er nog meer ontmaagd dan :?
edit: laat maar, Newbie natuurlijk :P
Doos :P
Capstandinsdag 11 oktober 2011 @ 18:02
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 17:59 schreef Myraela het volgende:

[..]

Ok.
Toegegeven, dat gaat niet werken...er zal altijd iemand eerst moeten zijn :')
Edarrawendinsdag 11 oktober 2011 @ 18:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:00 schreef kree het volgende:
Zo ik ben er een paar topics tussen uit geweest.
Zie dat onze grote vriend flepke ook weer terug is ;)

Goedemiddag Goedenavond allemaal
Hoe gaat het met jouw Paiq-acties nu, kree? :)
tijnbreindinsdag 11 oktober 2011 @ 18:07
Ik heb het idee dat paiq een beetje op zijn retour is. :{ Jammer wat ik vind het wel een prettige site
-Strawberry-dinsdag 11 oktober 2011 @ 18:09
quote:
1s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 17:54 schreef ook_gek het volgende:

[..]

Hoooi :W

Hoe was de meet eigelijk? Ben er effe tussen uit geweest!
Ik zou zeggen, lees het na in het meet-topic. :P Behoorlijk wat namelijk.
Capstandinsdag 11 oktober 2011 @ 18:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:07 schreef tijnbrein het volgende:
Ik heb het idee dat paiq een beetje op zijn retour is. :{ Jammer wat ik vind het wel een prettige site
Volgens mij zijn de dames die er lid zijn een beetje op hun retour :')
Edarrawendinsdag 11 oktober 2011 @ 18:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:09 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Ik zou zeggen, lees het na in het meet-topic. :P Behoorlijk wat namelijk.
Iedereen hier overdrijft zo :{
Myraeladinsdag 11 oktober 2011 @ 18:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:07 schreef tijnbrein het volgende:
Ik heb het idee dat paiq een beetje op zijn retour is. :{ Jammer wat ik vind het wel een prettige site
Afschuwelijk. Alleen die foto-bewonderaars zijn wel tof voor me zelfvertrouwen. :')
tijnbreindinsdag 11 oktober 2011 @ 18:11
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:10 schreef Myraela het volgende:

[..]

Afschuwelijk. Alleen die foto-bewonderaars zijn wel tof voor me zelfvertrouwen. :')
Die heb ik nog nooit gehad. Welke site is wel goed?
-Strawberry-dinsdag 11 oktober 2011 @ 18:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:09 schreef Edarrawen het volgende:

[..]

Iedereen hier overdrijft zo :{
Het gaat me ook meer om de mystery guest op zich. :) Had ik niet verwacht van hem.

En iets met komkommertijd of zo. :')
Capstandinsdag 11 oktober 2011 @ 18:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:11 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Die heb ik nog nooit gehad. Welke site is wel goed?
Ik heb er welgeteld drie gehad. Maar nooit wat van ze gehoord, verder.
kreedinsdag 11 oktober 2011 @ 18:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:05 schreef Edarrawen het volgende:

[..]

Hoe gaat het met jouw Paiq-acties nu, kree? :)
Nog steeds 3 contacten en geen reacties meer gehad op mijn laatste vragen, dus ik wacht het maar weer even af :')
tijnbreindinsdag 11 oktober 2011 @ 18:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:15 schreef kree het volgende:

[..]

Nog steeds 3 contacten en geen reacties meer gehad op mijn laatste vragen, dus ik wacht het maar weer even af :')
Hier precies hetzelfde. Leuke gesprek daarna niet meer online. Als ze over een week nog niet gereageerd hebben delete ik ze allemaal
heloefdinsdag 11 oktober 2011 @ 18:18
Gelukkig.
Ik kan nog vallen op meisjes van mijn eigen leeftijd.

Oh ja goedenavond.
Myraeladinsdag 11 oktober 2011 @ 18:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:11 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Die heb ik nog nooit gehad. Welke site is wel goed?
Ik weet niet, ik zit er verder niet, is toch ook ergens een topic over?

SPOILER
31D1d.png
Zo krijg je die foto bewonderaars en dan kan je ze een bericht sturen maar dat kost dan weer credits, dus eigenlijk heb je er niets aan. Maar het idee van foto's beoordelingen en daten verwerk ik ook in mijn projectconcept, dus wel grappig om mee te maken. :')
Capstandinsdag 11 oktober 2011 @ 18:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:17 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Hier precies hetzelfde. Leuke gesprek daarna niet meer online. Als ze over een week nog niet gereageerd hebben delete ik ze allemaal
Vaak komt het nadat ze een Oneliner hebben aangenomen niet eens tot een gesprek, omdat ze dan al niet eens meer online zijn.
tijnbreindinsdag 11 oktober 2011 @ 18:20
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:18 schreef Myraela het volgende:

[..]

Ik weet niet, ik zit er verder niet, is toch ook ergens een topic over?

SPOILER
Zo krijg je die foto bewonderaars en dan kan je ze een bericht sturen maar dat kost dan weer credits, dus eigenlijk heb je er niets aan. Maar het idee van foto's beoordelingen en daten verwerk ik ook in mijn projectconcept, dus wel grappig om mee te maken. :')
Zo veel sites maar geen enkele waarvan ik het idee heb dat iets is. Sowieso ga ik er niet voor betalen
Edarrawendinsdag 11 oktober 2011 @ 18:20
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:18 schreef heloef het volgende:
Gelukkig.
Ik kan nog vallen op meisjes van mijn eigen leeftijd.

Oh ja goedenavond.
Vind je iemand leuk? :D
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 18:20
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:18 schreef heloef het volgende:
Gelukkig.
Ik kan nog vallen op meisjes van mijn eigen leeftijd.

Oh ja goedenavond.
Ook zo cheeasy:

Meisje valt (letterlijk) op/tegen me / ik duw haar omver & val er tegen/bovenop:
"Oh je / ik val(t) nu al op je/me, ik heb me nog niet eens voorgesteld, hoi ik ben flepke *hand geven + *) )
Myraeladinsdag 11 oktober 2011 @ 18:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:20 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Zo veel sites maar geen enkele waarvan ik het idee heb dat iets is. Sowieso ga ik er niet voor betalen
Weetje wat het nadeel is van de meeste sites, meeste melden zich 1 keer aan en komen nooit meer terug, schiet gewoon niet op.
Edarrawendinsdag 11 oktober 2011 @ 18:21
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:20 schreef Flepke het volgende:

[..]

Ook zo cheeasy:

Meisje valt (letterlijk) op/tegen me / ik duw haar omver & val er tegen/bovenop:
"Oh je / ik val(t) nu al op je/me, ik heb me nog niet eens voorgesteld, hoi ik ben flepke *hand geven + *) )
Ik zou lachen als iemand zei dat hij flepke heette...
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 18:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:21 schreef Edarrawen het volgende:

[..]

Ik zou lachen als iemand zei dat hij flepke heette...
Ik heet flepke!
heloefdinsdag 11 oktober 2011 @ 18:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:20 schreef Edarrawen het volgende:

[..]

Vind je iemand leuk? :D
Soort van. :')
Maar ik heb nog 4 lessen volleybal om daar achter te komen.
Ik ben er echt enorm slecht in trouwens. :')
Edarrawendinsdag 11 oktober 2011 @ 18:22
quote:
10s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:21 schreef Flepke het volgende:

[..]

Ik heet flepke!
Whahaha :D
:')
Edarrawendinsdag 11 oktober 2011 @ 18:22
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:22 schreef heloef het volgende:

[..]

Soort van. :')
Maar ik heb nog 4 lessen volleybal om daar achter te komen.
Ik ben er echt enorm slecht in trouwens. :')
Wat leuk voor je! :D
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 18:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:22 schreef Edarrawen het volgende:

[..]

Whahaha :D
:')
Gisteravond lachte je er niet om hoor ~O>
tijnbreindinsdag 11 oktober 2011 @ 18:23
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:20 schreef Myraela het volgende:

[..]

Weetje wat het nadeel is van de meeste sites, meeste melden zich 1 keer aan en komen nooit meer terug, schiet gewoon niet op.
Daarom ben ik ook wel een beetje klaar met die sites.

quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:22 schreef Edarrawen het volgende:

[..]

Whahaha :D
:')
Fijn dat het gisteren zo goed ging met Newbi
Myraeladinsdag 11 oktober 2011 @ 18:23
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:22 schreef heloef het volgende:

[..]

Soort van. :')
Maar ik heb nog 4 lessen volleybal om daar achter te komen.
Ik ben er echt enorm slecht in trouwens. :')
Tof! :D Hoe ziet ze der uit? Hoe oud is ze?

Tell me more, tell me more. O+ lalalaa
Edarrawendinsdag 11 oktober 2011 @ 18:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:23 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Daarom ben ik ook wel een beetje klaar met die sites.

[..]

Fijn dat het gisteren zo goed ging met Newbi
Dank je O+
We hebben nu verkering want Newbie is lief *;
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 18:25
Wat denken jullie hiervan?
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:07 schreef Chocolate-chick het volgende:
je vraagt alleen dr nummer, lekker boeiend hoe je het vraagt
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:15 schreef Flepke het volgende:

[..]

Vragen is voor homo's.

"Geef je nummer even zodat we X kunnen doen komend weekend."
Nog beter, ervoor zorgen dat ze jou nummer vraagt.
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:15 schreef Chocolate-chick het volgende:

[..]

Ik vind dat nogal opdringerig overkomen
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:18 schreef Flepke het volgende:

[..]

Nah, voorkomt weer een hoop mindgames + straalt onzekerheid uit als je het vraagt:

-Mag ik je nummer?
Ja je mag hem hebben maar dan moet je wel x
Nee je mag hem (nog) niet hebben *stoute spelende blik*
Hoezo wil je mijn nummer?
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:22 schreef Chocolate-chick het volgende:

[..]

Nou en, het houdt het spannend, laat hem maar moeite doen
tijnbreindinsdag 11 oktober 2011 @ 18:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:24 schreef Edarrawen het volgende:

[..]

Dank je O+
We hebben nu verkering want Newbie is lief *;
Nu officieel verkering O+ Gefeliciteerd *O*
kreedinsdag 11 oktober 2011 @ 18:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:17 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Hier precies hetzelfde. Leuke gesprek daarna niet meer online. Als ze over een week nog niet gereageerd hebben delete ik ze allemaal
Ja precies wat ik ook heb, raar maar die vrouwen :)
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 18:26
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:22 schreef heloef het volgende:

[..]

Soort van. :')
Maar ik heb nog 4 lessen volleybal om daar achter te komen.
Ik ben er echt enorm slecht in trouwens. :')
Hoezo vierlessen volleybal?
Volgende keer dat je haar ziet maak je toch gewoon een praatje + nodig je haar uit om iets te drinken? ;)
#ANONIEMdinsdag 11 oktober 2011 @ 18:27
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:25 schreef Flepke het volgende:
Wat denken jullie hiervan?

[..]

[..]

[..]

[..]

[..]

Ik ben het met Chocolate-chick eens.
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 18:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:27 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Ik ben het met Chocolate-chick eens.
Oh god, hebben we haar ook weer :'( |:(
#ANONIEMdinsdag 11 oktober 2011 @ 18:29
quote:
10s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:27 schreef Flepke het volgende:

[..]

Oh god, hebben we haar ook weer :'( |:(
Dat kunnen we ook van jou zeggen, dus dat scheelt weer.
tijnbreindinsdag 11 oktober 2011 @ 18:29
Zo ik ga vanavond naar een concert toe. :D
Myraeladinsdag 11 oktober 2011 @ 18:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:29 schreef tijnbrein het volgende:
Zo ik ga vanavond naar een concert toe. :D
Tof, veel plezier enzo.
heloefdinsdag 11 oktober 2011 @ 18:32
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:23 schreef Myraela het volgende:

[..]

Tof! :D Hoe ziet ze der uit? Hoe oud is ze?

Tell me more, tell me more. O+ lalalaa
Ik weet niet hoe oud ze is.
Ze heeft zwart haar, blauwe ogen.
Ze ziet er wel een beetje uit als het type BB ping me skatje.
Maar ze was wel heel lief me de hele tijd tips geven omdat ik natuurlijk enorm slecht was. :')
Oh ja en ze lacht leuk om mijn faalende volleybalacties.
Myraeladinsdag 11 oktober 2011 @ 18:33
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:32 schreef heloef het volgende:

[..]

Ik weet niet hoe oud ze is.
Ze heeft zwart haar, blauwe ogen.
Ze ziet er wel een beetje uit als het type BB ping me skatje.
Maar ze was wel heel lief me de hele tijd tips geven omdat ik natuurlijk enorm slecht was. :')
Oh ja en ze lacht leuk om mijn faalende volleybalacties.
Bwehehehe, klinkt goed. O+
heloefdinsdag 11 oktober 2011 @ 18:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:29 schreef tijnbrein het volgende:
Zo ik ga vanavond naar een concert toe. :D
Van?
Myraeladinsdag 11 oktober 2011 @ 18:34
Daar gaat mijn jonge liefde toyboi Heloef.
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 18:34
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:32 schreef heloef het volgende:

[..]

Ik weet niet hoe oud ze is.
Ze heeft zwart haar, blauwe ogen.
Ze ziet er wel een beetje uit als het type BB ping me skatje.
Maar ze was wel heel lief me de hele tijd tips geven omdat ik natuurlijk enorm slecht was. :')
Oh ja en ze lacht leuk om mijn faalende volleybalacties.
Bal kan je beter zo slaan *laat zien*
-Haha, dankje :P, Jij mag dan goed zijn met volleyballen, ik ben goed met bier, ga je nog iets doen dit weekend?
rhubarbjedinsdag 11 oktober 2011 @ 18:36
jeetje je vraagt een vrouw toch gewoon om haar nummer
dat is netjes en normaal

dat hele geef je nummer want ik ben een alpha male heb je alleen nodig bij van die meisjes die hele dag bezig zijn met mindgames en oooh moet ik al smsen? dat wil je als vent toch ook niet?

Gewoon vragen, doet ze moeilijk weet je meteen wat voor (wauzig) vlees je in de kuip hebt
Myraeladinsdag 11 oktober 2011 @ 18:38
Serieus, ik ben daar niet eens mee bezig of iemand zegt "mag ik je nummer" of "geef je nummer eens"

Op beide kan ik ja of nee zeggen hoor. :')
heloefdinsdag 11 oktober 2011 @ 18:39
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:33 schreef Myraela het volgende:

[..]

Bwehehehe, klinkt goed. O+
Ik zou bijna zweren dat ze me leuk vond.
Bijna.
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 18:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:36 schreef rhubarbje het volgende:
jeetje je vraagt een vrouw toch gewoon om haar nummer
dat is netjes en normaal

dat hele geef je nummer want ik ben een alpha male heb je alleen nodig bij van die meisjes die hele dag bezig zijn met mindgames en oooh moet ik al smsen? dat wil je als vent toch ook niet?

Gewoon vragen, doet ze moeilijk weet je meteen wat voor (wauzig) vlees je in de kuip hebt
Probleem is dus dat "mag ik je nummer" bij een beetje aantrekkelijke vrouw altijd een vraag/opmerking oplevert waar je moeilijk op verder kunt brijen.

Netzo als "hoe oud ben je?", meest vage shit hoor je dan voorbij vliegen. Vrouw in kwestie doet dit (denk ik) om zich te beschermen/ jou te testen.
#ANONIEMdinsdag 11 oktober 2011 @ 18:40
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:38 schreef Myraela het volgende:
Serieus, ik ben daar niet eens mee bezig of iemand zegt "mag ik je nummer" of "geef je nummer eens"

Op beide kan ik ja of nee zeggen hoor. :')
True, alleen omdat iemand zegt dat ik mijn nummer moet geven wil het nog niet zo zijn dat hij mijn nummer ook echt krijgt. Dat bepaal ik zelf wel.
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 18:40
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:39 schreef heloef het volgende:

[..]

Ik zou bijna zweren dat ze leuk vond.
Bijna.
Nou, ga er voor zou ik zeggen!
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 18:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:40 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

True, alleen omdat iemand zegt dat ik mijn nummer moet geven wil het nog niet zo zijn dat hij mijn nummer ook echt krijgt. Dat bepaal ik zelf wel.
Natuurlijk maar het voorkomt dat de vrouw in kwestie een vreemde vraag/opmerking naar je hoofd gooit om te kijken hoe je reageert/ zichzelf te beschermen.

moneyfornothing mag ik je nummer?
Edarrawendinsdag 11 oktober 2011 @ 18:41
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:39 schreef heloef het volgende:

[..]

Ik zou bijna zweren dat ze leuk vond.
Bijna.
En wat veroorzaakt je twijfel daarover dan?
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 18:42
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:39 schreef heloef het volgende:

[..]

Ik zou bijna zweren dat ze me leuk vond.
Bijna.
Zoals ik al zei, one way to find out:
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:34 schreef Flepke het volgende:

[..]

Bal kan je beter zo slaan *laat zien*
-Haha, dankje :P, Jij mag dan goed zijn met volleyballen, ik ben goed met bier, ga je nog iets doen dit weekend?
#ANONIEMdinsdag 11 oktober 2011 @ 18:43
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:41 schreef Flepke het volgende:

[..]

Natuurlijk maar het voorkomt dat de vrouw in kwestie een vreemde vraag/opmerking naar je hoofd gooit om te kijken hoe je reageert/ zichzelf te beschermen.

moneyfornothing mag ik je nummer?
Als ik mijn nummer niet wil geven aan iemand maakt het niet uit of hij hem eist of gewoon vraagt, dan krijgt hij hem gewoon niet. Ook als je een nummer eist kun je opmerkingen naar je hoofd krijgen.

Ja tuurlijk.
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 18:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:43 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Ja tuurlijk.
Ik zie hem graag in mijn pm/dm box te gemoed.
Axel1988dinsdag 11 oktober 2011 @ 18:45
Ik denk dat bij nummers uitwisselen de timing belangrijker is dan hoe je het uiteindelijk vraagt. Oke, als je het vraagt krijg je misschien wel een speels antwoord terug; maar als ze hem wel zou willen geven dan kun je daar ook vaak wel weer iets mee. Beetje een non-issue denk ik.
heloefdinsdag 11 oktober 2011 @ 18:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:41 schreef Edarrawen het volgende:

[..]

En wat veroorzaakt je twijfel daarover dan?
Waarom zou ze mij leuk vinden?
Maar ach ja ik zie het allemaal wel.
#ANONIEMdinsdag 11 oktober 2011 @ 18:46
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:44 schreef Flepke het volgende:

[..]

Ik zie hem graag in mijn pm/dm box te gemoed.
Te gemoed nog wel.
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 18:46
Flupke, niemand vindt je grappig
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 18:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:46 schreef magnetronkoffie het volgende:
Flupke, niemand vindt je grappig
Waar probeerde ik ook al weer precies grappig te doen?
Ben net wakker...
Edarrawendinsdag 11 oktober 2011 @ 18:48
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:45 schreef heloef het volgende:

[..]

Waarom zou ze mij leuk vinden?
Maar ach ja ik zie het allemaal wel.
Ik snap er ook geen bal van dat er mensen bestaan die mij leuk inden, en toch zijn ze er :{
Ga er gewoon voor dan, dat kun je best.
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 18:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:46 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Te gemoed nog wel.
Kreeg net een PM, bleek hij niet van jou te zijn... -O-
Komt hij nou nog?
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 18:49
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:48 schreef Flepke het volgende:

[..]

Kreeg net een PM, bleek hij niet van jou te zijn... -O-
Komt hij nou nog?
Flupke, hou op met dat gezeik van je.
En je flauwe grapjes -_-
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 18:49
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:45 schreef heloef het volgende:

[..]

Waarom zou ze mij leuk vinden?
Maar ach ja ik zie het allemaal wel.
Vraag ofdat ze zin heeft iets te drinken komend weekend, komop zeg.
#ANONIEMdinsdag 11 oktober 2011 @ 18:50
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:48 schreef Flepke het volgende:

[..]

Kreeg net een PM, bleek hij niet van jou te zijn... -O-
Komt hij nou nog?
Tsja als je iets al niet eens normaal tegemoet kan zien, dan wordt het lastig.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 11-10-2011 18:54:15 ]
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 18:52
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:50 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Tsja als je iets al niet eens normaal egemoet kan zien, dan wordt het lastig.
Zie je, dit bedoel ik dus.
Het typische er omheen draaien/spelen/manipuleren wat vrouwen maar al te graag doen.

Vrouw merkt dat ze de man bij de ballen heeft en gaat er dan als een trekpop mee spelen.
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 18:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:49 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Flupke, hou op met dat gezeik van je.
En je flauwe grapjes -_-
Als je dit al als "grap" beschouwt dan heb je wel een heel beroerd gevoel voor humor.
Edarrawendinsdag 11 oktober 2011 @ 18:53
Flepke spamt dit topic nog erger onder dan ik :P
#ANONIEMdinsdag 11 oktober 2011 @ 18:53
quote:
13s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:52 schreef Flepke het volgende:

[..]

Zie je, dit bedoel ik dus.
Het typische er omheen draaien/spelen/manipuleren wat vrouwen maar al te graag doen.

Vrouw merkt dat ze de man bij de ballen heeft en gaat er dan als een trekpop mee spelen.
Stel je niet aan, het is maar internet.
Je weet niet eens of ik wel een vrouw ben en toch moet je stoer komen doen.
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 18:54
quote:
13s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:53 schreef Flepke het volgende:

[..]

Als je dit al als "grap" beschouwt dan heb je wel een heel beroerd gevoel voor humor.
Als ja, je bent ook echt zo dom als een aardappel heh flupke? -_-
Axel1988dinsdag 11 oktober 2011 @ 18:54
*zucht*... ik ben er weer vandoor.
Capstandinsdag 11 oktober 2011 @ 18:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:54 schreef Axel1988 het volgende:
*zucht*... ik ben er weer vandoor.
Vanwaar die zucht?
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 18:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:53 schreef Edarrawen het volgende:
Flepke spamt dit topic nog erger onder dan ik :P
So much stupidity...so little time...
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:53 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Stel je niet aan, het is maar internet.
Je weet niet eens of ik wel een vrouw ben en toch moet je stoer komen doen.
Ga jij je nou maar in een hoekje zitten schamen dat je hapte en je eigen stelling ontkrachte.
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:54 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Als ja, je bent ook echt zo dom als een aardappel heh flupke? -_-
Ik kom tenminste niet met trieste persoonlijke opmerkingen omdat ik geen fatsoenlijke discussie kan voeren.
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:54 schreef Axel1988 het volgende:
*zucht*... ik ben er weer vandoor.
:W
#ANONIEMdinsdag 11 oktober 2011 @ 19:00
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:57 schreef Flepke het volgende:

[..]

So much stupidity...so little time...

[..]

Ga jij je nou maar in een hoekje zitten schamen dat je hapte en je eigen stelling ontkrachte.

[..]

Ik kom tenminste niet met trieste persoonlijke opmerkingen omdat ik geen fatsoenlijke discussie kan voeren.

[..]

:W
Goh vet slim ben jij, waarom denk je dat ik exact zo antwoordde als waar je over zeurde toen je er over door bleef gaan? Misschien zelf maar eens schamen dat jij hapte.
Oh en het was jouw stelling waar het om ging, of is 'ik bepaal zelf wie mij nummer krijgt' ook al een stelling? Want die heb ik sowieso niet ontkracht maar vooruit.

[ Bericht 7% gewijzigd door #ANONIEM op 11-10-2011 19:02:18 ]
Edarrawendinsdag 11 oktober 2011 @ 19:02
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:57 schreef Flepke het volgende:

[..]

So much stupidity...so little time...

[..]

Ga jij je nou maar in een hoekje zitten schamen dat je hapte en je eigen stelling ontkrachte.

[..]

Ik kom tenminste niet met trieste persoonlijke opmerkingen omdat ik geen fatsoenlijke discussie kan voeren.

[..]

:W
Waarom houd jij zo van ruziemaken?
Negativiteit is niet goed hoor.
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 19:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:00 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Goh vet slim ben jij, waarom denk je dat ik exact zo antwoordde als waar je over zeurde toen je er over door bleef gaan? Misschien zelf maar eens schamen dat jij hapte.
"Covering stupidity with more stupidity doesn't generally lead to a favorable outcome."
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 19:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:02 schreef Edarrawen het volgende:

[..]

Waarom houd jij zo van ruziemaken?
Negativiteit is niet goed hoor.
Hij is gewoon zo'n standaard klager zoals we zoveel hebben op fok
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 19:03
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:02 schreef Flepke het volgende:

[..]

"Covering stupidity with more stupidity doesn't generally lead to a favorable outcome."
Een les die je zelf blijkbaar nog niet geleerd hebt, niet flupke?
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 19:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:02 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Hij is gewoon zo'n standaard klager zoals we zoveel hebben op fok
Probleem is dat hier een hoop vrijgezellen (maagden) zitten die of mij collectief trollen of gewoon ignorant as phuck zijn.
#ANONIEMdinsdag 11 oktober 2011 @ 19:04
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:02 schreef Flepke het volgende:

[..]

"Covering stupidity with more stupidity doesn't generally lead to a favorable outcome."
Ach gut, elke keer als je geen normaal antwoord meer kan geven kom je met random quotes.
Je bent wel erg voorspelbaar weer.
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 19:04
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:04 schreef Flepke het volgende:

[..]

Probleem is dat hier een hoop vrijgezellen (maagden) zitten die of mij collectief trollen of gewoon ignorant as phuck zijn.
Ga dan ergens anders heen lol
Edarrawendinsdag 11 oktober 2011 @ 19:05
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:04 schreef Flepke het volgende:

[..]

Probleem is dat hier een hoop vrijgezellen (maagden) zitten die of mij collectief trollen of gewoon ignorant as phuck zijn.
Wel minder dan voordat je geband was 8-)
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 19:06
Mijn punt was:

Het vragen van een nummer geeft doorgaans een minder resultaat dan gebiedende wijs / er voor zorgen dat de dame het vraagt.

Wat is daar nou zo bijzonder/vreemd aan?
#ANONIEMdinsdag 11 oktober 2011 @ 19:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:05 schreef Edarrawen het volgende:

[..]

Wel minder dan voordat je geband was 8-)
Oftewel, hij is compleet overbodig bij het boeken van successen. In tegenstelling tot wat hij zelf graag denkt.
#ANONIEMdinsdag 11 oktober 2011 @ 19:07
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:06 schreef Flepke het volgende:
Mijn punt was:

Het vragen van een nummer geeft doorgaans een minder resultaat dan gebiedende wijs / er voor zorgen dat de dame het vraagt.

Wat is daar nou zo bijzonder/vreemd aan?
Ik ben het er gewoon niet mee eens, dat is ook niet bepaald vreemd met zo'n stelling.
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 19:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:06 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Oftewel, hij is compleet overbodig bij het boeken van successen. In tegenstelling tot wat hij zelf graag denkt.
Zeg maar gerust "Hij is compleet overbodig *PUNT* :P
#ANONIEMdinsdag 11 oktober 2011 @ 19:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:07 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Zeg maar gerust "Hij is compleet overbodig *PUNT* :P
Een Darwin award zou hem inderdaad niet misstaan.
minibeerdinsdag 11 oktober 2011 @ 19:08
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:06 schreef Flepke het volgende:
Mijn punt was:

Het vragen van een nummer geeft doorgaans een minder resultaat dan gebiedende wijs / er voor zorgen dat de dame het vraagt.

Wat is daar nou zo bijzonder/vreemd aan?
"Hey, meisje. Geef je nummer."
Ik zou het mijn strot niet uitkrijgen :')
"Wat is je nummer" vind ik dan wel weer een goede, dan ga je er subtiel al vanuit dat ze hem geeft.
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 19:11
Ik had voordat Firefly geband was ook al zo'n discussie met hem, hij was het er ook mee eens dat een vraag simpelweg veel minder kans op succes heeft dan een stelling. Bij een vraag gaan mensen er nog een keer extra over nadenken en er eventueel negatieve gevolgen aan koppelen. Zo simpel is het. Uiteraard is het ook van belang hoe je het zegt, maar dit is een grote factor dat je mee kunt rekenen.
Axel1988dinsdag 11 oktober 2011 @ 19:11
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:06 schreef Flepke het volgende:
Mijn punt was:

Het vragen van een nummer geeft doorgaans een minder resultaat dan gebiedende wijs / er voor zorgen dat de dame het vraagt.

Wat is daar nou zo bijzonder/vreemd aan?
Dus jij kunt geen punt maken zonder een grimmige sfeer in een topic te creëeren. Sterk man!
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 19:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:08 schreef minibeer het volgende:

[..]

"Hey, meisje. Geef je nummer."
Ik zou het mijn strot niet uitkrijgen :')
"Wat is je nummer" vind ik dan wel weer een goede, dan ga je er subtiel al vanuit dat ze hem geeft.
Natuurlijk vraag je het niet als "openingszin"
palawandinsdag 11 oktober 2011 @ 19:12
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:11 schreef Flepke het volgende:
Ik had voordat Firefly geband was ook al zo'n discussie met hem, hij was het er ook mee eens dat een vraag simpelweg veel minder kans op succes heeft dan een stelling. Bij een vraag gaan mensen er nog een keer extra over nadenken en er eventueel negatieve gevolgen aan koppelen. Zo simpel is het. Uiteraard is het ook van belang hoe je het zegt, maar dit is een grote factor dat je mee kunt rekenen.
Ben jij niet die kansloze PUA die ervoor zorgde dat users uit dit topic wegbleven?
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 19:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:12 schreef palawan het volgende:

[..]

Ben jij niet die kansloze PUA die ervoor zorgde dat users uit dit topic wegbleven?
Ik ben hier al voor tientalle dingen uitgemaakt.
Van "Alpha" tot "PUA".
Van "Kneus" tot "Held".

De doodsverwensing van moneyfornothing is echter de eerste.
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 19:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:12 schreef palawan het volgende:

[..]

Ben jij niet die kansloze PUA die ervoor zorgde dat users uit dit topic wegbleven?
Ja, dat is hij
#ANONIEMdinsdag 11 oktober 2011 @ 19:14
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:11 schreef Flepke het volgende:
Ik had voordat Firefly geband was ook al zo'n discussie met hem, hij was het er ook mee eens dat een vraag simpelweg veel minder kans op succes heeft dan een stelling. Bij een vraag gaan mensen er nog een keer extra over nadenken en er eventueel negatieve gevolgen aan koppelen. Zo simpel is het. Uiteraard is het ook van belang hoe je het zegt, maar dit is een grote factor dat je mee kunt rekenen.
Als mensen zich überhaupt een keer bedenken als je hun nummer vraagt heeft het misschien gewoon een reden met betrekking tot jouw persoontje, kun je wel leuk een nummer gaan eisen om dat te omzeilen maar als je echt een leuk persoon bent gaan ze ook niet twijfelen als je iets normaal vraagt.
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 19:14
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:14 schreef Flepke het volgende:

[..]

Ik ben hier al voor tientalle dingen uitgemaakt.
Van "Alpha" tot "PUA".
Van "Kneus" tot "Held".

De doodsverwensing van moneyfornothing is echter de eerste.
Quote maar waar je held werd genoemd :P
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 19:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:14 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Als mensen zich überhaupt een keer bedenken als je hun nummer vraagt heeft het misschien gewoon een reden met betrekking tot jouw persoontje, kun je wel leuk een nummer gaan eisen om dat te omzeilen maar als je echt een leuk persoon bent gaan ze ook niet twijfelen als je iets normaal vraagt.
Nogmaals, je verkleind je kansen, dit soort argumenten veranderen daar niks aan hoor.
#ANONIEMdinsdag 11 oktober 2011 @ 19:15
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:14 schreef Flepke het volgende:

[..]

Ik ben hier al voor tientalle dingen uitgemaakt.
Van "Alpha" tot "PUA".
Van "Kneus" tot "Held".

De doodsverwensing van moneyfornothing is echter de eerste.
Het verliezen van je voortplantingsvermogen is al prima, dat je dood zou moeten maak jij ervan.
Axel1988dinsdag 11 oktober 2011 @ 19:15
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:11 schreef Flepke het volgende:
Ik had voordat Firefly geband was ook al zo'n discussie met hem, hij was het er ook mee eens dat een vraag simpelweg veel minder kans op succes heeft dan een stelling. Bij een vraag gaan mensen er nog een keer extra over nadenken en er eventueel negatieve gevolgen aan koppelen. Zo simpel is het. Uiteraard is het ook van belang hoe je het zegt, maar dit is een grote factor dat je mee kunt rekenen.
Fair; maar het grote tegenargument was eigenlijk... maakt het uberhaupt uit of je vraagt of dat je het zegt, indien ze je toch wel ziet zitten? Het is iets wat je pas gaat vragen als je al contact hebt; dus het aanvoelen van hoe het contact onderling is, is eigenlijk veel belangrijker.
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 19:15
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:15 schreef Flepke het volgende:

[..]

Nogmaals, je verkleind je kansen, dit soort argumenten veranderen daar niks aan hoor.
Ze verkleind haar kansen? Was ze niet al bezet dan haha!
#ANONIEMdinsdag 11 oktober 2011 @ 19:15
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:15 schreef Flepke het volgende:

[..]

Nogmaals, je verkleind je kansen, dit soort argumenten veranderen daar niks aan hoor.
Nogmaals, dingen gaan eisen van mensen is niet tof.
heloefdinsdag 11 oktober 2011 @ 19:16
Ik pak even de chips er bij.
minibeerdinsdag 11 oktober 2011 @ 19:17
quote:
13s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:11 schreef Flepke het volgende:

[..]

Natuurlijk vraag je het niet als "openingszin"
Nee, dat zeg ik ook niet.
Axel1988dinsdag 11 oktober 2011 @ 19:17
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:16 schreef heloef het volgende:
Ik pak even de chips er bij.
Als ik een meid was geweest dan had ik nu mooi kunnen zeggen: "graait in Heloefs zak"... helaas!
palawandinsdag 11 oktober 2011 @ 19:17
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:14 schreef Flepke het volgende:

[..]

Ik ben hier al voor tientalle dingen uitgemaakt.
Van "Alpha" tot "PUA".
Van "Kneus" tot "Held".

De doodsverwensing van moneyfornothing is echter de eerste.
Het beviel me wel toen je weg was. Ga eens even oprotten
(goed he, ik vraag het nieteens, dus nu moet hij het wel doen :') )
Myraeladinsdag 11 oktober 2011 @ 19:17
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:16 schreef heloef het volgende:
Ik pak even de chips er bij.
Delen.
heloefdinsdag 11 oktober 2011 @ 19:18
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:17 schreef Myraela het volgende:

[..]

Delen.
Kom maar halen.
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 19:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:15 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Ze verkleind haar kansen? Was ze niet al bezet dan haha!
Hi hi :{
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:15 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Fair; maar het grote tegenargument was eigenlijk... maakt het uberhaupt uit of je vraagt of dat je het zegt, indien ze je toch wel ziet zitten? Het is iets wat je pas gaat vragen als je al contact hebt; dus het aanvoelen van hoe het contact onderling is, is eigenlijk veel belangrijker.
Kijk, nu komen we ergens.
Natuurlijk is timing etc belangrijk, maar dan krijg je nog steeds dit soort "ingeprogrameerde" antwoorden:

Ja je mag hem hebben maar dan moet je wel x
Nee je mag hem (nog) niet hebben *stoute spelende blik*
Hoezo wil je mijn nummer?

En zie daar maar eens omheen te lullen zonder awkward/needy as phuck over te komen.
-Strawberry-dinsdag 11 oktober 2011 @ 19:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:17 schreef palawan het volgende:

[..]

Het beviel me wel toen je weg was. Ga eens even oprotten
(goed he, ik vraag het nieteens, dus nu moet hij het wel doen :') )
:D
#ANONIEMdinsdag 11 oktober 2011 @ 19:20
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:19 schreef Flepke het volgende:

[..]

Hi hi :{

[..]

Kijk, nu komen we ergens.
Natuurlijk is timing etc belangrijk, maar dan krijg je nog steeds dit soort "ingeprogrameerde" antwoorden:

Ja je mag hem hebben maar dan moet je wel x
Nee je mag hem (nog) niet hebben *stoute spelende blik*
Hoezo wil je mijn nummer?

En zie daar maar eens omheen te lullen zonder awkward as phuck over te komen.
Als ik iemand mag of leuk vind krijgt hij gewoon mijn nummer als hij het vraagt. Ik ontwijk de vraag eigenlijk alleen als ik de ander een kneusje vind en het sowieso niets gaat worden.
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 19:20
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:19 schreef Flepke het volgende:

[..]

Hi hi :{

[..]

Kijk, nu komen we ergens.
Natuurlijk is timing etc belangrijk, maar dan krijg je nog steeds dit soort "ingeprogrameerde" antwoorden:

Ja je mag hem hebben maar dan moet je wel x
Nee je mag hem (nog) niet hebben *stoute spelende blik*
Hoezo wil je mijn nummer?

En zie daar maar eens omheen te lullen zonder awkward/needy as phuck over te komen.
Je kijkt te veel soaps flupke
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 19:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:15 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Nogmaals, dingen gaan eisen van mensen is niet tof.
"Eisen"?
eisen
•zeer dringend vragen, vaak met een sanctie op het niet beantwoorden ervan.
Gevonden op http://nl.wiktionary.org/wiki/eisen

Nee dat is inderdaad niet tof, maar wat heeft dat met deze discussie te maken?
heloefdinsdag 11 oktober 2011 @ 19:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:17 schreef palawan het volgende:

[..]

Het beviel me wel toen je weg was. Ga eens even oprotten
(goed he, ik vraag het nieteens, dus nu moet hij het wel doen :') )
Een van de betere posts in dit topic, allertijden.
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 19:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:20 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Je kijkt te veel soaps flupke
Soaps zijn voor vrouwen. -O-
heloefdinsdag 11 oktober 2011 @ 19:23
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:22 schreef Flepke het volgende:

[..]

Soaps zijn voor vrouwen. -O-
Leugens.
#ANONIEMdinsdag 11 oktober 2011 @ 19:24
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:21 schreef Flepke het volgende:

[..]

"Eisen"?
eisen
•zeer dringend vragen, vaak met een sanctie op het niet beantwoorden ervan.
Gevonden op http://nl.wiktionary.org/wiki/eisen

Nee dat is inderdaad niet tof, maar wat heeft dat met deze discussie te maken?
eisen
[regelmatig werkwoord]• beslist willen hebben dat het gebeurt

Dat heeft het ermee te maken als je tegen iemand zegt dat ze haar nummer moet geven.
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 19:24
Nou maar wachten totdat flupke permanente ban krijgt lol
En flupke is ook nog eens een jokkebrok. Held...ha ha ha!
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 19:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:20 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Als ik iemand mag of leuk vind krijgt hij gewoon mijn nummer als hij het vraagt. Ik ontwijk de vraag eigenlijk alleen als ik de ander een kneusje vind en het sowieso niets gaat worden.
Dan ben jij misschien een uitzondering op de regel.

Ga eens een gesprekje beginnen met 100 vrouwen waarvan jij denkt dat ze minimaal 10x per dag versierd worden. Probeer dan na een minuut of 5 eens een vervolg afspraak te regelen + nummer.
50x door het te vragen, 50x door het gebiedende wijs / stelling / proberen dat zei het vraagt.

En post je resultaten.
Axel1988dinsdag 11 oktober 2011 @ 19:25
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:19 schreef Flepke het volgende:
Kijk, nu komen we ergens.
Natuurlijk is timing etc belangrijk, maar dan krijg je nog steeds dit soort "ingeprogrameerde" antwoorden:

Ja je mag hem hebben maar dan moet je wel x
Nee je mag hem (nog) niet hebben *stoute spelende blik*
Hoezo wil je mijn nummer?

En zie daar maar eens omheen te lullen zonder awkward/needy as phuck over te komen.
Nouja; ik ervaar het zelf iets anders. Ik heb ook wel eens gehad dat ze "nee" zei op een speelse manier; maar dat was juist wel leuk... omdat ik meteen doorhad dat het speels bedoeld was. Uiteindelijk dan ook gewoon haar nummer gekregen (4x gevraagd, steeds op een andere manier :P). Ik heb niet de ervaring dat het vragen ansich me problemen oplevert of me kansen heeft gekost; vandaar dat het voor mij ook een non-issue is op het moment.
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 19:26
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:25 schreef Flepke het volgende:

[..]

Dan ben jij misschien een uitzondering op de regel.

Ga eens een gesprekje beginnen met 100 vrouwen waarvan jij denkt dat ze minimaal 10x per dag versierd worden. Probeer dan na een minuut of 5 eens een vervolg afspraak te regelen + nummer.
50x door het te vragen, 50x door het gebiedende wijs / stelling / proberen dat zei het vraagt.

En post je resultaten.
En waarom zouden die 100 vrouwen een date met een bezette vrouw willen?
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 19:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:24 schreef magnetronkoffie het volgende:
Nou maar wachten totdat flupke permanente ban krijgt lol
En flupke is ook nog eens een jokkebrok. Held...ha ha ha!
Ik werd een held genoemd door een gast die dankzei mij óf 2 telefoon nummers had geregeld óf 2 zoenen (weet niet meer precies). Ik zoek het zo wel even op. ignorance is a bitch.
#ANONIEMdinsdag 11 oktober 2011 @ 19:27
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:25 schreef Flepke het volgende:

[..]

Dan ben jij misschien een uitzondering op de regel.

Ga eens een gesprekje beginnen met 100 vrouwen waarvan jij denkt dat ze minimaal 10x per dag versierd worden. Probeer dan na een minuut of 5 eens een vervolg afspraak te regelen + nummer.
50x door het te vragen, 50x door het gebiedende wijs / stelling / proberen dat zei het vraagt.

En post je resultaten.
Of misschien ligt het gewoon aan jou dat je vooral ontwijkende antwoorden krijgt.
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 19:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:27 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Of misschien ligt het gewoon aan jou dat je vooral ontwijkende antwoorden krijgt.
Zou inderdaad kunnen dat ik aantrekkelijkere vrouwen benader dan een gemiddeld fokker en dus meer dat soort zaken tegen kom inderdaad.
#ANONIEMdinsdag 11 oktober 2011 @ 19:29
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:29 schreef Flepke het volgende:

[..]

Zou inderdaad kunnen dat ik aantrekkelijkere vrouwen benader dan een gemiddeld fokker en dus meer dat soort zaken tegen kom inderdaad.
Ik denk alleen niet dat dat het probleem is.
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 19:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:25 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Nouja; ik ervaar het zelf iets anders. Ik heb ook wel eens gehad dat ze "nee" zei op een speelse manier; maar dat was juist wel leuk... omdat ik meteen doorhad dat het speels bedoeld was. Uiteindelijk dan ook gewoon haar nummer gekregen (4x gevraagd, steeds op een andere manier :P).
Zoals ik al zei, als je vraagt en je krijgt het niet direct dan kom je "needy" over, je maakt het jezelf alleen maar moeilijker.

quote:
Ik heb niet de ervaring dat het vragen ansich me problemen oplevert of me kansen heeft gekost; vandaar dat het voor mij ook een non-issue is op het moment.
Als het op die manier werkt prima toch! ^O^
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 19:32
quote:
10s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:29 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Ik denk alleen niet dat dat het probleem is.
Ik denk dat het probleem is dat mensen altijd extra nadenken en eventueel extra negatieve gevolgen erbij verzinnen, het heeft niets persoonlijks te maken maar meer met eerdere ervaringen. het is zonde om niet de vrouw te ontmoeten die zo doet alleen maar vanwege ervaringen in het verleden.
heloefdinsdag 11 oktober 2011 @ 19:34
Zo die ribbelchips is lekker joh.
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 19:34
Hey flupke, heb je een vriendin?
Myraeladinsdag 11 oktober 2011 @ 19:34
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:34 schreef heloef het volgende:
Zo die ribbelchips is lekker joh.
Verzin eens wat ik zo ga eten. Ik denk. Brood. Gekookt ei. Ham. Andere suggesties?
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 19:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:34 schreef magnetronkoffie het volgende:
Hey flupke, heb je een vriendin?
Sorry ik val niet op mannen.
minibeerdinsdag 11 oktober 2011 @ 19:35
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:34 schreef heloef het volgende:
Zo die ribbelchips is lekker joh.
Hou dat de volgende keer even voor je lul
Nu heb ik ook honger en hier is niks te eten (in mijn huis, het is niet dat ik in afrika woon ofzo)
heloefdinsdag 11 oktober 2011 @ 19:35
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:34 schreef Myraela het volgende:

[..]

Verzin eens wat ik zo ga eten. Ik denk. Brood. Gekookt ei. Ham. Andere suggesties?
Wat heb je in huis?
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 19:35
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:34 schreef Myraela het volgende:

[..]

Verzin eens wat ik zo ga eten. Ik denk. Brood. Gekookt ei. Ham. Andere suggesties?
Klinkt lekker en makkelijk ;)
palawandinsdag 11 oktober 2011 @ 19:36
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:34 schreef Myraela het volgende:

[..]

Verzin eens wat ik zo ga eten. Ik denk. Brood. Gekookt ei. Ham. Andere suggesties?
Hamburgers bakken in een tosti-apparaat. Smaakt goed heb ik gehoord :D
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 19:36
quote:
13s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:35 schreef Flepke het volgende:

[..]

Sorry ik val niet op mannen.
Dat vroeg ik ook niet lol

Heb je een vriendin?
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 19:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:36 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Dat vroeg ik ook niet lol

Heb je een vriendin?
De enigste keer dat ik die vraag uit een mannenmond heb gehoord was het een homo die interesse in me had ;(
#ANONIEMdinsdag 11 oktober 2011 @ 19:38
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:32 schreef Flepke het volgende:

[..]

Ik denk dat het probleem is dat mensen altijd extra nadenken en eventueel extra negatieve gevolgen erbij verzinnen, het heeft niets persoonlijks te maken maar meer met eerdere ervaringen. het is zonde om niet de vrouw te ontmoeten die zo doet alleen maar vanwege ervaringen in het verleden.
Ik denk dat ze jou gewoon associëren met extra (waarom extra trouwens, zijn die er sowieso al als op jou ingaan? negatieve gevolgen. Mogelijk omdat je qua gedrag teveel lijkt op al die voorgaande patsers die haar probeerden te versieren. Maar wie weet.
#ANONIEMdinsdag 11 oktober 2011 @ 19:39
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:38 schreef Flepke het volgende:

[..]

De enigste keer dat ik die vraag uit een mannenmond heb gehoord was het een homo die interesse in me had ;(
Wie loopt er nou vragen te ontwijken, wijf.
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 19:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:38 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Ik denk dat ze jou gewoon associëren met extra (waarom extra trouwens, zijn die er sowieso al als op jou ingaan? negatieve gevolgen. Mogelijk omdat je qua gedrag teveel lijkt op al die voorgaande patsers die haar probeerden te versieren. Maar wie weet.
Ik probeer de voorbeelden etc zoveel mogelijk centraal te houden, terwijl jullie het steeds maar weer persoonlijk proberen te spelen... (En daarmee redenen + excuses verzinnen waarom het in jullie situatie niet/wel werkt)
Myraeladinsdag 11 oktober 2011 @ 19:41
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:35 schreef heloef het volgende:

[..]

Wat heb je in huis?
Brood, ham en gekookt ei. 9.gif

Ik weet niet eigenlijk, geen kaas iig, ik had zin in kaas.
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 19:41
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:41 schreef Myraela het volgende:

[..]

Brood, ham en gekookt ei. [ afbeelding ]

Ik weet niet eigenlijk, geen kaas iig, ik had zin in kaas.
Gebakken ei met ham _O_
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 19:42
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:41 schreef Flepke het volgende:

[..]

Gebakken ei met ham _O_
Vriendin? Heb je die? Of ben je single?
#ANONIEMdinsdag 11 oktober 2011 @ 19:42
quote:
13s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:40 schreef Flepke het volgende:

[..]

Ik probeer de voorbeelden etc zoveel mogelijk centraal te houden, terwijl jullie het steeds maar weer persoonlijk proberen te spelen... (En daarmee redenen + excuses verzinnen waarom het in jullie situatie niet/wel werkt)
Maar tot nu toe ben jij de enige die aangeeft zich te kunnen vinden in die voorbeelden, anderen ervaren het anders of hebben gewoon geen moeite met een speelse ontwijking van de telefoonnummer vraag. Dus ja, wat wil je er nou mee?
minibeerdinsdag 11 oktober 2011 @ 19:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:42 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Vriendin? Heb je die? Of ben je single?
Ik schat single, aan zijn reactie :P
formerjellybeandinsdag 11 oktober 2011 @ 19:48
Geef me je nummer ??? Ik dacht het niet dat is toch superopdringerig, ik ben een vrouw en als iemand dat zo tegen me zegt geef ik hem zeker niet,
Maanvisdinsdag 11 oktober 2011 @ 19:48
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:41 schreef Myraela het volgende:

[..]

Brood, ham en gekookt ei. [ afbeelding ]

Ik weet niet eigenlijk, geen kaas iig, ik had zin in kaas.
ik heb nog beemster verwenkaas, die eet ik lekker op met sambal :D
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 19:50
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:48 schreef formerjellybean het volgende:
Geef me je nummer ??? Ik dacht het niet dat is toch superopdringerig, ik ben een vrouw en als iemand dat zo tegen me zegt geef ik hem zeker niet,
Dat weet flupke zelf ook wel denk ik :P

En hoi! :W
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 19:51
Hey maanvis, wat lulde je nou over een kopie van je IQ test meenemen naar de kroeg?
Ik dacht dat je altijd serieus was :P
formerjellybeandinsdag 11 oktober 2011 @ 19:51
Hoi :)
Denk dat flupke dat niet zo weet want zo aan het eerdere te lezen heeft die een bord voor zijn hoofd
ook_gekdinsdag 11 oktober 2011 @ 19:52
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 17:56 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Was je opgenomen dan?

:P
Uhm nee dat niet. Wel effe afgelopen donderdag gek avondje mee gemaakt.

En er was iets in pive leven wat even geregeld moest worden.

quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 17:57 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Je hebt 2 ontmaagdingen gemist.
zo zo, en nu nog zwanger raken :D

quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:09 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Ik zou zeggen, lees het na in het meet-topic. :P Behoorlijk wat namelijk.
Linkje? Ja ik ben lui en weinig tijd!

quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 18:38 schreef Myraela het volgende:
Serieus, ik ben daar niet eens mee bezig of iemand zegt "mag ik je nummer" of "geef je nummer eens"

Op beide kan ik ja of nee zeggen hoor. :')
Ik zie je 06 nummer graag in een PM kusje
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 19:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:51 schreef formerjellybean het volgende:
Hoi :)
Denk dat flupke dat niet zo weet want zo aan het eerdere te lezen heeft die een bord voor zijn hoofd
(je bedoelt hij heeft een bord als hoofd :P)
formerjellybeandinsdag 11 oktober 2011 @ 19:55
Hij zou toch geen tom heten en waarschijnlijk in Wormerveer wonen _O-
palawandinsdag 11 oktober 2011 @ 19:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:52 schreef ook_gek het volgende:
Linkje? Ja ik ben lui en weinig tijd!
Meet 'als versieren niet zo makkelijk gaat' # 2, bijna tijd
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 19:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:51 schreef magnetronkoffie het volgende:
Hey maanvis, wat lulde je nou over een kopie van je IQ test meenemen naar de kroeg?
Ik dacht dat je altijd serieus was :P
Lol, volgens maanvis is een goeie versiertruuk je IQ score meenemen naar de kroeg hehe :P
Die ga ik onthouden maanvis! :P
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 19:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:55 schreef formerjellybean het volgende:
Hij zou toch geen tom heten en waarschijnlijk in Wormerveer wonen _O-
Gelukkig ken ik hem niet, maar ik ben alvast een gewaarschuwd man :P
Maanvisdinsdag 11 oktober 2011 @ 19:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:51 schreef magnetronkoffie het volgende:
Hey maanvis, wat lulde je nou over een kopie van je IQ test meenemen naar de kroeg?
Ik dacht dat je altijd serieus was :P
silenus lulde dat ie in de kroeg of discotheek meteen zag of iemand hoogopgeleid was of niet ;)
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 19:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:48 schreef formerjellybean het volgende:
Geef me je nummer ??? Ik dacht het niet dat is toch superopdringerig, ik ben een vrouw en als iemand dat zo tegen me zegt geef ik hem zeker niet,
"Geef je nummer even zodat we X kunnen doen komend weekend."
Is beter dan "mag ik je nummer?"
Want:
1. Je geeft een reden/doel (diverse malen aangetoond dat dit effectiever is dan geen reden)
2. Je vraagt niet dus geen irritante vraag/opmerking die vrouwen vaak gebruiken om zich te beschermen/jou te testen
3. Je hebt afspraak + telefoon nummer + verdere gesprekstof over activiteit X
formerjellybeandinsdag 11 oktober 2011 @ 20:01
joh ik ben een vrouw en no way hosee dat ik mijn nummer geef als die het zo aan me vraagt.
-Strawberry-dinsdag 11 oktober 2011 @ 20:01
Wow ik lees even wat PMs tussen mij en Schenkstroop en hij was daar nog zowaar vriendelijk, en ik ook tegen hem.
Maanvisdinsdag 11 oktober 2011 @ 20:02
quote:
11s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:01 schreef -Strawberry- het volgende:
Wow ik lees even wat PMs tussen mij en Schenkstroop en hij was daar nog zowaar vriendelijk, en ik ook tegen hem.
wat moet die engerd van je!
minibeerdinsdag 11 oktober 2011 @ 20:02
quote:
11s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:01 schreef -Strawberry- het volgende:
Wow ik lees even wat PMs tussen mij en Schenkstroop en hij was daar nog zowaar vriendelijk, en ik ook tegen hem.
Dat merk ik wel vaker bij mannen :')
kreedinsdag 11 oktober 2011 @ 20:03
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:59 schreef Flepke het volgende:

[..]

"Geef je nummer even zodat we X kunnen doen komend weekend."
Is beter dan "mag ik je nummer?"
Want:
1. Je geeft een reden/doel (diverse malen aangetoond dat dit effectiever is dan geen reden)
2. Je vraagt niet dus geen irritante vraag/opmerking die vrouwen vaak gebruiken om zich te beschermen/jou te testen
3. Je hebt afspraak + telefoon nummer + verdere gesprekstof over activiteit X
Jij komt over als iemand die totaal de "key" in handen heeft tot contact maken met vrouwen.

Maar vertel is een persoonlijk verhaal over hoe dat versieren dan ging enzo inplaats van algemene tips? :)
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 20:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:03 schreef kree het volgende:

[..]

Jij komt over als iemand die totaal de "key" in handen heeft tot contact maken met vrouwen.

Maar vertel is een persoonlijk verhaal over hoe dat versieren dan ging enzo inplaats van algemene tips? :)
*nu pak ik de chips nom nom*
formerjellybeandinsdag 11 oktober 2011 @ 20:05
oh nee he :N Maak het trouwens niet laat vandaag ben bekaf
heloefdinsdag 11 oktober 2011 @ 20:05
quote:
11s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:01 schreef -Strawberry- het volgende:
Wow ik lees even wat PMs tussen mij en Schenkstroop en hij was daar nog zowaar vriendelijk, en ik ook tegen hem.
Omdat je een kut hebt en hij toen nog een kans dacht te hebben.
-Strawberry-dinsdag 11 oktober 2011 @ 20:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:02 schreef Maanvis het volgende:

[..]

wat moet die engerd van je!
:')

Van 2010. Wel grappig hoe dingen kunnen veranderen.
-Strawberry-dinsdag 11 oktober 2011 @ 20:07
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:05 schreef heloef het volgende:

[..]

Omdat je een kut hebt en hij toen nog een kans dacht te hebben.
Haha. :')

Nee ik denk dat hij simpelweg een stuk verzuurder is geworden het afgelopen jaar.
Myraeladinsdag 11 oktober 2011 @ 20:12
quote:
11s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:01 schreef -Strawberry- het volgende:
Wow ik lees even wat PMs tussen mij en Schenkstroop en hij was daar nog zowaar vriendelijk, en ik ook tegen hem.
Ik heb ooit nog heel lief linkjes naar zijn facebook weggehaald en daarover een PM gestuurd enzo. O+
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 20:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:03 schreef kree het volgende:

[..]

Jij komt over als iemand die totaal de "key" in handen heeft tot contact maken met vrouwen.
Ik zou het meer willen omschrijven als dat ik goed ben in het "dingen gedaan krijgen van mensen".

quote:
Maar vertel is een persoonlijk verhaal over hoe dat versieren dan ging enzo inplaats van algemene tips? :)
Dat soort verhalen worden hier toch niet geloofd & werken alleen maar averechts. (laatste keer werd ik ook al beschuldigd van trollen...)
Ik denk ook dat het helemaal niet interessant is om specifieke situaties te bespreken waar iets wel gelukt is. Dat is alleen handig als je dat schouderklopje nodig hebt, verder leert niemand er iets van.

Je hebt als "beginner" denk ik het meest aan andere "beginners" die actie ondernemen & kritisch naar zichzelf (durven) te kijken en vooral een gedetailleerde beschrijving geven van de keren dat het niet lukte, waarom ze wat deden en hoe ze het de volgende keer anders gaan doen.
kreedinsdag 11 oktober 2011 @ 20:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:04 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

*nu pak ik de chips nom nom*
Nou ik wil wel eens wat persoonlijks van hem horen.
Tis leuk hoor al die tips maar een echte ervaring beschrijven heb ik nog niet gezien tot nu toe ;)
Maanvisdinsdag 11 oktober 2011 @ 20:16
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:07 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Haha. :')

Nee ik denk dat hij simpelweg een stuk verzuurder is geworden het afgelopen jaar.
da's niet zo. toen jij 16 was zeurde ie al de hele buurt bij elkaar op FOK!
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 20:16
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:14 schreef Flepke het volgende:

Dat soort verhalen worden hier toch niet geloofd & werken alleen maar averechts. (laatste keer werd ik ook al beschuldigd van trollen...)
Ik denk ook dat het helemaal niet interessant is om specifieke situaties te bespreken waar iets wel gelukt is. Dat is alleen handig als je dat schouderklopje nodig hebt, verder leert niemand er iets van.
Hier verschillen jij, en de rest van mening. Oftewel je past niet bij ons. :P
kreedinsdag 11 oktober 2011 @ 20:17
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:14 schreef Flepke het volgende:

[..]

Ik zou het meer willen omschrijven als dat ik goed ben in het "dingen gedaan krijgen van mensen".

[..]

Dat soort verhalen worden hier toch niet geloofd & werken alleen maar averechts. (laatste keer werd ik ook al beschuldigd van trollen...)
Ik denk ook dat het helemaal niet interessant is om specifieke situaties te bespreken waar iets wel gelukt is. Dat is alleen handig als je dat schouderklopje nodig hebt, verder leert niemand er iets van.

Je hebt als "beginner" denk ik het meest aan andere "beginners" die actie ondernemen & kritisch naar zichzelf (durven) te kijken en vooral een gedetailleerde beschrijving geven van de keren dat het niet lukte, waarom ze wat deden en hoe ze het de volgende keer anders gaan doen.
Nou ik denk van wel.
Juist die persoonlijke verhalen werken want daar kun je tips uit halen.
Heb hier ook hele verhalen over die 15-jarige neergezet nouja daar werd ik ook om afgekraakt door de meeste.

Maar waarom kun je niet gewoon eens wat vertellen, kom je ook gelijk een stuk vertrouwbaarder over. :)
-Strawberry-dinsdag 11 oktober 2011 @ 20:17
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:12 schreef Myraela het volgende:

[..]

Ik heb ooit nog heel lief linkjes naar zijn facebook weggehaald en daarover een PM gestuurd enzo. O+
Ik wist niet eens dat hij facebook had. Inc foto's?
minibeerdinsdag 11 oktober 2011 @ 20:18
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 19:59 schreef Flepke het volgende:

[..]

"Geef je nummer even zodat we X kunnen doen komend weekend."
Is beter dan "mag ik je nummer?"
Want:
1. Je geeft een reden/doel (diverse malen aangetoond dat dit effectiever is dan geen reden)
2. Je vraagt niet dus geen irritante vraag/opmerking die vrouwen vaak gebruiken om zich te beschermen/jou te testen
3. Je hebt afspraak + telefoon nummer + verdere gesprekstof over activiteit X
Op zich zie ik wel dat dit eerder zou werken dan vragen inderdaad. Maar sowieso lijkt het me een beetje raar om gelijk dingen af te gaan spreken als je iemand net kent (als in samen ergens heen gaan). En sowieso zou ik het alsnog niet in die vorm doen, een gebiedende wijs. Maar dat doe ik volgens mij nooit, als zwak betamannetje :').
Maar god, je moet wel per se je punt hebben. Nou tevreden?
-Strawberry-dinsdag 11 oktober 2011 @ 20:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:16 schreef Maanvis het volgende:

[..]

da's niet zo. toen jij 16 was zeurde ie al de hele buurt bij elkaar op FOK!
Oh, nou ik volg hem ook al behoorlijk lang maar ik ben pas sinds kort een hekel aan hem gaan krijgen.
Myraeladinsdag 11 oktober 2011 @ 20:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:17 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Ik wist niet eens dat hij facebook had. Inc foto's?
Volgens mij wel, maar misschien was het een fake-account hoor, het ging iig rond.
Cassandra87dinsdag 11 oktober 2011 @ 20:22
Ik snap wel een beetje wat Flepke bedoeld denk ik. Maar meer omdat een aantal vrouwen te flabergasted zijn om een geestige opmerking/afwijzing te bedenken. Zeker als het gesprek leuk loopt, je lacht met elkaar, en de man tegenover je zegt ineens, geef me je nummer, dan spreken we komend weekend wat af, ik denk niet dat ik direct zou afwijzen, mits soepel ingebracht.
En ik denk ook dat flepke op een dergelijke situatie doelt, maar volgens mij heeft hij niet veel krediet opgebouwd in dit topic
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 20:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:22 schreef Cassandra87 het volgende:
Ik snap wel een beetje wat Flepke bedoeld denk ik. Maar meer omdat een aantal vrouwen te flabergasted zijn om een geestige opmerking/afwijzing te bedenken. Zeker als het gesprek leuk loopt, je lacht met elkaar, en de man tegenover je zegt ineens, geef me je nummer, dan spreken we komend weekend wat af, ik denk niet dat ik direct zou afwijzen, mits soepel ingebracht.
En ik denk ook dat flepke op een dergelijke situatie doelt, maar volgens mij heeft hij niet veel krediet opgebouwd in dit topic
Optimistisch...
Myraeladinsdag 11 oktober 2011 @ 20:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:22 schreef Cassandra87 het volgende:
maar volgens mij heeft hij niet veel krediet opgebouwd in dit topic
Als we daar dan gewoon even schijt aan hebben en gewoon kijken naar wat die zegt. Beetje stom als die net terug is en de drama nu al weer begint, maar dat komt echt niet alleen vanuit hem.
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 20:26
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:26 schreef Myraela het volgende:

[..]

Als we daar dan gewoon even schijt aan hebben en gewoon kijken naar wat die zegt. Beetje stom als die net terug is en de drama nu al weer begint, maar dat komt echt niet alleen vanuit hem.
A toe nou! ;(
#ANONIEMdinsdag 11 oktober 2011 @ 20:27
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:26 schreef Myraela het volgende:

[..]

Als we daar dan gewoon even schijt aan hebben en gewoon kijken naar wat die zegt. Beetje stom als die net terug is en de drama nu al weer begint, maar dat komt echt niet alleen vanuit hem.
Tsja als ik aangeef het eens te zijn met de andere user in het stukje wat hij quote, en hij dan meteen aan komt met 'heb je haar weer :')' dan krijgt je dat.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 11-10-2011 20:28:07 ]
kreedinsdag 11 oktober 2011 @ 20:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:26 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

A toe nou! ;(
Ik mag Flepke wel opzich, maar ik ben het alleen niet met hem eens ;)
Myraeladinsdag 11 oktober 2011 @ 20:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:27 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Tsja als ik aangeef het eens te zijn met de andere user in het stukje wat hij quote, en hij dan meteen aan komt met 'heb je haar weer :')' dan krijgt je dan.
Oh, ja daar geef ik je wel gelijk in hoor. Dat sloeg ook nergens op.
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 20:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:16 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Hier verschillen jij, en de rest van mening. Oftewel je past niet bij ons. :P
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:17 schreef kree het volgende:

[..]

Nou ik denk van wel.
Juist die persoonlijke verhalen werken want daar kun je tips uit halen.
Heb hier ook hele verhalen over die 15-jarige neergezet nouja daar werd ik ook om afgekraakt door de meeste.

Maar waarom kun je niet gewoon eens wat vertellen, kom je ook gelijk een stuk vertrouwbaarder over. :)
Zoals ik al zei, mijn "mooiste verhalen" kan ik niet delen omdat hier bepaalde modjes rondlopen die mij dan bannen voor "trollen in r&p".
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:18 schreef minibeer het volgende:

[..]

Op zich zie ik wel dat dit eerder zou werken dan vragen inderdaad.
Als ik niet aan den lijve had ondervonden zou ik het niet (op deze manier) delen.

quote:
Maar sowieso lijkt het me een beetje raar om gelijk dingen af te gaan spreken als je iemand net kent (als in samen ergens heen gaan).
raar
1) Afwijkend van de norm 2) Anders 3) Apart

Sowieso is dat hele "cold pickup" (willekeurige vrouw op straat/club/kroeg benaderen/versieren) raar, de meeste mannen doen het niet omdat ze bang zijn. Ze ontmoeten vrouwen in hun sociale cirkel en trouwen met de eerste de beste. Waarom denk je anders dat ongeveer 1 op de 3 huwelijken eindigt in een echtscheiding?

Wat raar is bepaal jij hoofdzakelijk zelf, als jij in ineengedoken schuchter kijkend stotterend fluisterd: "Geef je nummer even zodat we X kunnen doen komend weekend." dan wens ik je veel succes.
heloefdinsdag 11 oktober 2011 @ 20:29
Ik negeer hem gewoon.
Jullie moeten altijd alles zo ingewikkeld maken.
#ANONIEMdinsdag 11 oktober 2011 @ 20:29
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:28 schreef Myraela het volgende:

[..]

Oh, ja daar geef ik je wel gelijk in hoor. Dat sloeg ook nergens op.
Als hij toen normaal had gevraagd waarom dan enzo, had ik best de discussie normaal aan willen gaan maar daar had ik toen niet zo'n zin meer in. :P
kreedinsdag 11 oktober 2011 @ 20:30
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:28 schreef Flepke het volgende:

[..]

[..]

Zoals ik al zei, mijn "mooiste verhalen" kan ik niet delen omdat hier bepaalde modjes rondlopen die mij dan bannen voor "trollen in r&p".

Waarom zou je gebanned worden als je gewoon eerlijk *jou* verhaal verteld?
HappyGirl91dinsdag 11 oktober 2011 @ 20:31
jouw.
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 20:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:30 schreef kree het volgende:

[..]

Waarom zou je gebanned worden als je gewoon eerlijk *jou* verhaal verteld?
Hij is misschien een beetje paranoide :P
Cassandra87dinsdag 11 oktober 2011 @ 20:32
Wat is daar optimistisch aan MK?
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 20:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:29 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Als hij toen normaal had gevraagd waarom dan enzo, had ik best de discussie normaal aan willen gaan maar daar had ik toen niet zo'n zin meer in. :P
Of je geeft gewoon argumenten in je eerste post?

Een normaal mens post: "Ik ben het eens met X omdat dit en dat."

Jij zegt "Ik ben het eens met X." omdat je verwacht dat mensen je interessant genoeg vinden om te vragen "waarom?".

En daarom kwam ik dus met "heb je haar weer :') " dat trekje stond nog in mijn geheugen gegriefd.
Cassandra87dinsdag 11 oktober 2011 @ 20:33
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:32 schreef Flepke het volgende:

[..]

Of je geeft gewoon argumenten in je eerste post?

Een normaal mens post: "Ik ben het eens met X omdat dit en dat."

Jij zegt "Ik ben het eens met X." omdat je verwacht dat mensen je interessant genoeg vinden om te vragen "waarom?".

En daarom kwam ik dus met "heb je haar weer :') " dat trekje stond nog in mijn geheugen gegriefd.
En als jij dit direct er achter had gezegd wist ze waarom je dat zei en had ze niet gedacht, heb je hem weer met dat heb je haar weer :+
#ANONIEMdinsdag 11 oktober 2011 @ 20:34
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:32 schreef Flepke het volgende:

[..]

Of je geeft gewoon argumenten in je eerste post?

Een normaal mens post: "Ik ben het eens met X omdat dit en dat."

Jij zegt "Ik ben het eens met X." omdat je verwacht dat mensen je interessant genoeg vinden om te vragen "waarom?".

En daarom kwam ik dus met "heb je haar weer :') " dat trekje stond nog in mijn geheugen gegriefd.
Omdat zij zelf de argumenten al gaf waar ik het mee eens ben. Dat je ook normaal had kunnen antwoorden met waarom dan was een voorbeeldje, je had ook iets anders zinnigs kunnen zeggen maar dat deed je niet.
Dus nee, ik zei het niet omdat ik stiekem hoopte dat iemand 'waarom' ging vragen, maar puur omdat ze het zelf al onderbouwt had en ik het nutteloos vond dit te herhalen.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 11-10-2011 20:35:15 ]
minibeerdinsdag 11 oktober 2011 @ 20:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:33 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

En als jij dit direct er achter had gezegd wist ze waarom je dat zei en had ze niet gedacht, heb je hem weer met dat heb je haar weer :+
_O-
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 20:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:32 schreef Cassandra87 het volgende:
Wat is daar optimistisch aan MK?
Wat ik daarmee bedoelde is dat je flupke, hoewel we allemaal weten wat hij hier deed voor z'n ban, veel credit geeft, het voordeel van de (nogal grote) twijfel
Capstandinsdag 11 oktober 2011 @ 20:36
Had ik overigens al verteld dat ik vandaag weer zo'n moment had van: "was ik nog maar 12 jaar jonger geweest"? :')
kreedinsdag 11 oktober 2011 @ 20:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:36 schreef Capstan het volgende:
Had ik overigens al verteld dat ik vandaag weer zo'n moment had van: "was ik nog maar 12 jaar jonger geweest"? :')
Zucht ben jij mij?
Hahaha ;)
Myraeladinsdag 11 oktober 2011 @ 20:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:36 schreef Capstan het volgende:
Had ik overigens al verteld dat ik vandaag weer zo'n moment had van: "was ik nog maar 12 jaar jonger geweest"? :')
Waarom dan?
Cassandra87dinsdag 11 oktober 2011 @ 20:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:35 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Wat ik daarmee bedoelde is dat je flupke, hoewel we allemaal weten wat hij hier deed voor z'n ban, veel credit geeft, het voordeel van de (nogal grote) twijfel
Ohw zo. Ik ken m verder niet, volgens mij ben ik weer actief gaan posten ten tijden van zijn ban.

Maar even los van de persoon: Als je een leuk gesprek hebt, kan 'geef me je nummer' mits leuk ingebouwd, effectief werken omdat je er dan niet over na zult denken. Anderszijds, als ik een leuk gesprek heb, ga ik mee met t feit dat t niet uit maakt hóe iets wordt gevraagd als ik de persoon leuk vind.

'Eis' je direct een telefoonnummer, zal het gewoon een kwestie zijn van voor t blok gezet worden en daarom geen nee kunnen zeggen. Score :')
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 20:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:22 schreef Cassandra87 het volgende:
Ik snap wel een beetje wat Flepke bedoeld denk ik. Maar meer omdat een aantal vrouwen te flabergasted zijn om een geestige opmerking/afwijzing te bedenken.
^O^
quote:
Zeker als het gesprek leuk loopt, je lacht met elkaar, en de man tegenover je zegt ineens, geef me je nummer, dan spreken we komend weekend wat af, ik denk niet dat ik direct zou afwijzen, mits soepel ingebracht.
Dat dus inderdaad, ik stuur niet op een telefoon nummer af als ik mijn twijfels heb inderdaad.
Eerst in die bepaalde "vibe" met elkaar zien te raken voor dat je ook maar aan een telefoon nummer denkt.

quote:
En ik denk ook dat flepke op een dergelijke situatie doelt, maar volgens mij heeft hij niet veel krediet opgebouwd in dit topic
Klopt, ik ben hier al voor alles en nog wat uitgemaakt en heb al diverse bans ontvangen.
Het doet nu eenmaal pijn als je je vinger op een zere plek legt en er geen doekjes omheen bind.
In dit topic ben ik al iets "softer" , ik doe mijn best.
Cassandra87dinsdag 11 oktober 2011 @ 20:40
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:38 schreef Flepke het volgende:

Klopt, ik ben hier al voor alles en nog wat uitgemaakt en heb al diverse bans ontvangen.
Het doet nu eenmaal pijn als je je vinger op een zere plek legt en er geen doekjes omheen bind.
In dit topic ben ik al iets "softer" , ik doe mijn best.
Ik ben benieuwd :D Ik waardeer het wel, bij Maanvis bijv. ook :+ dat semi-rellen. Mits goed onderbouwd en het moet wel ergens op slaan :P
Capstandinsdag 11 oktober 2011 @ 20:42
Nou, ik moest iets kopen bij lokale V&D en ging er toen ook maar even een broodje eten. Aan het tafeltje naast mij zaten twee grietjes van ongeveer 16 jaar en op een gegeven moment kreeg één van de twee haar drankje (of althans, het flesje) niet opengedraaid. Vroegen ze mij dus of ik daar even mee wilde helpen. "Het eerste slokje is voor jou", zeiden ze ook nog :')

En dat bedoelde ik dus...was ik 12 jaar jonger geweest, dan had ik het inmiddels wel geweten :P
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 20:42
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:38 schreef Flepke het volgende:

[..]

^O^

[..]

Dat dus inderdaad, ik stuur niet op een telefoon nummer af als ik mijn twijfels heb inderdaad.
Eerst in die bepaalde "vibe" met elkaar zien te raken voor dat je ook maar aan een telefoon nummer denkt.

[..]

Klopt, ik ben hier al voor alles en nog wat uitgemaakt en heb al diverse bans ontvangen.
Het doet nu eenmaal pijn als je je vinger op een zere plek legt en er geen doekjes omheen bind.
In dit topic ben ik al iets "softer" , ik doe mijn best.
Mooi, dan hoeven we alleen maar te weten of flupke single is of niet zodat we hem de hulp kunnen geven die hij zo hard nodig heeft _O-

Sorrie, die wiet is gewoon lekker :D

Ik ga zo naar bed denk ik, ik voel me lekker :)
Cassandra87dinsdag 11 oktober 2011 @ 20:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:42 schreef Capstan het volgende:
Nou, ik moest iets kopen bij lokale V&D en ging er toen ook maar even een broodje eten. Aan het tafeltje naast mij zaten twee grietjes van ongeveer 16 jaar en op een gegeven moment kreeg één van de twee haar drankje (of althans, het flesje) niet opengedraaid. Vroegen ze mij dus of ik daar even mee wilde helpen. "Het eerste slokje is voor jou", zeiden ze ook nog :')

En dat bedoelde ik dus...was ik 12 jaar jonger geweest, dan had ik het inmiddels wel geweten :P
wil je een slokje van mijn cola dan? Ik ben ietsjes ouder. Prik is er al wel bijna uit helaas
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 20:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:42 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Mooi, dan hoeven we alleen maar te weten of flupke single is of niet zodat we hem de hulp kunnen geven die hij zo hard nodig heeft _O-

Sorrie, die wiet is gewoon lekker :D
Wat?
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:42 schreef Capstan het volgende:
Nou, ik moest iets kopen bij lokale V&D en ging er toen ook maar even een broodje eten. Aan het tafeltje naast mij zaten twee grietjes van ongeveer 16 jaar en op een gegeven moment kreeg één van de twee haar drankje (of althans, het flesje) niet opengedraaid. Vroegen ze mij dus of ik daar even mee wilde helpen. "Het eerste slokje is voor jou", zeiden ze ook nog :')

En dat bedoelde ik dus...was ik 12 jaar jonger geweest, dan had ik het inmiddels wel geweten :P
Age is just a number _O-
Cassandra87dinsdag 11 oktober 2011 @ 20:45
Je gaat naar bed omdat je je lekker voelt? :P
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 20:46
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:45 schreef Flepke het volgende:

[..]

Wat?

Of je single bent! _O-
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 20:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:45 schreef Cassandra87 het volgende:
Je gaat naar bed omdat je je lekker voelt? :P
Ja, dat en een beetje moe. Slaap ik lekker tussen de dekens ahh :D
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 20:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:46 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Of je single bent! _O-
Vanwaar de intresse?
Capstandinsdag 11 oktober 2011 @ 20:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:45 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

wil je een slokje van mijn cola dan? Ik ben ietsjes ouder. Prik is er al wel bijna uit helaas
De eerlijkheid gebiedt mij te vragen of je ook sinas hebt. Ik ben dan weer niet zo'n cola-man :P
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 20:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:45 schreef Cassandra87 het volgende:
Je gaat naar bed omdat je je lekker voelt? :P
bed > stoel
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 20:47
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:46 schreef Flepke het volgende:

[..]

Vanwaar de intresse?
Omdat dat het hele punt is van deze topique flupke haha, je bent echt een giller ahaha! _O-
Cassandra87dinsdag 11 oktober 2011 @ 20:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:47 schreef Capstan het volgende:

[..]

De eerlijkheid gebiedt mij te vragen of je ook sinas hebt. Ik ben dan weer niet zo'n cola-man :P
Nee sorry, cola, cherry cola en soyachocomel :P
Cassandra87dinsdag 11 oktober 2011 @ 20:48
Flepke geef me je nummer, dan bel ik je om persoonlijk te vragen of je single bent
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 20:49
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:48 schreef Cassandra87 het volgende:
Flepke geef me je nummer, dan bel ik je om persoonlijk te vragen of je single bent
_O- _O-
Capstandinsdag 11 oktober 2011 @ 20:49
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:48 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Nee sorry, cola, cherry cola en soyachocomel :P
Nou, dat is ook goed. Het gaat om het gebaar, hè? ;)
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 20:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:48 schreef Cassandra87 het volgende:
Flepke geef me je nummer, dan bel ik je om persoonlijk te vragen of je single bent
Ambtenaren hebben toch de neiging om slecht nieuws te brengen?
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 20:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:47 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Omdat dat het hele punt is van deze topique flupke haha, je bent echt een giller ahaha! _O-
"Bezit van de zaak, einde van't vermaak."
kreedinsdag 11 oktober 2011 @ 20:55
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:54 schreef Flepke het volgende:

[..]

"Bezit van de zaak, einde van't vermaak."
Je ontwijkt wel vragen van mij :P

Vertel nou eens iets persoonlijks, daar zal je echt niet voor gebanned worden of er moeten hele rare dingen instaan. ;)
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 20:56
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:54 schreef Flepke het volgende:

[..]

"Bezit van de zaak, einde van't vermaak."
Wie de schoen past, trekt hem af, en aan als je niet flupke bent ;D
Cassandra87dinsdag 11 oktober 2011 @ 20:57
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:54 schreef Flepke het volgende:

[..]

Ambtenaren hebben toch de neiging om slecht nieuws te brengen?
Ligt aan de situatie maar in deze wil ik t ook wel zo neerzetten hoor:
Duurde veel te lang voor je met een gevat antwoord kwam, mijn interesse is weg. Bovendien doe je nu afbreuk aan je eigen stelling :P
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 20:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:57 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Ligt aan de situatie maar in deze wil ik t ook wel zo neerzetten hoor:
Duurde veel te lang voor je met een gevat antwoord kwam, mijn interesse is weg. Bovendien doe je nu afbreuk aan je eigen stelling :P
Pas op, straks gaat flupke the lonesome cowboy nog in z'n 1tje de zonsondergang tegemoet, weg van al dat fok! geweld hier :P
Cassandra87dinsdag 11 oktober 2011 @ 20:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:59 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Pas op, straks gaat flupke the lonesome cowboy nog in z'n 1tje de zonsondergang tegemoet, weg van al dat fok! geweld hier :P
Ja sorry, doorgaans ben ik echt heus wel lief
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 20:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:57 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Duurde veel te lang voor je met een gevat antwoord kwam,
Heb ik vaker last van, hele waterbassins zijn verdampt eer dat ik ter plekke ben ;(
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 21:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 20:59 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Pas op, straks gaat flupke the lonesome cowboy nog in z'n 1tje de zonsondergang tegemoet, weg van al dat fok! geweld hier :P
Doe eens sociaal en geef mij ook wat van die drugs :o
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 21:01
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 21:00 schreef Flepke het volgende:

[..]

Doe eens sociaal en geef mij ook wat van die drugs :o
Alleen als je ons vertelt of je single bent :P
Cassandra87dinsdag 11 oktober 2011 @ 21:05
Ik ben er ook vandoor want ik voel mij lekker :P

;) sorry

fijne avond!
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 21:05
Doei Cassandra!
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 21:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 21:05 schreef Cassandra87 het volgende:
Ik ben er ook vandoor want ik voel mij lekker :P

;) sorry

fijne avond!
Tot morgen avond schat, blij dat ik je lekker heb laten voelen.
Cassandra87dinsdag 11 oktober 2011 @ 21:07
quote:
10s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 21:05 schreef Flepke het volgende:

[..]

Tot morgen avond schat, blij dat ik je lekker heb laten voelen.
Arrogantie, en jij denkt dat dat door jou komt? :')
:P

Byebye
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 21:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 21:07 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Arrogantie, en jij denkt dat dat door jou komt? :')
:P

Byebye
Uiteraard. *;

Jij moet ophangen X
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 21:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 21:01 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Alleen als je ons vertelt of je single bent :P
single
1) Alleenstaand
2) Alleenstaand persoon
3) Alleenstaande
4) Alleenstaande ronde schijf
-Ja ik sta inderdaad alleen, paar maanden geleden had ik hulp van krukken. Ben geen schijf trouwens.

5) Balspel
-ik ben in het bezit van een klokkenspel, ik ben af en toe een enorme lul maar een balspel?, nah.

6) Enkelspel
-Ik speel inderdaad geen enkel spel

7) Enkelspel bij tennis
-tennis ook niet

8) Geluidsdrager
-mijn mond draagt geluid denk ik?

9) Grammofoonplaat
-Nee dat ben ik niet nee

10) Grammofoonplaat met één nummer aan beide kanten
-Ik hou wel van nummertjes ja maar ben nog steeds geen grammofoonplaat.

Nogmeer rare vragen?
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 21:10
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 21:09 schreef Flepke het volgende:

[..]

single
1) Alleenstaand
2) Alleenstaand persoon
3) Alleenstaande
4) Alleenstaande ronde schijf
-Ja ik sta inderdaad alleen, paar maanden geleden had ik hulp van krukken. Ben geen schijf trouwens.

5) Balspel
-ik ben in het bezit van een klokkenspel, ik ben af en toe een enorme lul maar een balspel?, nah.

6) Enkelspel
-Ik speel inderdaad geen enkel spel

7) Enkelspel bij tennis
-tennis ook niet

8) Geluidsdrager
-mijn mond draagt geluid denk ik?

9) Grammofoonplaat
-Nee dat ben ik niet nee

10) Grammofoonplaat met één nummer aan beide kanten
-Ik hou wel van nummertjes ja maar ben nog steeds geen grammofoonplaat.

Nogmeer rare vragen?
Wel on-topic blijven he :P
Tsjongejonge! _O-
kreedinsdag 11 oktober 2011 @ 21:10
Flepke vertel nou eens wat over jezelf ipv tips te geven. ;)
Myraeladinsdag 11 oktober 2011 @ 21:11
Ik mag die Flepke wel. Apart. Interessant.
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 21:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 21:10 schreef kree het volgende:
Flepke vertel nou eens wat over jezelf ipv tips te geven. ;)
Cassandraaaaa kom teruug, enge homo meneer probeert me te verkrachten ;(
kreedinsdag 11 oktober 2011 @ 21:12
quote:
7s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 21:11 schreef Myraela het volgende:
Ik mag die Flepke wel. Apart. Interessant.
Ik ook maar ik zou wel eens wat meer persoonlijk van hem willen weten.
kreedinsdag 11 oktober 2011 @ 21:12
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 21:12 schreef Flepke het volgende:

[..]

Cassandraaaaa kom teruug, enge homo meneer probeert me te verkrachten ;(
Dit vraagt om meer uitleg.... ;)
heloefdinsdag 11 oktober 2011 @ 21:13
quote:
7s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 21:11 schreef Myraela het volgende:
Ik mag die Flepke wel. Apart. Interessant.
Het intrigeert je.
Zelfs zo dat ie zo interessant word en je er mee in bed beland.
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 21:13
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 21:12 schreef kree het volgende:

[..]

Dit vraagt om meer uitleg.... ;)
Hehehe *trekt nog een zak chips open*
Myraeladinsdag 11 oktober 2011 @ 21:14
quote:
7s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 21:13 schreef heloef het volgende:

[..]

Het intrigeert je.
Zelfs zo dat ie zo interessant word en je er mee in bed beland.
Zo ver denk ik niet, maar het houd mijn aandacht wel meer vast dan iemand die meteen open boek speelt.
magnetronkoffiedinsdag 11 oktober 2011 @ 21:14
Ah, die flupke heeft gewoon een beetje begeleiding nodig :P
heloefdinsdag 11 oktober 2011 @ 21:14
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 21:14 schreef Myraela het volgende:

[..]

Zo ver denk ik niet, maar het houd mijn aandacht wel meer vast dan iemand die meteen open boek speelt.
Mijn kansen, daar gaan ze.
Flepkedinsdag 11 oktober 2011 @ 21:15
quote:
14s.gif Op dinsdag 11 oktober 2011 21:14 schreef Myraela het volgende:

[..]

Zo ver denk ik niet, maar het houd mijn aandacht wel meer vast dan iemand die meteen open boek speelt.
Gij zult niet denken, gij zult doen.
Waar ergens op deze aardkloot bevind u zich, schöne junge Dame.
heloefdinsdag 11 oktober 2011 @ 21:15
Zo