Als ik 'ja' zeg, ben je dan tevreden?quote:Op maandag 10 oktober 2011 18:34 schreef Partyboy1991 het volgende:
[..]
'Jong'En welk lijstje is dat dan... Boodschappenlijstje zeker
Ja maar eigenlijk ligt het probleem toch meestal bij allochtone jongeren die hier al geboren zijn?quote:Op maandag 10 oktober 2011 18:31 schreef DeRakker. het volgende:
[..]
ach we halen ze zelf binnen.... vind dat je dan ook niet moet klagen.
Voordeel van de EU... polen enz. binnen halen voor werk.
Ik ga naar Urk verhuizenquote:Op maandag 10 oktober 2011 18:33 schreef Rezania het volgende:
Postcode 8322 in gemeente Urk
Totaal aantal inwoners: 3475
Totaal allochtonen: 40 1.2 %
Westerse allochtonen: 30 0.9 %
Niet-westerse allochtonen: 10 0.3 %
Bijna allochtoon vrij.
quote:Op maandag 10 oktober 2011 18:39 schreef kdrietjeh het volgende:
TS moet zich schamen. TS kan niet eens normaal typen.
bron?quote:Op maandag 10 oktober 2011 18:33 schreef Jappie81 het volgende:
[..]
Owh dat is nieuw voor mij. Gek dat de gemiddelde allochtoon ons dan geld kost, in plaats van dat het geld oplevert.
Hier op Tholen.quote:
Als ik jou was, zou ik gauw teruggaan naar je rechts-extreme sites.quote:Op maandag 10 oktober 2011 18:25 schreef postbodesalami het volgende:
nou oke dan een aantal argumenten hoewel ik niet bedoeld was om hier te discusieren maar enkel om wat gespreks partners te vinden.
ik denk dat het een argument voor is om onze trots weer terug te krijgen want die is er niet meer en zo kunnen we opnieuw oorlogen winnen en achter onze jongens staan. ook word verplichte diensplicht weer ingevoerd omdat onze hollandse jongens dat wel willen met mekaar maar niet met leden van een ander ras.
Mazzelaar...quote:Op maandag 10 oktober 2011 18:33 schreef Rezania het volgende:
Postcode 8322 in gemeente Urk
Totaal aantal inwoners: 3475
Totaal allochtonen: 40 1.2 %
Westerse allochtonen: 30 0.9 %
Niet-westerse allochtonen: 10 0.3 %
Bijna allochtoon vrij.
Je vergeet het hoge percentage witte poeder snuivers.quote:Op maandag 10 oktober 2011 18:33 schreef Rezania het volgende:
Postcode 8322 in gemeente Urk
Totaal aantal inwoners: 3475
Totaal allochtonen: 40 1.2 %
Westerse allochtonen: 30 0.9 %
Niet-westerse allochtonen: 10 0.3 %
Bijna allochtoon vrij.
Ik woon in een medium size stad (+/- 70.000 mensen) en het is hier voor zeker 90% blank.quote:Op dinsdag 11 oktober 2011 05:14 schreef DrDentz het volgende:
Maar als je geen negers wilt zien moet je gewoon eens een boswandeling maken ofzo. Ze hebben, vreemd genoeg, niets met de natuur van Nederland. Negers leven hier uitsluitend in stedelijke gebieden.
Hij heeft iig. al een ban te pakken.quote:Op dinsdag 11 oktober 2011 05:06 schreef female81 het volgende:
Ik hoop dat de TS alleen maar heel hard zit te trollen...
...maar vermoedt ergens wel dat heel veel mensen het met hem eens zijn, zonder dat ze er openlijk voor uit durven komen.
http://www.elsevier.nl/we(...)immigratiekosten.htmquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |