quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 16:48 schreef Mrjolyn_ het volgende:
[..]
Haha, je kunt inderdaad niet bij mij veel mensen naar binnen gluren
quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 17:04 schreef -Maku- het volgende:
Ghehe, dat hoeft ook niet per se eigenlijkMaar gewoon, het ziet er allemaal wat opener uit. In plaats van zo'n gesloten blok. Enne Neontiger, doet je verwarming het dan wel??
quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 13:26 schreef loecje het volgende:
ik doe de luiken ook vooral dicht om de warmte. dat scheelt echt heel veel en in de zomer is het dan nog licht genoeg. tegen inkijk is het ook wel prettig.
maar nu is het idd net iets te donker met de luiken dicht. voor de warmte doet het nu ook weinig dus bij mij zijn de luiken nu open. voel me wel wat meer bekeken. zeker als er telkens mensen over de tegels voor het raam langs lopen.
misschien toch maar eens bloempotten ofzo op die tegels zetten.
Dan moet er we eerst warme lucht uitkomen in plaats van koude lucht he ;-)quote:Op zondag 9 oktober 2011 13:28 schreef pringlesoriginal het volgende:
gewoon een tijdklok in je meterkast pluggen, ding gaat toch automatisch aan als er stroom opkomt
uurtje voordat je wakker wordt aan laten gaan
en klaros
Glazen potje? Zijkant van een blikopener gebruiken om het deksel een stukje te lichten en zo de onderdruk te verbreken.quote:Op zondag 9 oktober 2011 17:55 schreef Sieglinde het volgende:
Verdorie waar zijn jullie allemaal, ik krijg een potje peentjes en erwtjes niet open en niemand doet de deur open
ik heb honger
RSI, dan krijg je datquote:
Ik bedoel daar bij dat fietspad dat naar de Ebbinge loopt, waar die kleinere containers staan achteraf in een hoekje. Daar worden nu nog meer van die dingen neergezet.quote:
Ze lijken precies hetzelfde als die containers die daar achterin verstopt staanquote:Op woensdag 12 oktober 2011 17:15 schreef toenie het volgende:
Ze zijn apart opgestapeld, maar zo te zien is het een kantorencomplex wat ze er neer zetten. Je kunt er een beetje naar binnen kijken (vanaf het fietspad) en het zijn typische kantoordeuren wat ik er zie.
Oja, inderdaad. Wel een rare constructie haha.quote:Op woensdag 12 oktober 2011 17:44 schreef Sieglinde het volgende:
Ik meen ergens gelezen te hebben dat daar een kinderopvang in komt.
Ah gevonden: http://www.sksgkinderopva(...)--SKSG-Picasso-.html
je kan ook alles met containers.quote:Op woensdag 12 oktober 2011 19:55 schreef toenie het volgende:
Ze bedenken wel van alles met containers
Dat meen je niet! Ik zou helemaal gek worden.. (En ik had hem niet eens los kunnen schroeven) Gelijk dus maar even met Nijestee bellen?quote:Op maandag 24 oktober 2011 11:46 schreef AnneGB het volgende:
Wat ik vanochtend had! Ineens begon mijn deurbel 'af te gaan' en hield niet meer op. En dat om kwart voor zes in de ochtend. Heb de intercom los moeten schroeven en heb overal aan gezeten en toen hield ie uiteindelijk op. En nu doet ie het helemaal niet meer.![]()
Denk ook wel dat redelijk veel buurtjes dit gehoord hebben.
Zeker weten dat er geen lui beneden stonden te ouwehoeren? Ik geloof dat het populair tijdverdrijf is bij sommige mensen, zeker 's nachts en 's ochtends vroegquote:Op maandag 24 oktober 2011 11:46 schreef AnneGB het volgende:
Wat ik vanochtend had! Ineens begon mijn deurbel 'af te gaan' en hield niet meer op. En dat om kwart voor zes in de ochtend. Heb de intercom los moeten schroeven en heb overal aan gezeten en toen hield ie uiteindelijk op. En nu doet ie het helemaal niet meer.![]()
Denk ook wel dat redelijk veel buurtjes dit gehoord hebben.
dat kan niet oneindig doorgaan. hooguit paar min en dan moet je het nr opnieuw intikken.quote:Op maandag 24 oktober 2011 12:27 schreef CindieY het volgende:
[..]
Zeker weten dat er geen lui beneden stonden te ouwehoeren? Ik geloof dat het populair tijdverdrijf is bij sommige mensen, zeker 's nachts en 's ochtends vroeg
Als je de hoorn oppakt en het knopje van 'open' in kunt drukken, staat er iemand beneden. Als dit niet kan niet.quote:Op maandag 24 oktober 2011 12:28 schreef loecje het volgende:
[..]
dat kan niet oneindig doorgaan. hooguit paar min en dan moet je het nr opnieuw intikken.
Foto?quote:Op woensdag 26 oktober 2011 15:18 schreef Fhaan het volgende:
Heb laatst ook een beetje zitten "verbouwen" aanrecht verlengt, nu is het stukkie waartussen een prullebak kan staan ook aanrecht (zonder kastje maar alsnog, ruimte voor de over hoera!)
Waarom heb je er niet nog meer schapjes in gemaakt? Lijkt me ideaal voor de voorraad! Flessen drinken of potten met pasta/rijst ed. kan je daar mooi kwijt.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:04 schreef Mrjolyn_ het volgende:
[..]
Foto?
Ik heb het namelijk zo:
[ afbeelding ]
nu past er mooi een prullenbak onderquote:Op woensdag 26 oktober 2011 17:46 schreef Puala het volgende:
[..]
Waarom heb je er niet nog meer schapjes in gemaakt? Lijkt me ideaal voor de voorraad! Flessen drinken of potten met pasta/rijst ed. kan je daar mooi kwijt.
Ik heb mijn prullenbak daaronder (op de foto had ik nog geen prullenbak) dus extra schapjes was inderdaad handig geweest, maar het is niet nodig nu.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 17:46 schreef Puala het volgende:
[..]
Waarom heb je er niet nog meer schapjes in gemaakt? Lijkt me ideaal voor de voorraad! Flessen
drinken of potten met pasta/rijst ed. kan je daar mooi kwijt.
wat is er zo bijzonder aan die tv dan?quote:Op donderdag 27 oktober 2011 15:02 schreef loecje het volgende:
ik kom wel ff bij je gluren.
kan ik gelijk een foto van je tv maken
Zoals ik het zie maakt het niet zoveel uit dat die grens omhoog is gegaan. Zelfs al heb je maar een inkomen van 925(en dat is met je loon, huur+zorgtoeslag+vakantiegeld+studiefinanciering) in de maand en een vermogen van bijvoorbeeld 5000 dan krijg je al geen kwijtschelding. Mijn vermogen ligt later dan dat, maar ik kom dus, helaas, door mijn studiefinanciering wel boven die 925 uit.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 18:46 schreef loecje het volgende:
vreemd ik heb nog geen brief
studiefinanciering moet je apart opgeven bij dat formulier.
wel beter voor sommigen dat de grens van eigen vermogen/ spaargeld omhoog is gegaan.
Ik was van plan morgen even te bellen maar het leek me toch dat er wel iemand al is die weet hoe het zit, maar niet dusquote:Op zondag 30 oktober 2011 12:37 schreef Mr.Jorn. het volgende:
En als je gaat bellen met de gemeente?
Geen grap?quote:Op zondag 30 oktober 2011 20:53 schreef Ebb het volgende:
Ingewikkeld en vaag allemaal of je het nou kan kwijtschelden of niet.
:|
En binnenkort krijgen we ook nog de rioolheffing zeker? 131,80.
Je mag die van mij wel ophalenquote:Op maandag 31 oktober 2011 12:27 schreef LN17 het volgende:
Iemand vrijkaartje voor NNT over? Ik zou er graag nog ééntje willen.
quote:
Bedankt voor de reacties, maar heb hem niet meer nodig!quote:Op maandag 31 oktober 2011 21:52 schreef linda-88 het volgende:
die van mij mag je ook! Ben je nu in huis?
Dus je zegt dat de aanvullende beurs (max) dus wel als inkomen is? Wat krom. Die krijg ik toch juist omdat ik anders niet zou rondkomen? Nouja.. ik ga het gewoon aanvragen en ik zie wel wat er van komt.quote:Op maandag 31 oktober 2011 16:23 schreef AnneGB het volgende:
Nou, wat betreft studiefinanciering en laag inkomen van je ouders: als je ouders genoeg verdienen betekent dat ze een ouderbijdrage moeten leveren. Dit moet je ook opgeven als inkomen. Dus dan komt het ongeveer op hetzelfde neer als een volledige beurs.
En die rioolheffing is vast die waterschapsbelasting. Die kan je volledig laten kwijtschelden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |