De Alexander Kloppings van deze wereld zijn in rouw.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 01:50 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Als de apple fanboys straks wakker worden
Je was echt fucking snel met dit nieuws.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 01:48 schreef Strani het volgende:
iPod Touch-gebruiker hier, ben er erg tevreden mee! Ik vind dit ook helemaal niet het moment om te zeuren over het merk Apple. Als het merk je niet aanstaat koop je toch een ander merk smartphone of computer?
Dit gaat om de persoon Steve Jobs.
De frustratie zit hoog of niet? Reageer je ook zo wanneer de CEO van Heineken of Deutsche Bank doodgaat?quote:Op donderdag 6 oktober 2011 01:50 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Als de apple fanboys straks wakker worden
Zeker, bijzonder snel zelfsquote:Op donderdag 6 oktober 2011 01:50 schreef yvonne het volgende:
[..]
Je was echt fucking snel met dit nieuws.
quote:Op donderdag 6 oktober 2011 01:51 schreef Strani het volgende:
[..]
De frustratie zit hoog of niet? Reageer je ook zo wanneer de CEO van Heineken of Deutsche Bank doodgaat?
quote:Op donderdag 6 oktober 2011 01:47 schreef Smoofie het volgende:
Uhm, apple zoog als de tering, maar jobs was altijd wel grappig
Wat denk je zelfquote:Op donderdag 6 oktober 2011 01:51 schreef spooky1234 het volgende:
Cause of death? Disappointment over iphone 4s?
quote:Op donderdag 6 oktober 2011 01:50 schreef yvonne het volgende:
[..]
Je was echt fucking snel met dit nieuws.
en ze hebben allemaal niks staan?quote:Op donderdag 6 oktober 2011 01:49 schreef Smoofie het volgende:
RTL, nu, nos en televaag zelfs, allemaal langzaam.
Hij lijdde al maanden langquote:Op donderdag 6 oktober 2011 01:53 schreef yvonne het volgende:
Ik hoop echt dat ie niet lang geleden heeft, kanker vind ik een van de kloterigste ziektes die bestaat.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |