SPOILER: Vorige topicsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: GameplayOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Help! Hij blijft hangen op Joining ServerOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wil je zelf wat toevoegen aan deze op ga dan naar hier naar toe.Op elke fokker past een bril.![]()
Alles loopt vet lekker op ultra! Ik heb wel wat filters lager gezet maar die heb je op Ultra toch niet echt nodig.-|||---ლ(╹◡╹ლ)---|||-![]()
Nogmaals: UMP 45
Ultra settings doet op dit moment niks.quote:Op zondag 2 oktober 2011 23:00 schreef drumstickNL het volgende:
Alles loopt vet lekker op ultra! Ik heb wel wat filters lager gezet maar die heb je op Ultra toch niet echt nodig.The stories and information posted here are artistic works of fiction and falsehood.
Only a fool would take anything posted here as fact.![]()
Ah, dat verbaasde mij min of meer ook al aangezien er geen merkbaar verschil tussen high en ultra zat.quote:Op zondag 2 oktober 2011 23:04 schreef Chocolatebear het volgende:
Nogmaals: UMP 45
[..]
Ultra settings doet op dit moment niks.
-|||---ლ(╹◡╹ლ)---|||-![]()
Alles staat op medium toch atm? Zelfs als je het op high hebt staan, of nie?
AFCA
Qui audet adipiscitur![]()
Ik speel nu nog steeds met dat standaard recon wapen met 4x zoom erop.
Schiet zo lekker, 2 schoten en iemand is dood, vaak ook met 1 schot.
En dan voor extreem close combat pak ik mijn pistool.
Ook die MSP is handig bij de recon unit.
Ik snap alleen niet echt wat die andere "scanner?" doet.. die zou vijanden moeten laten zien op de kaart ofzo? Werkt niet echt ver ofzo.When I get sad, I stop being sad and just be awesome instead.![]()
Ik weet niet meer wat je nou moet geloven qua settingsIk las van het weekend nog een tweet van dice dat de huidige grafische instellingen hetzelfde zijn als in de retail.
Rare engine/beta iig dan. Ik speel op high met 2 x filters, zonder ssao. Als ik buiten loop is alles "smooth" maar zodra ik de tunnels in ga zakt de fps als een baksteen tot 30-35 fps. Spelen met een scope in de tunnels (4x, 6 x etc) is dan uit den boze want dan worden m'n frames nog eens door de helft gedeeld
Op elke fokker past een bril.![]()
Sorry jongens, maar ik denk niet dat je nog wat kan tunen aan instellingen, ik bedoel, anders zou het duidelijk merkbaar zijn toch![]()
![]()
Grappig, hier juist helemaal andersom, sinds public beta stabiel, sneller (afhankelijk van drukte 30-50fps), nauwelijks verschil met minimal of ultra, ongeveer 15FPS meer met ao uit.quote:Op zondag 2 oktober 2011 23:12 schreef Catch_me het volgende:
Ik weet niet meer wat je nou moet geloven qua settingsIk las van het weekend nog een tweet van dice dat de huidige grafische instellingen hetzelfde zijn als in de retail.
Rare engine/beta iig dan. Ik speel op high met 2 x filters, zonder ssao. Als ik buiten loop is alles "smooth" maar zodra ik de tunnels in ga zakt de fps als een baksteen tot 30-35 fps. Spelen met een scope in de tunnels (4x, 6 x etc) is dan uit den boze want dan worden m'n frames nog eens door de helft gedeeldI'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Die graphics kunnen me gestolen worden.
Gameplay-graphics daar gaat het mij om.
Het feit dat je het ene moment op 2 gasten in een huis aan het knallen bent en het andere moment naar een half ingestort huis zit te kijken. F yeahWhen I get sad, I stop being sad and just be awesome instead.![]()
They see me rolling, they hating.
The stories and information posted here are artistic works of fiction and falsehood.
Only a fool would take anything posted here as fact.![]()
Catch_me, ik kijk morgen even of ik die forumpost van een DICE medewerker over het menu kan vinden, ik ben nu mobiel namelijk.![]()
![]()
White & Nerdyquote:Op zondag 2 oktober 2011 23:48 schreef Chocolatebear het volgende:
They see me rolling, they hating.
[ afbeelding ]!
![]()
Pakweg 40 fps is wel zo prettig anders...quote:Op zondag 2 oktober 2011 23:48 schreef MouzurX het volgende:
Die graphics kunnen me gestolen worden.
Gameplay-graphics daar gaat het mij om.
Het feit dat je het ene moment op 2 gasten in een huis aan het knallen bent en het andere moment naar een half ingestort huis zit te kijken. F yeahI'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Meh zolang het niet stuttert kan je fps vrij laag hoor.When I get sad, I stop being sad and just be awesome instead.![]()
Wat voor apparaat is dat?quote:Op zondag 2 oktober 2011 23:48 schreef Chocolatebear het volgende:
They see me rolling, they hating.
[ afbeelding ]Hoi, ik ben een lamzak met een passie voor flessen wasverzachter.
Neuk mijn oor en noem me Harry Mulisch![]()
Iemand had zo'n vliegende drone maar die kreeg het spotten niet aan het werk? Jullie een idee?When I get sad, I stop being sad and just be awesome instead.![]()
EOD Bot, speeltje van de Engineer.quote:The stories and information posted here are artistic works of fiction and falsehood.
Only a fool would take anything posted here as fact.![]()
Kan wel, maar niet wenselijk.quote:Op zondag 2 oktober 2011 23:57 schreef MouzurX het volgende:
Meh zolang het niet stuttert kan je fps vrij laag hoor.I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Oeh, die heb ik ook bijna vrijgespeeld.quote:Op maandag 3 oktober 2011 00:05 schreef Chocolatebear het volgende:
[..]
EOD Bot, speeltje van de Engineer.Hoi, ik ben een lamzak met een passie voor flessen wasverzachter.
Neuk mijn oor en noem me Harry Mulisch![]()
Voor mij geen beta meer, ben het spuugzat. Als ik zelfs gefrustreerd raak met een potje Metro dan kan ik er maar beter mee stoppen
Net ook een rank 47 gast die mij al een headshot geeft terwijl ik de hoek maar net om ben, heb niet eens kunnen richten. Of een fucking aimbot of lag. In beide gevallen irriteer ik mij eraan.
De gameplay voelt ook totaal anders dan BC2, waar ik honderden uren in heb zitten, die speelde lekker weg, deze beta is gewoon anders. Het richten, de recoil etc het is allemaal net even wat anders. Veel sneller dan BC2, het is hier al vaker genoemd, maar als de enemy je eenmaal goed in het vizier heb ben je zo goed als kansloos, geen tijd meer om je te verschuilen. Kun je nagaan hoe HC wel niet is
De graphics en het geluid zijn geweldig, daar heb ik niets op aan te merken
Maar goed, ik wacht wel op de retail, met huge maps en voertuigen, dat is meer mijn ding .
En voor de zeikerds, ik heb mijn feedback aan Dice gegeven, dat is het minste wat je kunt doen, is het niet?
[ Bericht 0% gewijzigd door Sjapoela op 03-10-2011 01:14:31 ]![]()
Ik heb 120 uur in BC2 zitten en 380 uur+ in BF2quote:Op maandag 3 oktober 2011 00:42 schreef Sjapoela het volgende:
Voor mij geen beta meer, ben het spuugzat. Als ik zelfs gefrustreerd word bij een potje Metro dan kan ik er maar beter mee stoppen
Net ook een rank 47 gast die mij al een headshot geeft terwijl ik de hoek maar net om ben, heb niet eens kunnen richten. Of een fucking aimbot of lag. In beide gevallen irriteer ik mij eraan.
De gameplay voelt ook totaal anders dan BC2, waar ik honderden uren in heb zitten, die speelde lekker weg, deze beta is gewoon anders. Het richten, de recoil etc het is allemaal net even wat anders. Veel sneller dan BC2, het is hier al vaker genoemd, maar als de enemy je eenmaal goed in het vizier heb ben je zo goed als kansloos, geen tijd meer om je te verschuilen. Kun je nagaan hoe HC eel niet is
De graphics en het geluid zijn geweldig, daar heb ik niets op aan te merken
Maar goed, ik wacht wel op de retail, met huge maps en voertuigen, dat is meer mijn ding .
En voor de zeikerds, ik heb mijn feedback aan Dice gegeven, dat is het minste wat je kunt doen, is het niet?
AFCA
Qui audet adipiscitur![]()
1200 uur op verschillende accounts/platformenquote:Op maandag 3 oktober 2011 00:44 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Ik heb 120 uur in BC2 zitten en 380 uur+ in BF2![]()
![]()
![]()
quote:Op maandag 3 oktober 2011 00:46 schreef Sjapoela het volgende:
[..]
1200 uur op verschillende accounts/platformen![]()
AFCA
Qui audet adipiscitur![]()
Huh? Juist in tegendeel.quote:Op maandag 3 oktober 2011 00:42 schreef Sjapoela het volgende:
maar als de enemy je eenmaal goed in het vizier heb ben je zo goed als kansloos, geen tijd meer om je te verschuilen.
Ik heb continu dat als ik wordt beschoten en ik ga snel zitten/liggen dat ik het dan overleef.When I get sad, I stop being sad and just be awesome instead.![]()
Ja okee, van grote afstand ja. Maar close combat echt niet hoor, tenminste, dat is mijn ervaringquote:Op maandag 3 oktober 2011 01:08 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Huh? Juist in tegendeel.
Ik heb continu dat als ik wordt beschoten en ik ga snel zitten/liggen dat ik het dan overleef.![]()
![]()
Close combat werkt verschuilen inderdaad slechtDan moet je gewoon schieten en bidden..
Ik vind het trouwens wel erg jammer dat er geen hardcore servers gehost worden. 4/5 kogels uit een AK om iemand neer te krijgen is tergend man![]()
![]()
Wat is close combat?quote:Op maandag 3 oktober 2011 01:13 schreef Sjapoela het volgende:
[..]
Ja okee, van grote afstand ja. Maar close combat echt niet hoor, tenminste, dat is mijn ervaring
Als iemand 5m van je af is kan je niet echt schuilen nee.When I get sad, I stop being sad and just be awesome instead.![]()
![]()
Net een ronde gespeeld met een aantal vrienden, leuke game maar metro heel de tijd begint te vervelen..![]()
Weet je wat ook raar is met die LMG's, als je er een reddot of holo op zet. Ik (t)roll normaal met die 3,4x scope erop en dan is mikpunt --> trefpunt als je in burst schiet.
Zet je er dus een van de eerder genoemde unlocks op, dan krijgen je kogels ineens een random spray patroon ongeacht de afstand in burstsHet lijkt dus wel alsof scopes etc de waarde van de accuracy van een wapen omhoog gooien.
Op elke fokker past een bril.![]()
Dito hier: ik stop ermee voor ik er moe van wordt, meldt wat ik tegenkom bij DICE en hoop dat de final minder faulty is, al gok ik dat veel dingen al gedaan zijn.quote:Op maandag 3 oktober 2011 00:42 schreef Sjapoela het volgende:
Voor mij geen beta meer, ben het spuugzat. Als ik zelfs gefrustreerd raak met een potje Metro dan kan ik er maar beter mee stoppen
Net ook een rank 47 gast die mij al een headshot geeft terwijl ik de hoek maar net om ben, heb niet eens kunnen richten. Of een fucking aimbot of lag. In beide gevallen irriteer ik mij eraan.
De gameplay voelt ook totaal anders dan BC2, waar ik honderden uren in heb zitten, die speelde lekker weg, deze beta is gewoon anders. Het richten, de recoil etc het is allemaal net even wat anders. Veel sneller dan BC2, het is hier al vaker genoemd, maar als de enemy je eenmaal goed in het vizier heb ben je zo goed als kansloos, geen tijd meer om je te verschuilen. Kun je nagaan hoe HC wel niet is
De graphics en het geluid zijn geweldig, daar heb ik niets op aan te merken
Maar goed, ik wacht wel op de retail, met huge maps en voertuigen, dat is meer mijn ding .
En voor de zeikerds, ik heb mijn feedback aan Dice gegeven, dat is het minste wat je kunt doen, is het niet?I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Begin het hier ook al zat te worden, zit meer tegen bugs te vechten dan tegenstanders.
Soms zitten er nog leuke momenten tussen:
Gisteren samen met wat vrienden als defense flink wat geïrriteerde mensen aan de andere kant gehad.
Uiteindelijk de eerste 2 punten toch verloren door de overmacht, dan maar custom spawnpoints neer leggen. Hier waren ze niet blij mee
| Ubernerdus Prutserus | Kwalitatief Uitermate Teleurstellend |
| DeviantArt: Soliquenl | Last.fm: SoliqueNL | Geocaching: Solique![]()
Gister nog mijn topscore behaald; 7995, als assault , een groepje snipers assisteren en healen.
Waar ik me trouwens nog wel aan erger is het feit dat granaten meteen worden weggegooid. Zo kan ik niet eens fatsoenlijk aimen aangezien die al weg is voordat ik er erg in heb
melksommelier en vertrouwenspersoon fok![]()
Druk eens op 5 ingamequote:Op maandag 3 oktober 2011 08:27 schreef Roces18 het volgende:
Gister nog mijn topscore behaald; 7995, als assault , een groepje snipers assisteren en healen.
Waar ik me trouwens nog wel aan erger is het feit dat granaten meteen worden weggegooid. Zo kan ik niet eens fatsoenlijk aimen aangezien die al weg is voordat ik er erg in hebThe stories and information posted here are artistic works of fiction and falsehood.
Only a fool would take anything posted here as fact.![]()
Je granaat pakken hequote:
Ik was trouwens level hoger en kreeg ik running perk ofzo ? Staat ie dan al gelijk ingesteld ergens ?Op woensdag 26 mei 2010 18:00 schreef Darkestrah het volgende:
Ik heb van horen zeggen dat genakt een behoorlijk goede keus is. Wat heb je te verliezen?![]()
nee moet je zelf doen, als je dood bent moet je eens op customize klikkenquote:Op maandag 3 oktober 2011 10:39 schreef genakt het volgende:
[..]
Je granaat pakken he
Ik was trouwens level hoger en kreeg ik running perk ofzo ? Staat ie dan al gelijk ingesteld ergens ?
anders steek je gewoon even je tong erin![]()
mensen die doodgaanquote:Op maandag 3 oktober 2011 10:41 schreef Casino.Bob het volgende:
[..]
nee moet je zelf doen, als je dood bent moet je eens op customize klikkenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
heb trouwens wel zin in het volledige spel, sowieso conquest mapsen 'k denk dat ik voornamelijk in max. 24 a 32 servers ga spelen.. 32 in metro vind ik echt te veel chaos
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ok kijk vanavond evenquote:Op maandag 3 oktober 2011 10:41 schreef Casino.Bob het volgende:
[..]
nee moet je zelf doen, als je dood bent moet je eens op customize klikkenVind het wel heel gaaf spel maar beetje vaag heel dat browser gedoe
Op woensdag 26 mei 2010 18:00 schreef Darkestrah het volgende:
Ik heb van horen zeggen dat genakt een behoorlijk goede keus is. Wat heb je te verliezen?![]()
Je speelt tegen alleen maar noobs man.quote:Op maandag 3 oktober 2011 02:36 schreef Paxempyrean het volgende:
[ afbeelding ]
Net een ronde gespeeld met een aantal vrienden, leuke game maar metro heel de tijd begint te vervelen..
Welk level is trouwens die gozer boven jou?HEBT U VUILNISMETAAL DIE U NIET MEER NODIG HEBT ?!![]()
Wat ook leuk is, met de 870 in dat plantsoen liggen bij objective A. Niemand die je doorheeft
Op vrijdag 10 juni 2011 02:55 schreef Ezell het volgende:
Onze pappie gaat mij zometeen weer melken. Dan krijgt Kaasrol een nieuwe broertje of zusje. :D![]()
quote:Op maandag 3 oktober 2011 11:10 schreef andreas612 het volgende:
heb trouwens wel zin in het volledige spel, sowieso conquest mapsen 'k denk dat ik voornamelijk in max. 24 a 32 servers ga spelen.. 32 in metro vind ik echt te veel chaos
Metromap is kleine versie voor de beta. De conquest map voor 32 zou groter zijn.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op maandag 3 oktober 2011 11:10 schreef andreas612 het volgende:
heb trouwens wel zin in het volledige spel, sowieso conquest mapsen 'k denk dat ik voornamelijk in max. 24 a 32 servers ga spelen.. 32 in metro vind ik echt te veel chaos
32 man karkand is gewoon te weinig..64SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
AFCA
Qui audet adipiscitur![]()
Kutcamper.quote:Op maandag 3 oktober 2011 11:22 schreef Kaasrol het volgende:
Wat ook leuk is, met de 870 in dat plantsoen liggen bij objective A. Niemand die je doorheeftHEBT U VUILNISMETAAL DIE U NIET MEER NODIG HEBT ?!![]()
Het is inmiddels wel een bekend plekje hoor. Als squadleader is wel handig om daar een beetje op de achtergrond in de bosjes te schuilen zodat men op je kan spawnen en zelf een beetje op geluid afgaan en zo nu en dan een beetje kruipend verplaatsen.quote:
In het midden liggen van dat plantsoentje werkt dan weer kut omdat je zo je locatie weg geeft als er iemand op je spawnd en ze niet begrijpen dat ze meteen in dekking moeten.
Mondingsvlam laat ook zien waar je ligt dus een super camp plekje is het nu ook weer niet.-weg-![]()
Ik heb eigenlijk niet zo heel veel last van bugs, stuk of 5 potjes gespeeld nu.
Het enige wat me echt frustreerd zijn teammates die de hele tijd met flashlight in je face lopen te shinen, echt irritant. Verder wel leuk gedaan, net als de laser.
Edit: Ik vergat... Epic geluid.![]()
![]()
Bugs waar ik last van heb;quote:Op maandag 3 oktober 2011 13:52 schreef dnbrainwash het volgende:
Ik heb eigenlijk niet zo heel veel last van bugs, stuk of 5 potjes gespeeld nu.
Het enige wat me echt frustreerd zijn teammates die de hele tijd met flashlight in je face lopen te shinen, echt irritant. Verder wel leuk gedaan, net als de laser.
Edit: Ik vergat... Epic geluid.
*Een paar keer meegemaakt dat de grond verdwijnt, je ziet dan blauwe lucht alsof je op een spiegel staat en lijkt weg te zakken. 1 keer zag ik een vijand in die "lucht" (dus onder mij) en toen ik daar op schoot ging hij dood.. alles upside down ondersteboven achterstevoren binnenstebuiten, totaal andere dimensie...Lijkt mij een videodriver ding. Dit is in 10 uur tijd 3 keer voorgekomen dus valt mee.
Rechtermuisknop werkt soms niet, als in; dat je vizier niet naar boven komt. Ik moet dan switchen naar handgun en weer terug en dan werkt het weer.
Animatie van de soldaten is soms lijp. Ik heb ze zien rennen in een scheve houding of zie ze wel eens op de grond liggen alsof ze een epileptische aanval hebben, ik heb het idee dat ze dan proberen van wapen te switchen en dat de engine dat qua animatie niet kan bijhouden.
Gisteren ben ik voorbij "gegleden" door een teammaat, hij zat geknield en kwam zo langs mij voorbij geschoven... een soort als curling, wél heel smooth![]()
Soms loopt de game vast.. beeld freezed, geluid gaat door. De Windows toets werkt nog wel en zo kan ik terug naar desktop en dan kan ik de game afsluiten (rechtermuisknop icoontje) wat niet altijd wilt werken. Ctrl Alt Delete en taakbeheer werkt wel altijd en dan kan ik de game beeindigen en dan "bf3.exe werkt niet meer" annuleren en dan is het afgesloten en weer prima. Dus geen vastnaaier waar een reboot aan vast zit, het lijkt mij daarom ook een software probleem. Dit komt bij mij vrij vaak voor.
Andere bugs zitten in de Battlelog maar daar zijn ze ook volop mee bezig had ik gelezen, vandaag waren er ook updates maar ik heb ze nog niet zien werkenZoals dat de Ping in de serverbrowser beter wordt weergegeven; ik zie helemaal geen Ping meer.. En gisteren zat ik op een "Xbox" server.
Ik denk dat ze het allemaal wel op orde krijgen en ook voor een groot deel al zo zal zijn. Wellicht is er ook al meteen een patch voor de retail versie.
Ook dat ze geen PB draaien in de beta is even lastig maar ze scannen wel, zo hebben ze meteen een goed beeld hoe de hackercommunity in elkaar steekt.-weg-![]()
nog geen enkele bug tegenkomen eerlijk gezegd
ben ook nog maar level 2
Op woensdag 26 mei 2010 18:00 schreef Darkestrah het volgende:
Ik heb van horen zeggen dat genakt een behoorlijk goede keus is. Wat heb je te verliezen?![]()
Voor dat laatste was een fix toch? De mapnaam en verwijzingen in regedit veranderen naar beta ipv b(e met trema:P)ta.quote:Op maandag 3 oktober 2011 14:22 schreef Auti het volgende:
[..]
Animatie van de soldaten is soms lijp. Ik heb ze zien rennen in een scheve houding of zie ze wel eens op de grond liggen alsof ze een epileptische aanval hebben, ik heb het idee dat ze dan proberen van wapen te switchen en dat de engine dat qua animatie niet kan bijhouden.
Gisteren ben ik voorbij "gegleden" door een teammaat, hij zat geknield en kwam zo langs mij voorbij geschoven... een soort als curling, wél heel smooth![]()
Soms loopt de game vast.. beeld freezed, geluid gaat door. De Windows toets werkt nog wel en zo kan ik terug naar desktop en dan kan ik de game afsluiten (rechtermuisknop icoontje) wat niet altijd wilt werken. Ctrl Alt Delete en taakbeheer werkt wel altijd en dan kan ik de game beeindigen en dan "bf3.exe werkt niet meer" annuleren en dan is het afgesloten en weer prima. Dus geen vastnaaier waar een reboot aan vast zit, het lijkt mij daarom ook een software probleem. Dit komt bij mij vrij vaak voor.![]()
Niet mijn spel denk ik, als mensen zeggen "robuust leave"
Ben toch meer de CoD speelstijl gewend
Hoi, ik ben robuust89 en ik ben nieuw!![]()
Bron dat er een verassing komt ?quote:Op maandag 3 oktober 2011 14:37 schreef Dubbeldrank het volgende:
Iemand al een idee wat de verrassing wordt die vandaag komt?
'"Nyke Daenerys Jelmāzmo hen Targārio Lentrot, hen Valyrio Uēpo ānogār iksan. Valyrio muño ēngos ñuhys issa."![]()
Die fix heb ik gedaan, die had ik nodig om uberhaupt online te komen.quote:Op maandag 3 oktober 2011 14:42 schreef dnbrainwash het volgende:
[..]
Voor dat laatste was een fix toch? De mapnaam en verwijzingen in regedit veranderen naar beta ipv b(e met trema:P)ta.Dat soort kinderachtig gedrag kom je wel eens tegen, maar bij CoD lijkt mij dat echt niet anders... Als het spel straks uit is dan volgt er ook een hele community en een zooi servers en groepjes etc. De kunst is, met elke online game, om servers en groepjes te vinden waar het mee klikt. Bij spellen zoals deze zie je vaak dat er op servers een vaste groep bezoekers gaat vormen, en servers met goede admins en regels etc. Daar kan je nu nog niets over zeggen, over hoe de community is, alleen een beetje over het spel zelf met de nadruk op beetje omdat het maar 1 map is zonder voertuigen en met bugs.quote:Op maandag 3 oktober 2011 14:56 schreef robuust89 het volgende:
Niet mijn spel denk ik, als mensen zeggen "robuust leave"
Ben toch meer de CoD speelstijl gewend-weg-![]()
quote:The stories and information posted here are artistic works of fiction and falsehood.
Only a fool would take anything posted here as fact.![]()
We are going to perform some maintenance work on our servers on the times given below.
During this time, players will not be able to access the open beta as we are working on backend optimization which will result in downtime.
PS3 : 6:00 am - 7:00 am UTC
PC : 7:00 am – 8:00 am UTC
360 : 8:00 am – 9:00 am UTC
For PC players, you will not be able to access BattleLog.
We´re very sorry for the inconvenience.-weg-![]()
Net ff een setje DDR3-1600 geheugen van 8gb gehaald. Leuke upgrade als vervanging van 4gb 1300 geheugen, voor weinig geldIk moest wel in de bios een of andere "extreme memory profile" aan zetten om ze op 1600 mhz te laten draaien, schijnbaar overclocked ie dan gelijk je cpu
? M'n i5 750 draait nu op 3.3 ghz ipv 2.8 ghz
Op elke fokker past een bril.![]()
Asus plank?quote:Op maandag 3 oktober 2011 16:17 schreef Catch_me het volgende:
Net ff een setje DDR3-1600 geheugen van 8gb gehaald. Leuke upgrade als vervanging van 4gb 1300 geheugen, voor weinig geldIk moest wel in de bios een of andere "extreme memory profile" aan zetten om ze op 1600 mhz te laten draaien, schijnbaar overclocked ie dan gelijk je cpu
? M'n i5 750 draait nu op 3.3 ghz ipv 2.8 ghz
-weg-![]()
Battlefield 3 gecancelled.quote:
Bron: EA CEOThe stories and information posted here are artistic works of fiction and falsehood.
Only a fool would take anything posted here as fact.![]()
Mensen zeggen al sinds de beta begon dat er elke dag wel een verrassing kwamben d'r helemaal klaar mee met die verrassingen
Op elke fokker past een bril.![]()
Ahahahahhaaahha haha...quote:Op maandag 3 oktober 2011 17:11 schreef Chocolatebear het volgende:
[..]
Battlefield 3 gecancelled.
Bron: EA CEO
Die verrassing was gisteren toch, dat de hackers geband zouden worden?![]()
![]()
?quote:Op maandag 3 oktober 2011 17:11 schreef Chocolatebear het volgende:
[..]
Battlefield 3 gecancelled.
Bron: EA CEO![]()
![]()
Ja, het is allemaal stiekum een grapje. Dé grote game van het jaar, overal in de media, miljoenen mensen die gehyped zijn, ziekelijke rijen bij gamescom, grote bekken tegen de concurentie.. Het is gewoon 1 grote mega marketing troll zodat straks iedereen moet lachen en blij is met EA en Dice zodat ze al hun spelletjes gaan kopen
-weg-![]()
Ik kap ermee, kankerzooi, ik word overal geraakt door muren heen. Geen reet aan met al die CoD spelertjes.-|||---ლ(╹◡╹ლ)---|||-![]()
quote:Op maandag 3 oktober 2011 17:51 schreef drumstickNL het volgende:
Ik kap ermee, kankerzooi, ik word overal geraakt door muren heen. Geen reet aan met al die CoD spelertjes.![]()
![]()
ik ook alquote:Op maandag 3 oktober 2011 17:51 schreef drumstickNL het volgende:
Ik kap ermee, kankerzooi, ik word overal geraakt door muren heen. Geen reet aan met al die CoD spelertjes.join mijn groep : the ragequitters
![]()
al die tering bugs en kut ump's ik krijg er de van
melksommelier en vertrouwenspersoon fok![]()
quote:Op maandag 3 oktober 2011 18:23 schreef Roces18 het volgende:
[..]
ik ook aljoin mijn groep : the ragequitters
![]()
al die tering bugs en kut ump's ik krijg er de van
[ afbeelding ]AFCA
Qui audet adipiscitur![]()
In plaats daarvan gaan ze nu bad company 2 playforfree makenquote:Op maandag 3 oktober 2011 17:11 schreef Chocolatebear het volgende:
[..]
Battlefield 3 gecancelled.
Bron: EA CEO
of battlefield heroes 2
anders steek je gewoon even je tong erin![]()
omdat:quote:Op maandag 3 oktober 2011 18:46 schreef onlogisch het volgende:
Waarom kom ik niet verder dan :
[ afbeelding ]
http://www.enterbf3.com/viewtopic.php?p=59889#59889![]()
Ik lach me helemaal de tering om van die level 30+ nerdjes die overal doorheen wallhacken met UMP's, zo direct kunnen ze er geen fuck van in live. Ik hoop stiekem dat ze geband worden maar ze zijn zo direct iig de rank kwijt dus dat geeft al enigszins voldoening. Ik blijf wel weg bij die CoD achtige matches, lekker conquest spelen op grote maps.quote:Op maandag 3 oktober 2011 18:23 schreef Roces18 het volgende:
[..]
ik ook aljoin mijn groep : the ragequitters
![]()
al die tering bugs en kut ump's ik krijg er de van
[ afbeelding ]
-|||---ლ(╹◡╹ლ)---|||-![]()
Ik word gek van die snipers, die mogen ze van mij best moeilijker maken, flinke bulletdrop, grote sway en recoil. Kthx.![]()
Inderdaad, conquest is ook leuk maar rush speel ik 75% van de tijd eigenlijk (bij bc2)
En vooral veel kleutertjes op psn, met hun piepstem schreeuwen door de micEn ze snappen er allemaal geen hol van. Lekker campen met je kut snipertje maar objectives volgen ho maar
![]()
Ik snap nooit zo goed waarom die ouders hun kinderen dat soort spellen laten spelen, het irriteert mij alleen maar. Oke, vroeger deed ik het zelf ook maar dat was vooral offline (nintendo etc.) dus dan heeft niemand er last van, en een mic had ik sowieso niet.quote:Dat een dertienjarig kind hem doodschoot in het schietspel Call Of Duty: Black Ops en vervolgens spot met hem dreef, kon Mark Bradford (46) niet verkroppen. Hij spoorde de jongen op en probeerde hem vervolgens te wurgen.
Tegenover de rechter gaf de werkloze Brit, zelf vader van drie kinderen, toe dat hij over de schreef was gegaan. Bradford: “Ik was de hele dag al aan het spelen en hij bleef me maar steeds verslaan en hield ook maar niet op met praten. Hij bleef maar doorgaan en ik ben doorgeslagen. In een moment van verstandsverbijstering ben ik naar zijn huis gegaan.”
Dankzij het kordate optreden van de moeder van de jongen kon erger worden voorkomen. “Het is zielig dat een volwassen man een weerloos kind op deze manier aanvalt. Als je er niet tegen kan om te verliezen van een kind, dan hoor je geen games te spelen,” laat de moeder weten.
De rechter buigt zich momenteel over het vonnismelksommelier en vertrouwenspersoon fok![]()
Ze hebben het al zat moeilijk gemaakt voor snipers met die zaklamp die er verplicht opzitquote:Op maandag 3 oktober 2011 18:52 schreef Captainp00face het volgende:
Ik word gek van die snipers, die mogen ze van mij best moeilijker maken, flinke bulletdrop, grote sway en recoil. Kthx.![]()
, en overigens is die tweede sniper al lastig zat, elke keer uitzoomen om te reloaden
melksommelier en vertrouwenspersoon fok![]()
lurk je hier al langer mee? zoja, ZHU*quote:Op maandag 3 oktober 2011 18:46 schreef onlogisch het volgende:
Waarom kom ik niet verder dan :
[ afbeelding ]
ben je nieuw hier, open dan 2e quote
*SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op maandag 3 oktober 2011 18:49 schreef drumstickNL het volgende:
[..]
Ik lach me helemaal de tering om van die level 30+ nerdjes die overal doorheen wallhacken met UMP's, zo direct kunnen ze er geen fuck van in live. Ik hoop stiekem dat ze geband worden maar ze zijn zo direct iig de rank kwijt dus dat geeft al enigszins voldoening. Ik blijf wel weg bij die CoD achtige matches, lekker conquest spelen op grote maps.quote:A patch wouldn't remove aimbots or hacks.
Punkbuster is disabled during the Open BETA but we are monitoring what hacks are being used.-weg-![]()
quote:Op maandag 3 oktober 2011 18:58 schreef andreas612 het volgende:
[..]
lurk je hier al langer mee? zoja, ZHU*
ben je nieuw hier, open dan 2e quote
*SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.lol thxSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Tof spel, helaas denkt mijn videokaart daar anders over. Die klimt in rap tempo naar de 90 graden
Hoe zit dat bij jullie?
Ik heb een Geforce gtx 480![]()
geen idee, goede koeling is het halve werk, mijne blijft denk constant rond de 15 graden, hoe lang ie ook aan staatquote:Op maandag 3 oktober 2011 19:41 schreef onlogisch het volgende:
[..]
lol thx
Tof spel, helaas denkt mijn videokaart daar anders over. Die klimt in rap tempo naar de 90 graden
Hoe zit dat bij jullie?
Ik heb een Geforce gtx 480![]()
![]()
Hoe krijg jij je videokaart op 15 graden, wat voor koeling heb je wel niet?quote:Op maandag 3 oktober 2011 19:42 schreef andreas612 het volgende:
[..]
geen idee, goede koeling is het halve werk, mijne blijft denk constant rond de 15 graden, hoe lang ie ook aan staat![]()
![]()
Dat is normaal voor een videokaart hoor, als je een beetje aan het gamen bent.quote:Op maandag 3 oktober 2011 19:41 schreef onlogisch het volgende:
[..]
lol thx
Tof spel, helaas denkt mijn videokaart daar anders over. Die klimt in rap tempo naar de 90 graden
Hoe zit dat bij jullie?
Ik heb een Geforce gtx 480
Als je CPU maar lager blijft![]()
![]()
Mijn CPU werd gisteren 95 graden
Op vrijdag 10 juni 2011 02:55 schreef Ezell het volgende:
Onze pappie gaat mij zometeen weer melken. Dan krijgt Kaasrol een nieuwe broertje of zusje. :D![]()
Wat voor kaart hebben jullie en wat voor koeling hebben jullie?
Ik heb verder een redelijke kast, met genoeg ruimte en 3 fans.![]()
GTX 560 ti overclocked naar 975mhz core en 2300 mhz memory.
3 intake fans en 3 out.
Cooler MAster cosmos s.
Zet mij fans wel altijd zacht sinds een jaar, daarvoor had ik 7 intake fans en 4 out, maar dat maakte te veel lawaai.AFCA
Qui audet adipiscitur![]()
2 x GTX560Ti MSI TwinFrozr II OC met windtunneltje van Coolermaster HAF-X kast.quote:Op maandag 3 oktober 2011 19:54 schreef onlogisch het volgende:
Wat voor kaart hebben jullie en wat voor koeling hebben jullie?
Ik heb verder een redelijke kast, met genoeg ruimte en 3 fans.-weg-![]()
Hoe zien jullie de temp van de videokaart / cpu? Op mijn oude pc zat er zo'n standaard programmaatje op (van producent moederbord) maar nu heb ik dat niet (heb nu een Intel mobo en GTX 460 o.i.d.)![]()
Ik heb 9 fans in mijn kast. 2 x 200mm boven, 2x 120mm rad, 1 x 140mm outlet, 2 x 120mm VGA tunnel, 1 x 200mm sidepanel en 1 x 230mm aan de voorkant.Speccy en MSI Afterburner.quote:Op maandag 3 oktober 2011 19:57 schreef stevin het volgende:
Hoe zien jullie de temp van de videokaart / cpu? Op mijn oude pc zat er zo'n standaard programmaatje op (van producent moederbord) maar nu heb ik dat niet (heb nu een Intel mobo en GTX 460 o.i.d.)-weg-![]()
1 x 295GTX non-oc, dat ding staat erom bekend nogal heet te wordenMet BF3 tik ik rustig de 80-90 graden aan (afhankelijk van de kamertemperatuur). Ik was eerst nog van plan om voor weinig een 2e 295gtx erbij te prikken, maar ik bedacht me dat mijn stroomrekening dat niet zo fijn vindt
Op elke fokker past een bril.![]()
Echt, ik snap het niet waarom die idle temperatuur zo hoog is
Verder valt het me op dat mn SSD kaart 128 graden is? (wtf?)
Het is ook rete irritant om steeds die fan van die kaart op 100% te zetten, want dat geeft echt een kolere geluid, op 100% kruipt ie alsnog naar de 90 graden toe.
Ook het "aanpassen" van fan2 en fan 3 werkt niet? Ik merk iig geen verschil als ik ze op 0 of 100 zet?
Iemand een idee?![]()
Vertex3 toevallig?quote:Op maandag 3 oktober 2011 20:09 schreef onlogisch het volgende:
Verder valt het me op dat mn SSD kaart 128 graden is? (wtf?)
-weg-![]()
Niks om me zorgen over te maken dus?quote:Op maandag 3 oktober 2011 20:21 schreef Auti het volgende:
[..]
Ja dat is dezelfde controller.. hoort erbij.
Denk trouwens dat ik voor de kaart dit maar ga halen
http://www.alternate.nl/h(...)ng&l2=Grafischekaart![]()
Welk programma gebruiken jullie om je GPU temperatuur mee te meten?HEBT U VUILNISMETAAL DIE U NIET MEER NODIG HEBT ?!![]()
msi afterburner. of speedfanquote:Op maandag 3 oktober 2011 20:23 schreef VuilnisMetaal het volgende:
Welk programma gebruiken jullie om je GPU temperatuur mee te meten?![]()
Ik heb een SLI-constructie en één kaart wordt 60 C en de andere blijft op de 40 C, pakt die beide kaarten wel?![]()
![]()
Goed idee wel idd, mijn 6970 wordt ook een graadje of 90...quote:Op maandag 3 oktober 2011 20:22 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Niks om me zorgen over te maken dus?
Denk trouwens dat ik voor de kaart dit maar ga halen
http://www.alternate.nl/h(...)ng&l2=GrafischekaartRocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.![]()
Tussen de 70-80 graden (afhankelijk van je cpu) ga je rap richting het kritieke gebied, en dan nog schakelt de cpu zichzelf terug of uit als hij écht te heet wordtquote:Op maandag 3 oktober 2011 20:25 schreef rumiii het volgende:
CPU wordt 60C als ik BF3 aan heb staan, geen idee of dat goed is, waarschijnlijk nietMeestal staat er op de website van de fabrikant hoeveel hij max kan hebben.
Op elke fokker past een bril.![]()
Altijd leuk in combo met Punkbuster die even kijkt wat dat 'MSI Afterburner' nou inhoud, wat resulteert in een lock van je videokaart omdat PB zo nodig in je GPU memory moest gaan kutten.quote:![]()
Ultra is atm medium.quote:Op maandag 3 oktober 2011 21:30 schreef Dientje12 het volgende:
Ik kan echt alle instellingen op ultra
-|||---ლ(╹◡╹ლ)---|||-![]()
Alles is medium in de bèta dacht ik..quote:Op maandag 3 oktober 2011 21:30 schreef Dientje12 het volgende:
Ik kan echt alle instellingen op ultra
Begin trouwens een beetje moet te worden van spawnkillers met UMP's en K/D's als 23/2.. Jaja, skill kweken, ik weet't, maar toch![]()
![]()
Woow dan heb je een eckte bazen pc, super man!quote:Op maandag 3 oktober 2011 21:30 schreef Dientje12 het volgende:
Ik kan echt alle instellingen op ultra![]()
Begin november: "Ik kon alles eerst op ultra, nu werkt 't niet meer. boe-fucking-hooquote:Op maandag 3 oktober 2011 21:33 schreef Sjapoela het volgende:
[..]
Woow dan heb je een eckte bazen pc, super man!"
-|||---ლ(╹◡╹ლ)---|||-![]()
Inderdaadquote:Op maandag 3 oktober 2011 21:34 schreef drumstickNL het volgende:
[..]
Begin november: "Ik kon alles eerst op ultra, nu werkt 't niet meer. boe-fucking-hoo"
Vraag me wel af hoe ik het met mijn 6950 ga doenUltra zit er niet in vrees ik...
![]()
high, als we EA mogen geloven.quote:Op maandag 3 oktober 2011 21:37 schreef Sjapoela het volgende:
[..]
Inderdaad
Vraag me wel af hoe ik het met mijn 6950 ga doenUltra zit er niet in vrees ik...
anders steek je gewoon even je tong erin![]()
ZZZZZZZZZZquote:Op maandag 3 oktober 2011 21:37 schreef Leanishibe het volgende:
HOE DE FUCK GA JE OP DE GROND LIGGEN?![]()
Hoe fucking moeilijk is het om de keybindings op te zoeken? Jezustyfus.quote:Op maandag 3 oktober 2011 21:37 schreef Leanishibe het volgende:
HOE DE FUCK GA JE OP DE GROND LIGGEN?
The stories and information posted here are artistic works of fiction and falsehood.
Only a fool would take anything posted here as fact.![]()
Dat hoop ik dan maar. SP wel lekker op ultra, dan maar een iets lagere fpsquote:Don't fuck with Jesus!quote:Op maandag 3 oktober 2011 21:42 schreef Chocolatebear het volgende:
[..]
Hoe fucking moeilijk is het om de keybindings op te zoeken? Jezustyfus.![]()
Ultra is toch een mengelmoes van medium, high en een beetje ultra?quote:anders steek je gewoon even je tong erin![]()
Hebben jullie de retail besteld of gaan jullie hem ophalen in de winkel..
Bij BF2 kwam hij niet op release date binnenhuis
Terwijl dat belooft was![]()
Ik heb ook een stomme vraag: hoe chat je?
Ik zie geen keybind daarvoor staan
Hoi, ik ben robuust89 en ik ben nieuw!![]()
Zo mooi is hij toch niet in huidige vorm? BC2 is mooier.. Maargoed, tis ook pas medium natuurlijk.quote:![]()
Ik wist het net nogquote:Op maandag 3 oktober 2011 21:46 schreef robuust89 het volgende:
Ik heb ook een stomme vraag: hoe chat je?
Ik zie geen keybind daarvoor staan
Probeer gewoon wat knopjes![]()
probeer eens J, K en Lquote:Op maandag 3 oktober 2011 21:46 schreef robuust89 het volgende:
Ik heb ook een stomme vraag: hoe chat je?
Ik zie geen keybind daarvoor staananders steek je gewoon even je tong erin![]()
J=Talk to allquote:Op maandag 3 oktober 2011 21:46 schreef robuust89 het volgende:
Ik heb ook een stomme vraag: hoe chat je?
Ik zie geen keybind daarvoor staan
K=Talk to team
Squad zal dan wel L zijn?![]()
![]()
Achso! Dankuquote:Op maandag 3 oktober 2011 21:47 schreef Jeff89 het volgende:
[..]
J=Talk to all
K=Talk to team
Squad zal dan wel L zijn?
Hoi, ik ben robuust89 en ik ben nieuw!![]()
j-allquote:Op maandag 3 oktober 2011 21:46 schreef robuust89 het volgende:
Ik heb ook een stomme vraag: hoe chat je?
Ik zie geen keybind daarvoor staan
k-team
l-squad
O te laat![]()
![]()
We zien wel wat wehkamp doet, ondanks de verhalen vertrouw ik er wel inquote:Op maandag 3 oktober 2011 21:46 schreef Dientje12 het volgende:
Hebben jullie de retail besteld of gaan jullie hem ophalen in de winkel..
Bij BF2 kwam hij niet op release date binnenhuis
Terwijl dat belooft was![]()
![]()
Precies, 1 iemand schreeuwt er wat over, en de kudde volgt hem...quote:Op maandag 3 oktober 2011 21:54 schreef rumiii het volgende:
[..]
We zien wel wat wehkamp doet, ondanks de verhalen vertrouw ik er wel in
Ik roep al ongeveer een half jaar dat ze de dag voor de release verzonden worden.![]()
Wacht jij al een half jaar op deze game?quote:Op maandag 3 oktober 2011 21:57 schreef Sjapoela het volgende:
[..]
Precies, 1 iemand schreeuwt er wat over, en de kudde volgt hem...
Ik roep al ongeveer een half jaar dat ze de dag voor de release verzonden worden.
Damn![]()
Wat een schitterend spel zeg. Vanavond even de beta gespeeld. Maar ik ben verkocht, ik ga hem halen als ie uitkomt
Alleen wel wat extra koeling aanschaffen voor mijn videokaart, die hit de 90![]()
![]()
Whiskey Tango Foxtrot? Not sure if serious...quote:I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Ik kan niet wachten om eens uit deze kut map te komen. Ik vind het stukje waarin je in gebouwen kan erg tof. Zit je het andere team af te slachten met een paar man in een flat. Ineens BAM! knalt de muur eruit als je net omkijkt, sta je van 5 ineens helemaal alleen in een flat. Pakte ik een sniper op zodat ik uiteindelijk de laatste objective toch nog kon verdedigen.-|||---ლ(╹◡╹ლ)---|||-![]()
dat stuk heb ik dus helaas nog niet kunnen meemakenquote:Op maandag 3 oktober 2011 22:54 schreef drumstickNL het volgende:
Ik kan niet wachten om eens uit deze kut map te komen. Ik vind het stukje waarin je in gebouwen kan erg tof. Zit je het andere team af te slachten met een paar man in een flat. Ineens BAM! knalt de muur eruit als je net omkijkt, sta je van 5 ineens helemaal alleen in een flat. Pakte ik een sniper op zodat ik uiteindelijk de laatste objective toch nog kon verdedigen.![]()
Beter je best doen.quote:Op maandag 3 oktober 2011 22:57 schreef andreas612 het volgende:
[..]
dat stuk heb ik dus helaas nog niet kunnen meemakenThe stories and information posted here are artistic works of fiction and falsehood.
Only a fool would take anything posted here as fact.![]()
Minder lone-wolf spelen.quote:Op maandag 3 oktober 2011 22:57 schreef andreas612 het volgende:
[..]
dat stuk heb ik dus helaas nog niet kunnen meemaken-|||---ლ(╹◡╹ლ)---|||-![]()
Ik zie geen * blauw sterretje meer boven mijn team mate's zijn lichaam staan. Ik weet dus niet op wie ik moet schieten. Is dit een bug, een gamemode? () of wat?
![]()
Nee...quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 00:47 schreef Floxcie het volgende:
Net weer een potje Caspian Border kunnen spelen dankzij een Russisch evenement.waarom ik niet...
Wel tof voor je het wel lukte. Maar hoe kan dat, die servers zijn offline gehaald toch![]()
![]()
hacked server, nu wordt je account gebanned. Sorryquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 00:47 schreef Floxcie het volgende:
Net weer een potje Caspian Border kunnen spelen dankzij een Russisch evenement.
AFCA
Qui audet adipiscitur![]()
Het is geen hacked server, EA is zelf aanwezig op het evenement. En daarnaast zal er niemand gebanned worden door EA, dat is slechts een dreiging.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 01:07 schreef Smoofie het volgende:
[..]
hacked server, nu wordt je account gebanned. Sorry
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 04-10-2011 01:55:59 ]![]()
EA zal wel bannen hoor, deden ze in BF2 ookquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 01:53 schreef Floxcie het volgende:
[..]
Het is geen hacked server, EA is zelf aanwezig op het evenement. En daarnaast zal er niemand gebanned worden door EA, dat is slechts een dreiging.
AFCA
Qui audet adipiscitur![]()
Voor welke reden deden ze het in Battlefield 2 dan? Hacken?quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 02:14 schreef Smoofie het volgende:
[..]
EA zal wel bannen hoor, deden ze in BF2 ook
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 04-10-2011 02:45:10 ]![]()
Ja ik heb vandaag eens alles van high naar low gegooid en ik zag 0,0 verschil.quote:Op zondag 2 oktober 2011 23:11 schreef Smoofie het volgende:
Alles staat op medium toch atm? Zelfs als je het op high hebt staan, of nie?
Die Metro map heb ik nu trouwens wel grijs gespeeld zeg.
Ik denk dat ik die nooit meer wil zien.
De verwondering is inmiddels ook wel weg en de irritaties aan de bugs, cheaters en busladingen snipers beginnen de overhand te krijgen.
Gisteren nog 3 Duisters die met god mode iedereen op de spawn liepen te knifen.
Ik ga lekker wachten op de hele versie.Er is een poepstorm op komst.![]()
De hacked servers kunnen ook alleen maar Metro hosten las ik.. De caspian files zijn nog niet gelekt.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 01:07 schreef Smoofie het volgende:
[..]
hacked server, nu wordt je account gebanned. Sorry![]()
En elke keer 15 seconden wachten voordat je een keer respawneddat mag echt wel wat sneller hoor met je zogenaamd saven
melksommelier en vertrouwenspersoon fok![]()
Nee daarom heeft de hele wereld 3 dagen CB gespeeld zeker.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 07:43 schreef Jeff89 het volgende:
[..]
De hacked servers kunnen ook alleen maar Metro hosten las ik.. De caspian files zijn nog niet gelekt.![]()
toch vraag ik me af of het wel allemaal zo hacked isquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 09:10 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Nee daarom heeft de hele wereld 3 dagen CB gespeeld zeker.
zelf denk ik dat het meer iets is om ons bezig te houden
een soort van marketing![]()
Er draaien zeker veel hacked servers. Wat dacht je van metro met 200 spelers.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 09:14 schreef hiddit het volgende:
[..]
toch vraag ik me af of het wel allemaal zo hacked is
zelf denk ik dat het meer iets is om ons bezig te houden
een soort van marketing![]()
Werden zelfs mensen met hele hoge global scores gebanned omdat dat zou lijken op statspadding. Er liepen toen ook global admins rond op de servers.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 02:34 schreef Floxcie het volgende:
[..]
Voor welke reden deden ze het in Battlefield 2 dan? Hacken?![]()
Wil ik eindelijk die beta gaan proberen, is er een update gaande op Battlelog
Dan nog maar even koffie halen
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie![]()
lol statspadding![]()
![]()
![]()
kijk als je dat bij modern warfare doet om een nuke te halen begrijp ik je nog enigszins.
Maar in bf, totaal nutteloos
melksommelier en vertrouwenspersoon fok![]()
![]()
Dit filmpje![]()
![]()
Vooral die reactie bij 0:35
The ordinary teacher tells. The good teacher explains. The superior teacher demonstrates. The best teacher inspires.![]()
Haha, die tank!quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 10:16 schreef SonicVolcano het volgende:
Dit filmpje![]()
![]()
Vooral die reactie bij 0:35
Powered by Janetje®![]()
mooi ditquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 10:16 schreef SonicVolcano het volgende:
Dit filmpje![]()
![]()
Vooral die reactie bij 0:35
anders steek je gewoon even je tong erin![]()
doet me erg denken aan die after-match scenes in BF2, waarin voertuigen gewoon de koers voortzette maar niet meer stuk gingen, gevolg was dat er stuiterende jets, choppers, vliegende tanks en hummers waren
I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
CB werd gewoon gehost door EA, en toen ze naar hun eigen woorden klaar waren met de servertests hebben ze 'm weer offline gehaald. Voor zover ik gelezen hebt zijn er geen gehackte CB servers..quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 09:10 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Nee daarom heeft de hele wereld 3 dagen CB gespeeld zeker.![]()
Was wel vrij serious hoorquote:Op maandag 3 oktober 2011 22:18 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Whiskey Tango Foxtrot? Not sure if serious...Alleen qua lichteffecten onderscheid BF3 zich op dit moment echt van BC2.. Misschien dat de vehicles meer indruk maken (heb nog geen CB gespeeld) maar tot nu toe vind ik het op de zaklampen na heel erg op BC2 lijken. Maargoed, BC2 run ik op max, en dat is er nog niet voor BF3..
![]()
Wat denk je van de rook effecten, en al opgemerkt hoeveel detail in het landschap zit? En kijk ook eens omhoog, een strakblauwe lucht met hier en daar een paar wolkenquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 13:56 schreef Jeff89 het volgende:
[..]
Was wel vrij serious hoorAlleen qua lichteffecten onderscheid BF3 zich op dit moment echt van BC2.. Misschien dat de vehicles meer indruk maken (heb nog geen CB gespeeld) maar tot nu toe vind ik het op de zaklampen na heel erg op BC2 lijken. Maargoed, BC2 run ik op max, en dat is er nog niet voor BF3..
![]()
En als medium volgens jou op BC2 ultra lijkt, dan is BF3 ultra weer wat stappen hoger toch?
[ Bericht 0% gewijzigd door Sjapoela op 04-10-2011 14:33:15 ]![]()
Een level is in BF3 vele male beter aangekleed dan in het relatief kale BC2. Daarnaast loopt de engine kennelijk efficienter gezien de real-time lighting effects.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 13:56 schreef Jeff89 het volgende:
[..]
Was wel vrij serious hoorAlleen qua lichteffecten onderscheid BF3 zich op dit moment echt van BC2.. Misschien dat de vehicles meer indruk maken (heb nog geen CB gespeeld) maar tot nu toe vind ik het op de zaklampen na heel erg op BC2 lijken. Maargoed, BC2 run ik op max, en dat is er nog niet voor BF3..
BC2 is overigens absoluut niet slecht ofzo, ik vind daar bijna meer een BF2-sfeer aan hangen dan aan BF3, maar dat heeft ook met wapengevoel enzo te maken, iets wat ik in BF3 wel erg mis.
Net weer een rondje BC2 gespeeld, zowel rush als conquest, en ik kan gewoon niet ontkennen dat daarin gewoon meer lol te beleven valt en de speelsnelheid (mede door een server-based hitdetectie ipv client-based, wat in BF3 voor insta-deaths lijkt te zorgen) is gewoon prettiger.
Ik hoop dat dice dat betreft nog even de puntjes op de i zet.I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
De beta is een versie van een paar maanden gele, dus komt wel goed..hoop ik.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 14:26 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Een level is in BF3 vele male beter aangekleed dan in het relatief kale BC2. Daarnaast loopt de engine kennelijk efficienter gezien de real-time lighting effects.
BC2 is overigens absoluut niet slecht ofzo, ik vind daar bijna meer een BF2-sfeer aan hangen dan aan BF3, maar dat heeft ook met wapengevoel enzo te maken, iets wat ik in BF3 wel erg mis.
Net weer een rondje BC2 gespeeld, zowel rush als conquest, en ik kan gewoon niet ontkennen dat daarin gewoon meer lol te beleven valt en de speelsnelheid (mede door een server-based hitdetectie ipv client-based, wat in BF3 voor insta-deaths lijkt te zorgen) is gewoon prettiger.
Ik hoop dat dice dat betreft nog even de puntjes op de i zet.AFCA
Qui audet adipiscitur![]()
Goh, ben jij mijn kloon ofzoquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 14:26 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Een level is in BF3 vele male beter aangekleed dan in het relatief kale BC2. Daarnaast loopt de engine kennelijk efficienter gezien de real-time lighting effects.
BC2 is overigens absoluut niet slecht ofzo, ik vind daar bijna meer een BF2-sfeer aan hangen dan aan BF3, maar dat heeft ook met wapengevoel enzo te maken, iets wat ik in BF3 wel erg mis.
Net weer een rondje BC2 gespeeld, zowel rush als conquest, en ik kan gewoon niet ontkennen dat daarin gewoon meer lol te beleven valt en de speelsnelheid (mede door een server-based hitdetectie ipv client-based, wat in BF3 voor insta-deaths lijkt te zorgen) is gewoon prettiger.
Ik hoop dat dice dat betreft nog even de puntjes op de i zet.We zijn het de laatste tijd echt OVERAL met elkaar over eens +O
![]()
dat snap ik dus niet, waarom zou je een beta releasen die een paar maanden oud is, dan is ie ongeveer even oud als Alpha... dan lijkt het mij dat je als dice zijnde toch meer aan hebt om eerst die beta aan te passen en die als "echte" beta te gebruiken, dan krijg je nu niet alle crap te horen die waarschijnlijk al verbeterd is...quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 14:33 schreef Smoofie het volgende:
[..]
De beta is een versie van een paar maanden gele, dus komt wel goed..hoop ik.![]()
Ik hoop het ook. Het gestyleerde en trage van BF was zo geweldig, nu lijkt het, voor mij iig, net teveel op COD, al zal dat veel te maken hebben met de hitregistratie die nu clientside is gemaakt, wat het allemaal erg onvoorspelbaar maakt, terwijl het in BC2 prima werkte.
Gooien van granaten kan iig een heel stuk beter, taclights en lasers zouden standaard uit moeten staan en het mes mag wat beter werken, medkits ook niet direct strooien, iconen en geluiden wat betreft in-game communicatie kan en moet gewoon beter.I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Ik begreep dat het vooral een stresstest is voor de servers, zodat DICE daar nog het eea aan kan fixen.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 14:38 schreef andreas612 het volgende:
[..]
dat snap ik dus niet, waarom zou je een beta releasen die een paar maanden oud is, dan is ie ongeveer even oud als Alpha... dan lijkt het mij dat je als dice zijnde toch meer aan hebt om eerst die beta aan te passen en die als "echte" beta te gebruiken, dan krijg je nu niet alle crap te horen die waarschijnlijk al verbeterd is...
Maar pin me er niet op vast![]()
![]()
True, maar wat is dan de meerwaarde van een beta als het gewoon een alpha is met nieuwe netcode?I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Verkoopstrategie van EA wellicht? Mensen die MOH en BF3 pre-orderden werd eerdere toegang tot de beta beloofd.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 14:42 schreef Skull-splitter het volgende:
True, maar wat is dan de meerwaarde van een beta als het gewoon een alpha is met nieuwe netcode?
Ik ben wel weer klaar met die beta, trouwens. Mij te veel glitchers en zo, ik ga wel weer lekker conquest spelen in BC2
[ Bericht 2% gewijzigd door Nibb-it op 04-10-2011 14:57:43 ]![]()
Ik wil vooral voorkomen dat ik het level uitkots voordat de final klaar is, zoals ik met de BC2 beta wel hadquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 14:48 schreef Nibb-it het volgende:
[..]
Verkoopstrategie van EA wellicht? Mensen die MOH en BF3 pre-orderden werd eerdere toegang tot de beta beloofd.
Ik ben wel weer klaar met die beta, trouwens. Mij te veel glitchers en zo, ik ga wel weer lekker conquest spelen in BC2
I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
welke map had bc2 in beta? atacama?quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 15:21 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Ik wil vooral voorkomen dat ik het level uitkots voordat de final klaar is, zoals ik met de BC2 beta wel had![]()
'"Nyke Daenerys Jelmāzmo hen Targārio Lentrot, hen Valyrio Uēpo ānogār iksan. Valyrio muño ēngos ñuhys issa."![]()
Nice scores.. Ik speel meestal met een KD van net wel of net geen 1.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 15:43 schreef benx het volgende:
my score![]()
![]()
[ afbeelding ]
http://battlelog.battlefi(...)/780525/1/308340254/
Ik ben te ongeduldig, lol. Is altijd m'n grootste Battlefield probleem geweest![]()
![]()
Dit is inderdaad wel zo.. Hoewel BC2 natuurlijk ook vooral uit woestijn bestond, en Operation Metro door z'n stadsligging sowieso wel levendiger is.. De lichteffecten zijn inderdaad hèt grote verschil op het moment. Maar zoals gezegd: Ultra is er nog niet. Ben benieuwd hoe die er dan uitzietquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 14:26 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Een level is in BF3 vele male beter aangekleed dan in het relatief kale BC2. Daarnaast loopt de engine kennelijk efficienter gezien de real-time lighting effects.![]()
![]()
Hebben we nog 1 ticket over, plaatsen we de bom op A. vervolgens ontploft deze; "We have taken the objective".
0 tickets-
Your team lost!![]()
Inderdaad dat had ik ook gister, een beetje apartquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 16:50 schreef Captainp00face het volgende:
Hebben we nog 1 ticket over, plaatsen we de bom op A. vervolgens ontploft deze; "We have taken the objective".
0 tickets-
Your team lost!
melksommelier en vertrouwenspersoon fok![]()
KD, dikke onzin!
I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Zondag die gast van MW3 (Robert Bowling) gezien bij Firstlook, best wel chill voor iemand van Activision$$$$$$
Helaas had DICE niemand gestuurd, te duur denk ik
'"Nyke Daenerys Jelmāzmo hen Targārio Lentrot, hen Valyrio Uēpo ānogār iksan. Valyrio muño ēngos ñuhys issa."![]()
In principe wel in een objective based game als BF...quote:
Maar toch voel ik me beter als m'n KD 1 of hoger is =P![]()
2 of hogerquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 17:17 schreef Jeff89 het volgende:
[..]
In principe wel in een objective based game als BF...
Maar toch voel ik me beter als m'n KD 1 of hoger is =P
AFCA
Qui audet adipiscitur![]()
Tuurlijk, het is leuk, maar uiteindelijk kan het me geen kut schelen.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 17:17 schreef Jeff89 het volgende:
[..]
In principe wel in een objective based game als BF...
Maar toch voel ik me beter als m'n KD 1 of hoger is =PI'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Als mijn KDR 1.75 is, dan is het camptijd met sniper of Baserape met jet om het ff te fixen naar 2.0quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 17:19 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Tuurlijk, het is leuk, maar uiteindelijk kan het me geen kut schelen.
AFCA
Qui audet adipiscitur![]()
quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 17:20 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Als mijn KDR 1.75 is, dan is het camptijd met sniper of Baserape met jet om het ff te fixen naar 2.0
-|||---ლ(╹◡╹ლ)---|||-![]()
Maar in BF2 was het leuk om mensen hun dag te verpesten door ze gwn te killen op carrier met sniper of jetquote:. Vooral met de OP j-10, die alle raketten kon ontwijken
AFCA
Qui audet adipiscitur![]()
Maar jij bent dan ook gewoon triest.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 17:20 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Als mijn KDR 1.75 is, dan is het camptijd met sniper of Baserape met jet om het ff te fixen naar 2.0I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Mwoah, vind ik dan weer overdreven.. Soms gaat 't vanzelf, maar ik moet dan meestal heeel bewust voor de kills gaan spelen, en mn team/objectives verder links laten liggen. Dat vinnik niet aardigquote:![]()
![]()
zowiezo draait BF daar gewoon niet om.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 17:35 schreef Jeff89 het volgende:
[..]
Mwoah, vind ik dan weer overdreven.. Soms gaat 't vanzelf, maar ik moet dan meestal heeel bewust voor de kills gaan spelen, en mn team/objectives verder links laten liggen. Dat vinnik niet aardig-|||---ლ(╹◡╹ლ)---|||-![]()
We zeggen altijd wel snel dat BF alleen draait om teamplay maar ik durf dat tegen te spreken.
Escape_nl van BoF stond lang in de top tien van de wereld en was tijd nr1 maar speelde altijd als lone wolf..![]()
zojuist bfp4free gespeeld voor de maps, wat een beperkt gedoemaar geeft wel goede indruk voor karkand, oman etc.
![]()
Welk lvl?quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 18:18 schreef Captainp00face het volgende:
Me zo'n infra-rood scope zie je vijanden zelfs in de bosjes liggen.When I get sad, I stop being sad and just be awesome instead.![]()
had ik ook, maar toen werd ik wel gedood voordat de bom ontplofte dus het kan zijn dat het kwam doordat er niemand meer over was van het aanvallende team.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 16:50 schreef Captainp00face het volgende:
Hebben we nog 1 ticket over, plaatsen we de bom op A. vervolgens ontploft deze; "We have taken the objective".
0 tickets-
Your team lost!When I get sad, I stop being sad and just be awesome instead.![]()
Je kan heel geschikt keer op keer Ace Pin halen in het verliezende team. Dat betekend niet dat BF geen teamplay vereist..quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 18:17 schreef jpjedi het volgende:
We zeggen altijd wel snel dat BF alleen draait om teamplay maar ik durf dat tegen te spreken.
Escape_nl van BoF stond lang in de top tien van de wereld en was tijd nr1 maar speelde altijd als lone wolf..![]()
tering, die hackers zijn echt tering kut, ik zat ne in een server wat volgens mij een hacker party was ofzo![]()
Dat is wel lame.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 18:18 schreef Captainp00face het volgende:
Me zo'n infra-rood scope zie je vijanden zelfs in de bosjes liggen.-|||---ლ(╹◡╹ლ)---|||-![]()
quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 17:26 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Maar jij bent dan ook gewoon triest.
Het ligt eraan hoe je ernaar kijkt. Het is niet dat ik mijn team niet help. Zoals karkand is een erg goede map om als medic of support je KDR omhoog te halen, veel punten te scoren en dat tegelijk met teamplay. Zelfde geldt voor Wake en Oman. Bij een objective snipen zodat enemy het niet kan cappen = goed voor je team + goed voor je KDR
AFCA
Qui audet adipiscitur![]()
Klopt ja, had hem ook al gebruikt in level 15 ergens. Ligt eraan hoever je unlock van je wapen is natuurlijkquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 18:18 schreef Captainp00face het volgende:
Me zo'n infra-rood scope zie je vijanden zelfs in de bosjes liggen.![]()
Maar je hebt er niet zoveel aan eerlijk gezegd de hele omgeving krijgt een kleurtje namelijk. In games als COD zag je alleen dat de karakters rood of wit werden maar hier alles ook geel enz. Dus het is alsnog redelijk moeilijk zoeken.
Hier een impressie voor de rest;
Trouwens mijn nieuwe AK-47 is echt klote. Elke keer als ik ook maar 5 kogels schiet dan tilt die meteen 5 meter omhoog zodat ik niet meer kan aimen
melksommelier en vertrouwenspersoon fok![]()
Als je nu de retail kan spelen moet je alsnog werken en heb je voor de verkeerde week vrij gevraagd.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 18:58 schreef Dientje12 het volgende:
Ik wil de retail nu al spelen heb speciaal een week ervoor vrij gevraagd
anders steek je gewoon even je tong erin![]()
Maar infra rood is toch alles grijs en zwart?quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 18:59 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Klopt ja, had hem ook al gebruikt in level 15 ergens. Ligt eraan hoever je unlock van je wapen is natuurlijk![]()
Maar je hebt er niet zoveel aan eerlijk gezegd de hele omgeving krijgt een kleurtje namelijk. In games als COD zag je alleen dat de karakters rood of wit werden maar hier alles ook geel enz. Dus het is alsnog redelijk moeilijk zoeken.![]()
Waarom speel jij battlefield?quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 18:51 schreef Jeff89 het volgende:
[..]
Wat? Die campers, of dat je ze er gemakkelijk uit kan schieten?-|||---ლ(╹◡╹ლ)---|||-![]()
Das waar, ik wil dat het nu 27 oktober isquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 19:00 schreef Casino.Bob het volgende:
[..]
Als je nu de retail kan spelen moet je alsnog werken en heb je voor de verkeerde week vrij gevraagd.![]()
![]()
Zie mijn ge-edite bericht hierbovenquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 19:01 schreef Dientje12 het volgende:
[..]
Maar infra rood is toch alles grijs en zwart?melksommelier en vertrouwenspersoon fok![]()
Heb eindelijk de m416 geunlocked, maar de beta eindigt aan het eind van de week al, zo zonde.
kan niet wachten op de retail versie.![]()
boeie, je moet toch opnieuw beginnenquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 19:34 schreef SeanFerdi het volgende:
Heb eindelijk de m416 geunlocked, maar de beta eindigt aan het eind van de week al, zo zonde.
kan niet wachten op de retail versie.![]()
daarom is het zo zonde.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 19:34 schreef andreas612 het volgende:
[..]
boeie, je moet toch opnieuw beginnen![]()
is wel goed voor mijn schoolprestaties als die beta er mee stoptmomenteel zijn ze een beetje belabberd
melksommelier en vertrouwenspersoon fok![]()
Ah, het soort medic wat ik drie keer in het hoofd schiet om een lunchbox los te priegelen...quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 18:54 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Het ligt eraan hoe je ernaar kijkt. Het is niet dat ik mijn team niet help. Zoals karkand is een erg goede map om als medic of support je KDR omhoog te halen, veel punten te scoren en dat tegelijk met teamplay. Zelfde geldt voor Wake en Oman. Bij een objective snipen zodat enemy het niet kan cappen = goed voor je team + goed voor je KDRDaarom stopte ik ook: ik heb geproefd, ik heb bugs doorgegeven, ik heb gameplayelementen doorgegeven, geen zin om keihard te gaan ranken en geen leven meer over te houden.quote:I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Ik spam die dingen voor puntenquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 19:52 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Ah, het soort medic wat ik drie keer in het hoofd schiet om een lunchbox los te priegelen...
[..]
Daarom stopte ik ook: ik heb geproefd, ik heb bugs doorgegeven, ik heb gameplayelementen doorgegeven, geen zin om keihard te gaan ranken en geen leven meer over te houden.
AFCA
Qui audet adipiscitur![]()
Bron?quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 19:34 schreef SeanFerdi het volgende:
Heb eindelijk de m416 geunlocked, maar de beta eindigt aan het eind van de week al, zo zonde.
kan niet wachten op de retail versie.The stories and information posted here are artistic works of fiction and falsehood.
Only a fool would take anything posted here as fact.![]()
Maandag 10 oktober eindigt de beta.'"Nyke Daenerys Jelmāzmo hen Targārio Lentrot, hen Valyrio Uēpo ānogār iksan. Valyrio muño ēngos ñuhys issa."![]()
moet iets bekennen, heb zojuist battlefield 2 besteldga dat non stop spelen denk tot bf3 release
ff de bekende maps afstruinen op nog redelijk graphics (want bfplay4free faalt best wel), en voor een 10'tje kon ik het niet laten
![]()
![]()
Gameplay testen, balance testen, netcode testen, serverstress testen, configuraties en samenstellingen testen. Ben je echt zo blond?quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 20:30 schreef Dientje12 het volgende:
[..]
Ach ja wat is het nut van de betaI'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Steam had hem ook voor een tientje he?quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 20:36 schreef andreas612 het volgende:
moet iets bekennen, heb zojuist battlefield 2 besteldga dat non stop spelen denk tot bf3 release
ff de bekende maps afstruinen op nog redelijk graphics (want bfplay4free faalt best wel), en voor een 10'tje kon ik het niet laten
Edit: had, nu alleen complete-pack zie ik...I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
jup, maar maakt opzich niet zo veel uit waar je 'm koopt als ie even duur is.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 20:37 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Steam had hem ook voor een tientje he?![]()
Yep.. ik heb even gespeeld en best wel buggyquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 20:36 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Gameplay testen, balance testen, netcode testen, serverstress testen, configuraties en samenstellingen testen. Ben je echt zo blond?
Maarja wat is nut van stats in beta![]()
Dat moet toch ook getest en gebalanceerd worden?quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 20:50 schreef Dientje12 het volgende:
[..]
Yep.. ik heb even gespeeld en best wel buggy
Maarja wat is nut van stats in betaRocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.![]()
Nee, maar anders kon je vanavond spelen.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 20:38 schreef andreas612 het volgende:
[..]
jup, maar maakt opzich niet zo veel uit waar je 'm koopt als ie even duur is.TESTEN, gvd. Dom wicht!quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 20:50 schreef Dientje12 het volgende:
[..]
Yep.. ik heb even gespeeld en best wel buggy
Maarja wat is nut van stats in betaI'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Mensen die dit spelen puur en alleen om hun "level" "stats" " unclock " man get a life ik speel gewoon om te relaxen
'"Nyke Daenerys Jelmāzmo hen Targārio Lentrot, hen Valyrio Uēpo ānogār iksan. Valyrio muño ēngos ñuhys issa."![]()
Oh echt waar was de beta om te testen?quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 20:52 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Nee, maar anders kon je vanavond spelen.
[..]
TESTEN, gvd. Dom wicht!
Dat wist ik niet![]()
![]()
ja okequote:Op dinsdag 4 oktober 2011 20:52 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Nee, maar anders kon je vanavond spelen.
[..]
TESTEN, gvd. Dom wicht!maar nu is het morgenavond dus valt mee
![]()
![]()
Fijn dat je straks geen eigen LAN servers kan maken.
Je bent dus verplicht om een server te huren, wil je een eigen server hebben.![]()
Begin steeds minder zin te hebben in BF3. Overhyped...![]()
Laat mij gewoon ook een eigen server draaien... en zeker met de snelle verbindingen van tegenwoordig mag dat geen probleem zijn. Ze zijn gewoon bang voor piracy en (W/L)AN games via Hamachi etc.![]()
Was al enkele weken terug bekend gemaakt tijdens een Q&A.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 21:10 schreef JK het volgende:
Hoe weet je dat? Is dat ergens te lezen? Ik las het berichtje op de Tweakers FP.![]()
Mogen ze bij Tweakers dat FP bericht wel eens updaten, als dat zo is.
Ik heb het hele weekend en tot en met vandaag geen behoefte gehad om BF3 te starten zonder Caspian Border. Hoe erg is dat?![]()
![]()
Heb ik ook. Nadat CB eruit ging niks meer gespeeld. Maar ik heb wel erg veel zin in Battlefield 3. Maar dan wel lekker de grote conquest mappen!quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 21:16 schreef JK het volgende:
Mogen ze bij Tweakers dat FP bericht wel eens updaten, als dat zo is.
Ik heb het hele weekend en tot en met vandaag geen behoefte gehad om BF3 te starten zonder Caspian Border. Hoe erg is dat?![]()
Ik heb hem trouwens gepre-orderd.
Zei dat ik het eerst zou overwegen, maar voor ¤36,50 bij de wehkamp kun je hem echt niet laten liggen.
Kan niet wachten op Strike in Karkand in Conquest mode![]()
![]()
Al zou het niet komen, geen enkele concurrent heeft nog normale LAN support, tenzij obscure titels. Jammer wel. Alsof Origin niet genoeg zou zijn om de boel dicht te timmerenquote:
I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 19:00 schreef Casino.Bob het volgende:
[..]
Als je nu de retail kan spelen moet je alsnog werken en heb je voor de verkeerde week vrij gevraagd.![]()
![]()
Is er ook al bekend of er 6 man squads/het kiezen van squads en Command rose komt of niet?AFCA
Qui audet adipiscitur![]()
Squads blijven 4 man geloof ik, je zal wel je eigen squad kunnen kiezen/aanmaken, en command rose voor de retail is bevestigdquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 22:07 schreef Smoofie het volgende:
Is er ook al bekend of er 6 man squads/het kiezen van squads en Command rose komt of niet?![]()
![]()
ik heb recent mijn videokaart geupgrade naar een Radeon HD6950 2GB (deze), trekt BF3 wel aardig denk ik of niet?![]()
4 man squads geloof ik, wel vrij te kiezen itt de beta, en commo-rose wordt er alsnog ingebouwdquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 22:07 schreef Smoofie het volgende:
Is er ook al bekend of er 6 man squads/het kiezen van squads en Command rose komt of niet?Dit.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 22:10 schreef Sjapoela het volgende:
[..]
Squads blijven 4 man geloof ik, je zal wel je eigen squad kunnen kiezen/aanmaken, en command rose voor de retail is bevestigd
Dus.I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Ik denk dat high goed speelbaar is, ga jij hem ook naar de 6970 flashen?quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 22:14 schreef Nibb-it het volgende:
ik heb recent mijn videokaart geupgrade naar een Radeon HD6950 2GB (deze), trekt BF3 wel aardig denk ik of niet?![]()
Ik weet niet of dat nog mogelijk is met deze kaart, volgens mij kon dat alleen met de eerste kaarten?quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 22:17 schreef Sjapoela het volgende:
[..]
Ik denk dat high goed speelbaar is, ga jij hem ook naar de 6970 flashen?![]()
Ik heb ook een HD6950 2GB, daar loopt het prima op. Alleen heb je er wel een quad core processor bij nodig, anders wordt het niets.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 22:14 schreef Nibb-it het volgende:
ik heb recent mijn videokaart geupgrade naar een Radeon HD6950 2GB (deze), trekt BF3 wel aardig denk ik of niet?
Powered by Janetje®![]()
Ik draai het helemaal op vol met mijn GTX560 TI. Zit dan ongeveer rond de 50 f/s.
Maar als ik binnen in die metro kom dan daalt het ontzettend, zelfs als ik alles op low zet dan is het soms niet eens te spelen..![]()
High en ultra is uitgeschakeld in de beta...quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 22:41 schreef Leanishibe het volgende:
Ik draai het helemaal op vol met mijn GTX560 TI. Zit dan ongeveer rond de 50 f/s.
Maar als ik binnen in die metro kom dan daalt het ontzettend, zelfs als ik alles op low zet dan is het soms niet eens te spelen..
Misschien kan de lapo-er dat in de TT zetten?
Wel vreemd dat je zoveel last in de metro hebt, bij mij dalen de fps wel wat, maar niet zoveel als jij hebt.![]()
Heb ik (deze).quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 22:29 schreef Dubbeldrank het volgende:
[..]
Ik heb ook een HD6950 2GB, daar loopt het prima op. Alleen heb je er wel een quad core processor bij nodig, anders wordt het niets.
Ik draai trouwens op een vrij klein schermpje van 1366x768 (?). Mja, het zal wel goed komen.![]()
![]()
Er moet natuurlijk nog het eea geoptimaliseerd worden (of dat is reeds gebeurd).quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 22:45 schreef Sjapoela het volgende:
[..]
High en ultra is uitgeschakeld in de beta...
Misschien kan de lapo-er dat in de TT zetten?
Wel vreemd dat je zoveel last in de metro hebt, bij mij dalen de fps wel wat, maar niet zoveel als jij hebt.![]()
![]()
Dat kun je zelf, zie OP (tt heeft er geen fuck mee te maken)quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 22:45 schreef Sjapoela het volgende:
[..]
High en ultra is uitgeschakeld in de beta...
Misschien kan de lapo-er dat in de TT zetten?
Overigens STIJGT mijn framerate in die metro juist.I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Hier ook.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 22:54 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Dat kun je zelf, zie OP (tt heeft er geen fuck mee te maken)
Overigens STIJGT mijn framerate in die metro juist.![]()
Ik weet niet meer welke tweets ik moet geloven, maar een paar dagen geleden was de beta een paar maanden oude build, dus er zullen vast wel al dingen verbeterd zijn.
Kijken jullie trouwens ook zo uit naar de SP?Ik hoor er hier niemand over...
![]()
Ja. SP vind ik een onderdeel van het spel, al is dit de eerste waar ze een SP aan een volledige BF hangen. Benieuwd hoeveel mensen gaan janken of je eerst 1 en 2 gespeeld moet hebben om het verhaal te begrijpen
Maar ik verwacht dat je in een dag door de SP heen rent zodat je weet hoe het spel voelt, daarna blazen in MP.I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Van de lengte moeten de meeste shooters het tegenwoordig niet hebben jammer genoegkHeb me toch wel een paar keer vermaakt met de SP van BC2!
Okee, BF3 koop je natuurlijk voor de MP, maar die 'operating rolling thunder' (?) ziet er wel erg vet uit!Ik speel het om te tank-whoren en vlaggen over te nemenquote:Op dinsdag 4 oktober 2011 23:05 schreef Jeff89 het volgende:
[..]
Om de camperts uit de bosjes te vegen en de explosive te planten![]()
En jij?![]()
![]()
Hier 560 ti sli en metro is hoger inderdaad. Ergens ook logisch eigenlijk.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 22:45 schreef Sjapoela het volgende:
[..]
High en ultra is uitgeschakeld in de beta...
Misschien kan de lapo-er dat in de TT zetten?
Wel vreemd dat je zoveel last in de metro hebt, bij mij dalen de fps wel wat, maar niet zoveel als jij hebt.![]()
Om met mijn squad rond te lopen, mensen neer te schieten terwijl we objectives halen / beschermen. Hierin speel ik vaak medic en revive ik m'n squadmates vaak.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 23:05 schreef Jeff89 het volgende:
[..]
Om de camperts uit de bosjes te vegen en de explosive te planten![]()
En jij?-|||---ლ(╹◡╹ლ)---|||-![]()
Meer geometrie op het oog, waarom wordt het dan sneller?quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 23:34 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Hier 560 ti sli en metro is hoger inderdaad. Ergens ook logisch eigenlijk.I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 22:10 schreef Sjapoela het volgende:
[..]
Squads blijven 4 man geloof ik, je zal wel je eigen squad kunnen kiezen/aanmaken, en command rose voor de retail is bevestigdNicequote:Op dinsdag 4 oktober 2011 22:16 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
4 man squads geloof ik, wel vrij te kiezen itt de beta, en commo-rose wordt er alsnog ingebouwd
[..]
Dit.
Dus..
Ik gebruik atm nog single 560 ti en heb nooit last van lage fps (zelfs nog dual core CPU)
Denk dat high/ultra dus wel te doen is met een 2600k of FX 8150/70(als AMD niet faalt) en 560 ti SLI.AFCA
Qui audet adipiscitur![]()
Minder panning data, veel minder rekencapaciteit in de gpu nodig voor het renderen. Simpelweg mimder diepte.quote:Op woensdag 5 oktober 2011 00:07 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Meer geometrie op het oog, waarom wordt het dan sneller?![]()
damn, speel net effe m'n beste rondje ooit. En de M416 is zo'n fijn wapen!
http://battlelog.battlefi(...)/836496/1/327062936/![]()
Squad mgt bevestigd:
http://t.co/AimaXMW8
En dan toch Omaha? ?
http://www.enterbf3.com/viewtopic.php?t=4906![]()
![]()
Ik heb dezelfde processor en ook de HD6950, alleen dan die van Sapphire en bij mij loopt ie erg soepel. Alleen nog afwachten wat het gaat doen zodra het spel echt uit is en dus de graphicsinstellingen anders zijn, maar ik verwacht niet echt een probleem.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 22:46 schreef Nibb-it het volgende:
[..]
Heb ik (deze).
Ik draai trouwens op een vrij klein schermpje van 1366x768 (?). Mja, het zal wel goed komen.Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op elke fokker past een bril.![]()
Mooi idd, maar serieus, volledig uit context gerukt aangezien dit stuk over "that mode"gaat, oftewel conquest
I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
quote:Op woensdag 5 oktober 2011 07:01 schreef jpjedi het volgende:
Squad mgt bevestigd:
http://t.co/AimaXMW8![]()
![]()
Nog 20 dagen, dikke pret!
Vallen er 4 copy's op de mat
I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Waarom vierquote:Op woensdag 5 oktober 2011 12:10 schreef Skull-splitter het volgende:
Nog 20 dagen, dikke pret!
Vallen er 4 copy's op de mat?
![]()
Skull zag een pre-order knop en raakte door het dolle heenquote:
*klik* *klik* *klik* *klik*
anders steek je gewoon even je tong erin![]()
Met 1 hand in zijn broekquote:Op woensdag 5 oktober 2011 13:17 schreef Casino.Bob het volgende:
[..]
Skull zag een pre-order knop en raakte door het dolle heen
*klik* *klik* *klik* *klik*
AFCA
Qui audet adipiscitur![]()
3x zavvi oid voor mezelf, broertje 1 en broertje 2, 1x wehkamp voor mezelf, om het even welke als eerste binnen is
die 4e copy slijt ik wel aan een maat van me.I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Hehe, okquote:Op woensdag 5 oktober 2011 13:30 schreef Skull-splitter het volgende:
3x zavvi oid voor mezelf, broertje 1 en broertje 2, 1x wehkamp voor mezelf, om het even welke als eerste binnen is
die 4e copy slijt ik wel aan een maat van me.![]()
Heb 'm zelf ook van Wehkamp, scheelt nogal wat met BOL en zo.![]()
Recentelijk niet zo'n beste ervaring met Wehkamp, maar /care, ik kan hem zelfs terugsturen. Maar zavvi zal wel een halve week duren gok ik zo.I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Ik ben weer wat BC2 gaan spelen om weer in de stemming te komen.
Wat houd dat Physical Warfare Pack eigelijk in, zijn dat unieke wapens (onderdelen) of kunnen die gewoon later vrijgespeeld worden?![]()
quote:the developer/publisher is currently in late-stage talks with EA in bringing Battlefield 3 to the Steam digital distribution service. The rumor says that Battlefield 3 would be available on Steam just in time for the game’s release on October 25.
According to the report, EA and Valve are very close to reaching an agreement regarding sales of DLC content, which is the main reason Battlefield 3 is not on Steam: Valve requires that all DLC is sold through Steam, while EA would prefer to sell via its own channels. This was the cause of another EA title, Crysis 2, for being pulled from Steam earlier this year.
Many PC gamers have lobbied both EA and Valve to put Battlefield 3 on Steam for a while now. It looks like it’ll finally happen soon.
We’ve reached out to EA and Valve for a comment on this story.
melksommelier en vertrouwenspersoon fok![]()
Beterssss, fuck Origin.quote:'"Nyke Daenerys Jelmāzmo hen Targārio Lentrot, hen Valyrio Uēpo ānogār iksan. Valyrio muño ēngos ñuhys issa."
Forum Opties Forumhop: Hop naar: