Daaromquote:
Bij onze zuiderburen en oosterburen word iedereen para-opgeleid.quote:Op maandag 3 oktober 2011 21:06 schreef samthegreat5 het volgende:
Hey Erwin. Weet jij of iedereen bij Luchtmobiel en de Fallschirmjägers ook daadwerkelijk tot para wordt opgeleid, dus ook z'n wings haalt zeg maar. Of worden er bepaalde mensen geselecteerd?
Ok, thanksquote:Op maandag 3 oktober 2011 21:08 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Bij onze zuiderburen en oosterburen word iedereen para-opgeleid.
Bij LMB echter enkel per bataljon 1 cie. Bij mij was dat de A-cie van het 11de Infbat LMB
Dus totaal heeft LMB maar 3 para-cie's.
Verbouwingen in de legering, alleen waren ze even vergeten dat er dan hutten niet beschikbaar zijn dus nu wordt iedereen heen en weer geschovenquote:
Kostenplaatje plus beschikbaarheid plekken?quote:Op maandag 3 oktober 2011 21:12 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
Ok, thanks
Waarom kiest onze DEF ervoor om niet iedereen op te leiden tot para?
Omdat geld. En daadwerkelijke inzet is maar zeer zelden via paradrops.quote:Op maandag 3 oktober 2011 21:12 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
Ok, thanks
Waarom kiest onze DEF ervoor om niet iedereen op te leiden tot para?
*zucht*quote:Op maandag 3 oktober 2011 21:13 schreef Erasmo het volgende:
[..]
Verbouwingen in de legering, alleen waren ze even vergeten dat er dan hutten niet beschikbaar zijn dus nu wordt iedereen heen en weer geschoven
Jullie volgen jaarlijks lessen om je competentie te laten zien?quote:Op maandag 3 oktober 2011 20:24 schreef Lotusss het volgende:
[..]
BTW, morgenavond weer mijn eerste EHBO les van het seizoen
Voor behoud van EHBO diploma moeten we elk jaar lessen volgen inderdaad. Heb hem nu 9 jaar en ben er trots op!quote:Op maandag 3 oktober 2011 21:45 schreef Clan het volgende:
[..]
Jullie volgen jaarlijks lessen om je competentie te laten zien?
Als de persoon net uit een sterrenrestaurant komt is daar helemaal niets mis meequote:Op maandag 3 oktober 2011 20:23 schreef Lotusss het volgende:
[..]
Maar ik heb zo'n kiss-of-life ding nu al een jaar aan mijn sleutelbos hangen. Uitgevouwd is het een plastic zeiltje wat je middels een elastiek om het hoofd van het slachtoffer doet, waarbij je het tuitje + terugslagklep in de mond doet.
Hoop het nooit nodig te hebben, maar zal niet aarzelen het te gebruiken. Van mijn EHBO instructeur heb ik de informatie dat je de kots van je slachtoffer tot 6 weken na dato terug kan "proeven"....
Nou nee... heb ik toch liever dat terugslagklepje... en dat ik dan alsnog een uitnodiging krijg van de overlevende cq erven van (helaas meer kans op het laatste) om dan écht een keer in een sterrenrestaurant te etenquote:Op maandag 3 oktober 2011 21:49 schreef Clan het volgende:
[..]
Als de persoon net uit een sterrenrestaurant komt is daar helemaal niets mis mee
Vrijwel alle para-eenheden (en dan bedoel ik geen SF's) wereldwijd worden niet meer dusdanig ingezet waar ze eigenlijk voor zijn opgeleid. Maar het is uitstekend om wel de skills in huis te houden.quote:Op maandag 3 oktober 2011 21:15 schreef Vortix het volgende:
[..]
Omdat geld. En daadwerkelijke inzet is maar zeer zelden via paradrops.
Ik heb zo'n 13 jaar een EHBO eenheidsdiploma gehad, maar na mijn FLO nooit meer iets mee gedaan, als EHBO instructeur heb ik redelijk wat mensen, met veel plezier, les gegeven. Kennis hebben van EHBO is altijd handig want een ongeluk zit in een klein hoekje.quote:Op maandag 3 oktober 2011 21:46 schreef Lotusss het volgende:
[..]
Voor behoud van EHBO diploma moeten we elk jaar lessen volgen inderdaad. Heb hem nu 9 jaar en ben er trots op!
Mocht ik onverlet een hartstilstand krijgen en Lotusss is in de buurt dan weet ik dat ze mijn leven zal rekkenquote:Op maandag 3 oktober 2011 21:55 schreef Clan het volgende:
[..]
Ik heb zo'n 13 jaar een EHBO eenheidsdiploma gehad, maar na mijn FLO nooit meer iets mee gedaan, als EHBO instructeur heb ik redelijk wat mensen, met veel plezier, les gegeven. Kennis hebben van EHBO is altijd handig want een ongeluk zit in een klein hoekje.
De instructeurs die ik heb gehad doen het ook allemaal met veel plezier en zijn echt gemotiveerd. Naar mijn mening zijn dat soort mensen ook het type waarvan anderen het meest opsteken. Ze hebben niet alleen uitgebreide theorie-kennis, maar ook kennis van de praktijk. Zij kunnen uit eigen hand vertellen hoe het is om iemand te reanimeren. Oké, het verhaal is niet zo leuk, maar het bereidt je wel voor op hoe het écht is (incl. kots) ipv doods op een pop te blazen.quote:Op maandag 3 oktober 2011 21:55 schreef Clan het volgende:
[..]
Ik heb zo'n 13 jaar een EHBO eenheidsdiploma gehad, maar na mijn FLO nooit meer iets mee gedaan, als EHBO instructeur heb ik redelijk wat mensen, met veel plezier, les gegeven. Kennis hebben van EHBO is altijd handig want een ongeluk zit in een klein hoekje.
De ruit ingooien van de huisartsenpraktijk aan de overkant, want daar hebben ze een AED hangen. Denk dat de huisarts mij dat wel vergeeftquote:Op maandag 3 oktober 2011 21:57 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Mocht ik onverlet een hartstilstand krijgen en Lotusss is in de buurt dan weet ik dat ze mijn leven zal rekken
Dat zou ik ook doen in de functie van agent, er bestaat een kans dat je die nodig hebt.quote:Op maandag 3 oktober 2011 20:48 schreef Maitje het volgende:
[..]
Meestal zitten ze wel bij aed's maar goed, die heb je niet altijd bij de hand. Sommige korpsen geven zo'n masker aan hun agenten, mijn korps niet. Denk wel dat ik er 1 aanschaf.
Ik neem aan dat je zelf als LOTUS gaat?quote:Op maandag 3 oktober 2011 20:49 schreef Lotusss het volgende:
[..]
Ik heb de (nieuwe) poppen bij onze EHBO vereniging maar Bob en Sander gedoopt
Klopt, de kans dat je het tegen komt blijkt tegenwoordig aanzienlijk groot...quote:Op maandag 3 oktober 2011 22:00 schreef Clan het volgende:
[..]
Dat zou ik ook doen in de functie van agent, er bestaat een kans dat je die nodig hebt.
Dat klinkt niet goed.quote:Op maandag 3 oktober 2011 21:03 schreef Erasmo het volgende:
Weer @ kazerne, ben naar een opstapperskamer verplaatst
Ik herinner me een aantal jaren terug... in de winter stak ik een 50-km weg over omdat ik een boodschap moest halen; een oudere vrouw >70 lag daar aangereden door een auto op de weg. Gevraagd of ik kon helpen, gelukkig vlakbij een bank met een EHBO-kist. Politie kwam eraan om de boel af te zetten voordat de ambulance er was. Inmiddels met gaasjes het gat op haar hoofd afgedekt toen er een agentje aankwam (niet ouder dan 25).quote:Op maandag 3 oktober 2011 22:00 schreef Clan het volgende:
[..]
Dat zou ik ook doen in de functie van agent, er bestaat een kans dat je die nodig hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |