Wacht je al langer dan een week?quote:Op woensdag 5 oktober 2011 22:49 schreef redboyke het volgende:
ik heb gekocht bij dealextreme:
http://www.dealextreme.co(...)-practical-joke-8566
http://www.dealextreme.co(...)glasses-2-pack-49076
http://www.dealextreme.co(...)black-max-32gb-66513
http://www.dealextreme.co(...)cm-full-length-91176
http://www.dealextreme.co(...)i9000-galaxy-s-91759
http://www.dealextreme.co(...)sta-compatible-11866
http://www.dealextreme.co(...)dsi-70cm-cable-25352
http://www.dealextreme.co(...)-pink-max-32gb-66512
http://www.dealextreme.co(...)chester-united-90473
ik had er nog dit bij gedaan maar weet niet of dat eigenlijk wel nodig was:
http://www.dealextreme.com/p/drop-shipment-and-gift-service-1888
dit had ik ook nog apart besteld:
http://www.dealextreme.co(...)etwork-adapter-90110
maar die tracking codes werken precies niet
----------------------
dealextreme is na kaidomain vaak de duurste!quote:Op donderdag 6 oktober 2011 00:54 schreef redboyke het volgende:
[..]
eentje van 22/09 en andere van 10/01
vind het wel lang wachten maar dan is het ook goedkoop
Mooi gezegdquote:Op woensdag 5 oktober 2011 21:50 schreef shiznuts het volgende:
In feite maakt het niet echt veel uit. Ze zijn allemaal eigenlijk wel even (crap doch sturdy) gebouwd. 2 channel heb je zo goed als niet meer. Alles is nu 3 of 3.5 channel. Daarmee kun je dus hoogte regelen met gas, de yoke links, voor-/achterwaartse snelheid en draaien om de as met de rechterstick. Trimmen kunnen ze ook allemaal. Laden vaak op via de controller zelf (6 á 8 batterijen!) of luxere via USB. Vaak infrarood, niet daglicht/volle zon proof dus. Syma, S&H, Double Horse, MJX, dat zijn zo'n beetje de 'merken', daarvoor het is redelijk eenvoudig om aan onderdelen te komen, iets wat al moeilijker gaat bij de echte merkloze koopjes.
Verder een kwestie van een muis van twee meter op de grond laten vallen of een baby. Die muis gaat er verrassend weinig van merken en rent gewoon vrolijk weg, de relatief zware en fragiele baby loopt letsel op en begint te janken. Oftewel: die kleine koptertjes kunnen aardig wat hebben. Behalve wind dan, dat is echt een no-go, zelfs tocht/doorluchten is merkbaar.
Zelf ben ik gewoon begonnen met wat Silverlit-spul. Laatste aanwinst is een Great Wall Xieda 9958 4CH heli, daarnet nog mee gevlogen. Is wel een echte uitdaging, reageert erg snappy/direct en kan erg snel vliegen. 2.4 Ghz, daardoor geen interference (binding tussen Tx en Rx) en dus ook geschikt voor buiten (door redelijke snelheid ook mogelijk in condities met erg lichte briesjes).
naar belgische maatstaven is alles goedkoop daarquote:Op donderdag 6 oktober 2011 06:48 schreef BigD033 het volgende:
[..]
dealextreme is na kaidomain vaak de duurste!
Waarom niet? Paypal is de veiligste manier om te betalen hoor.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 12:59 schreef rene90 het volgende:
Jezus wat zijn er veel webshops bijgekomen in de tussentijd. Is er op het moment weer ééntje die een beetje de beste is van alles, waar je gewoon veilig met CC kan betalen? Paypal vind ik niet zo relaxt om dat te koppelen aan mijn rekening.
Maar als mensen je inlog van paypal hebben kunnen ze van alles bestellen, dat houdt me een beetje tegen. En ik heb toch een CC...quote:Op donderdag 6 oktober 2011 13:01 schreef jonasr het volgende:
[..]
Waarom niet? Paypal is de veiligste manier om te betalen hoor.
De webshops zelf krijgen jou gegevens niet te zien.
Paypal is de veiligste/handigste manier.
Paypal is juist een extra line of defence. Ik bedoel. Mensen kunnen nu direct met je creditcardgegevens aan de haal gaan...quote:Op donderdag 6 oktober 2011 13:04 schreef rene90 het volgende:
[..]
Maar als mensen je inlog van paypal hebben kunnen ze van alles bestellen, dat houdt me een beetje tegen. En ik heb toch een CC...
Je hebt me overtuigd, account aangemaakt. Blijkt dat ik in mei ook een paypal account heb aangevraagd en kon die gegevens nog invullen dus bankrekeningnummer is al gecheckt nu.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 13:22 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Paypal is juist een extra line of defence. Ik bedoel. Mensen kunnen nu direct met je creditcardgegevens aan de haal gaan...Verkopers komen bij Paypal niet achter je bankdetails, alleen je Paypal-info.
Bovendien is die aan alle kanten gedekt en worden bedragen 'gereserveerd' voor ze daadwerkelijk overgeboekt worden naar de andere partij en kunnen dus teruggeroepen worden.
Stukje makkelijk dreigen ook richting de webverkopers met een 'Paypalclaim', dan begint die staart al tussen hun benen te zitten. Je creditcard, afhankelijk van waar je die afneemt en in welke vorm, is ook wel gedekt, daar niet van, maar tussen jouw bankverbinding en de andere partij zit dan geen 'versleuteling'/line of defence.
Is wereldwijd een goed geaccepteerd en zeer geloofd middel hoor. Ik doe liever zaken met Paypal dan direct een koop afsluiten met IBAN-gedoe of het achterlaten van credicardgegevens.
Met de vorige bestellingen die ik heb gedaan (zal weer een jaar terug zijn) kreeg ik alles best binnen een nette tijd binnen, het langste een keer 2,5 week moeten wachten.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 14:09 schreef igi0n het volgende:
Ik heb nooit gesnapt waarom mensen spullen liever op Dealextreme kopen dan bijvoorbeeld op Buyincoins. Dealextreme heeft dan wel meer producten maar het is maar de vraag of die binnen een mooie periode geleverd worden...
Natuurlijk is het mogelijk, maar ervaring leert dat het vaak beter is om niet op DX te bestellen.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 14:13 schreef rene90 het volgende:
[..]
Met de vorige bestellingen die ik heb gedaan (zal weer een jaar terug zijn) kreeg ik alles best binnen een nette tijd binnen, het langste een keer 2,5 week moeten wachten.
We zullen zien, zojuist besteld en zal wel melden als het binnen isquote:Op donderdag 6 oktober 2011 14:16 schreef igi0n het volgende:
[..]
Natuurlijk is het mogelijk, maar ervaring leert dat het vaak beter is om niet op DX te bestellen.
Maar om even je vraag te beantwoorden: Ligt echt aan de leverancier (Staat onderaan op de pagina), maar houd 2-3 week als gemiddelde aan.
mooi stukje tekst voor de opquote:Op donderdag 6 oktober 2011 15:04 schreef shiznuts het volgende:
Goed letten op de status van een artikel. 'Leverbaar in 2-5 dagen' en zulke onzin betekent gewoon dat ze het niet hebben en niemand iets weet. Alleen 'In stock' is enigszins een indicatie dat het niet lang duren zal, maar vaak zetten Chinese webshops dat er ook maar gewoon neer voor de sier of betekent het niet dat de shop 'em in voorraad heeft, maar de leverancier. Het is nooit zeker hoe lang het duurt voordat een item na het bestellen daadwerkelijk bij hen de deur voor verzending verlaat.
In ieder geval snel beginnen te zeuren, als ze ergens niet tegen kunnen is het zeuren en moeilijke klanten. Gewoon een beetje druk erachter zetten als er weinig schot in de zaak lijkt, doch op een bondige en vriendelijke manier.Ze snoeren je graag de mond en werken dan wat harder om je bestelling door te voeren.
Bestel items apart, niet tezamen. Soms wordt er gewacht tot een bepaald product in voorraad is en met dezelfde lichting naar je opgestuurd kan worden. Als dit te lang duurt, wordt de boel uiteindelijk wel opgedeeld verstuurd, maar dit kun je natuurlijk voorkomen door alles apart bestellen / te laten leveren.
Verder is het een shitload of luck dat je moet hebben en is er op het verschepen zelf niet echt een pijl te trekken. Seizoen, weer, feestdagen, slordigheid, alles kan ervoor zorgen dat de reis je pakketje mee of tegenzit. Vanaf het moment van daadwerkelijk verzenden vaak 7 - 21 dagen voor het op je deurmat valt. Kan zomaar korter, kan zomaar langer ook zijn.
quote:Op donderdag 6 oktober 2011 15:11 schreef shiznuts het volgende:
Chinese Webshops topic #160: waar alles wat Shiz zegt OPwaardig is![]()
Wat ik zoal uitkraam... daar kun jij nog een puntje aan zuigen Ron.Jeremy...quote:
hihiquote:Op donderdag 6 oktober 2011 15:32 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Wat ik zoal uitkraam... daar kun jij nog een puntje aan zuigen Ron.Jeremy...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |