Dat is minder erg. Het knuffelgehalte is 0,0 omdat het geen "arme drommels" betreft.quote:Op vrijdag 30 september 2011 13:17 schreef Smoofie het volgende:
Vaak is het ook zo op scholen heh, een pet mag niet maar een hoefddoekje wel, dat is toch discriminatie naar niet gelovigen?
Je opmerking raakt kant nog wal, iemand vroeg een voorbeeld, ik gaf een voorbeeld.quote:Op vrijdag 30 september 2011 13:16 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Dus vrijheid betreft volgens jou alleen kleding?
Ben je een ramptoerist ofzo?
Ja, maar iemand die een burka draagt of een hoofddoekje of keppeltje, valt mij niet lastig.quote:Op vrijdag 30 september 2011 13:16 schreef wise het volgende:
[..]
of het "lastig vallen" van niet-gelovigen.
"Waarom de boerka verbieden? Omdat het islamisten irriteert en dat is altijd goed!"quote:Op vrijdag 30 september 2011 12:51 schreef DrMabuse het volgende:
Ik heb de onderstaande link al gebruikt in een ander topic maar ik vind , gezien de actuele ontwikkelingen in Nederland , dat deze een eigen plek verdient.
Een duidelijk betoog dat niks aan impact heeft ingeleverd :
http://nl.wikipedia.org/wiki/Pat_Condell
Ja tochquote:Op vrijdag 30 september 2011 13:25 schreef Premium_Quality het volgende:
[..]
"Waarom de boerka verbieden? Omdat het islamisten irriteert en dat is altijd goed!"
Geweldige argumentatie
Nee, ik vroeg je het begrip "vrij" te definiëren. Jij beperkt je enkel op de vrijheid van kleding. In dit geval haaks omdat je eigenlijk de moslim man de vrijheid geeft om zijn vrouw te denigeren.quote:Op vrijdag 30 september 2011 13:20 schreef Killjoy het volgende:
[..]
Je opmerking raakt kant nog wal, iemand vroeg een voorbeeld, ik gaf een voorbeeld.
Gezien de achtergrond van Pat Condell (zie cv) is die uitspraak goed te plaatsen.quote:Op vrijdag 30 september 2011 13:25 schreef Premium_Quality het volgende:
[..]
"Waarom de boerka verbieden? Omdat het islamisten irriteert en dat is altijd goed!"
Geweldige argumentatie
Gewoon de Islam verbieden.quote:Op vrijdag 30 september 2011 13:31 schreef kovenant het volgende:
heel simpel :
Man boerkadraagster slaat agent
iedereen moet indentificeerbaar zijn ten alle tijden, spijtig dat het zo moet maar door recente ontwikkelingen (lees terrorisme is iedereen mogelijk verdacht) en dus moet je altijd herkenbaar zijn. anders is het heel makkelijk om de relschopper uit te hangen.
wil je iemand met boerka identificeren moet dat ding dus af. wie weet zit osama eronder ...
en lastig om in elke winkel / openbare gelegheid eerst ding af te doen ( want ja het is toch alleen voor religie) en dan weer op te zetten.
Sja, Pat heeft wel een punt:quote:Op vrijdag 30 september 2011 13:32 schreef DrMabuse het volgende:
[..]
Gezien de achtergrond van Pat Condell (zie cv) is die uitspraak goed te plaatsen.
Die uitspraak er uit pikken en zijn hele betoog te negeren is naïef.
En makkelijk.
Het erge is, dat door de indoctrinatie, de vrouw het zelf niet als onderdrukking ziet.quote:Op vrijdag 30 september 2011 13:35 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Sja, Pat heeft wel een punt:
Mensen die de burka toestaan zijn eigenlijk de moslimman aan het plezieren hun vrouw te discrimineren. Ik vind dat eerder islamofobisch dan de mensen die ertegen ageren. Die durven tenminste hun mond los te trekken om die onderdrukte vrouwen bij te staan.
Jawel hoor. Maar als ze dat openlijk zegt heeft ze een probleem.quote:Op vrijdag 30 september 2011 13:36 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Het erge is, dat door de indoctrinatie, de vrouw het zelf niet als onderdrukking ziet.
Soms wel, vaak ook niet hoor. Omdat het zo diep zit.quote:Op vrijdag 30 september 2011 13:38 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Jawel hoor. Maar als ze dat openlijk zegt heeft ze een probleem.
Weet je niet.quote:Op vrijdag 30 september 2011 13:38 schreef 3-voud het volgende:
Jawel hoor. Maar als ze dat openlijk zegt heeft ze een probleem.
Dat zal ook wel te maken hebben met de kloof die steeds groter wordt tussen het westen en de islam.quote:Op vrijdag 30 september 2011 13:38 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Soms wel, vaak ook niet hoor. Omdat het zo diep zit.
Het zijn inderdaad mislukte roeptoetertjes die zichzelf heel wat vinden.quote:Op vrijdag 30 september 2011 13:45 schreef kovenant het volgende:
enige wat ze kunnen is roepen en vaak kapot geluld worden en anders gaan ze met 2 tegelijk tegen iemand aan roepen.
Ja, totaal niet van toepassing hier. Ik heb er ook maar 1 keer 1 gezien in heel mijn leven in de randstad. Symbool politiek.quote:Op vrijdag 30 september 2011 13:04 schreef controlaltdelete het volgende:
Ik vind het nergens op slaan. Ik heb nog nooit van mijn leven een boerka gezien in NL, wel eens een niqaab maar ook sporadisch en ik woon nog wel in de randstad. Als ik er al ene zie stoort het me niet eens.
Ben benieuwd of dat bij de volgende generatie ook nog zo is. Ik vermoed van niet.quote:Op vrijdag 30 september 2011 13:48 schreef Smoofie het volgende:
FF OT.
Wel jammer trouwens dat er nog relatief veel moslima's hoefddoekjes enz dragen. Vaak in de Metro van Sloterijk naar Zuid, zie je een moslima met uggs, strakke jeans etc, en dan een hoeffdoekje. Terwijl ze zonder hoefddoekje er gewoon super goed uit zou zien
Hij zegt zelf dat het zijn belangrijkste reden is om de boerka af te schaffen. Het is voor de rest een warrig betoog met veel emo-woorden als "cloak of death."quote:Op vrijdag 30 september 2011 13:32 schreef DrMabuse het volgende:
[..]
Gezien de achtergrond van Pat Condell (zie cv) is die uitspraak goed te plaatsen.
Die uitspraak er uit pikken en zijn hele betoog te negeren is naïef.
En makkelijk.
Een stuk minder (hoop ik). Het valt me wel op dat er nog veel turkse moeders van 25-30 turks praten tegen hun kinderen. Hoezo integrerenquote:Op vrijdag 30 september 2011 13:51 schreef Northside het volgende:
[..]
Ben benieuwd of dat bij de volgende generatie ook nog zo is. Ik vermoed van niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |