Helleu, it is I, the catwhisperer

Owkee, Odie is nog niet gevangen, maar we hebben wel de volgende update: Christan heeft Odie vanmiddag op zijn bed aangetroffen. Helaas schoot hij er als een haas vandoor. Maar het goed nieuws is dus: hij leeft nog, zit niet klem, is niet ziek (afgaand op de snelheid waarmee hij er nog van tussen ging).
Ik heb op mijn buik alle gaten en hoeken van de zolder gezien. Ik heb Odie wel horen rondscharrelen, maar heb hem niet gezien. De gaten die qltel in de muur heeft gemaakt waren groot genoeg om mij doorheen te kunnen laten gaan, dus dat gaat Odie ook echt wel lukken.
De muur waarvan Oognip het idee had dat het zinvol was om die te slopen, kan gewoon blijven staan; ik ben via de koof in de hoek gekropen en kon toen met een lampje helemaal tot het eind en van boven naar beneden kijken: mooie doorsteek voor Odie, maar meer dan dat ook niet.
Samen met Rewimo heb ik een deel van de spullen van de zolder naar een andere plek gebracht en de rest wat anders opgestapeld. Er is nu meer overzicht. Odie kan er nog wel tussen kruipen, maar het staat nu zo dat je 'm dan eigenlijk wel vrij snel ziet. De vangkooi staat nu op het achterste (rustigste) deel van de zolder, waar Odie eerder vandaag op bed zat. Ik heb er goede hoop op dat hij - nu de rust en het overzicht enigszins is wedergekeerd - zich vannacht of morgenochtend te goed gaat doen aan de vis!
Kortom: hij heeft nu beschikking over de zolder en (als hij veel lef krijgt) over de eronder gelegen woonkamer (open trap). Verder kan hij nergens heen. Er is veel licht, er is veel ruimte, er is veel lekkers te eten. Mijn oprechte inschatting: we kunnen allemaal rustig gaan slapen. Odie komt wel tevoorschijn!