quote:Op woensdag 12 oktober 2011 20:45 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
chocoladeboter?
is dat gewoon chocola met boter of iets speciaals wat je niet in de super kan krijgen maar bij een speciaalwinkel?
Ik heb niets speciaals gedaan of zoquote:Op zondag 2 oktober 2011 12:47 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Wat heb je de kleuren prachtig! Vaak is dat wat door elkaar gaan lopen en wordt het minder mooi, maa niet bij die van jou
wat gaafquote:Op woensdag 12 oktober 2011 21:33 schreef Clauw het volgende:
Deze kwam ik tegen, zijn gemaakt voor de perspresentatie van Wicked (musical). En ik moest aan dit topic denken![]()
[ afbeelding ]
hmm denk niet dat ze het hier bij ons verkopen maar we hebben 4 soorten supermarkten hier dus ik ga eens rondneuzen, thnx!quote:Op woensdag 12 oktober 2011 21:17 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Choba
Verkrijgbaar in ieder geval bij de Plus, in het koelvak bij de boter. Is niet nieuw maar juist zo oud als de weg naar Kralingen
Die zijn idd errug gaaf gemaaktquote:Op woensdag 12 oktober 2011 21:33 schreef Clauw het volgende:
Deze kwam ik tegen, zijn gemaakt voor de perspresentatie van Wicked (musical). En ik moest aan dit topic denken![]()
[ afbeelding ]
Oh ik weet niet waarom ik chocoladeboter heb genoemd, ik had gewoon gesmolten pure chocolade erdoorheen gedaan. Heb nog nooit van chocoladeboter gehoordquote:Op woensdag 12 oktober 2011 20:45 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
chocoladeboter?
is dat gewoon chocola met boter of iets speciaals wat je niet in de super kan krijgen maar bij een speciaalwinkel?
Op vers wit brood, of nog beter: verse harde witte bolletjes, heerlijk!quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 13:50 schreef Isegrim het volgende:
Choba is geweldig, ik vreet in twee dagen zo'n pakje op, gewoon op brood.
onder welke categorie staan zequote:Op maandag 17 oktober 2011 19:04 schreef sunshine83 het volgende:
Zo even uit de lees modus, ik heb zelf alleen nog maar 1 taart op cursus gemaakt en verschillende cupcakes, nog niet zo mooi om te posten. Maar nu toch even een berichtje. In het vorige deel ging het over plungers ed bestellen via buyincoins.com in China. Ik heb daar 28 september besteld en vandaag binnen gekregen! Dus als je geen haast hebt en goedkoop spullen wilt bestellen is g een echte aanrader want t is echt precies t zelfde als wat mam voor heel veel geld in nederland heeft besteld!
Household sundries, pagina 2 en verder. De site ligt een beetje op zijn gat hierquote:Op maandag 17 oktober 2011 20:24 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
onder welke categorie staan ze
thxquote:Op maandag 17 oktober 2011 20:28 schreef Skaai het volgende:
[..]
Household sundries, pagina 2 en verder. De site ligt een beetje op zijn gat hier
Eetbare bloemen klinkt erg leukquote:Op dinsdag 18 oktober 2011 20:29 schreef Danielle83 het volgende:
Ik heb vanavond een paar cupcakes gemaakt en ze zijn aardig gelukt.
Alleen er mag nog wel meer decoratie op. Iemand nog tips wat je kan gebruiken?
Ik had nu eetbare bloemen erop gedaan, maar dat was het dan ook echt
Ik heb bijna alleen maar gebakken in een combi-oven en met de funcakes mix zelfs ook daarin geen problemen..quote:Op donderdag 20 oktober 2011 21:20 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Ik heb met een gewoon cupcake recept ook al wel gehad dat ze instorten maar met de funcakes mix gaat het nooit fout idd!
Te koop bij Jamin tegenwoordig.
Nu heb ik een combi oven en dat is sowieso niks
Oh wat een leuk taartjequote:Op vrijdag 21 oktober 2011 22:32 schreef Walking_On_Sunshine het volgende:
Pas weer eens een taartje gemaakt. Voor de eerste keer als opdrachtWas wel gewoon voor een collega. Dit is mijn 7e taart geloof ik.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Awesome taartquote:Op vrijdag 21 oktober 2011 22:32 schreef Walking_On_Sunshine het volgende:
Pas weer eens een taartje gemaakt. Voor de eerste keer als opdrachtWas wel gewoon voor een collega. Dit is mijn 7e taart geloof ik.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Aaah die laatste, lekkerquote:Op woensdag 26 oktober 2011 15:56 schreef Silmarwen het volgende:
Wat een geweldige taart! <3
Vandaag cupcakes voor mijn moeder d'r werk gemaakt.
After Eight cupcakes met munt topping:
[ afbeelding ]
En speculaaskruiden cupcakes met stukjes kruidnoot en een toppung met speculaaskruiden en stukjes kruidnoot:
[ afbeelding ]
Oeh ik heb eergisteren een appeltaart met speculaaskruiden gemaakt, ik denk dat er ook wel een muffinvariatie moet komen jaquote:Op woensdag 26 oktober 2011 16:04 schreef Silmarwen het volgende:
Ik heb gewoon een basiscupcake recept gebruikt en speculaas kruiden toegevoegd en wat grof gehakte kruidnootjes.Ze zijn nog lekker knapperig van binnen. Echt noms.
het is ook echt alleen de marsepein en de wilton icing tubes die in de aanbieding zijnquote:Op dinsdag 25 oktober 2011 23:10 schreef MarjoBlabla het volgende:
Whieeee, morgenochtend de Makro plunderen @ Groningen! Nu maar hopen dat ze een voorraadje van bakspullen hebben.. In Amsterdam wel gezien, maar nog niet in Groningen geweest. Stond wel in het krantje (marsepijn en wilton icing..) dus dan zullen ze het wel hebben toch?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |