ja 11 - plateau geloof ikquote:Op dinsdag 20 september 2011 20:35 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
Oh, zijn ze maar 11? Ik dacht dat ik ergens 14 had gelezen.
Toen ik er laatst was hadden ze wel een paar schoenen, maar het is niet vergelijkbaar met de schoenenwand in Rotterdamquote:Op dinsdag 20 september 2011 20:50 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
Verkopen ze in de New Look in Utrecht ook schoenen?
Hmm.quote:Op dinsdag 20 september 2011 20:53 schreef JackieBrown het volgende:
[..]
Toen ik er laatst was hadden ze wel een paar schoenen, maar het is niet vergelijkbaar met de schoenenwand in Rotterdam
Ik ook, denk ik. Heb alleen maar dunne hakjes gehad, vond zulke hakken nooit mooi. Maar ik begin ze steeds leuker te vinden!quote:Op dinsdag 20 september 2011 21:06 schreef JackieBrown het volgende:
Die had ik ook gezien ja...
Moet toch nog steeds wennen aan die hakkenterwijl ze niet eens zo dik/blokkig zijn
Nohh kleinste is size 4, ik heb 3.quote:Op dinsdag 20 september 2011 21:28 schreef ChicaChula het volgende:
Mijne staan er ook op maar dan stukken goedkoper.. http://www.newlook.com/sh(...)form-court_228520501
Zijn dat dezelfde?quote:Op dinsdag 20 september 2011 21:28 schreef ChicaChula het volgende:
Mijne staan er ook op maar dan stukken goedkoper.. http://www.newlook.com/sh(...)form-court_228520501
Nja kwaliteit zal wat minder zijn i guess maar ze zijn er wel bijna hetzelfde uit! Hakhoogte is ook 14 cm..quote:
Die lopen helemaal niet zo lekker helaas.quote:Op dinsdag 20 september 2011 21:28 schreef ChicaChula het volgende:
Mijne staan er ook op maar dan stukken goedkoper.. http://www.newlook.com/sh(...)form-court_228520501
In het vorige topic heb ik ze gepost. Ik loop normaal ook op hogere hakken, maar deze wilde ik erbij voor als ik even een offday heb met mijn voetenquote:Op dinsdag 20 september 2011 19:53 schreef moneyfornothing het volgende:
[ [url=http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/model/2011/C01%2092201%2009090%2078%200532%204.jpg]&set=key[rotate],value[]&set=key[width],value[]&set=key[height],value[]&set=key[x],value[]&set=key[y],value[]&call=url[file:/product/large]]afbeelding[/url] ]
Ik vind deze van de H&M ook wel erg cute eigenlijk zo op het plaatje, ook al zijn ze een stuk lager dan waar ik normaal op loop (en voor val).
Mee eens! R'dam heeft echt veel keus. Daarom heb ik de laatste tijd een verbod gelegd op de New Lookquote:Op dinsdag 20 september 2011 20:53 schreef JackieBrown het volgende:
[..]
Toen ik er laatst was hadden ze wel een paar schoenen, maar het is niet vergelijkbaar met de schoenenwand in Rotterdam
Ah dan had ik ze vast daar al eens gezien hier op fok, of in het H&M topic.quote:Op woensdag 21 september 2011 09:24 schreef Danielle83 het volgende:
[..]
In het vorige topic heb ik ze gepost. Ik loop normaal ook op hogere hakken, maar deze wilde ik erbij voor als ik even een offday heb met mijn voeten
Check het vorige topic daar heb ik ze aan mijn voeten zitten namelijkquote:Op woensdag 21 september 2011 11:01 schreef moneyfornothing het volgende:
[..]
Ah dan had ik ze vast daar al eens gezien hier op fok, of in het H&M topic.
Maar inderdaad, ik vind ze er erg schattig uitzien en een paar (of 2) dat wat minder hoog is voor erbij kan geen kwaad. Ben benieuwd hoe ze in het echt zijn, beter komen ze snel in de sale.
Die foto had ik nog niet eens gezien.quote:Op woensdag 21 september 2011 11:05 schreef Danielle83 het volgende:
[..]
Check het vorige topic daar heb ik ze aan mijn voeten zitten namelijk
Die zijn mooi!quote:Op dinsdag 20 september 2011 19:53 schreef moneyfornothing het volgende:
[ [url=http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/model/2011/C01%2092201%2009090%2078%200532%204.jpg]&set=key[rotate],value[]&set=key[width],value[]&set=key[height],value[]&set=key[x],value[]&set=key[y],value[]&call=url[file:/product/large]]afbeelding[/url] ]
Ik vind deze van de H&M ook wel erg cute eigenlijk zo op het plaatje, ook al zijn ze een stuk lager dan waar ik normaal op loop (en voor val).
Ik heb ze ook nog in de winkels gezien dus dat komt wel goedquote:Op woensdag 21 september 2011 11:21 schreef moneyfornothing het volgende:
[..]
Die foto had ik nog niet eens gezien.
Maar bedoelde meer dat ik ze in het echt wil zien en voelen en aan doen enzo.
Ze staan niet in de plaatselijke H&M, maar ik was ook van plan ze in de wintersale pas te kopen.quote:Op donderdag 22 september 2011 08:42 schreef Danielle83 het volgende:
[..]
Ik heb ze ook nog in de winkels gezien dus dat komt wel goed
Ik heb ze in R'dam gezien. In de sale moet je altijd maar afwachten of je maat er isquote:Op donderdag 22 september 2011 09:38 schreef moneyfornothing het volgende:
[..]
Ze staan niet in de plaatselijke H&M, maar ik was ook van plan ze in de wintersale pas te kopen.
Rotterdam is best ver uit de richting. En dat sale risico neem ik dan maar, heb al genoeg uitgegeven aan schoenen dit jaar dus moet toch ergens op besparen als ik ze wil hebben.quote:Op donderdag 22 september 2011 10:23 schreef Danielle83 het volgende:
[..]
Ik heb ze in R'dam gezien. In de sale moet je altijd maar afwachten of je maat er is
Dat laatste ken ik. Ik hoef alleen nog maar lange laarzen voor de winter en dan ben ik wel geslaagd. Kan altijd veranderen natuurlijkquote:Op donderdag 22 september 2011 10:24 schreef moneyfornothing het volgende:
[..]
Rotterdam is best ver uit de richting. En dat sale risico neem ik dan maar, heb al genoeg uitgegeven aan schoenen dit jaar dus moet toch ergens op besparen als ik ze wil hebben.
Hey die zag ik gister ook op de site van Mango of Zara toch?quote:
Ik heb ze in real life gezien, twijfel nu tussen deze en die van Supertrash haha.quote:Op donderdag 22 september 2011 11:46 schreef ChicaChula het volgende:
[..]
Hey die zag ik gister ook op de site van Mango of Zara toch?
Edit: zie het al in de linkZara! Zijn erg leuk
![]()
Bij twijfel, altijd de hoogste kopen!quote:Op donderdag 22 september 2011 12:00 schreef Danielle83 het volgende:
[..]
Ik heb ze in real life gezien, twijfel nu tussen deze en die van Supertrash haha.
Dilemma's
Haha ja sukkel zo werkt het ook echt in jouw beleving jaquote:Op donderdag 22 september 2011 12:06 schreef Giester het volgende:
[..]
Bij twijfel, altijd de hoogste kopen!
quote:Op donderdag 22 september 2011 12:22 schreef Danielle83 het volgende:
[..]
Haha ja sukkel zo werkt het ook echt in jouw beleving ja
Zeker doen!quote:Op donderdag 22 september 2011 18:02 schreef electronique het volgende:
[ afbeelding ]
goede bestemming voor mijn stufi
wtf, zit er een new look in Utrecht?!?!?!?!?!quote:Op dinsdag 20 september 2011 20:50 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
Verkopen ze in de New Look in Utrecht ook schoenen?
Een shop-in-shop in de V&Dquote:Op zaterdag 24 september 2011 00:16 schreef Skitzofrenix het volgende:
[..]
wtf, zit er een new look in Utrecht?!?!?!?!?!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |