Zonder bord dat je moet betalen is die betaalpaal irrelevant.quote:Het enige bord wat er stond was gewoon een "P"-bord met onderbord "Alleen in de vakken". Er was ook nergens een betaalpaal te ontdekken (achteraf blijkt er eentje helemaal verscholen bij de ingang van het station te staan).
Natuurlijk kan je dit aanvechten! Je kan niet beboet worden voor een bord wat er toen nog niet stond. Ideaal zou zijn als je getuigen had (de andere foutparkeerders), of wellicht kan je navragen wanneer dat bord geplaatst is.quote:Leuk detail is dat ik bij de wedstrijd erna zag dat het "P"-bord was vervangen door een "Zone betaald parkeren"-bord
Stadswachten zitten ver onder het belletjes-niveau...quote:Dan zou er toch een belletje moeten gaan rinkelen bij de stadswachten?
Waarom zou je dat doen? Dat is alleen maar onnodige verspilling van onze belastingcenten.quote:
Dat is het ook. Maar het is je recht dus schijt aanquote:Op dinsdag 20 september 2011 15:02 schreef r_one het volgende:
[..]
Waarom zou je dat doen? Dat is alleen maar onnodige verspilling van onze belastingcenten.
[/karr-1]
Karr, kom d'r maar in
Maar wel gaan zeuren als de belastingen omhoog gaan zekerquote:Op dinsdag 20 september 2011 15:11 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Dat is het ook. Maar het is je recht dus schijt aan
De politie bellen omdat je een boete hebt gekregen? Ze zien je aankomen!quote:Op dinsdag 20 september 2011 15:21 schreef Tha_Duck het volgende:
Eigenlijk moet je in zo'n duidelijke situatie gelijk de politie bellen, dan kan je iets officieel laten maken.
Dan moet je mensen dat recht ontnemen.quote:Op dinsdag 20 september 2011 15:13 schreef sanger het volgende:
[..]
Maar wel gaan zeuren als de belastingen omhoog gaan zeker
Nee, mensen moeten geen boetes aanvechten waarvan voor iedereen duidelijk is dat ze terecht zijn. De mogelijkheid om bezwaar te maken is niet het probleem, daar moeten we zeker mee doorgaan.quote:Op dinsdag 20 september 2011 18:55 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Dan moet je mensen dat recht ontnemen.
Niet geschoten is altijd mis.quote:Op dinsdag 20 september 2011 19:01 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Nee, mensen moeten geen boetes aanvechten waarvan voor iedereen duidelijk is dat ze terecht zijn. De mogelijkheid om bezwaar te maken is niet het probleem, daar moeten we zeker mee doorgaan.
En in dit geval zou ik zeker een poging wagen.
Je was me voor, maar het is natuurlijk wel zo. Het enige punt wat je nog kunt hebben is het feit dat het altijd gratis was en nu niet meer zonder fatsoenlijke aankondiging. Maar ja dat moet je dan ook weer bewijzen.quote:Op dinsdag 20 september 2011 15:02 schreef r_one het volgende:
[..]
Waarom zou je dat doen? Dat is alleen maar onnodige verspilling van onze belastingcenten.
[/karr-1]
Karr, kom d'r maar in
Ik zou graag zien dat er een EXTRA heffing volgt voor al die mensen die onterecht bezwaar maken. Dus: afgewezen? Verhoging van de boete!quote:Op dinsdag 20 september 2011 19:01 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Nee, mensen moeten geen boetes aanvechten waarvan voor iedereen duidelijk is dat ze terecht zijn. De mogelijkheid om bezwaar te maken is niet het probleem, daar moeten we zeker mee doorgaan.
Wat een onzinquote:Op dinsdag 20 september 2011 20:35 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Ik zou graag zien dat er een EXTRA heffing volgt voor al die mensen die onterecht bezwaar maken. Dus: afgewezen? Verhoging van de boete!
Dat lijkt me dan wel weer een goed plan. Of gewoon alle kosten van het afhandelen van het bezwaar in rekening brengen in het geval van afwijzing.quote:Op dinsdag 20 september 2011 20:35 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Ik zou graag zien dat er een EXTRA heffing volgt voor al die mensen die onterecht bezwaar maken. Dus: afgewezen? Verhoging van de boete!
Ikzelf heb eerlijk gezegd geen foto gemaakt, was in al mijn frustratie snel naar huis geredenquote:Op dinsdag 20 september 2011 14:49 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Zonder bord dat je moet betalen is die betaalpaal irrelevant.
[..]
Natuurlijk kan je dit aanvechten! Je kan niet beboet worden voor een bord wat er toen nog niet stond. Ideaal zou zijn als je getuigen had (de andere foutparkeerders), of wellicht kan je navragen wanneer dat bord geplaatst is.
[..]
Stadswachten zitten ver onder het belletjes-niveau...
Jij werkt bij de tuchtcommissie van de KNVB?quote:Op dinsdag 20 september 2011 20:35 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Ik zou graag zien dat er een EXTRA heffing volgt voor al die mensen die onterecht bezwaar maken. Dus: afgewezen? Verhoging van de boete!
Naast tijd kost het ook geld, belastinggeld om precies te zijn. Voor iets wat waarschijnlijk kansloos is.quote:Op woensdag 21 september 2011 23:40 schreef joppie_saus het volgende:
Ga even WOB'ben, misschien zijn er nog fouten gemaakt in de procedure tot het plaatsen van dat bord en/of de wijze waarop die betaalpaal geplaatst is.
Dan is de vraag: boete's uitgeschreven door de politie of door de gemeente?
In ieder geval via de WOB even opvragen of de persoon die de boete schreef wel bevoegd was de boete uit te schrijven. Daarvoor moet je wel weten bij welk orgaan je moet zijn. Als je naar de verkeerde stuurt is het nog geen probleem, want het orgaan dat het WOB-verzoek ontvangt heeft een doorzendplicht als het niet voor hun bedoeld was. Kost je wel tijd in je bezwaartermijn van zes weken dus beetje haast maken.
PM me even met je msn, dan help ik je, collega
Nee, het is niet "natuurlijk wel zo". Teneerste zou het belachelijk zijn als je geen bezwaar mocht maken. Dan kom je in een of andere politistaatsysteem terecht. Daarnaast is het ook nog eens onzin dat die ambtenaren 'beter' werk te doen hebben, dit is gewoon werkverschaffing vanuit de overheid en die lui hebben dat gewoon als baan.quote:Op dinsdag 20 september 2011 20:16 schreef karr-1 het volgende:
Je was me voor, maar het is natuurlijk wel zo.
Volgens deze belachelijke redenatie zou niemand dus ooit iets mogen ondernemen tegen de staat omdat dat 'belastinggeld' kost. Nog maar even afgezien van dat deze ambtenaren gewoon in loondienst zijn en echt niet ontslagen gaan worden als ze een paar dagen in de week weinig te doen hebben.quote:Op donderdag 22 september 2011 08:21 schreef karr-1 het volgende:
Naast tijd kost het ook geld, belastinggeld om precies te zijn. Voor iets wat waarschijnlijk kansloos is.
'Waarschijnlijk' kansloos, houd toch op man. Flitsapparatuur e.d. moet allemaal geijkt zijn, is het ijkrapport verlopen op het moment dat jij geflitst word, is je boete ongeldig. Maar daar kom je alleen achter door te WOB'ben. De mensen die niet WOB'ben zullen dat nooit weten en compenseren het wel weer met de kosten die gemaakt worden een WOB verzoek in te willigen.quote:Op donderdag 22 september 2011 08:21 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Naast tijd kost het ook geld, belastinggeld om precies te zijn. Voor iets wat waarschijnlijk kansloos is.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |