quote:Op maandag 5 oktober 2015 08:15 schreef onlogisch het volgende:
Het geluid is geraden.
Het uit een potje trekken van een plantje.
¤51.500
en wat is daar zo bijzonder aan?quote:Op maandag 5 oktober 2015 09:00 schreef wolfrolf het volgende:
[..]![]()
En vervolgens beginnen ze nog met een nieuw geluid ook
Dat is echt altijd zo, dus daar kun je rekening mee houden.quote:Op maandag 5 oktober 2015 09:01 schreef mschol het volgende:
het geluid is wel te hard opgenomen imho.. bij normale luisterafstand is dat niet zo'n geluid..
Klopt, maar ik had het vermoeden dat ze ergens een ei hadden staan en dat dat al die tijd gefilmd was tot het uitkwamquote:Op maandag 5 oktober 2015 08:40 schreef onlogisch het volgende:
[..]
De ervaring leert dat het altijd een binnenhuis activiteit betreft. En bijna altijd iets met huishoudelijke apparaten.
het moet, dacht ik, altijd een handeling zijnquote:Op maandag 5 oktober 2015 09:38 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Klopt, maar ik had het vermoeden dat ze ergens een ei hadden staan en dat dat al die tijd gefilmd was tot het uitkwam
Wietze zijn ogen werden 2x zo groot toen hij naar de jury luisterde of het goed was hahaquote:Op maandag 5 oktober 2015 10:09 schreef franklop het volgende:
Die reactie van Mattie en Wietse was ook mooi om in beeld te zien
bacon de musical is toch niet de tip?quote:
Foutje.quote:Op maandag 9 november 2015 08:51 schreef Coritchando het volgende:
[..]
bacon de musical is toch niet de tip?
de tip is een warm broodje hamburger.
kan niet, ik zie alleen een screenshot. youtube werkt hier nietquote:Op maandag 9 november 2015 08:58 schreef NoXia het volgende:
[..]
Foutje. :p Doe dan gelijk even het goede filmpje posten![]()
Nogmaals:
quote:Het Geluid vanaf maandag terug op Qmusic
De zomervakantie is weer (bijna) ten einde. En dat betekent dat Qmusic zich weer gaat opmaken voor het spannendste spel van het radiostation. Vanaf maandag (29 augustus) is “Het Geluid” terug op Q en kunnen luisteraars weer veel geld winnen.
Het Geluid vanaf maandag terug op Qmusic Bij het radiospelletje “Het Geluid” krijgen luisteraars een geluid te horen. Wie het raadt, wint het bedrag dat Het Geluid op dat moment waard is.
Standaard is Het Geluid 2.500 euro waard en elke keer dat er op Q-music een fout antwoord wordt gegeven, wordt Het Geluid 100 euro meer waard.
Extra kans bij de superronde
Het Geluid wordt elke werkdag ieder uur tussen 7 tot 19 uur gespeeld. Ook dit jaar is er een SuperRonde bij Mattie Valk & Wietze de Jager in de ochtend. Elke werkdag om 07.30 uur krijgen drie kandidaten achter elkaar de mogelijkheid een antwoord te geven op de vraag wat Het Geluid is. En ook dan zal Het Geluid bij elk fout gegeven antwoord 100 euro meer waard worden.
Het Geluid komt naar je toe
Om heel Nederland alvast op te warmen voor Het Geluid, trekt Qmusic op vrijdag 26, zaterdag 27 en zondag 28 augustus het land door met de speciale Het Geluid-caravan. Hier staat de caravan:
Vrijdag 26 augustus
12.00 - 13.30 uur - Museumplein, Amsterdam
14.30 - 16.30 uur - Vredenburgplein, Utrecht
Zaterdag 27 augustus
12.00 - 13.30 uur - Grote Kerkplein, Zwolle
14.30 - 16.30 uur - Willemsplein 43/44, Arnhem
Zondag 28 augustus
12.00 - 13.30 uur - Eendrachtsplein, Rotterdam
14.30 - 16.30 uur - 18 Septemberplein, Eindhoven
Geheel ontoevallig start 538 ook weer met Win met de zin !quote:
Denk dat het geluid gaat winnenquote:Op vrijdag 26 augustus 2016 12:11 schreef franklop het volgende:
[..]
Geheel ontoevallig start 538 ook weer met Win met de zin !
antwoord staat er al bij, het openmaken van een koffer.quote:Op maandag 26 september 2016 13:57 schreef Ticootje het volgende:
Ik denk dat het het openklikken van een aktekoffer is ofzo. Dat schuifje wat je opzij haalt en dan klikt het klepje van het slot open.
Oh...quote:Op maandag 26 september 2016 14:16 schreef Joene het volgende:
[..]
antwoord staat er al bij, het openmaken van een koffer.
damnquote:Op maandag 3 oktober 2016 10:34 schreef NoXia het volgende:
Het geluid is geraden. Vastklikken van de hoedenplank in de auto.
Om 11u komt er een nieuw geluid.quote:Op maandag 3 oktober 2016 10:37 schreef Voetstappen het volgende:
Komt er een nieuw geluid? Vond deze niet te doen.
Meeste keren is het niet te doen, totdat je het antwoord hoort. Dan zijn ze allemaal makkelijkquote:Op maandag 3 oktober 2016 10:37 schreef Voetstappen het volgende:
Komt er een nieuw geluid? Vond deze niet te doen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |