Dat roep ik al 2 wekenquote:Op woensdag 14 september 2011 22:54 schreef tombolafan het volgende:
ik ga zo eens lekker vroeg naar bed
Kloptquote:Op woensdag 14 september 2011 22:54 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Jup, al vind ik 21guns wel weer een typisch GreenDaynummer wat ook prima op American Idiot had gepast.
Omdat het een paar verschillende nummers in 1 nr. zijn volgens mij.quote:Op woensdag 14 september 2011 22:54 schreef Loveless85 het volgende:
En sowieso, het is ook het enige nummer van 9 minuten lang want gewoon 9 minuten leuk is en ik echt 100x kan horen
Ik heb nu Awesome As Fuck en da's dan best wel weer een stukje leukerquote:Op woensdag 14 september 2011 22:55 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
KloptMaar ik heb die CD echt 1 of 2x in de auto geluisterd, niks bleef hangen (behalve 21 guns, dus dat was goeie keuze voor single).
Die kende ik nog niet, live dvd/cd dus ookquote:Op woensdag 14 september 2011 22:56 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Ik heb nu Awesome As Fuck en da's dan best wel weer een stukje leuker
Is idd live, staan ook veel oudere nummers op van voor American Idiot.quote:Op woensdag 14 september 2011 22:57 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Die kende ik nog niet, live dvd/cd dus ookZiet er wel leuk uit, maar es downloaden kopen
Ja, en eerder dan normaal enzo, want collega helpen met opstarten van presentatiequote:Op woensdag 14 september 2011 22:54 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Dat roep ik al 2 weken![]()
Moet je morgen werken?
Dan ga je lekker slapenquote:Op woensdag 14 september 2011 22:59 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Ja, en eerder dan normaal enzo, want collega helpen met opstarten van presentatieEn ik ben gewoon moe, en ik heb zaterdag housewarming voor familie, dus pfffffffffff
Ik vond het ook een verrassende keuze en daardoor enorm enigquote:Op woensdag 14 september 2011 22:59 schreef Loveless85 het volgende:
Ja ik zie het aan de tracklist. Wel gaaf dat ze dat ook gewoon nog doen, terwijl American Idiot toch wel hun grootste commerciele succes was en ze daarmee ineens in Ahoy' stonden en op de grotere festivals top of the bill
Ja, ik gaquote:
Het gloeit er nog van naquote:Wij hebben je house al gewarmed
Geweldige kontquote:Op woensdag 14 september 2011 23:17 schreef Loveless85 het volgende:
Scarlett
http://i.imgur.com/dTxF1.jpg
heujquote:Op donderdag 15 september 2011 07:36 schreef Rewimo het volgende:
QLekker wakker zie ik
Hoe is het met je kakement?![]()
Oognip heeft de hele nacht wakker gelegen dus jaquote:Op donderdag 15 september 2011 07:19 schreef Rewimo het volgende:
Mogge
Is Oognip al wakker? Ik wil graag een Odie-update
Dat was nou ook weer niet nodigquote:Op donderdag 15 september 2011 07:44 schreef Oognip het volgende:
Oognip heeft de hele nacht wakker gelegen dus ja
Jeej laatste dagquote:Op donderdag 15 september 2011 07:53 schreef Rewimo het volgende:
Op naar de laatste cursusdag. Tot vanmiddag
Braaf zijn allemaal hè?
Ik denk dat je het ook even de tijd moet geven om tot rust te komen Qwea. Ik had ook meestal nog wel wat napijn maar dat was met een weekje of zo wel weg. En het was heel veel beter dan ervoor. Hadden ze er daar niets over gezegd?quote:Op donderdag 15 september 2011 07:40 schreef Qwea het volgende:
[..]
heuj
Nou ja, weet niet zo goed. Water kan ik wel weer drinken zonder die erge stekende pijn. Het is nog wel gevoelig bij koude dingen maar ik zak niet meer door de grond... maar ik had gisteren een broodje braadworst... braadworst eten ging opzich prima maar dat broodje deed best nog wel pijn. Ik denk dat er nog een kanaal naast zit wat ook dood moet. Of ik wil te snel en het wordt nog beter. Maar dat is afwachten.
Baal er wel van iig
Als ik de auto heb gaan ze altijd mee ja.quote:Op donderdag 15 september 2011 08:28 schreef senesta het volgende:
Oh dat is wel fijnNeem je ze vaak mee in de auto?
Met je jongens ga je schilderen of...?quote:Op donderdag 15 september 2011 08:03 schreef Troel het volgende:
Mogguh.
Qwea, was het meegevallen?
Over een uurtje mag ik weer lekker creatief doen, we gaan een landschap schilderen...
Wat hebben ze gedaan?quote:Op donderdag 15 september 2011 08:40 schreef oh-oh het volgende:
Oh, ik ben vanmorgen echt geflipt tegen een van die kutkinderen bij de bushalte, ik kreeg applaus van de rest van de mensen
Of het zijn thuis heilige boontjes. Ik hoorde Joey buiten ook wel eens dingen uitkramen die hierbinnen echt zijn mond niet zouden uitkomen hoor. (Hij krijgt trouwens ook voor die dingen buiten gewoon streepjes, Q)quote:Op donderdag 15 september 2011 09:05 schreef oh-oh het volgende:
Die ouders zullen blij zijn als die kids de deur uit zijn![]()
Ik kan me er iets bij voorstellen.
Q, je hebt een noodvulling, daar mag je sowieso geen harde dingen enzo mee eten (werd mij verteld tenminste, dat ik voorzichtig moest doen aan die kant enzoquote:Op donderdag 15 september 2011 07:40 schreef Qwea het volgende:
[..]
heuj
Nou ja, weet niet zo goed. Water kan ik wel weer drinken zonder die erge stekende pijn. Het is nog wel gevoelig bij koude dingen maar ik zak niet meer door de grond... maar ik had gisteren een broodje braadworst... braadworst eten ging opzich prima maar dat broodje deed best nog wel pijn. Ik denk dat er nog een kanaal naast zit wat ook dood moet. Of ik wil te snel en het wordt nog beter. Maar dat is afwachten.
Baal er wel van iig
Ik was de helft van mijn noodvulling al kwijt toen ik terug moestquote:Op donderdag 15 september 2011 09:11 schreef Greys het volgende:
[..]
Q, je hebt een noodvulling, daar mag je sowieso geen harde dingen enzo mee eten (werd mij verteld tenminste, dat ik voorzichtig moest doen aan die kant enzo).
En ik heb hier daarna ook gevraagd na drie dagen of het normaal was dat het nog steeds wel pijn deed. Maar als ik NIETS at, had ik bijna nul pijn en dat was daarvoor (voor de behandeling) wel anders. Dan had ik non-stop pijn zo ongeveer. En na een paar dagen was de pijn bij het eten ook weg
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |