Rekening houden met niet-rokers houdt voor mij in dat ik niet in hun bijzijn rook. Maar als niet naar rook ruiken de volgende stap van de anti-rook lobby dan kunnen ze van mij een hele dikke vinger in het gezicht krijgen.quote:Op woensdag 14 september 2011 16:52 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
de gemiddelde roker denkt dus echt dat ze lekker uit hun mond ruiken en is te arrogant om ook maar rekening te houden met wie dan ook.Lekker volk dus.
Hohohoh, confronterend zeg! Hooo!!!!quote:Op woensdag 14 september 2011 17:22 schreef TwenteFC het volgende:
Haha, mensen als TS zoek ik altijd op. Lekker rook uitblazen in zijn gezicht.
Nee, stel je voor dat je niet uit je mond stinkt... dat is dan ook echt wel inleveren als roker.quote:Op woensdag 14 september 2011 17:25 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Rekening houden met niet-rokers houdt voor mij in dat ik niet in hun bijzijn rook. Maar als dit de volgende stap van de anti-rook lobby dan kunnen ze van mij een hele dikke vinger in het gezicht krijgen.![]()
Wat is de volgende stap? Dat je ook niet meer over roken mag praten? Kom op zeg, alle openbare gebouwen, het OV en de horeca zijn rookvrij. Hier stopt het dan ook wat mij betreft.
Dan maken ze nog steeds extra kosten die ze als niet rokers niet zouden hebben gemaakt. Dat ze op de lange termijn minder kosten dan bejaarden die elke week bij de huisarts zitten is dan weer iets anders. Gaat wat ver om de rokers te bedanken voor hun vroegtijdige doodquote:Op woensdag 14 september 2011 17:19 schreef Dlocks het volgende:
[..]
Wat ik denk of jij denkt is niet relevant. Ik zou zeggen, lees de genoemde bronnen.
[..]
Die zijn gewoon meegenomen in de berekeningen. Rokers (en te dikke mensen) maken juist MINDER kosten... Dat is dus zeg maar juist de kern van het verhaal:
Zie onderstaande:
Bron 1: http://www.mejudice.nl/ar(...)-dikke-mensen-omlaag
Bron 2: http://www.trouw.nl/tr/nl(...)ere-zorgpremie.dhtml
Kort samengevat:
[..]
Feitelijk wel ja, ik vind iemand die uit zijn mond naar rook stinkt net zo irritant als iemand die zijn haren niet heeft gewassen, naar zweet ruikt, een broodje ei heeft genuttigd of veel knoflook nuttigt. Het is niet schadelijk voor de gezondheid, prettig is inderdaad anders, maar als het je alleen om de geur gaat open dan een topic over een slechte adem en grijp dit niet aan om het roken weer eens aan de kaak te stellen. Je argumentatie daarover slaat namelijk als een lul op een drumstel.quote:Op woensdag 14 september 2011 17:28 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
Nee, stel je voor dat je niet uit je mond stinkt... dat is dan ook echt wel inleveren als roker.Het is een goed recht van een roker om uit zijn of haar mond te stinken.
quote:Op woensdag 14 september 2011 17:28 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
Nee, stel je voor dat je niet uit je mond stinkt... dat is dan ook echt wel inleveren als roker.Het is een goed recht van een roker om uit zijn of haar mond te stinken.
En dat doe ik automatisch bij anderen thuis, behalve als je er mag roken, in mijn eigen woning rook ik ook. Ongeacht of er anderen op bezoek zijn, tenzij er mensen met astma bij zijn, dat is mijn goed recht.quote:Op woensdag 14 september 2011 17:32 schreef themole het volgende:
Idd erg vervelend van die mensen die verwachten dat jij het lekker vind ruiken.Verder niet echt iets tegen roken, maar bij mij thuis mag men lekker buiten gaan staan.
quote:Op woensdag 14 september 2011 17:38 schreef Bitlord het volgende:
Ik ben gestopt, al weer bijna 4 weken! Al rond de ¤110 uitgespaard!
Ik rook een kistje sigaren per 3 weken, ik spaar dan per maand ¤20 uit, dat is de moeite ook nietquote:Op woensdag 14 september 2011 17:38 schreef Bitlord het volgende:
Ik ben gestopt, al weer bijna 4 weken! Al rond de ¤110 uitgespaard!
Als ze niet zouden roken zouden ze meer extra kosten maken dan mensen die wel roken.quote:Op woensdag 14 september 2011 17:30 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
Dan maken ze nog steeds extra kosten die ze als niet rokers niet zouden hebben gemaakt. [..]
Van mij hoef je ze niet te bedanken hoor. Als jij je maar bewust bent van het feit dat een roker de samenleving gemiddeld 60.000 euro minder kost dan een iemand die niet rookt.quote:Gaat wat ver om de rokers te bedanken voor hun vroegtijdige dood
Ik had vroeger op de basisschool een juf die eerst rookte en toen gestopt was. Het geld dat ze normaliter uitgaf aan sigaretten spaarde ze op. Na twee jaar had ze genoeg geld om een wereldreis te makenquote:Op woensdag 14 september 2011 18:04 schreef Dlocks het volgende:
[..]
Als ze niet zouden roken zouden ze meer extra kosten maken dan mensen die wel roken.
Hij bedoelde dat de samenleving geen extra kosten maakt voor ze, of ze zelf geld of niet uitsparen daar heeft de niet-rokende omgeving toch geen dondersteen mee te maken manquote:Op woensdag 14 september 2011 18:18 schreef WhyAreTheyAllTaken het volgende:
[..]
Ik had vroeger op de basisschool een juf die eerst rookte en toen gestopt was. Het geld dat ze normaliter uitgaf aan sigaretten spaarde ze op. Na twee jaar had ze genoeg geld om een wereldreis te makenZe ging echt naar landen in het Verre Oosten, da's ook niet bepaald goedkoop weet je.
Klopt. Rokers gaan de maatschappij pas geld kosten als ze longkanker krijgen en hier lang mee door blijven leven. Helaas is dit meestal niet zo. Als ze na diagnose na 2 jaar overlijden hebben ze met al die accijnzen de ziekenhuiskosten hiervoor ruim vergoed.quote:Op woensdag 14 september 2011 18:46 schreef Chillerd het volgende:
De regering verdient 7 miljard aan accijns voor roken ( eigenlijk 14 maar 7 gaat naar medisch gezeik voor rokers 7 blijft over). Daar zijn ze blij mee dus ff je bek hier houden, wij rokers houden dit land overeind.
Boeiend, zolang ik het zelf maar niet zie.quote:Op woensdag 14 september 2011 17:23 schreef WhyAreTheyAllTaken het volgende:
Speciaal voor de rokers.
[ afbeelding ]
Post anders ook een plaatje van een vervette lever of van andere organen van mensen die veel te veel vreten hun leven lang. Daar wordt je ook niet vrolijk van. Sowieso is dit een beetje goedkoop aangezien dit een extreem voorbeeld is allereerst en ten tweede kunnen de meeste mensen sowieso niet tegen aanzichten van de inwendige mensquote:Op woensdag 14 september 2011 17:23 schreef WhyAreTheyAllTaken het volgende:
Speciaal voor de rokers.
[ afbeelding ]
Dit!quote:Op woensdag 14 september 2011 18:57 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Post anders ook een plaatje van een vervette lever of van andere organen van mensen die veel te veel vreten hun leven lang. Daar wordt je ook niet vrolijk van. Sowieso is dit een beetje goedkoop aangezien dit een extreem voorbeeld is allereerst en ten tweede kunnen de meeste mensen sowieso niet tegen aanzichten van de inwendige mens
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |