quote:Op maandag 12 september 2011 20:50 schreef JustinK het volgende:
Gewoon zeggen: "ik wilde iets zeggen, maar weet niet meer wat. Het ligt op het puntje van m'n tong. Wil jij het er anders even aflikken?"
quote:Op maandag 12 september 2011 20:56 schreef starla het volgende:
Die stap 'maak' je niet, die stap overkomt je. Wat iedereen hier ook zegt is per definitie fout. Als jullie beide willen zoenen dan gebeurt dat spontaan. Als je gaat nadenken wat je moet zeggen, dan wordt het geforceerd.
Slotje.
nee, want misschien durft zij ook niks te doen, of ze vindt dat de jongen die eerste stap moet zettenquote:Op maandag 12 september 2011 20:56 schreef starla het volgende:
Die stap 'maak' je niet, die stap overkomt je. Wat iedereen hier ook zegt is per definitie fout. Als jullie beide willen zoenen dan gebeurt dat spontaan. Als je gaat nadenken wat je moet zeggen, dan wordt het geforceerd.
Slotje.
idd.quote:Op maandag 12 september 2011 20:58 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
nee, want misschien durft zij ook niks te doen, of ze vindt dat de jongen die eerste stap moet zetten
Precies, want dingen in het leven gaan gewoon vanzelf!quote:Op maandag 12 september 2011 20:56 schreef starla het volgende:
Die stap 'maak' je niet, die stap overkomt je. Wat iedereen hier ook zegt is per definitie fout. Als jullie beide willen zoenen dan gebeurt dat spontaan. Als je gaat nadenken wat je moet zeggen, dan wordt het geforceerd.
Slotje.
Preciesquote:Op maandag 12 september 2011 21:02 schreef Ph.D.PowerPauper het volgende:
[..]
Precies, want dingen in het leven gaan gewoon vanzelf!
Misschien durft TS dat ook niet te doen?quote:Op maandag 12 september 2011 21:03 schreef kingtoppie het volgende:
Geef haar een kusje in haar nek, werkt ook wel denk.
Dan maar ff moed indrinkenquote:Op maandag 12 september 2011 21:05 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
Misschien durft TS dat ook niet te doen?
Er zijn 2 opties, of ze zoent terug, of niet :pquote:Op maandag 12 september 2011 21:05 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
Misschien durft TS dat ook niet te doen?
TS is onzeker&heeft geen ballenquote:Op maandag 12 september 2011 21:06 schreef PapierNietHier het volgende:
Just Do itop dat punt faal ik altijd, mis de ballen voor een risico met vrouwen. Die van die ''driehoek'' vind ik ook wel goed. En verder: het ''overkomt'' je.. Tja zij neemt het initiatief niet iig, en ik denk niet dat ik de lelijkste ben.
Nou TS, je hoort het van kingtoppiequote:Op maandag 12 september 2011 21:08 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Er zijn 2 opties, of ze zoent terug, of niet :p
Wat misschien eng is, is die plotselinge ''switch'' in wat er gebeurt ofzo, nouja spreek de woorden uit dat je haar wilt zoenen...
Kijk haar diep in haar ogen en flits met je ogen naar haar mond en zet een glimlach op... als ze terug glimlacht zit je goed
Alleen lelijke mensen zeggen zoiets, net als: schoonheid zit van binnen lol...quote:Op maandag 12 september 2011 21:06 schreef PapierNietHier het volgende:
Ik denk niet dat ik de lelijkste ben.
Zegt eigenlijk weinigquote:Op maandag 12 september 2011 21:09 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
Nou TS, je hoort het van kingtoppie
Ja idd, thanks. Ik ga er wat mee doen.quote:Op maandag 12 september 2011 21:09 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
Nou TS, je hoort het van kingtoppie
Ik zal dat dan ook nooit zeggenquote:Op maandag 12 september 2011 21:09 schreef starla het volgende:
[..]
Alleen lelijke mensen zeggen zoiets, net als: schoonheid zit van binnen lol...
Ik denk dat ik die hint ook wel zou begrijpen ja;)quote:Op maandag 12 september 2011 21:10 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Zegt eigenlijk weinig
Toen mijn eerste meisje mij in mijn nek begon te zoenen vond ik dat trouwens wel reden genoeg om te beginnen met zoenen trouwens
yeah right, zeggen wel meer mensenquote:Op maandag 12 september 2011 21:10 schreef PapierNietHier het volgende:
[..]
Ja idd, thanks. Ik ga er wat mee doen.
En angel-joy, niet te denigrerend aubIk faal slechts op dit punt.
Maar ja, als zij al de moeite neemt om met je te praten, als ze je niet leuk vind probeert ze je toch af te wimpelen en loopt ze weg.quote:Op maandag 12 september 2011 21:06 schreef PapierNietHier het volgende:
Just Do itop dat punt faal ik altijd, mis de ballen voor een risico met vrouwen. Die van die ''driehoek'' vind ik ook wel goed. En verder: het ''overkomt'' je.. Tja zij neemt het initiatief niet iig, en ik denk niet dat ik de lelijkste ben.
Je vergeet wel dat je eerst op je knietjes moet gaan zitten.quote:Op maandag 12 september 2011 21:11 schreef Boudibou het volgende:
Kijk haar aan, glimlach en je voelt iets overspringen. Althans, zo gebeurt het bij mij.
Dat moment voel je op een gegeven moment gewoon...er valt niets te leren. Je kan het ook vragen: "Mag ik je alstuuuublieft zoenen...alstublieeeft? Aaaah toeee nouu...! "
Jij zegt dit? Aangezien je een groot deel van je tijd op Fok slijtquote:Op maandag 12 september 2011 21:11 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
yeah right, zeggen wel meer mensen
alleen in de avond aangezien er niks op tv isquote:Op maandag 12 september 2011 21:13 schreef PapierNietHier het volgende:
[..]
Jij zegt dit? Aangezien je een groot deel van je tijd op Fok slijt
Hoe oud ben je eigenlijk maat?quote:Op maandag 12 september 2011 21:13 schreef PapierNietHier het volgende:
[..]
Jij zegt dit? Aangezien je een groot deel van je tijd op Fok slijt
Dat is het dus zeker niet, maar ik word meestal ongeduldig en ga dan zelf weg omdat ik actie wil. En die komt er niet omdat ik niks onderneem.quote:Op maandag 12 september 2011 21:11 schreef Vaseline__ het volgende:
[..]
Maar ja, als zij al de moeite neemt om met je te praten, als ze je niet leuk vind probeert ze je toch af te wimpelen en loopt ze weg.
17quote:Op maandag 12 september 2011 21:14 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Hoe oud ben je eigenlijk maat?
Ah...dan ben je al verloren. Gauw maar eens een afkickkliniek zoeken.quote:Op maandag 12 september 2011 21:14 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
alleen in de avond aangezien er niks op tv isen ik zit maar pas 2 maanden op FOK!
quote:Op maandag 12 september 2011 21:16 schreef Boudibou het volgende:
[..]
Ah...dan ben je al verloren. Gauw maar eens een afkickkliniek zoeken.
Dan ligt het aan je gesprekken. Op een gegeven moment nemen die een bepaalde wending waardoor zoenen juist dichterbij komt in plaats van een "de ballen".quote:Op maandag 12 september 2011 21:15 schreef PapierNietHier het volgende:
[..]
Dat is het dus zeker niet, maar ik word meestal ongeduldig en ga dan zelf weg omdat ik actie wil. En die komt er niet omdat ik niks onderneem.
Ja precies, maar het gesprek blijft meestal gezellig maar wel oppervlakkig. Niet echt spannend oidquote:Op maandag 12 september 2011 21:18 schreef Boudibou het volgende:
[..]
Dan ligt het aan je gesprekken. Op een gegeven moment nemen die een bepaalde wending waardoor zoenen juist dichterbij komt in plaats van een "de ballen".
quote:Op maandag 12 september 2011 21:19 schreef PapierNietHier het volgende:
[..]
Ja precies, maar het gesprek blijft meestal gezellig maar wel oppervlakkig. Niet echt spannend oid
Kijk, jij begrijpt het, die ''wending'' zoek ik, hoe ik die erin breng.quote:Op maandag 12 september 2011 21:18 schreef Boudibou het volgende:
[..]
Dan ligt het aan je gesprekken. Op een gegeven moment nemen die een bepaalde wending waardoor zoenen juist dichterbij komt in plaats van een "de ballen".
Versier je verbaal?quote:Op maandag 12 september 2011 21:19 schreef PapierNietHier het volgende:
[..]
Ja precies, maar het gesprek blijft meestal gezellig maar wel oppervlakkig. Niet echt spannend oid
Hoeft ook niet zo diepzinnig te zijn. Als ze tenminste reageert op wat je zegt en vice versa. En op een gegeven moment wat dichterbij leunen, "verliefd" uit je doppen kijken en hinten dat je haar wilt zoenen. Dan moet het wel goedkomen.quote:Op maandag 12 september 2011 21:19 schreef PapierNietHier het volgende:
[..]
Ja precies, maar het gesprek blijft meestal gezellig maar wel oppervlakkig. Niet echt spannend oid
Die wending hoeft niet per se in woorden tot uitdrukking te komen...gooi er een leuke grapje tussendoor, lach een beetje en maak gebruik van je handen (strelen en dergelijke). Oftewel subtiel dichterbij komen en dan merk je de wending van gewoon praten naar bijna tongen zeker.quote:Op maandag 12 september 2011 21:20 schreef PapierNietHier het volgende:
[..]
[..]
Kijk, jij begrijpt het, die ''wending'' zoek ik, hoe ik die erin breng.
Aight, thanks. Morgen proberen.quote:Op maandag 12 september 2011 21:21 schreef Boudibou het volgende:
[..]
Hoeft ook niet zo diepzinnig te zijn. Als ze tenminste reageert op wat je zegt en vice versa. En op een gegeven moment wat dichterbij leunen, "verliefd" uit je doppen kijken en hinten dat je haar wilt zoenen. Dan moet het wel goedkomen.
Feestje morgen?quote:Op maandag 12 september 2011 21:24 schreef PapierNietHier het volgende:
[..]
Aight, thanks. Morgen proberen.
No problemo. Succes..althans..zit er niet over in. Niet al te proberen een doel ervan te maken..gewoon relaxed aan en no worries.quote:Op maandag 12 september 2011 21:24 schreef PapierNietHier het volgende:
[..]
Aight, thanks. Morgen proberen.
Nee, dan komt de shipment GHB binnen.quote:Op maandag 12 september 2011 21:25 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Feestje morgen?
Met die leuke chick?
Morgen, woensdag donderdag en vrijdag feestje dus moet goedkomenquote:Op maandag 12 september 2011 21:25 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Feestje morgen?
Met die leuke chick?
Precies, ik ben ook geen totale autistquote:Op maandag 12 september 2011 21:27 schreef Boudibou het volgende:
[..]
No problemo. Succes..althans..zit er niet over in. Niet al te proberen een doel ervan te maken..gewoon relaxed aan en no worries.
Hahahahahaquote:Op maandag 12 september 2011 21:27 schreef starla het volgende:
[..]
Nee, dan komt de shipment GHB binnen.
top!quote:Op maandag 12 september 2011 21:31 schreef HenkXL het volgende:
Met je hand langs haar oor/haar gaan, dat helpt meestal wel
Serieus lol. Je kijkt teveel soaps man. TS gaat voor lul staan als hij langs haar oor gaat strijken...quote:Op maandag 12 september 2011 21:31 schreef HenkXL het volgende:
Met je hand langs haar oor/haar gaan, dat helpt meestal wel
Haha ik was het inderdaad al niet van planquote:Op maandag 12 september 2011 21:38 schreef starla het volgende:
[..]
Serieus lol. Je kijkt teveel soaps man. TS gaat voor lul staan als hij langs haar oor gaat strijken...
Met je duim stofje van haar wang halen, works for mequote:Op maandag 12 september 2011 21:38 schreef starla het volgende:
[..]
Serieus lol. Je kijkt teveel soaps man. TS gaat voor lul staan als hij langs haar oor gaat strijken...
We hadden het over langs oren strijken ed. Hoe kom je dan opeens op stofje van wang halen? Zoiets kan inderdaad werken zoals met puntje van servetje wat etensrest (sperma) weghalen.quote:Op maandag 12 september 2011 21:39 schreef Toontjehetkloontje het volgende:
[..]
Met je duim stofje van haar wang halen, works for me
Works for me, niet te overdreven natuurlijk beetje subtielquote:Op maandag 12 september 2011 21:38 schreef starla het volgende:
[..]
Serieus lol. Je kijkt teveel soaps man. TS gaat voor lul staan als hij langs haar oor gaat strijken...
Right. Wat voor mij werkt is naar een pizzeria gaan om spagetti te bestellen en dan samen van 1 bord eten om vervolgens 1 spagettisliert naar elkaar toe te eten totdat we kussen.quote:Op maandag 12 september 2011 21:42 schreef HenkXL het volgende:
[..]
Works for me, niet te overdreven natuurlijk beetje subtiel
Hoe oud ben jij eigenlijk?quote:Op maandag 12 september 2011 21:46 schreef starla het volgende:
[..]
Right. Wat voor mij werkt is naar een pizzeria gaan om spagetti te bestellen en dan samen van 1 bord eten om vervolgens 1 spagettisliert naar elkaar toe te eten totdat we kussen.
Lol.
Oud genoeg om Lady en de Vagebond te hebben gezien.quote:Op maandag 12 september 2011 21:47 schreef PapierNietHier het volgende:
[..]
Hoe oud ben jij eigenlijk?
Jij: "wat zie je er leuk uit"quote:Op maandag 12 september 2011 22:06 schreef PapierNietHier het volgende:
Iemand tips om met een omweg te vragen of ze niet al een vriendje heeft? Of gewoon direct vragen?
Ah nee, Boubedoebedinges, dat vind ik toch zo flauw.quote:Op maandag 12 september 2011 22:08 schreef Boudibou het volgende:
[..]
Jij: "wat zie je er leuk uit"
Zij: "Oehh dank je..
Jij: "Jouw mannetje heeft het maar getroffen...
Zij: "oeeh..hihi..er is geen mannetje..."
En vooral op dit soort signalen letten. Is me al een aantal keer overkomen dat ik gewoon achteraf obvious signalen kreeg, maar er toendertijd niets mee deed omdat ik misschien voor lul zou staan als ik het toch mis hadquote:Op maandag 12 september 2011 22:09 schreef Flepke het volgende:
Vragen ofdat ze een vriend heeft? WTF dude.
Vrouwen kunnen prima aangeven als je te ver gaat.
Pussy method:
Zou je me zoenen?
Alpha method:
Tot 3 tellen en er bovenop duiken:
• She reinitiates conversations when you stop talking
• She giggles
• She touches you
• She tries to get rapport and builblablabla
Prima, goed bezig.quote:Op maandag 12 september 2011 20:47 schreef PapierNietHier het volgende:
Meestal lukt het me in de kroeg of discofeest wel een meisje te benaderen, en kan ik prima met diegene praten, lachen etc...
Zie hierboven, als je 3 signalen telt dan haar (proberen) te zoenen.quote:Alleen hoe ga ik nou tot zoenen over, als ik bijvoorbeeld met haar aan het praten ben, dan komt het zoenen maar niet omdat ik niks onderneem.
Er zal nooit een goed moment komen, echter zijn er 24/7 iedere seconde bijna-goede momenten.quote:Er is niet echt een goed moment om te beginnen.
Gewoon stilte laten vallen nadat je haar hebt aangeraakt + haar signalen hebt waargenomen.quote:En ja, ik heb haar arm al aangeraakt en leg bijvoorbeeld mn hand op haar schouder en het gaat allemaal prima, maar ik weet dan niet hoe ik verder moet. Iemand een idee hoe ik die ''stap'' maak? Of anders: een gesprekonderwerp waarmee je makkelijk tot zoenen overgaat?
Thanks
Jij denkt toch niet echt dat ik dit zo zou doen...quote:Op maandag 12 september 2011 22:12 schreef L-E het volgende:
[..]
Ah nee, Boubedoebedinges, dat vind ik toch zo flauw.
Als je wil weten of ze een vriendje heeft: VRAAG DAT DAN GEWOON! Echt hoor, dat werkt ook.
Jij. Bent. Een Koning! Zieke manual, bedankt man.quote:Op maandag 12 september 2011 22:14 schreef Flepke het volgende:
[..]
Prima, goed bezig.
[..]
Zie hierboven, als je 3 signalen telt dan haar (proberen) te zoenen.
[..]
Er zal nooit een goed moment komen, echter zijn er 24/7 iedere seconde bijna-goede momenten.
[..]
Gewoon stilte laten vallen nadat je haar hebt aangeraakt + haar signalen hebt waargenomen.
Dan na 5-10 seconde beginnen met naar haar lippen te bewegen
Juist, jij snapt het.quote:Op maandag 12 september 2011 22:14 schreef MAHL het volgende:
[..]
En vooral op dit soort signalen letten. Is me al een aantal keer overkomen dat ik gewoon achteraf obvious signalen kreeg, maar er toendertijd niets mee deed omdat ik misschien voor lul zou staan als ik het toch mis hadZo mogelijk nog triester dan er gewoon voor gaan, imo.
We have all been therequote:Op maandag 12 september 2011 22:17 schreef PapierNietHier het volgende:
[..]
Jij. Bent. Een Koning! Zieke manual, bedankt man.
Vragen ofdat ze een vriendje heeft is nogal béta gedrag.quote:Op maandag 12 september 2011 22:12 schreef L-E het volgende:
[..]
Ah nee, Boubedoebedinges, dat vind ik toch zo flauw.
Als je wil weten of ze een vriendje heeft: VRAAG DAT DAN GEWOON! Echt hoor, dat werkt ook.
Wat een onzin, het gebeurt niet vanzelf natuurlijk... Vrouwen die altijd met zulke "tips" aankomen omdat ze gewend zijn dat de man alles voor ze doetquote:Op maandag 12 september 2011 20:56 schreef starla het volgende:
Die stap 'maak' je niet, die stap overkomt je. Wat iedereen hier ook zegt is per definitie fout. Als jullie beide willen zoenen dan gebeurt dat spontaan.
Dit dus.quote:Op maandag 12 september 2011 22:51 schreef Premium_Quality het volgende:
[..]
Wat een onzin, het gebeurt niet vanzelf natuurlijk... Vrouwen die altijd met zulke "tips" aankomen omdat ze gewend zijn dat de man alles voor ze doet.
Of je pakt haar natuurlijk gewoon half snel vol op haar mond. (mits bovengenoemde signalen zijn opgevangen).quote:Een manier is om aan de uiteinden van haar haar te zitten, dan met je vingers het haar. Je brengt je hoofd dichtbij, kijkt haar aan, en kijkt een paar keer naar haar lippen en dan begin je haar te zoenen.
quote:Op dinsdag 13 september 2011 13:38 schreef miss_understood het volgende:
Gewoon zelfverzekerd optreden zoals Flepke zegt, maar wel ruimte laten voor haar om te reageren..
En handen gewoon losjes op haar heupen of middel..
Leuk hoor, hopelijk wordt het een leuke eerste keer!
Haha bedankt, trouwens ik heb wel een paar keer gezoend hoor. Het wil alleen niet lukken bij het versieren in club of kroeg.quote:Op dinsdag 13 september 2011 13:36 schreef miss_understood het volgende:
Sommige mannen voelen het ook niet aan.. ik ken serieus iemand die middenin een normaal en gesprek ineens op haar bek werd genomen door een gast (en deze was al eind 20). De dame was zo overrompeld en het was ook totaal niet het moment (overigens vond ze hem niet eens leuk op die manier, dus dan is het wel erg sneu)
Je moet het ook wel wat aanvoelen.
Maar als ze je vaak aankijkt en dicht bij je staat (body language kan je veel uithalen) en dan de tips toepassen die hier gegeven worden.
Haar naar je toe trekken kan ook.. je pakt haar dan zachtjes bij haar middel..overigens kan je best een lok haar uit haar gezicht strijken ofzo..
Ik heb vaak gehad dat ik dacht wanneer gaat ie me nou eens zoenen.. en toen ik wat ouder werd zoende ik dan gewoon zelf de man maarBen niet zo van het afwachten.. Ook hekel aan die afwachtende typjes..
En niet gelijk die tong achter in haar keel he.. rustig beginnen. Succes en enjoy
Met de lijst die ik hierboven ergens al had neer gegooid is het gewoon simpel tot 3 tellen.quote:Op dinsdag 13 september 2011 13:36 schreef miss_understood het volgende:
Sommige mannen voelen het ook niet aan.. ik ken serieus iemand die middenin een normaal en gesprek ineens op haar bek werd genomen door een gast (en deze was al eind 20). De dame was zo overrompeld en het was ook totaal niet het moment (overigens vond ze hem niet eens leuk op die manier, dus dan is het wel erg sneu)
Je moet het ook wel wat aanvoelen.
Hier een pdfje voor mannen over hoe aanraking op te bouwen (in een goede volgorde)quote:Maar als ze je vaak aankijkt en dicht bij je staat (body language kan je veel uithalen) en dan de tips toepassen die hier gegeven worden.
Haar naar je toe trekken kan ook.. je pakt haar dan zachtjes bij haar middel..overigens kan je best een lok haar uit haar gezicht strijken ofzo..
Ik zou bijna spontaan wegrennen omdat ik me geïntimideerd voel, maar inderdaad snap ik dat als "het juiste moment" zich 10x voor heeft gedaan dat zelfs de tegenpartij stappen gaat ondernemen.quote:Ik heb vaak gehad dat ik dacht wanneer gaat ie me nou eens zoenen.. en toen ik wat ouder werd zoende ik dan gewoon zelf de man maarBen niet zo van het afwachten.. Ook hekel aan die afwachtende typjes..
"If you hesitate, you masturbate"quote:Op dinsdag 13 september 2011 13:38 schreef miss_understood het volgende:
Gewoon zelfverzekerd optreden zoals Flepke zegt, maar wel ruimte laten voor haar om te reageren..
Niks mis met gewoon zeggen dat je heel even wilt zoenen omdat je anders je gedachten niet bij het gesprek kunt houden zolang je je afvraagt hoe haar lippen aanvoelen..quote:Op maandag 12 september 2011 20:58 schreef OverRated het volgende:
[Die stap 'maak' je niet, die stap overkomt je. Wat iedereen hier ook zegt is per definitie fout. Als jullie beide willen zoenen dan gebeurt dat spontaan. Als je gaat nadenken wat je moet zeggen, dan wordt het geforceerd.]
Zo cheesy dat het zal werken (mits 3+ signalen van het eerder genoemde lijstje).quote:Op dinsdag 13 september 2011 16:49 schreef sjazzle-king het volgende:
[..]
Niks mis met gewoon zeggen dat je heel even wilt zoenen omdat je anders je gedachten niet bij het gesprek kunt houden zolang je je afvraagt hoe haar lippen aanvoelen..
Je ontneemd een man zijn mannelijkheid.quote:Op dinsdag 13 september 2011 16:56 schreef miss_understood het volgende:
Pfff geïntimideerdWe leven niet meer in de middeleeuwen hoor en heb de mannen nog nooit horen klagen.
Misschien ben je ook wel iets jonger.
Ik heb ook liever dat een man mij zoent, maar als het te lang duurde zoende ik gewoon zelf als eerste. What makes the difference..
Uiteraard een klein beetje overdreven maar ik hoop dat je begrijpt dat je mannen alleen maar helpt als je ze hun dominantie en "Alpha behaviour" laat uiten.quote:Op dinsdag 13 september 2011 17:26 schreef miss_understood het volgende:
Leuk verhaal, maar wat een onzin...
Ik denk dat je iets teveel klusjesmannen hebt gedate.quote:ik laat de man wel man zijn bij de rest van het gebeuren...inclusief hulpeloos kijkend met de wimpers wapperend, niet wetende iets in de muur te schroeven. Reken maar dat ie zich mannelijk voelt
quote:Don’t Care About You: they are self focused, you are there to entertain them, but they are above you – he believes world evolves around him and everyone is there to help him, entertain him or sleep with him – as he chooses.
Whoaquote:
Ik zet mijn geld in op: 1x klap in zijn bek, 10x beet.quote:Ben benieuwd of het TS gaat lukken een dezer dagen.
Werk+scholen weer begonnen etc. Nieuwe mensen, collega's etc. Dat past toch niet allemaal in 2 weekend dagen.quote:Wel veel feestjes voor doordeweeks overigens.. of ligt dit aan mij
Hoe kan je scoren zonder zoenen? Je hebt met dat mokkel gepraat?quote:Op woensdag 14 september 2011 11:53 schreef PapierNietHier het volgende:
Geniaal dit allemaal, bedankt!. Wat HenkXL zei: ik ben op aanraden van een vriend ook begonnen in ''de Game'' van Neil Strauss.
Dat van die vele feestjes is gewoon door begin vd studie en vereniging enz...![]()
Gister 2 nummertjes gescoord, geen zoenen nog:P Kijken wat vandaag brengt, hoewel ik redelijk brak ben.
Wat jij wilt, maar ik heb 2 telefoonnummers en vanavond zie ik ze weer.quote:Op woensdag 14 september 2011 11:57 schreef AciD_Nightmare het volgende:
[..]
Hoe kan je scoren zonder zoenen? Je hebt met dat mokkel gepraat?
Er is geen techniek voor het overgaan tot zoenen. Dat moet je aanvoelen. Of je moet gewoon teringdronken zijn en gewoon schijt hebben om blauwtje te lopen
he he he, 1 tegelijk he!quote:Op woensdag 14 september 2011 12:11 schreef PapierNietHier het volgende:
[..]
Wat jij wilt, maar ik heb 2 telefoonnummers en vanavond zie ik ze weer.
Out of the blue zoenen nadat ze signalen heeft gegeven, duh.quote:Op woensdag 14 september 2011 12:57 schreef DEVIEZEMAN. het volgende:
On topic: Je moet idd signalen opvangen voor het zoenen ipv zo out of the blue te gaan zoenen. Als je een beetje oplet hoe ze reageert zit je in veel gevallen al 80% safe op het moment dat je d'r gaat zoenen. Bouw het op!
Ik zei het hierboven ook al ergens:quote:Bijv...
Leg eerst tijdens het gesprek ff snel een paar keer je hand op d'r schouder terwijl je iets verteld. (en dan niet zo: "Oke ik moet nu een hand op haar schouder leggen" maar gewoon alsof het bij het gesprek hoort)
Als je dat een paar keer hebt gedaan en ze laat het toe/reageert er niet negatief/raar op kan je misschien iets dichter bij d'r komen terwijl je iets uitlegt. Laat je hand/arm ff net iets te lang tegen d'r aan/om haar heen hangen (op een neutrale plek dus niet bij d'r borsten/kont oid).
Wel goed opletten hoe ze er op reageert. Vindt ze dit oke, zit je eigenlijk al wel redelijk safe om te zoenen, wil je het echt 100% zeker weten kan je eerst nog ff d'r hand vastpakken tijdens het gesprek, als ze d'r hand gewoon in jouwn hand laat kan je eigenlijk wel met zekerheid zoenen.
5 seconde is veelste lang, dan kom je echt over als een freakquote:Op woensdag 21 september 2011 20:19 schreef Fes1-2 het volgende:
Pak beide polsen vast en kijk dr 5 seconde in de ogen.. Als ze dan nog niet wegkijkt gewoon zoenen![]()
Blauwtje lopen is niet erg en alleen maar leuk
quote:Op dinsdag 13 september 2011 17:11 schreef Flepke het volgende:
[..]
Zo cheesy dat het zal werken (mits 3+ signalen van het eerder genoemde lijstje).
[..]
Je ontneemd een man zijn mannelijkheid.![]()
Stel je hebt zin in een lekker kippeboutje. In de winkel vind je alleen maar vieze dikke kippen dus besluit je zelf op jacht te gaan.
Aangekomen in het bos met je speer & jagers uitrusting zie je niet dit:
[ afbeelding ]
Maar komt er een kip op je af rennen, gooit zichzelf in een pan en serveert zichzelf:
[ afbeelding ]
Met als gevolg dat de jager in kwestie vervolgens alleen nog maar op zoek zal gaan naar zelfserverende kippen. Als deze rijkelijk voor handen zouden zijn zou er geen probleem zijn.
Echter, kippetjes als miss_understood zijn dat (helaas) niet, in haar eentje is zij misschien wel verantwoordelijk voor de uitsterving van het menselijk ras.
Passief & afwachtend gedrag moet je nooit belonen, altijd afstraffen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |