abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_101939675
Had deze laatst toevallig mee gegrepen toen ze in de aanbieding waren en ze bevallen goed..Vraag me alleen af waarom hij de laatste tijd last heeft van overloop-luiers :7 . Even aanzien dan maar!
Qua kleding gaat hij ook snel hoor, mt 56 past niet meer 8-)
pi_101939929
Huh? Eva zit in 62, maar new baby 2 gaat zodanig bij haar dicht dat de stickertjes tegen elkaar zitten. Je hebt daar toch ook nog een 3 van of niet?
pi_101940141
Geen idee of er een 3 van is eigenlijk, deze bevallen wel :) New baby ging ontzettend knellen bij zijn beentjes. Ik heb een spekkie gekweekt :7
pi_101940298
Ja daar is een 3 van. :Y
pi_101940475
wij zijn al over op maatje drie...

even wezen wegen en 215 gram erbij in 3 weken..

cb vindt dat hij er goed uitziet, maar toch zit het mij dwars....
pi_101940774
En er komt steeds vaker en meer melk terug na zijn fles -O- Enorm aan het hikken nu :{
  woensdag 14 september 2011 @ 16:06:57 #157
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_101940792
Schrijnt dat ze met bv iets minder hard aankomen. Hoe ziet je curve eruit? Loopt die vloeiend?
  woensdag 14 september 2011 @ 16:07:49 #158
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_101940821
Wicky, gefeliciteerd met de geboorte van Wies O+ en welkom :*

Liedje ook welkom.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  woensdag 14 september 2011 @ 16:12:16 #159
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_101940992
Die New Baby zijn idd heel zacht, ik heb zowel die als ook de gewone, en ook de Baby Dry in de lade liggen, er zit wel verschil tussen het formaat, de dikte, de zachtheid. Ik gebruik merk ik niet veel verschil, al merk ik wel dat juist Baby Dry sneller 'lekt' met spuitluiers, terwijl die voor de 'actieve' beweeglijke baby is. :')

Ik heb ook Huggies, die waren in de reclame bij AH, daar heb ik nu maat 3 van, erg fijn!
De kleinere maten vond ik daar ook prettig van.

Kruidvak en Etos vond ik niets, stug, hard, echt een boel pamper tussen de beentjes.

Ik heb dus onderzoek gedaan.... :)
Ik blijf nu Pampers gebruiken, maar wel flink in de aanbieding en anders Huggies, goedkoop te krijgen bij de Action.

Ehm ja, en Lientje zit al minstens een week of 3 in maat 3. O-)
pi_101941021
quote:
0s.gif Op woensdag 14 september 2011 16:06 schreef Aventura het volgende:
Schrijnt dat ze met bv iets minder hard aankomen. Hoe ziet je curve eruit? Loopt die vloeiend?
mijn curve op bv.com is op de een of andere manier helemaal verkloot... Maar hij buigt wat af naar een lager lijntje... Volgens de dame op het cb zat hij altijd al rond dat lijntje, volgens mij zat hij er eerder wel wat boven..
  woensdag 14 september 2011 @ 16:14:51 #161
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_101941111
Ow en *O*

Welkom mooie kleine Wies. O+
Ik wil ook wel een Wies, manlief keurde dat meteen af...ik vind het zo'n toffe naam.
  woensdag 14 september 2011 @ 16:16:03 #162
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_101941172
We zijn trouwens zojuist naar het kdv geweest, nog even goed kijken. We hebben er een goed gevoel bij. Bij ventje's groep zitten nu 5 baby's, dat worden er maximaal 9. Er komen binnenkort nog wat kleintjes bij van zijn leeftijd, dat vind ik zelf wel een fijn idee. De verzorgsters zijn echt zoo leuk, een wat oudere en twee jongere meiden. Onze knul werd meteen op de foto gezet :) Zijn kastje en jashaakje waren al klaar. Dinsdag 4 oktober gaat hij voor het eerst een paar uurtjes wennen. Ik denk nu dat ik hem met een gerust hart weg kan brengen. Hoe ik me voel als hij daar straks is...Dat is een ander verhaal :P
pi_101941703
quote:
0s.gif Op woensdag 14 september 2011 16:16 schreef Aventura het volgende:
We zijn trouwens zojuist naar het kdv geweest, nog even goed kijken. We hebben er een goed gevoel bij. Bij ventje's groep zitten nu 5 baby's, dat worden er maximaal 9. Er komen binnenkort nog wat kleintjes bij van zijn leeftijd, dat vind ik zelf wel een fijn idee. De verzorgsters zijn echt zoo leuk, een wat oudere en twee jongere meiden. Onze knul werd meteen op de foto gezet :) Zijn kastje en jashaakje waren al klaar. Dinsdag 4 oktober gaat hij voor het eerst een paar uurtjes wennen. Ik denk nu dat ik hem met een gerust hart weg kan brengen. Hoe ik me voel als hij daar straks is...Dat is een ander verhaal :P
Spannend Aventura! Voor jou, man & kleine vent natuurlijk. Het gaat vast goed bevallen, volgens mij worden ze helemaal lam geknuffeld daar ;)
pi_101942031
Is het echt niet goed om een wurm van 4 maanden bij je op schoot/in je armen in slaap te laten vallen en zo te blijven zitten tot ze weer wakker is?

Ik had er net een beetje een discussie over met mijn moeder (na ja, moeders gaf haar ongezouten mening, ik heb er niet veel tegenin gebracht omdat ik geen zin had in een felle discussie).
Zij vindt dat baby's in bed moeten slapen. Dat Eva de eerste 12 weken in de kinderwagen beneden sliep vond ze ook niets.
Nu slaapt mevrouw gewoon in haar eigen bedje, ook overdag.
Afgelopen vrijdag heeft mijn moeder opgepast en toen wilde Eva niet slapen. De hele dag niet, terwijl ze 's ochtends meestal zo'n 2 uur aaneengesloten slaapt en 's middags ook zo'n anderhalf uur.
Nu dus niet, ze was moe maar ging niet slapen. Toen mijn vriend uit zijn bed kwam na zijn nachtdienst heeft hij haar overgenomen en is ze bij hem in slaap gevallen. Hij is zo 2 uur blijven zitten. Dat vindt ze dus niet kunnen. En denkt dat Eva er mee speelt. Volgens mij is ze daar nog te klein voor.

Nou spelen er verschillende dingen door mijn hoofd: zou ze het erg gevonden hebben dat Eva bij vriendlief wel gelijk ging slapen (soort falen van haar), ziet ze op tegen de volgende x oppassen (heeft ze het nu al over, is pas over 3 weken), is het echt zo erg dat ze dit slaapje niet in bed heeft gedaan?, kan eva ons echt al uitproberen?

Sorry heel verhaal, maar merk dat het me dwars zit. Ga er ook nog op terug komen bij haar, maar nu niet, de tranen zitten hoog. Vind het nl erg vervelend dat ze commentaar heeft op onze manier van opvoeden. Ze geeft me het gevoel dat we het niet goed doen.
pi_101942151
Zo slapen gebeurd dus zelden.
Daarbij was het hun eerste keer oppassen omdat ik aan het werk was en kon ik er met mijn verstand niet bij dat ze Eva niet in slaap kreeg. Die is wakker geweest van 08.00 tot 16.00!!!
Het enige dat ik kan verzinnen is dat ze bang was dat mijn vriend wakker zou worden als Eva even in haar bedje zou liggen huilen.
Ze zegt dat dat het niet is......
pi_101942218
danic is ze ook niet gaan wandelen ofzo om d'r in slaap te krijgen?

Maar alvast dit: laat je niet gek maken joh!
pi_101942381
Inderdaad, laat je niet gek maken :*
pi_101942410
Ze heeft een uurtje gewandeld, is eendjes gaan voeren. In die tijd heeft Eva inderdaad wel even geslapen, goed dat je het zegt.
Maar bij de eendjes werd ze aangevallen door ganzen en heeft toen met de zak brood een gans weggejaagd die ging happen naar haar én Eva. Ze sloeg em onder zijn snavel en toen viel die gans zo achterover :@
Ik snap de reactie, maar vond de gans toch ook wel zielig.
Ik herken veel van mezelf in mijn moeder. Heb weinig geduld en kan om niks heel kort uit de hoek komen. Heb een beetje het idee dat ze geen geduld heeft bij het bedritueel van Eva (erbij blijven tot ze slaapt).
Mijn geduld is de afgelopen maanden vermenigvuldigd met 10 :')
pi_101942447
En weet dat ik me niet gek moet laten maken, maar ze past ook op, als we allebei aan het werk zijn en zou het toch fijn vinden als ze wel onze manier van opvoeden aanhoudt, er mee eens of niet.
Maar als ik dat tegen haar zeg, doet ze alsof ik gek ben dat ik denk dat ze het anders zou doen.....
  woensdag 14 september 2011 @ 16:59:19 #170
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_101942851
Jeetje Danic, laat je niet zo van je stuk brengen hoor... :*
Jouw kind, jouw regels.... en niet die van je moeder. Nee, je kan haar daarmee niet verwennen, het kan wel gewenning worden. Dus dat ze eraan gewend raakt om niet in bed, maar op schoot te slapen. Maar als ze overdag veelal wel in bed slaapt en soms bij jullie, dan is er toch niets aan de hand?

Ik zou een krukje bij haar bed neerzetten, dan kan je moeder evt daar gaan zitten, totdat ze slaapt. Ik begrijp wel dat zij wellicht geen zin heeft om twee uur met haar op schoot te zitten.
Ik zou ook aangeven dat je toch echt wel wil dat ze slaapt overdag en dat ze niet zoveel wakker kan zijn... Dan zit jij iedere keer met een oververmoeid kind 's avonds, dat lijkt me ook niet fijn.

Mijn moeder heeft laatst ook even opgepast een uurtje. Ze merkte dat Lientje moe was, maar niet makkelijk alleen in slaap kon vallen, toen heeft ze 10 minuten haar handje vastgehouden en zitten aaien, totdat ze aan het slapen was. Dus zonder huilen in slaap gevallen. Ik vond het geweldig, dat ze zelf uitgevonden had dat ze dat prettig vind....
Lientje wil soms enig huidcontact als ze gaat slapen, ik leg haar overigens wel weg als ze in slaap valt op schoot. Maar dat is meer omdat ik dan even iets anders kan gaan doen. :)

Ze slaapt nog steeds overal, de ringsling, wipper, kinderwagen....maar ik ga nu merken dat haar bed de voorkeur geniet, ze ligt graag rustig en plat en op zichzelf als ze slaapt.
Vannacht lag ze tegen me aan na de voeding en moeilijk doen en morren, heb ik haar in de co-sleeper gelegd, ging ze slapen.... :D
pi_101943060
@ Juud: op schoot is echt een uitzondering en ze viel bij hem in slaap tijdens het drinken van de fles.
Er staat een krukje naast het bed van Eva, daar zitten wij ook op. Het duurt soms gewoon even voordat ze slaapt en dan is het wel fijn om te zitten. Ik vraag ook niet aan mijn moeder of ze haar op schoot wil laten slapen. Als dat gebeurd, is het onverwachts zoals vrijdag dus tijdens het drinken. We doen het nooit met opzet.
Dát was idd een punt van mijn moeder, goed dat jij het benoemd: ze vond dat mijn vriend Eva wel weg kon leggen toen ze eenmaal diep sliep. Hij had daar geen zin in en zat volgens mij gewoon wel lekker. :')

Mijn schoonouders passen wat dit betreft veel beter in ons straatje: die wiegen haar ook liggend op hun benen, desnoods tot ze slaapt. Hebben echt engelengeduld.

Maar als dit nou sporadisch voorkomt, dan is het toch geen probleem? Zou Eva daar echt 'misbruik' van maken, met haar 4 maandjes. vond het zo sneu om dat over haar te horen ;(
  woensdag 14 september 2011 @ 17:26:30 #172
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_101943972
@Danic, welnee....ze lag dus lekker bij haar papa en viel in slaap, niets mis mee toch. Alleen maar te prijzen dat hij zo van haar geniet en graag lekker met haar blijft zitten.

Ik roep dan altijd maar 'nu kan het nog' ze zijn maar zo kort echt klein... ;)
Zo lang je er zelf geen probleem mee hebt is het dat ook niet.

Zo vraagt iedereen aan mij, 'slaapt ze al door' of 'slaapt ze nu wel/al op haar eigen kamer'....
Nee, ze is 2 keer per nacht wakker en met een beetje geluk maar een keer, drinkt dan kort en slaapt meteen weer door. Dan moet er ook nog wel eens een speen geplopt of er is een krampje of mevr ligt zoals vanochtend van 06.00 tot 06.50 uur voor te lezen uit eigen werk. :D
Om daarna toen wij moesten opstaan te liggen pitten. :')

Maar wij vinden het geen probleem, al zijn we wel eens brak. En nee, we willen niet dat ze op haar eigen kamer slaapt, al gaan we het wel eens proberen ergens de komende weken om te zien of ze niet van ons wakker wordt 's nachts. Maar dat is dus om het voor haar optimaal te houden.

Dus ik laat iedereen maar wat raak lullen en doe het vooral zoals wij denken dat het goed voor haar is en daarnaast ook een beetje fijn voor ons. ;)
pi_101944006
Nee joh, dat is helemaal geen probleem!! En baby's denken nog niet in termen als misbruik van maken.

Maar natuurlijk is in slaap vallen bij pappa,mamma of oma lekker. Eigenlijk slaapt Mex altijd zo in. Toen hij nog klein was lukte het wel om hem bij moeheidssignalen in z'n bedje te leggen en dan viel hij zonder huilen in slaap. Sinds hij beweegt gaat dat echt niet meer en valt hij elke avond en elk dutje bij ons in slaap, meestal na z'n melkflesje.
Bijna alle oma's doen dan ook hetzelfde en ik heb het ze niet eens gevraagd, zo "werkt"Mex nou eenmaal.
Misschien zou ik het af kunnen leren door hem heel lang te laten huilen en elke keer terug te leggen, maar dat wil ik niet.

Ik vind het wel een beetje klinken alsof je moeder niet echt zin heeft om elke week op te passen..
En weet je zeker dat jullie dit wel zo willen? En waarom bleef zij 2 uur lang zitten kijken naar je vriend die Eva op schoot heeft slapen?
  woensdag 14 september 2011 @ 17:29:50 #174
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_101944125
Ook zo'n 'misser' in mijn ogen.
Mensen die vertellen.... mijn kind lag te huilen in de box, maar zodra als ie me zag, was ie meteen stil en begon ie te lachen, hij neemt me gewoon in de maling....

8)7 Nee Tokkie, je kind is dolblij dat jij z'n signalen oppikt en hem komt oppakken/troosten, en voldoet aan zijn behoefte. Dat laat ie merken door te gaan lachen...
pi_101944245
Nee ze wil met alle liefde oppassen. Zo wonen anderhalf uur rijden hiervandaan, dus het is een goede manier om Eva regelmatig te zien.
Ze heeft niet 2 uur zitten kijken hoe ze bij mijn vriend lag, maar heeft staan koken :@
Ze zouden blijven eten, maar het was natuurlijk niet de bedoeling dat zij dat zelf moest klaarmaken. Heb ook wel tegen mijn vriend gezegd dat ze dat niet leuk vond en dat hij dat even met haar moest uitpraten. Even 'sorry' zeggen dus.
Ze stelt ook regelmatig de vraag of Eva al doorslaapt, want haar neefje van 6 weken doet dat nu wel. Hij ligt sinds kort ingebakerd. Ze vraagt 2x per week of Eva echt niet ingebakerd mag worden. Ik blijf haar uitleggen dat Eva al rolt en dat het dan niet meer mag. Daarbij hebben wij niet zoveel problemen met die ene x per nacht. Tuurlijk zou het fijn zijn als ze doorsliep, maar dat komt vanzelf. Ik ken geen enkele puber die 's nachts nog wakker wordt :P
pi_101944290
quote:
0s.gif Op woensdag 14 september 2011 17:29 schreef Juud79 het volgende:
Ook zo'n 'misser' in mijn ogen.
Mensen die vertellen.... mijn kind lag te huilen in de box, maar zodra als ie me zag, was ie meteen stil en begon ie te lachen, hij neemt me gewoon in de maling....

8)7 Nee Tokkie, je kind is dolblij dat jij z'n signalen oppikt en hem komt oppakken/troosten, en voldoet aan zijn behoefte. Dat laat ie merken door te gaan lachen...
_O- tokkie _O-
pi_101944358
ooohh,ze zat d'r gewoon te ergeren aan je vriend:P
Volgende keer betere afspraken maken over het eten dan. En ik denk stiekem dat Eva best wel lekker geslapen heeft in de wandelwagen.
pi_101944410
Andere oma maakte gisteren trouwens ook een misser: de bijtring van Eva (eentje van Sofie de giraffe) is kwijt :X Eva is er zo'n beetje mee getrouwd en is nu dus as we speak haar babygym aan het 'opeten'. Dat ding was echt ideaal en we hoorden de hele dag niets anders dan het gesquiek van dat rubber langs dat tandvlees.
Het hele huis op zijn kop gehad, maar het ding is nergens te bekennen :?
Dus maar een nieuwe besteld, want ze kan echt even niet zonder.

Ze heeft nog een andere, met koelstukjes, maar die zijn niet flexibel. Die van Sofie wel en kan ze helemaal zelf handelen. Ideaal.
pi_101944472
Ja weet, het komt er bij mijn moeder vaak ook zo rot uit. Zo bedoeld ze het dan niet, maar het klinkt gelijk heel veroordelend. En ik kan me best voorstellen dat ze zich ergerde aan het feit dat ze moest koken. Ze moest niet, maar ze zag geen andere uitweg denk ik. Ze had ook even kunnen wachten tot ik thuis was, dan had ik het gedaan (maar dan is het wel minder lekker :X )
  woensdag 14 september 2011 @ 17:39:25 #180
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_101944501
Lientje kauwt ook op alles sinds een week, haar vuist, duim, rammelaar, tutpop...en kwijlen enorm veel. Ik ga er nog maar niet vanuit dat er tanden aan zitten te komen.
  woensdag 14 september 2011 @ 17:40:37 #181
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_101944552
quote:
0s.gif Op woensdag 14 september 2011 17:38 schreef danic het volgende:
Ja weet, het komt er bij mijn moeder vaak ook zo rot uit. Zo bedoeld ze het dan niet, maar het klinkt gelijk heel veroordelend. En ik kan me best voorstellen dat ze zich ergerde aan het feit dat ze moest koken. Ze moest niet, maar ze zag geen andere uitweg denk ik. Ze had ook even kunnen wachten tot ik thuis was, dan had ik het gedaan (maar dan is het wel minder lekker :X )
Ja, je man had dan idd welicht beter Eva aan haar kunnen geven en was zelf gaan koken. :D
pi_101944624
Ja, heb ik ook gezegd. Dus hij heeft het wel al met haar besproken gelukkig.

Eva d'r vingertje is helemaal kapot van het bijten erop. Het pakketje is al verzonden, dus ik hoop morgen die bijtring te hebben. Echt zielig zo.
Ik ga ook nog niet uit van tanden, hoewel de bovenkant al echt heel hard is.
pi_101945815
quote:
0s.gif Op woensdag 14 september 2011 15:33 schreef Aventura het volgende:
Wies en Floris O+ (is Joris ook een zoon van je)?
Joris is het kleine mannetje van p_iglet & t_igger ;-)
pi_101946741
danic, volgens mij is een belangrijk punt dat ze er vroegah vanuit gingen dat kleine kinderen je manipuleren om aandacht waar wij nu zeggen dat een kind die aandacht gewoon nodig heeft voor een veilige hechting en dus weinig anders doet dan vragen om vervulling van zijn behoeftes.

Als je uitgaat van manipulatie interpreteer je gedrag natuurlijk heel anders en daar vind je dan ook iets anders van.
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_101946788
Ik realiseer me net dat Dottir al dagen (ruim een week?) geen groente krijgt. :@ Wel fruit, maar toch....
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_101949457
quote:
0s.gif Op woensdag 14 september 2011 15:29 schreef LiedjeBackstage het volgende:
Na een tijd te hebben meegelezen heb ik me toch maar weer aangemeld. 21 juli ben ik mama geworden van Floris (Hendrik Hubertus). Ik hoop regelmatig mee te kunnen posten en te reageren op tips en truuks van al ervaren mama's en papa's.

[ afbeelding ] Floris en Joris (de kleine man van p_iglet & t_igger)
:W

quote:
0s.gif Op woensdag 14 september 2011 15:33 schreef Aventura het volgende:
Wies en Floris O+ (is Joris ook een zoon van je)?

Liedje is mijn beste vriendinnetje, we zijn zo ongeveer siamese tweeling met zijn 2en.
We kwamen er in dezelfde week achter dat we beide zwanger waren (met 3 weken verschil in uitgerekende datum). En toen we ook nog wisten dat we beide een jongetje zouden krijgen hebben we netjes eerste letters uitgewisseld zodat we niet dezelfde namen zouden hebben.

En tsja toen bleek na de geboorte van Floris dat we dus dezelfde naam bedacht hadden behalve de eerste letter. Maar zo ver in de zwangerschap voelde het voor t_igger en mij ook niet meer prettig om nog van naam te wisselen.

Floris en Joris dus :+
Geen echte broertjes, maar wel een beetje O+
  woensdag 14 september 2011 @ 19:56:43 #187
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_101949574
@ P_iglet; gelukkig maar, want Joris en Floris als broers vond ik al een beetje too much :D
pi_101949604
Hallo, ik ben bij gelezen!

Welkom Wies en Wickie, Wies wat ben jij een mooi meisje O+

Welkom Joris Floris :@ en LiedjesBackstage (eerste en laatste keer dat ik dat voluit type, hou het op Liedje okee?!) ook al zo een lekker ding die Joris Floris O+ Joris ook trouwens hoor O+

BJ nog even terug komen op het prioriteiten stellen verhaal, wij vonden hier de overgang van geen naar 1 kind minder groot dan die van 1 naar 2. Bij 1 heb je alle tijd en aandacht voor die ene en bij 2 heb je opeens een extra paar handen nodig, maar ja die kregen we er niet bij.

Danic laat je niet gek maken. Wij zitten ook altijd bij Sarah tot ze slaap of we nemen haar op de arm tot ze slaapt. Mijn ouders hadden hier ook veel moeite mee maar die lijken nu te begrijpen dat Sarah gewoon een heel ander meisje is dan haar grote zus :)

Juud je Tokkie voorbeeld _O-

Vanyel slechte moeder :+ ze kunnen best zonder groente toch! Als je haar maar iets geeft zodat ze geen honger hoeft te lijden.

Ow en kauwen, dat doet Sarah al weken, maar nog steeds geen tand hoor!!

Verder vandaag een paar schrik momentjes gehad.
Sarah heeft geprobeert zich op te trekken aan de babygym... Gevolg meisje achterover met babygym en al ;(
Later was Jaël heel lief met Sarah aan het spelen, opeens Sarah krijsen, echt zo hard ik schrok me rot, was aan het koken en keek steeds wel, maar ja 1 onbewaakt ogenblik... Ik vraag J wat ze gedaan heeft, zegt ze kusje geven, ik ow ja moet Sarah daarom zo huilen? Nee bijten! Dus ik zeg waar heb je haar gebeten, heeft ze gewoon Saar haar duim in haar mond gedaan en er echt hard op gebeten! De tanden stonden er in en ik denk dat het echt net niet tot bloedens toe was... Pffff..
Nu slapen ze gelukkig allebei en zijn ze heel lief in bad geweest samen, dus we hebben de dag positief afgesloten :D

[ Bericht 5% gewijzigd door MamaPurk op 14-09-2011 20:04:40 ]
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_101949792
quote:
0s.gif Op woensdag 14 september 2011 19:56 schreef Aventura het volgende:
@ P_iglet; gelukkig maar, want Joris en Floris als broers vond ik al een beetje too much :D
Dat zou ook wel heel knap zijn, want Floris is van 21 juli, en Joris van 22 augustus. Dat is best lastig bevallen. ;)

MP, Liedje heeft dus FLORIS, Joris is van mij :P
  Frontpage Koningin/Leukste user IRL woensdag 14 september 2011 @ 20:05:11 #190
147316 crew  DJMO
#trut
pi_101949946
Welkom Wickie en Wies O+ En LB met Floris O+
Ik ben verder niet bijgelezen hier :@

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"

Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad
- My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
pi_101949964
Ik heb hem gewijzigd Piggy ;) Ik had ook zoveel gelezen en wilde nou eens wel op alles proberen te reageren :)
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_101953907
Vanyel, ik las ergens dat de richtlijnen over groente/fruit aangepast zijn of worden, dat er niet meer geldt 2 ons groente en 2 stuks fruit, maar 4 ons totaal. Van wat maakt niet zo gek veel uit. Ik maak er bij mijn oudste dus ook geen enkel issue van dat er van de groenten niet bijzonder veel op gaat. Ze schuift en passant op een dag rustig een banaan, een appel, een nectarine, een kiwi en 2 tomaten naar binnen. Ik denk dat ze meer vitamine per dag binnenkrijgt dan ik :P

Daarnaast, een potje groenten bevat geloof ik 40 kcal ofzo, en dan heb je een calorierijke groente, een voeding borstvoeding (en in mindere mate -minder, want minder vet ;) - ook kunstvoeding) bevat veel meer kcal. Baby's die het van alleen groente moeten hebben zijn zieliger dan baby's die het van alleen melk moeten hebben op deze leeftijd :+

Danic :D meiske toch :D O+ :*
Ik begrijp je moeder wel dat ze zich aan je vriend heeft geirriteerd, aan de andere kant had je moeder zich ook wel iets begripvoller op mogen stellen.
Ik vind het een typische vrouwenkwaal :+ je vriend had toch niet kunnen ruiken dat je moeder het vervelend vond dat zij nu moest koken? Je vriend heeft toch ook niet tegen haar gezegd dat zij maar moest gaan koken? Goed communiceren is een kunst. Lief dat je vriend zijn excuses heeft aangeboden, maar het zou je moeder sieren als zij gewoon een volgende keer zou zeggen dat er ook nog gekookt moet gaan worden ofzo, in plaats van het zelf al te gaan doen en dan een beetje bozig te gaan zijn erover.

Ik blaat weer lekker zeg :') nouja dat dus.
En verder wat vanyel zegt. Vergeet niet dat je moeder een heel ander referentiekader heeft. Dingen gebeurden in "haar tijd" gewoon zus, en tegenwoordig gebeurt het zo. Ik denk dat als je Dr. Spock zegt dat je moeder wel een belletje gaat rinkelen, zeg dan maar dat de methode van dr Spock weer veel gebruikt wordt tegenwoordig en ga gewoon lekker je eigen gang. Eva is jullie dochter, jullie meisje, en jullie zijn de enige twee personen die bepalen hoe zij opgevoed wordt. (voorlopig tenminste.)

Verse baby's O+ O+

Heeft Wies nou zulke ontzettende lange wimpers Wickie? :o O+
:)
pi_101954440
quote:
0s.gif Op woensdag 14 september 2011 15:29 schreef LiedjeBackstage het volgende:
Na een tijd te hebben meegelezen heb ik me toch maar weer aangemeld. 21 juli ben ik mama geworden van Floris (Hendrik Hubertus). Ik hoop regelmatig mee te kunnen posten en te reageren op tips en truuks van al ervaren mama's en papa's.

Deze trotse mama kan het ook niet laten een paar fotootjes te spammen van mijn mannetje:

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ] Floris en Joris (de kleine man van p_iglet & t_igger)
Aaah ook al zo'n mooie Floris O+
En ook een juli floris, dat zijn de leukste hoor ;)

Geniaal ook dat verhaal van de namen _O-
pi_101954714
Vanyel en Danic, wat Mignonne zegt :)
En Vanyel, alle bijvoeding die naar binnen gaat in het eerste jaar is fijn, maar geen verplichting. Zoiets heeft ook echt tijd nodig om op te bouwen. Mette at ook moeizaam haar eerste jaar en vooral fruit ging er goed in. Langzaam hebben we het kunnen uitbouwen.

Wij hebben hier net ons eerste schrikmomentje achter de rug. Wies is nog steeds misselijk van de bevalling en projectiel spuugde mij helemaal onder met anderhalve voeding. Dat was wel even schrikken. We hebben maar even de vk gebeld om te vragen wat wijsheid was, om gelijk weer aan te leggen of niet, want ze wilde gelijk weer drinken. Dat heb ik net gedaan en nu ligt ze op me te slapen. Als ze nog een keer alles eruit gooit komt de verloskundige even langs.

Mignonne, haar wimpers zijn minder lang dan die van Mette.

En dank allemaal voor het warme welkom :* O+
Tijd voor wat anders.. maar wat dan..
pi_101955294
Oh ik maak me geen zorgen over de kcal hoor, die krijgt ze genoeg van mij. Daarbij nog minstens een hele boterham en allerlei anders (gister zo ruim een kwart avocado), dus komt goed, maar ik vond het zo gek dat we het gewoon waren vergeten.

Die grote van mignonne lust er wel pap van zeg. Dat heb ik nooit gedaan.
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
  woensdag 14 september 2011 @ 21:54:38 #196
51684 The_Tankgirl
Kate Bush is the best
pi_101955864
quote:
0s.gif Op woensdag 14 september 2011 17:37 schreef danic het volgende:
Andere oma maakte gisteren trouwens ook een misser: de bijtring van Eva (eentje van Sofie de giraffe) is kwijt :X Eva is er zo'n beetje mee getrouwd en is nu dus as we speak haar babygym aan het 'opeten'. Dat ding was echt ideaal en we hoorden de hele dag niets anders dan het gesquiek van dat rubber langs dat tandvlees.
Het hele huis op zijn kop gehad, maar het ding is nergens te bekennen :?
Dus maar een nieuwe besteld, want ze kan echt even niet zonder.

Ze heeft nog een andere, met koelstukjes, maar die zijn niet flexibel. Die van Sofie wel en kan ze helemaal zelf handelen. Ideaal.
Oh, dat ziet er goed uit, ik heb de normale Sophie, en Larissa heeft wel bijtringen, maar die zijn te hard (ze slaat nogal hard ermee, ook soms per ongeluk tegen haar gezichtje aan :X )

De normale Sophie wordt wel gebruikt, maar is net te onhandig om op te bijten voor haar.
*dropt Sophie bijtring in winkelmandje :P*

Sorry Danic, deze keer kopieer ik je expres :P
Alle benodigdheden voor cupcakes, taarten en andere lekkere dingen :-9 www.bakgoed.nl
pi_101958021
Absoluut niet bijgelezen en weinig te melden behalve dan een snotverkouden kind met vocht achter het trommelvlies wat nu dramatischer klinkt dan het vandaag was (maar vraag me niet naar maandagnacht)....
Ik kom om VT een hart onder de riem te steken. Mijn eigen vent die nu toch ruim 188 centimeters is en klaagt over een beginnend buikje heeft als kind precies hetzelfde gehad als Seth. Het record ver spugen stond op ruim anderhalve meter. Ook hij is geopereerd en daarna ging het prima. Ik hoop voor jou dat dat ook bij Seth het geval gaat zijn. Sterkte de komende tijd!
(vraag het na, maar wij begrepen dat het erfelijk is en meer bij jongens voorkomt. We waren er hier dus twee keer bedacht op, maar beiden hebben het niet)
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
  woensdag 14 september 2011 @ 22:44:34 #198
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_101958992
Danic, je verwent of "verpest" haar niet als ze op een van jullie ligt te slapen, in je moeders tijd raakten kinderen daardoor uiteraad wel verschrikkelijk verwend, maar moderne kindjes kunnen dat wel hebben ;)

Soneal sliep tot ruim een maand geleden overdag amper in bed, maar viel tijdens de voeding nogal eens in m'n armen in slaap, en na een paar keer een kind wat wakker werd onderweg naar z'n bed heb ik t maar laten zitten en bleef ik lekker met m'n plakbaby bankhangen.

Tegenwoordig doen we halverwege de ochtend een boterham en fruit, en daarna gaat hij z'n bed in.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_101959175
lekker genieten van een plakbaby. Voor je het weet willen ze niet meer plakken. ;(

[ Bericht 38% gewijzigd door kaatjejannie op 14-09-2011 22:52:45 ]
*poef* nu is het weg
pi_101959400
Hier is het bedje vandaag naar beneden gezet trouwens, ik leg haar altijd in haar bedje als ik J ga douchen enzo, en dan kijk ik regelmatig even en nu keek ik en toen stond ze in haar bedje... Meteen de overloop babyproof gemaakt en haar op de grond gezet, ze word wel erg groot hoor zo!

En wat KJ zegt geniet van je plakbaby! Maar het plakken komt en gaat hoor KJ er komt ook weer een periode dat Sofie wel weer wil plakken. Wij hebben hier nu twee plakkindjes en das soms best lastig, maar genieten doen we :D
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')