abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_101747382

Welkom in alweer het 2401e deel van de Algemene Kennis Quiz!
We nodigen iedereen graag uit om mee te doen, maar lees wel eerst deze openingspost een keer goed door.


Geef slechts één antwoord per keer. Pas wanneer de vraagsteller aangeeft dat het niet juist is, mag je opnieuw een antwoord geven. Wanneer je een ingeving krijgt en toch een nieuw antwoord wilt geven, geef dan duidelijk aan dat je eerdere post niet meer geldt. Als er meerdere antwoorden op een vraag zijn, dan mag je er net zoveel, en dus niet één meer, geven als dat de vraagsteller aangeeft te willen horen.

Bewerk je antwoord nooit. Spelfouten, toevoegingen of verbeteringen zijn geen geldige redenen om je antwoord te editten. Wanneer je iets op je antwoord hebt aan te merken, post dat dan in een nieuw bericht. Wanneer een post bewerkt blijkt te zijn, is deze per direct ongeldig.

Opzoeken is verboden. Het gebruik van internetpagina's, encyclopedieën, platenhoezen, boeken en elke andere bron is absoluut niet toegestaan. Ook vragen aan huisgenoten, een moeder die meeleest en haar mond niet kan houden of geflashed worden bij het chatten wordt als opzoeken beschouwd. Wanneer blijkt dat je je hier toch schuldig aan hebt gemaakt, krijg je minpunten en word je mogelijk voor een paar delen uitgesloten.


Je krijgt 15 minuten om een nieuwe vraag te stellen, vanaf het moment dat jouw antwoord is goedgekeurd. Na 15 minuten mag iemand anders een nieuwe vraag stellen en wordt jouw punt ingetrokken. Een uitzondering wordt gemaakt wanneer de goedkeuring langer dan 15 minuten op zich laat wachten of op onchristelijke tijdstippen (23:00 - 07:00 uur). Er is verder niet één geldige reden om geen nieuwe vraag te stellen.

Formuleer je vraag duidelijk. Wanneer een vraag meerdere antwoorden heeft, geef dan duidelijk aan hoeveel je er wilt horen en of ze in één post moeten staan. Wanneer je dit niet aangeeft, gaat het punt naar degene die als laatste het antwoord compleet maakt. Geef specifiek aan wat voor antwoord je verwacht (dus niet Waarvandaan .. ?, maar Uit welk continent/land/dorp .. ? en niet Wat voor dier .. ?, maar Wat voor soort slang/vis/beer .. ?). Vermijd verder het gebruik van een schuine streep (bijv. Welk lied / van wie?), omdat het niet duidelijk maakt of je beide vragen (lied en artiest) beantwoord wilt hebben, of slechts één van de vragen (lied of artiest).

Wissel het onderwerp zoveel mogelijk af. Stel niet vaker dan 3 keer een vraag over hetzelfde onderwerp, maar nog beter is om voor elke nieuwe vraag een ander onderwerp te kiezen. Zo blijven deelnemers gemotiveerder dan wanneer er telkens een vraag komt over een onderwerp waar ze minder van weten.

Vermijd ordinaire gokvragen. Vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, etc. hebben vaak weinig met algemene kennis te maken en een hoop gegok is dan ook het gevolg.

Houd het topic actief. Geef tijdig aan of een antwoord fout is en plaats hints wanneer een vraag lastig blijkt te zijn. Als het juiste antwoord maar niet komt, dan mag je een nieuwe vraag stellen. Je mag zelf kiezen of je het antwoord op jouw vorige vraag geeft, of dat je die vraag open laat staan. In dat laatste geval mag men de vorige vraag nog beantwoorden voordat het topic gesloten is.


Als vraagsteller ben jij degene die een antwoord goedkeurt. Het punt geven doe je door de actuele stand van het topic te kopiëren en bij de juiste gebruiker een punt op te tellen. Doe dit dikgedrukt voor de duidelijkheid. Wanneer een gebruiker nog niet in de lijst staat, voeg hem of haar dan gewoon toe. Elk 10e topic worden er dubbele punten gegeven.

Probeer binnen 15 minuten een antwoord goed of af te keuren. Wanneer je 15 minuten niks van je laat horen, mag een andere deelnemer een antwoord controleren en eventueel goedkeuren. Als het juiste antwoord dan nog niet gegeven is, mag iemand anders een nieuwe vraag stellen en blijft jouw vraag open staan.

Een juist antwoord is een juist antwoord. Wanneer iemand een goed antwoord geeft dat je eigenlijk niet wilde horen, dan is dat jammer voor jou en dien je het alsnog goed te keuren. Voorkom zulke situaties door je vraag dus duidelijk te formuleren.

Wees soepel met spellingsfouten. Door het soms hoge tempo worden letters nog wel eens vergeten of omgedraaid. Ook bij (buitenlandse) namen mag je niet verwachten dat ze foutloos gespeld worden. Afkortingen zullen ook regelmatig als antwoord gegeven worden, als vraagsteller mag je zelf beslissen of je daar genoegen mee neemt.


Probeer slowchatten te beperken. Het is niet verboden, maar het is niet de bedoeling dat vragen en antwoorden worden bedolven onder offtopic geneuzel. Als je echt graag wilt slowchatten kun je in de Topicreeks: AKQ SC terecht.

De stand tot topic 2250 vind je hier, met dank aan Mark_V, ScottTracy en Ofyles2!
De actuele stand vanaf topic 2251 vind je hier, met dank aan ScottTracy, Ofyles2 en Flitspaal!

Discussies over vragen, antwoorden of andere dingen waar je het niet mee eens bent of gewoon iets over kwijt wilt, kun je kwijt in de Topicreeks: AKQ OP Discussie topic.

Oude delen teruglezen kan gemakkelijk via de Topicreeks: AKQ - Algemene Kennis Quiz.

Dat was het wel zo'n beetje. Dan wensen we je tenslotte nog veel succes en plezier in deze reeks!
No Dukes of Hazzard in the classroom
pi_101747411
nu al aan de borrel? ;)

Kurt Weill?
- Why do people have to die?
- To make life important. None of us know how long we've got. Which is why we have to make each day matter.
- Six Feet Under
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, infinite
pi_101747434
Openstaande vraag, Wie:



quote:
11s.gif Op vrijdag 9 september 2011 13:01 schreef Berkery het volgende:

Duitser
Herstel, Oostenrijker. Maar zijn achternaam associëren we wel met Duitsland
No Dukes of Hazzard in the classroom
pi_101747556
quote:
7s.gif Op vrijdag 9 september 2011 13:06 schreef outtayourleague het volgende:
nu al aan de borrel? ;)
c_/
quote:
Kurt Weill?
Nope, denk meer de technische kant op
No Dukes of Hazzard in the classroom
pi_101747934
Seyss-inquart?
Wie een kuil graaft voor een ander
is een arbeider.
  vrijdag 9 september 2011 @ 13:25:27 #6
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_101747956
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 september 2011 13:24 schreef theSummoner het volgende:
Seyss-inquart?
De bekende technicus?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_101748009
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 september 2011 13:25 schreef Mark het volgende:

[..]

De bekende technicus?
Associeer 'm wel met Duitsland, maar point taken...

Uhh Siemens? Geen idee of dat een Oostenrijker was...
Wie een kuil graaft voor een ander
is een arbeider.
pi_101748141
Geen Siemens.
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 september 2011 13:24 schreef theSummoner het volgende:
Seyss-inquart?
:N

Er is wel een link met die andere bekende Oostenrijker die erg populair werd in Duitsland vorige eeuw.
No Dukes of Hazzard in the classroom
pi_101748163
Dolfuss?
Wie een kuil graaft voor een ander
is een arbeider.
pi_101748489
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 september 2011 13:32 schreef theSummoner het volgende:
Dolfuss?
Die naam zegt me niks, de naam die ik zoek kent iedereen wel.
No Dukes of Hazzard in the classroom
pi_101748643
werner von braun?
Wie een kuil graaft voor een ander
is een arbeider.
  vrijdag 9 september 2011 @ 14:03:49 #12
349175 Wasknijper21
met een blauwe ballon
pi_101749079
ernst mach?
AKQ, favoriete topics: taal, geschiedenis, topografie, sport algemeen, klassieke muziek, Rusland, schaken, de knorrepos
Er is een fles wijn uitgeloofd, voor degene die het RIVO een knorrepos bezorgt.
pi_101749123
Nein, nein.

No Dukes of Hazzard in the classroom
  vrijdag 9 september 2011 @ 14:06:53 #14
349175 Wasknijper21
met een blauwe ballon
pi_101749148
Jan Henderickx?
AKQ, favoriete topics: taal, geschiedenis, topografie, sport algemeen, klassieke muziek, Rusland, schaken, de knorrepos
Er is een fles wijn uitgeloofd, voor degene die het RIVO een knorrepos bezorgt.
  vrijdag 9 september 2011 @ 14:07:57 #15
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_101749180
De uitvinder van DDT? :?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_101749203
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 september 2011 14:06 schreef Wasknijper21 het volgende:
Jan Henderickx?
:')

Kever = Volkswagen?
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
  vrijdag 9 september 2011 @ 14:10:58 #17
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_101749254
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 september 2011 14:09 schreef FireFox1 het volgende:

[..]

:')

Kever = Volkswagen?
Oja, dat lijkt me logischer :@
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 9 september 2011 @ 14:12:08 #18
39237 crew  H_T
2733
pi_101749298
Ferdinand Porsche is het dan
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
pi_101749346
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 september 2011 14:12 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Ferdinand Porsche is het dan
Gecheckt en correct
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 9 september 2011 @ 14:17:26 #20
39237 crew  H_T
2733
pi_101749436
Welk nummer en van welke band?

When we were young our future was so bright
The old neighborhood was so alive
And every kid on the whole damn street
Was gonna make it big and not be beat

Now our neighborhood's cracked and torn
The kids are grown up but their lives are worn
How can one little street
Swallow so many lives

Chances blown
Nothing's free
Longing for what used to be
Still it's hard
Hard to see
Fragile lives, shattered dreams
(Whoa!)
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
  vrijdag 9 september 2011 @ 14:20:01 #21
349175 Wasknijper21
met een blauwe ballon
pi_101749497
stand #2402
1 Hawaii_Tim
AKQ, favoriete topics: taal, geschiedenis, topografie, sport algemeen, klassieke muziek, Rusland, schaken, de knorrepos
Er is een fles wijn uitgeloofd, voor degene die het RIVO een knorrepos bezorgt.
pi_101749605
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 september 2011 14:12 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Ferdinand Porsche is het dan
Ik dacht dat ie makkelijker zou zijn :')
No Dukes of Hazzard in the classroom
  Trouwste user 2022 vrijdag 9 september 2011 @ 14:30:48 #23
7889 tong80
Spleenheup
pi_101749764
Goeiemorgen

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  vrijdag 9 september 2011 @ 14:53:29 #24
142210 slaveloos
laveloos tot de deurmat
pi_101750390
dat is the offspring titel is denk ik shattered dreams
Morality is doing right no matter what you are told, relgion is doing what you are told no matter what is right
all I wanted was a pepsi, just one pepsi and shit was given to me
  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 9 september 2011 @ 14:56:04 #25
39237 crew  H_T
2733
pi_101750453
The Offspring klopt, de titel niet.
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
  vrijdag 9 september 2011 @ 14:59:11 #26
142210 slaveloos
laveloos tot de deurmat
pi_101750551
ik ken het nummer maar heb de tekst niet paraat.. gokje op: live your life? Ik heb trouwens van dat nummer een keer een liveversie op de radio gehoord, dat was echt zo vals :X
Morality is doing right no matter what you are told, relgion is doing what you are told no matter what is right
all I wanted was a pepsi, just one pepsi and shit was given to me
  vrijdag 9 september 2011 @ 15:04:56 #27
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_101750720
the kids aren't alright van the offspring
.
  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 9 september 2011 @ 15:06:45 #28
39237 crew  H_T
2733
pi_101750797
stand #2402
1 Hawaii_Tim
1 Yankee
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
  vrijdag 9 september 2011 @ 15:09:09 #29
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_101750893
Van welke partij was Glastra van Loon tussen 1980 en 1985 fractievoorzitter?
.
  vrijdag 9 september 2011 @ 15:11:02 #30
349175 Wasknijper21
met een blauwe ballon
pi_101750983
D'66?
(wat is zijn voornaam?)
AKQ, favoriete topics: taal, geschiedenis, topografie, sport algemeen, klassieke muziek, Rusland, schaken, de knorrepos
Er is een fles wijn uitgeloofd, voor degene die het RIVO een knorrepos bezorgt.
  vrijdag 9 september 2011 @ 15:11:48 #31
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_101751006
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 september 2011 15:11 schreef Wasknijper21 het volgende:
D'66?
(wat is zijn voornaam?)
jan

stand #2402
1 Hawaii_Tim
1 Yankee
1 Wasknijper21
.
  vrijdag 9 september 2011 @ 15:13:28 #32
349175 Wasknijper21
met een blauwe ballon
pi_101751060
Ik zat te denken aan Karel Glastra van Loon, de schrijver, die was volgens mij ook even politiek actief geweest.

Wie zei dit?
quote:
My fellow Americans, I am pleased to tell you today that I've signed legislation which outlaws Russia forever. The bombing begins in five minutes.
AKQ, favoriete topics: taal, geschiedenis, topografie, sport algemeen, klassieke muziek, Rusland, schaken, de knorrepos
Er is een fles wijn uitgeloofd, voor degene die het RIVO een knorrepos bezorgt.
pi_101751086
Nixon?
  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 9 september 2011 @ 15:14:27 #34
39237 crew  H_T
2733
pi_101751091
Ronald Reagan?
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
  vrijdag 9 september 2011 @ 15:17:37 #35
349175 Wasknijper21
met een blauwe ballon
pi_101751208
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 september 2011 15:14 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Ronald Reagan?
grappig bedoeld, maar hij veroorzaakte enige onrust

stand #2402
2 Hawaii_Tim
1 Yankee
1 Wasknijper21
AKQ, favoriete topics: taal, geschiedenis, topografie, sport algemeen, klassieke muziek, Rusland, schaken, de knorrepos
Er is een fles wijn uitgeloofd, voor degene die het RIVO een knorrepos bezorgt.
  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 9 september 2011 @ 15:28:16 #36
39237 crew  H_T
2733
pi_101751514
Bij welk plein in Amsterdam vindt men de tekst 'Homo sapiens non urinat in ventum'?
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
pi_101751539
Tegenover Kleine Gartman Plantsoen, bij de ingang naar het Max Euweplein
Anti-globalisten aller landen verenigt u!
bron
Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
pi_101751551
Weet niet welke van de twee je wilt horen ;)
Anti-globalisten aller landen verenigt u!
bron
Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 9 september 2011 @ 15:33:58 #39
39237 crew  H_T
2733
pi_101751659
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 september 2011 15:29 schreef PhysicsRules het volgende:
Tegenover Kleine Gartman Plantsoen, bij de ingang naar het Max Euweplein
De tweede ;)

stand #2402
2 Hawaii_Tim
1 Yankee
1 Wasknijper21
1 PhysicsRules
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
  vrijdag 9 september 2011 @ 15:34:47 #40
349175 Wasknijper21
met een blauwe ballon
pi_101751685
De mens piest niet door het raam??
AKQ, favoriete topics: taal, geschiedenis, topografie, sport algemeen, klassieke muziek, Rusland, schaken, de knorrepos
Er is een fles wijn uitgeloofd, voor degene die het RIVO een knorrepos bezorgt.
  vrijdag 9 september 2011 @ 15:35:03 #41
349175 Wasknijper21
met een blauwe ballon
pi_101751688
of ventum =buik?
AKQ, favoriete topics: taal, geschiedenis, topografie, sport algemeen, klassieke muziek, Rusland, schaken, de knorrepos
Er is een fles wijn uitgeloofd, voor degene die het RIVO een knorrepos bezorgt.
pi_101751718
Een slim mens pist niet in de wind
Anti-globalisten aller landen verenigt u!
bron
Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
pi_101751744
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 september 2011 15:33 schreef Hawaii_Tim het volgende:

[..]

De tweede ;)

stand #2402
2 Hawaii_Tim
1 Yankee
1 Wasknijper21
1 PhysicsRules
Dat vermoedde ik al. Je staat toch echt op het Kleine Gartmanplantsoen als je de tekst ziet. Details, ik weet het :)
Anti-globalisten aller landen verenigt u!
bron
Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
  Trouwste user 2022 vrijdag 9 september 2011 @ 15:37:12 #44
7889 tong80
Spleenheup
pi_101751749
FF Pissen

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_101751817
Homo lingua non urinat in forum ;)
Anti-globalisten aller landen verenigt u!
bron
Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
pi_101751905
Wat zijn de termen in het latijn voor de eerste vier naamvallen?
Anti-globalisten aller landen verenigt u!
bron
Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 9 september 2011 @ 15:44:45 #47
39237 crew  H_T
2733
pi_101751940
Nominativus
Genitivus
Accusativus
Dativus
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
  vrijdag 9 september 2011 @ 15:47:23 #48
349175 Wasknijper21
met een blauwe ballon
pi_101752006
ablativus
locativus
AKQ, favoriete topics: taal, geschiedenis, topografie, sport algemeen, klassieke muziek, Rusland, schaken, de knorrepos
Er is een fles wijn uitgeloofd, voor degene die het RIVO een knorrepos bezorgt.
pi_101752089
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 september 2011 15:44 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Nominativus
Genitivus
Accusativus
Dativus
1, 2, 4, 3 :Y

stand #2402
2 Hawaii_Tim
1 Yankee
1 Wasknijper21
1 PhysicsRules
1 Hawaii_Tim
Anti-globalisten aller landen verenigt u!
bron
Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
  Trouwste user 2022 vrijdag 9 september 2011 @ 15:54:02 #50
7889 tong80
Spleenheup
pi_101752186
Ik heb maar HAVO hoor :{

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 9 september 2011 @ 15:57:59 #51
39237 crew  H_T
2733
pi_101752266
Ik heb ze nooit met de bijbehorende cijfertjes geleerd :@

Welke naam kreeg de Nintendo Famicom in Europa?
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
  vrijdag 9 september 2011 @ 16:05:38 #52
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_101752464
super nintendo?
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  vrijdag 9 september 2011 @ 16:06:18 #53
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_101752476
N64?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_101752502
NES
Anti-globalisten aller landen verenigt u!
bron
Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
pi_101752507
oftewel Nintendo Entertainment System
Anti-globalisten aller landen verenigt u!
bron
Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 9 september 2011 @ 16:09:34 #56
39237 crew  H_T
2733
pi_101752539
stand #2402
3 Hawaii_Tim
1 Yankee
1 Wasknijper21
2 PhysicsRules
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
pi_101752854
was leuke site aan het lezen. ga even vraag verzinnen
Anti-globalisten aller landen verenigt u!
bron
Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
pi_101753115
sorry, vraag klopte niet. even iets anders bedenken :{
Anti-globalisten aller landen verenigt u!
bron
Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
pi_101753186
ff kijken of dit werkt

Mag ik 5 boeken van Terry Prachett's Disc World serie?
Anti-globalisten aller landen verenigt u!
bron
Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
  vrijdag 9 september 2011 @ 16:41:04 #60
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_101753484
Dit werkt niet zo te zien :P
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  vrijdag 9 september 2011 @ 16:41:11 #61
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_101753492
In het Engels of Nederlands? Ik heb ze namelijk in het Nederlands gelezen :@

O.a. Die wonderbaarlijke kleur van toverij, Zieltonen, Rollende prenten, Dief van de tijd en Berevaar
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  vrijdag 9 september 2011 @ 16:42:22 #62
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_101753532
Had de eerste 27 of zo, maar heb ze onlangs verkocht
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  vrijdag 9 september 2011 @ 16:43:30 #63
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_101753573
geen idee
.
pi_101753578
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 september 2011 16:41 schreef Mark het volgende:
In het Engels of Nederlands? Ik heb ze namelijk in het Nederlands gelezen :@

O.a. Die wonderbaarlijke kleur van toverij, Zieltonen, Rollende prenten, Dief van de tijd en Berevaar
oh, dat moet ik even opzoeken...
Anti-globalisten aller landen verenigt u!
bron
Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
  vrijdag 9 september 2011 @ 16:43:45 #65
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_101753582
oh toch wel :P
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_101753626
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 september 2011 16:41 schreef Mark het volgende:
In het Engels of Nederlands? Ik heb ze namelijk in het Nederlands gelezen :@

O.a.
Die wonderbaarlijke kleur van toverij, :N , je gooit er twee door elkaar
Zieltonen, :Y
Rollende prenten, :Y
Dief van de tijd en :Y
Berevaar :Y
Anti-globalisten aller landen verenigt u!
bron
Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
  vrijdag 9 september 2011 @ 16:45:59 #67
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_101753655
Dat dacht ik al, gooi ik Faust Erik er nog tegenaan
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  vrijdag 9 september 2011 @ 16:46:41 #68
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_101753675
Met als lievelingskarakter: Dood :+
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_101753694
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 september 2011 16:45 schreef Mark het volgende:
Dat dacht ik al, gooi ik Faust Erik er nog tegenaan
:Y

De kleur van toverij / het wonderbare licht

stand #2402
3 Hawaii_Tim
1 Yankee
1 Wasknijper21
2 PhysicsRules
1 Mark
Anti-globalisten aller landen verenigt u!
bron
Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
  vrijdag 9 september 2011 @ 16:49:20 #70
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_101753766
Ach ja |:( Met Rinzwind en de Bagage :)

Laatste voor mij:
Wat betekent in het leger ZHKH?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_101753889
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 september 2011 16:49 schreef Mark het volgende:
Ach ja |:( Met Rinzwind en de Bagage :)

Laatste voor mij:
Wat betekent in het leger ZHKH?
Zekers :)
Anti-globalisten aller landen verenigt u!
bron
Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
  vrijdag 9 september 2011 @ 17:02:37 #72
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_101754167
Niemand?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_101754214
ik weet dat ik het niet weet.
Anti-globalisten aller landen verenigt u!
bron
Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
  vrijdag 9 september 2011 @ 17:06:10 #74
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_101754264
Het was Zelfhulp Kameradenhulp EHBO zeg maar.

Wie was de laatste Franse winnaar van de Tour de France?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  vrijdag 9 september 2011 @ 17:10:05 #75
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_101754372
fignon?
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_101754374
Cavendish
Wie een kuil graaft voor een ander
is een arbeider.
pi_101754384
o shit ik zag dat franse niet staan :')
Wie een kuil graaft voor een ander
is een arbeider.
pi_101754403
hinault?
Anti-globalisten aller landen verenigt u!
bron
Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
  vrijdag 9 september 2011 @ 17:14:55 #79
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_101754514
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 september 2011 17:10 schreef theSummoner het volgende:
o shit ik zag dat franse niet staan :')
Ook zonder was Cavendish niet goed geweest :)

quote:
0s.gif Op vrijdag 9 september 2011 17:11 schreef PhysicsRules het volgende:
hinault?
^O^ Dacht zelf ook Fignon, maar daarna won De Das nog 1 keertje

stand #2402
3 Hawaii_Tim
1 Yankee
1 Wasknijper21
3 PhysicsRules
1 Mark
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  vrijdag 9 september 2011 @ 17:15:47 #80
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_101754536
Tot later :W
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_101754847
Welke componist maakte de zeer bekende Huwelijksmars voor Shakespeare's A Midsummer Night's Dream?
Anti-globalisten aller landen verenigt u!
bron
Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
pi_101754973
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ben weg :W
Anti-globalisten aller landen verenigt u!
bron
Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
pi_101757436
c_/
Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
  vrijdag 9 september 2011 @ 19:34:34 #84
349175 Wasknijper21
met een blauwe ballon
pi_101759569
Mendelssohn
AKQ, favoriete topics: taal, geschiedenis, topografie, sport algemeen, klassieke muziek, Rusland, schaken, de knorrepos
Er is een fles wijn uitgeloofd, voor degene die het RIVO een knorrepos bezorgt.
pi_101759603
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 september 2011 19:34 schreef Wasknijper21 het volgende:
Mendelssohn
stand #2402
3 Hawaii_Tim
1 Yankee
2 Wasknijper21
3 PhysicsRules
1 Mark
Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
  vrijdag 9 september 2011 @ 19:39:45 #86
349175 Wasknijper21
met een blauwe ballon
pi_101759820


De naam van dit metalen schaalwerk?
AKQ, favoriete topics: taal, geschiedenis, topografie, sport algemeen, klassieke muziek, Rusland, schaken, de knorrepos
Er is een fles wijn uitgeloofd, voor degene die het RIVO een knorrepos bezorgt.
  vrijdag 9 september 2011 @ 19:40:24 #87
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_101759842
Stanley cup?
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  vrijdag 9 september 2011 @ 19:41:02 #88
349175 Wasknijper21
met een blauwe ballon
pi_101759863
quote:
2s.gif Op vrijdag 9 september 2011 19:40 schreef lubje25 het volgende:
Stanley cup?
stand #2402
3 Hawaii_Tim
1 Yankee
2 Wasknijper21
3 PhysicsRules
1 Mark
1 lubje25
AKQ, favoriete topics: taal, geschiedenis, topografie, sport algemeen, klassieke muziek, Rusland, schaken, de knorrepos
Er is een fles wijn uitgeloofd, voor degene die het RIVO een knorrepos bezorgt.
  vrijdag 9 september 2011 @ 19:50:53 #89
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_101760357
Wie was :) ?

:) (Genève, 8 mei 1828 - Heiden, 30 oktober 1910), , was een Zwitsers bankier, en mede-auteur van het YMCA-handvest. Hij ontving de Nobelprijs voor de Vrede in 1901.
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_101760397
Dunant
Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
  vrijdag 9 september 2011 @ 19:53:23 #91
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_101760466
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 september 2011 19:51 schreef banaantjeEE het volgende:
Dunant
Dat ie het rode kruis oprichtte heb ik maar ff weggelaten ;)

stand #2402
3 Hawaii_Tim
1 Yankee
2 Wasknijper21
3 PhysicsRules
1 Mark
1 lubje25
1 banaantjeEE
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_101760803
Eiffel 65 scoorde een enorme wereldhit met Blue (Da ba dee). Wat was de naam van de veel minder succesvolle opvolger?
Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
pi_101761090
Move your body
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
pi_101761142
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 september 2011 20:06 schreef ScottTracy het volgende:
Move your body
stand #2402
3 Hawaii_Tim
1 Yankee
2 Wasknijper21
3 PhysicsRules
1 Mark
1 lubje25
1 banaantjeEE
1 ScottTracy
Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
pi_101762014
Wat was het vluchtnummer van het vliegtuig dat op 11 september werd gekaapt maar niet het beoogde doel (in Washington DC) bereikte
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
  vrijdag 9 september 2011 @ 20:30:33 #96
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_101762079
united 93?
.
pi_101762142
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 september 2011 20:30 schreef Yankee het volgende:
united 93?
Dat is de naam van de film, maar alleen "93" was genoeg geweest :P

stand #2402
3 Hawaii_Tim
2 Yankee
2 Wasknijper21
3 PhysicsRules
1 Mark
1 lubje25
1 banaantjeEE
1 ScottTracy
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
  vrijdag 9 september 2011 @ 20:34:47 #98
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_101762273


Wie?
.
  vrijdag 9 september 2011 @ 20:38:08 #99
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_101762418
de langstzittende gouverneur van de VS

Even eten;

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
.
pi_101762444
Perry
Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
pi_101762689
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 september 2011 20:38 schreef banaantjeEE het volgende:
Perry
Gespoilerd en is goed :P

stand #2402
3 Hawaii_Tim
2 Yankee
2 Wasknijper21
3 PhysicsRules
1 Mark
1 lubje25
2 banaantjeEE
1 ScottTracy
Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
Laboro te salutante
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')