Whehe, wel herkenbaar. Het wordt mijn eerste competitie en heb niet het vertrouwen het lang vol te houden. Toch kan ik niet wachten.quote:Op woensdag 14 september 2011 21:50 schreef D. het volgende:
Ik weet eigenlijk niet waarom ik zo uitkijk na de nieuwe competitie.
Bij beide competities lag ik er vrij snel uit
Nouja, het ligt niet aan mijn spel.quote:Op woensdag 14 september 2011 21:52 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Whehe, wel herkenbaar. Het wordt mijn eerste competitie en heb niet het vertrouwen het lang vol te houden. Toch kan ik niet wachten.
Ik krijg gewoon altijd kutletters.quote:Op woensdag 14 september 2011 21:54 schreef D. het volgende:
[..]
Nouja, het ligt niet aan mijn spel.
Sinds mijn laatste uitschakeling heb ik zo'n 90 spelletjes gespeeld, en er 2 of 3 verloren.
Maar die waren voor de lol, dus dan speel ik meer ontspannen
quote:Op woensdag 14 september 2011 21:58 schreef D. het volgende:
[..]
Je hebt me besmet
allemaal k*tletters
Jawel hoor, maar op het moment was ik ff bezig met ietwat belangrijkere zaken. Vandaag zal ik loten, PMen, ed. Jullie krijgen bericht, komt goed, alleen nog heel ff geduld(Jij ook D.quote:Op woensdag 14 september 2011 16:37 schreef D. het volgende:
[..]
Als we begonnen zijn ja, niet om te vragen of men mee wil doen.
[..]
Kennelijk was ie niet zo zeker van zijn eigen idee
kan ik nog inschrijven, ben terug van vakantie enzoquote:Op donderdag 15 september 2011 01:47 schreef iBenny het volgende:
[..]
Jawel hoor, maar op het moment was ik ff bezig met ietwat belangrijkere zaken. Vandaag zal ik loten, PMen, ed. Jullie krijgen bericht, komt goed, alleen nog heel ff geduld(Jij ook D.).
Das een groot geheim, waar je alleen achter komt als je héél het topic doorleestquote:Op donderdag 15 september 2011 09:44 schreef Ivo1986 het volgende:
Waar kan ik me aanmelden? Ik ben eergister begonnen met Wordfeuden
Ik heb de lijst aangevuld met de eerstwachtende.quote:Op donderdag 15 september 2011 10:43 schreef dudesque het volgende:
dan kan ik meedoen!!! dan zijn er 32!!!
Wat is je WF-nick?quote:Op donderdag 15 september 2011 09:44 schreef Ivo1986 het volgende:
Waar kan ik me aanmelden? Ik ben eergister begonnen met Wordfeuden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |