Ik heb vandaag op mijn kop gekregen van de Osteopaat omdat ik een flinke wandeling heb gedaan afgelopen weekend...tuurlijk was mijn bekken/lies pijn dus erger geworden en dat was niet de bedoeling.quote:Op donderdag 8 september 2011 09:24 schreef _evenstar_ het volgende:
En harde buiken ( na beraad werd mij gemeld dat dat het was) regelmatig sinds zondag.. Eerste keer na 2a3 uur boswandeling zonder pauze, maandag na 20km fietsen met Arwen achterop.
En gezien boven intern verhuisd moet worden wat vaker.. Maar neem gewoon mijn rust tussendoor etc.
Het doet ook niet zeer gewoon een gekke gewaarwording alsof iemand ineens een soort facelift bij je huid doet.. En de buik is dan zo hard als een meloen![]()
Apart hoe een lijf reageert ter bescherming!
And she's back!quote:Op donderdag 8 september 2011 12:31 schreef Kleurdoos het volgende:
seks is er om kinderen te maken. jij bent al zwanger dus je moet gewoon niet zo vies doen jonguh
had je me bij elins bevallen moeten zien posten met 5cm ontsluitingquote:Op donderdag 8 september 2011 12:50 schreef Nirak het volgende:
[..]
And she's back!
Na deze opmerking geloof ik dat het best goed met je gaat
Dank! Tis inderdaad een Fok!Baby! Een echte!.quote:Op donderdag 8 september 2011 13:11 schreef trui het volgende:
ThaDuck, wat leuk dat jij en Ivetje een kind krijgen, gefeliciteerd. Dat is dan toch ook een heuse fok!-baby als ik me niet vergis he? fijn dat alles goed gaat.
Ze leek me wel een aardig mens, maar ik ken haar natuurlijk niet zoals jij haar kent.quote:Op donderdag 8 september 2011 13:10 schreef Kleurdoos het volgende:
huu, mn schoonmoeder
ik wil elin ook tegenkomen
ik hoor niet zoveel gruwelverhalen hoor, wat bedoel je dan? maar fijn dat alles goed verloopt, geniet ervan!quote:Op donderdag 8 september 2011 13:23 schreef Tha_Duck het volgende:
En het is wonderlijk hoe goed het gaat, je hoort zoveel gruwelverhalen tegenwoordig maar ik herken er werkelijks niks van bij Ivetje.
ze is narigheidquote:Op donderdag 8 september 2011 14:45 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
[..]
Ze leek me wel een aardig mens, maar ik ken haar natuurlijk niet zoals jij haar kent.Ze vond het iig fijn dat ze bij kon springen door op Elin te passen.
Annicka was trouwens vrij onbeleefd: Elin probeerde op haar allerliefst de aandacht van Annicka te trekken door enthousiast te zwaaien.Maar Annicka had meer aandacht voor de megaballonnen die we net hadden gekocht...
Misselijkheid of ongemak. Ze is alleen een beetje moe, al is het vele malen minder dan de eerste 3 maanden.quote:Op donderdag 8 september 2011 15:10 schreef trui het volgende:
[..]
ik hoor niet zoveel gruwelverhalen hoor, wat bedoel je dan? maar fijn dat alles goed verloopt, geniet ervan!
haha Ivetje presteerde het vorige week om eigenhandig de ketel uit elkaar te schroeven om hem met een aansteker aan te stekenquote:Op donderdag 8 september 2011 15:08 schreef NotTheSame het volgende:
Ik kreeg zojuist even flink op m'n kop van m'n stiefopa, onze metselaar en hubbie. Heb net effe wat balken (17x7x460cm) weggesjouwd want die lagen me gruwelijk in de weg. Moet nou verplicht op de bank gaan zitten van dat manvolk, want 'ze kunnen het heus wel zelluf'
. Ik heb geen nesteldrang, ik moet alleen niet m'n nek breken over HUN rommel!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Klopt, ze stonden voor me in de rij en ik vroeg of het Elin was. Beetje over jou gehad en over koetjes en kalfjes. Waar ik Elin dan van kende enzo. Op een gegeven moment kreeg ze een telefoontje en hebben we afscheid genomen.quote:Op donderdag 8 september 2011 15:31 schreef Kleurdoos het volgende:
[..]
ze is narigheiden Elin is idd keilief en dol op kindjes altijd. laat ook over zich heenlopen trouwens
maar daar zal binnenkort wel verandering in komen
sprak je haar aan ofzo?
quote:Op donderdag 8 september 2011 15:08 schreef NotTheSame het volgende:
Ik kreeg zojuist even flink op m'n kop van m'n stiefopa, onze metselaar en hubbie. Heb net effe wat balken (17x7x460cm) weggesjouwd want die lagen me gruwelijk in de weg. Moet nou verplicht op de bank gaan zitten van dat manvolk, want 'ze kunnen het heus wel zelluf'
. Ik heb geen nesteldrang, ik moet alleen niet m'n nek breken over HUN rommel!
Je bedoelt de echo van vorige week woensdag? Die was goedquote:Op donderdag 8 september 2011 18:21 schreef Asyniur het volgende:
wickie
klumsy, fijn dat alles oke was
weet iemand iets van flugels echo? Ik vind het zo snel niet terug en de verbinding is te slecht om terug te lezen.
KD, kom op meis!
Die blaasontsteking had ik niet eens echt in de gaten (vorig jaar ook niet, doet bij mij geen pijn, alleen heeeeel veel plassen. Maar die schimmelinfectiequote:Op donderdag 8 september 2011 18:27 schreef bitterend het volgende:
wickie ik snap het..hoop ook voor jou dat je niet lang meer hoef te wachten!!
susie ook goed dat de zalf helpt!! heb al 2x blaasontsteking gehad...naar gevoel!
vanavond aan de kruidnootjes!
Jij moet aan de pannekoeken!quote:Op donderdag 8 september 2011 18:19 schreef wickie het volgende:
En ik ga lekker borrelnootjes eten vanavond
en jij had veel trek in hutspot?? lolquote:Op donderdag 8 september 2011 18:47 schreef Kuukske het volgende:
Ik heb staan vloeken in AH gisteren, omdat ze wel kruidnootjes enzo hadden (zelfs Taai Taai!), maar geen hutspot.
Jep. Ik snak er naar. Gezien de weersomstandigheden ook niet vreemd.quote:Op donderdag 8 september 2011 18:56 schreef bitterend het volgende:
[..]
en jij had veel trek in hutspot?? lol
Jaaaquote:Op donderdag 8 september 2011 18:24 schreef Kuukske het volgende:
[..]
Je bedoelt de echo van vorige week woensdag? Die was goed.
Dat dacht ik dus ook...bleek wel een blaasontsteking. Ik was ook eigenlijk wel verbaasd. Mja, jij hebt er 2 in je hotel, dus kans is groter dat het idd een beeb is bij jequote:Op donderdag 8 september 2011 19:20 schreef klumsy het volgende:
Ik laat me ook testen op blaasontsteking, moet ook heeeeel veel plassen!
doet verder geen pijn, maar aangezien ik normaal ook gevoelig ben voor blaasonsteking dacht ik laat ik voor de zekerheid maar even testen
Al denk ik dat een van de beebs de oorzaak is van dat drukkende gevoel op m'n blaas, want vanmiddag op de echo lag die lekker met z'n hoofdje op m'n blaas te stuiteren
Whehehe! Slim.quote:Op donderdag 8 september 2011 19:24 schreef octopussy het volgende:
Oh Kuukske uit de kast.Ik wist wel al dat jij het was want ik had je postgeschiedenis even opgezocht
![]()
Nee, want ik heb ze allemaal al opgegetenquote:Op donderdag 8 september 2011 19:40 schreef Kyara het volgende:
KruidnootjesChocolade kruidnootjes zijn wel weer lekker.
Zijn die er ook al?
quote:Op donderdag 8 september 2011 20:01 schreef flugeltje het volgende:
Ik vind jullie allemaal zo intens stom
Nu heb ik ook zin in pepernoten
Begrijpelijk! maar als je diabetes hebt mag je dus niks zoets?quote:Op donderdag 8 september 2011 20:06 schreef Poezebeest het volgende:
Bitterend; dat hoop ik ook want nu eet ik helemaal niks zoets meer aangezien ik van het alles of niets principe ben. Enige voordeel is dat ik de laatste weken amper ben bijgekomen.
Ja dat dacht ik tijdens Willem ook en toen was ik ineens 30 kg verderquote:Op donderdag 8 september 2011 20:09 schreef Poezebeest het volgende:
Gewoon van genieten Flugel, je bent immers zwanger! Een beter excuus kun je niet hebben.
Whehe!quote:Op donderdag 8 september 2011 20:08 schreef flugeltje het volgende:
En Martijn ook niet te flauw...
"zal ik even pepernoten gaan halen dan"
Hij had er zelf dus ook zin in
En ik heb geen ruggegraat en dus gewoon 'ja' gezegd
klopt....daarom zijn we aan de kruidnoten :pquote:Op donderdag 8 september 2011 20:17 schreef flugeltje het volgende:
Zie net op twitter een #fail bericht van de meneer dat er geen pepernoten zijn bij de jumbo...
Goed om te lezen!quote:Op donderdag 8 september 2011 17:24 schreef klumsy het volgende:
echo zag er goed uit!Ze konden niet herleiden waardoor het bloeden is ontstaan,
en aangezien het in de middag ook al gestopt was, was het geen reden voor ongerustheid.
Krijg nog wel voor de zekerheid even een test op blaasontsteking.
Noem je mij nu dik?quote:Op donderdag 8 september 2011 20:38 schreef _evenstar_ het volgende:
Meestal krijgen wat dikkere vrouwen of vrouwen die snel/veel aankomen en waarvan de buik snel groot groeit extra testen.. Omdat dat tekenen kunnen zijn..
klinkt gezond!quote:Op donderdag 8 september 2011 20:30 schreef _evenstar_ het volgende:
Hier volgende week alleen ochtend spiegeltje.. Dus nuchter.. Wat eten.. En dan nog eens.. Geen glucosedrek![]()
Hier geen trek in gekke dingen en ongezonde dingen ook niet.. Ik drink alleen soms een glas cola light![]()
En voor te snacken wortels of komkommer oid
haha echt MOETEN is het ookquote:Op donderdag 8 september 2011 20:47 schreef bitterend het volgende:
Zoe...tot een week of 16 MOEST ik elk 2 uur eten! ik had zoooo veel honger en idd erg misselijk!
je lichaam gebruikt nu veel energie..dus gewoon aan toe geven! eten en slapen eten en slapen
Neuken?quote:Op donderdag 8 september 2011 21:16 schreef _evenstar_ het volgende:
Je mag best Vaak eten maar dan kleine hoeveelheden en gezond![]()
En fluugs neen jij bent mooi
Dat is nou juist het mooie van de damesliefde, dan hoef je er niet perse iets in te duwen...quote:Op donderdag 8 september 2011 21:48 schreef _evenstar_ het volgende:
[..]
Met mijn Sahara doos? Sadist
Precies! Als je meneer het vraagt bedoelt ie hoogstwaarschijnlijk in je keel of in wherethesundon'tshine! (Zegt ie dat ook zo? Je Engelsman Evenstarretje?quote:Op donderdag 8 september 2011 21:54 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Dat is nou juist het mooie van de damesliefde, dan hoef je er niet perse iets in te duwen...
Gewoon proberen dingen in te plannen. Vriendinnen opzoeken, laatste babydingen kopen en dat soort dingen.quote:Op donderdag 8 september 2011 19:57 schreef bitterend het volgende:
Ik heb nog 7 weken en dan verlof!! en 8 weken en dan einde semester bij de uni!
Maar ik ben beetje bang om 4 weken thuis te zitten en in een dip te raken
Pffff dat moeten eten, tsja en wat moet, dat moet he..quote:Op donderdag 8 september 2011 20:45 schreef Zoë23 het volgende:
[..]
klinkt gezond!
Ik eet echt de hele dag ().. anders voel ik me misselijk bluh.
eet verspreid over de hele dag, smorgens 1 broodje, smiddags 2, dan 2 crackers, wat kwark.. etc
en als ik echt MOET etendan vissticks, noodles etc.
geen trek in chocolade en ik haal 1x pw boodschappen dus op is op. Das wel prettig.
Vind het wel lastig, dat ik het gevoel heb te willen eten.. de hele dag.
Hoe was dat bij jullie?
Oh God. Een barman (in Goes) heeft me wel eens verteld dat ie ie vroeger productiewerk deed in de (oa) augurkenfabriek en dat er regelmatig (bij wijze van 'grapje') in die potten gepiest werd voordat de augurken erin gingen.quote:Op donderdag 8 september 2011 22:07 schreef _Bar_ het volgende:
Kd sterkte
Kennis van ons is ook zwanger, en die heeft ook al zoiets vreselijks.... Die drinkt het sap uit de augurkpotten.... meerdere malen per dag![]()
En dan nog droog zeggen, zo dat smaakte goed
misschien was 't wel z'n middagplasje!quote:Op donderdag 8 september 2011 22:41 schreef RockabeIIa het volgende:
Van een beetje ochtendurine is nog nooit iemand doodgegaan hoor!
Ik hoop dat ik er flink van ga afvallenquote:Op donderdag 8 september 2011 22:24 schreef Zoë23 het volgende:
KD; hoop dat alles goed gaat daar!
TimeJumper; ja daar ben ik ook wel benieuwd naar, of dat honger gevoel na de bevalling blijft.
misschien als je borstvoeding geeft? kost ook veel energie toch
Dat heb ik ook. Vreselijk irritant.quote:Op donderdag 8 september 2011 20:45 schreef Zoë23 het volgende:
klinkt gezond!
Ik eet echt de hele dag ().. anders voel ik me misselijk bluh.
eet verspreid over de hele dag, smorgens 1 broodje, smiddags 2, dan 2 crackers, wat kwark.. etc
en als ik echt MOET etendan vissticks, noodles etc.
geen trek in chocolade en ik haal 1x pw boodschappen dus op is op. Das wel prettig.
Vind het wel lastig, dat ik het gevoel heb te willen eten.. de hele dag.
Hoe was dat bij jullie?
quote:Op vrijdag 9 september 2011 08:30 schreef Kuukske het volgende:
Hebben jullie ook vaker bloedneuzen gehad trouwens? Ik zit wéér met een bloedneus te kijken.
Susie wat ontzettend fijn!quote:Op vrijdag 9 september 2011 06:44 schreef Susie het volgende:
Laatste dag werken!![]()
![]()
![]()
Hoe is het met KD? En Aoraki?
Is dat zo?quote:Op vrijdag 9 september 2011 09:36 schreef krijtlijk het volgende:
Zwangerschapsdiabetes hoef je niet alleen te krijgen als je een maatje meer hebt hoor, ik had het ook en ik woog voor de zwangerschap 50 kilo en was ook niet extreem aangekomen tijdens de zwangerschap, verder viel ik ook niet in de doelgroep.
Als je 's nachts pakken koekjes en zoete troep wegwerkt dan kan je het ook krijgen blijkbaar
Ik kreeg wel de indruk van de dietiste dat dat de reden was.quote:Op vrijdag 9 september 2011 09:39 schreef Kuukske het volgende:
[..]
Is dat zo?. Dan ga ik toch een beetje extra opletten.
.
Ohja daarom was ik hier in z&g.quote:Op vrijdag 9 september 2011 09:43 schreef Ssserpente het volgende:
Het bloeden van KD is weer gestopt, weeenactiviteit af en aan, geen peil op te trekken... Ze moet straks 2 x een kwartier mobiliseren(lees: taartjes eten in de kantine) als dat goed gaat zonder bloedingen en narigheid (en geen ontlsuiting) dan mag ze morgen misschien naar huis.
Vrij vertaald van FB.
Oh! Nou, ik hoop voor d'r dat het goed blijft gaan en dat ze lekker naar huis mag. Dat blijft toch altijd een stuk comfortabeler.quote:Op vrijdag 9 september 2011 09:43 schreef Ssserpente het volgende:
Het bloeden van KD is weer gestopt, weeenactiviteit af en aan, geen peil op te trekken... Ze moet straks 2 x een kwartier mobiliseren(lees: taartjes eten in de kantine) als dat goed gaat zonder bloedingen en narigheid (en geen ontlsuiting) dan mag ze morgen misschien naar huis.
Vrij vertaald van FB.
Ahh oké.quote:Op vrijdag 9 september 2011 09:44 schreef krijtlijk het volgende:
Ik kreeg wel de indruk van de dietiste dat dat de reden was.
Ik was toen ongeveer 37 weken zwanger toen ze er achter kwamen en voordat ze het opnieuw konden testen was ik al bevallen, dus weet ook niet of mijn nieuwe eetpatroon heeft geholpen.
Ah vraag ik dan heel nieuwsgierig, en wat is dat voorwerk dan?quote:Op vrijdag 9 september 2011 09:10 schreef Scorpionsworld het volgende:
* Scorpionsworld meld zich
Vrouwlief is nu 36w1d en het voorwerk begint met de dag heviger te worden.
Ik krijg hoe langer hoe meer het idee dat we week 38 niet eens gaan halen
Ik heb zelf nergens last vanquote:Op vrijdag 9 september 2011 12:18 schreef TimeJumper het volgende:
Nou hopen dat alles "op slot" blijft bij Kleurdoos.
Vind het toch vreemd dat ze niet uit kunnen vinden waar dat bloeden vandaan komt, en dat met de techniek van tegenwoordig![]()
[..]
Ah vraag ik dan heel nieuwsgierig, en wat is dat voorwerk dan?
Heb je dan krampen?, gedraai of een algeheel ongemakkelijk gevoel in je buik?
Whéhéquote:Op vrijdag 9 september 2011 13:11 schreef Scorpionsworld het volgende:
[..]
Ik heb zelf nergens last van![]()
quote:Op vrijdag 9 september 2011 09:39 schreef Kuukske het volgende:
[..]
Is dat zo?. Dan ga ik toch een beetje extra opletten.
.
die komen en gaan, soms heel heftig en blijkbaar dus wel effectief. bloeden is wel weer gestoptquote:Op vrijdag 9 september 2011 14:18 schreef innepin het volgende:
Sjezus, heeft de vk je even gestript ofzo?Wat een hork.
Klinkt als een nog-niet-naar-huis dusPffff. De weeën waren toch even weg? Balen dat ze weer terug zijn..
quote:Op vrijdag 9 september 2011 14:05 schreef Kleurdoos het volgende:
als je t mij vraagt...
mijn vk kon mijn baarmoedermond niet vinden! (ligt gewoon voorin en ze was er voorbij, daar heeft ze gruwelijk zitten poeren (zelfs met ogen dicht) met commentaar erbij (goh t voelt wat rommelig) en ze haalde r klauw eruit en toen gutste er een golf bloed mee
Nou en een hork is nog een understatement zeg.quote:Op vrijdag 9 september 2011 14:18 schreef innepin het volgende:
Sjezus, heeft de vk je even gestript ofzo?Wat een hork.
Klinkt als een nog-niet-naar-huis dusPffff. De weeën waren toch even weg? Balen dat ze weer terug zijn..
Ja, dat is naar, hè? Als iemand gewoon tegen je zegt dat je 3 dagen of zo moet blijven dan kun je je daarop instellen. Nu word je telkens maar weer teleurgesteld.quote:Op vrijdag 9 september 2011 14:27 schreef Kleurdoos het volgende:
mja en dan 'ga maar even voor een echootje naar t ziekenhuis'
en in t ziekenhuis 'even een nachtje ter observatie, morgen mag je naar huis' en ondertussen lig ik hier alweer vanaf woensdagochtend. door die stomme trut
Bijna?quote:Op vrijdag 9 september 2011 18:12 schreef Soempie het volgende:
Ik zou echt bijna vragen om een paint.
Je bent niet de enige hoorquote:Op vrijdag 9 september 2011 18:12 schreef Soempie het volgende:
Ik zou echt bijna vragen om een paint.
Hier staat de box ook al ff, kunnen de katten eraan wennenquote:Op vrijdag 9 september 2011 19:16 schreef Susie het volgende:
hier staat de box ook al in de kamer hoor, kunnen we vast wennen
Wij waren even aan t stoeien hoe de autostoel erop moest. Maar dat is gewoon een kwestie van de adapters naar boven klappen. Misschien dat we de volgende keer wel eerst de gebruiksaanwijzing lezenquote:Op vrijdag 9 september 2011 19:09 schreef Susie het volgende:
We hebben dezelfde Nirak!Ik heb mij nog niet verdiept hoe die ingeklapt etc moet worden...lief heeft hem in elkaar gezet en staat leuk te pronken in de woonkamer
Wat ik altijd een beetje verwarrend heb gevonden is dat je al ontsluiting kan hebben zonder dat je baarmoedermond helemaal verstreken is.quote:Op vrijdag 9 september 2011 20:25 schreef octopussy het volgende:
Dat tuutje schijnt dus eerst zo'n 4 cm lang te zijn en als de bevalling nadert wordt de bmm week en het tuutje korter. Dat is wat KD nu ook gebeurt. Als het tuutje plat is dan volgt de ontsluiting.
quote:Verstrijken: De totale vorm van de baarmoeder is te vergelijken met een peer. Het bolle gedeelte is het spiergedeelte van de baarmoeder, en de hals is de baarmoedermond. Onder invloed van contracties moet de rijpe peervorm (op zijn kop gezien) veranderen in een appelvorm. Met andere woorden, de hals moet opgenomen gaan worden in het bolle gedeelte. Dit proces noem je het verstrijken. Verstrijken betekent dus dat de baarmoedermond niet meer een lang "tuutje" is onder aan de baarmoeder, maar dat de cervix steeds dunner en korter wordt en onderdeel wordt van het onderste deel van de baarmoeder.
Bij een vrouw die nog nooit eerder een kind heeft gebaard zal dit verstrijken moeten gebeuren voordat de cervix zich kan openen. Bij een vrouw die al wel eerder een kind heeft gebaard kan het verstrijken en ontsluiten tegelijkertijd gaan. Je snapt nu dat dit nog steeds bij de voorbereidingen hoort.
Hierdoor kan het dus gebeuren dat bij een inwendig onderzoek bij een eerste kindje blijkt dat de baarmoedermond mooi soepel en verstreken is, en zelfs misschien al 1-2 cm ontsluiting heeft. (Bij een tweede of volgende kindje kan dit oplopen tot 3-4 cm) Als de vrouw echter geen regelmatige en sterke weeën heeft die voor verdere ontsluiting zorgen, is de bevalling nog niet begonnen. Als de weeën onregelmatig zijn, kan het ook nu nog gewoon stoppen. Maar door het vele voorwerk heb je wel een prima uitgangspunt voor als de bevalling begint.
quote:Op vrijdag 9 september 2011 20:18 schreef Take_A_Picture het volgende:
Ik heb de laatste 2 dagen al een baggerhumeur en ik heb er totaal geen zin meer in, en dan wordt het hier alleen maar erger als ik zo die kleine uitgang zie op het plaatje
Waarom wilde ik dit ook alweer???
En dan te bedenken dat ik enkele dagen terug nog echt zo'n warrior-instelling had van, kom maar op! Is helemaal niks meer van over momenteel...
Gaat wel weer over
Ik heb er af en toe echt zin in hoor...maar ik ben ook beetje gekquote:Op vrijdag 9 september 2011 20:34 schreef Kyara het volgende:
Zin hebben is een groot woord maar ik ben wel heel benieuwd naar de kleine.
Ik heb trouwens mijn chocolade kruidnoten. Maar nu heb ik er geen zin in.....
Ja, en dat noemen ze weeënquote:Op vrijdag 9 september 2011 20:16 schreef Claudia_x het volgende:
Er zijn toch ook dingen die je kunt doen om de opening wat op te rekken?
Bedankt voor de tip! ga het meteen opzoekenquote:Op vrijdag 9 september 2011 20:36 schreef octopussy het volgende:
Bitterend, ik ben nu het boek (nouja, e-book op mijn smartphone) Hypnobirthing: the Mongan method aan het lezen. Daarin wordt uitgelegd hoe een ontspannen houding invloed kan hebben op de voortgang van een bevalling en hoe angst deze kan tegenwerken. Misschien wel goed om je hier eens in te verdiepen, zodat je de bevalling positief tegemoet kan zien.
quote:Op vrijdag 9 september 2011 20:36 schreef Kyara het volgende:
Bitterend, dat had ik al een beetje begrepen hoor![]()
Wel knudde dat je zo'n last heb van je bekken zeg. Klinkt niet goed hoor.
oh ja! hoe heet zo'n ding ook maar weer?? die je op kon pompen ofzo? om het langzaam op te rekken?? en dat die vrouw al tig keer bevallen was van dat oprekdingetje??quote:Op vrijdag 9 september 2011 20:16 schreef Claudia_x het volgende:
Er zijn toch ook dingen die je kunt doen om de opening wat op te rekken?
Trusten!quote:Op vrijdag 9 september 2011 20:53 schreef Kyara het volgende:
Dat hypno birthing klinkt wel interessant. Ga ik wel wat meer over lezen. Maar eerst lekker slapen.
Wat verstrijken is staat heel duidelijk in octopussy's stukje, en verweken is echt hoe het klinkt: het weker/zachter worden van de baarmoedermond. Anders kan 'ie niet zo makkelijk open (kan daarna alsnog niet heel makkelijk maar oké).quote:Op vrijdag 9 september 2011 20:28 schreef Kyara het volgende:
en dat verstrijken, is dat hetzelfde als verweken?
Nu we toch bezig zijn met het vragenuurtje.....
quote:
Heeft jouw vriend zulke manboobs? Of lijkt jouw verloskundige gewoon heel veel op hem?quote:
Lemijnquote:Op vrijdag 9 september 2011 21:32 schreef Lemijn het volgende:
Oh, wilden ze daar een paint van! Ik ga weer onder mijn steen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |