Ok bij deze dan 6 euroquote:Op vrijdag 9 september 2011 23:24 schreef Marco001 het volgende:
Iemand interrese in een TGC lootcard? gaat om Landroś lil xt Bieden vanaf 5 euro..(had op 3 ebay auctions geboden, 2 gewonnen...
Ik ken het, Bepaalde items droppen nooit, en als ze een keer droppen dan wint iemand anders ze.. Zo ook shield van Beth'tilac, elke week gekilled zonder shield,, deze week dropte shield,, roll ik 17 ofzo en verlies het kei hard.quote:Op zaterdag 10 september 2011 11:46 schreef Blistering het volgende:
Is er ook zoiets als 0,0 geluk in WoW?Volgens weet ik nu hoe dat voelt. Van alle items (gear, mounts, pets) dropt er gewoon niets. En als er dan iets dropped (raptor mount in ZG bijv) dan roll je een keurige 5
.
Net ook weer, dropt die stomme raptor een keer, gelijk weer laagste roll. Doe je MH/BT/BWL voor gear voor 4.3, al 2 weken op rij 0 van 6 items die ik moet gezien. 47x TK, geen ashes of alar. 59 weken Karazhan, geen Fiery Warhorse. Geen glaives in BT ook. Altijd laagste rollen op dingen.
Zou ik al m'n luck hebben verloren 1/2 jaar geleden door Mimirons Head te winnen op de allerlaatste reset ofzo?
Voor de recipes moet je inderdaad via de dailies die vendor unlocken. Echter heb je wel veel true gold en chaos orbs nodig.quote:Op vrijdag 9 september 2011 22:40 schreef Thrilled het volgende:
Ik hoop dat ik die zeer binnenkort al kan maken.. waar/bij wie kan je die patterns kopen dan? Heb nu 525 BS en ben al volop dailies aan het doen, dus die vendors moet ik binnenkort allemaal kunnen unlocken..
Of moet ik niet bij die vendors wezen?
Ik heb al die caps voor elke week lekker opgegeven. Geen zin meer in, geen zin om elke week zoveel dingen te moeten doen. Heb ook al een maand niet de valor cap gehaald met mijn raiderquote:Op zaterdag 10 september 2011 12:50 schreef SuperKaasNacho het volgende:
Doe nu elke dag op me paladin Daily BG win en die white Hawkstrider en Anzu run. Daarna ga ik mooi een priest/druid levelen op andere servers.
Ook wekelijks natuurlijk de conquest cap.
dat heb ik dus ook,, na een tijdje in 4.* te hebben gezeten was ik onderhand wel klaar met random dungeons. Toen ongeveer 3 maanden geen enkele dungeon meer gedaan,, en nu ineens met FL heb je weer valor nodig en kan ik weer die dungeons gaan doen.quote:Op zaterdag 10 september 2011 13:38 schreef Sjiznit het volgende:
[..]
Ik heb al die caps voor elke week lekker opgegeven. Geen zin meer in, geen zin om elke week zoveel dingen te moeten doen. Heb ook al een maand niet de valor cap gehaald met mijn raider
de "nieuwe" boss dropt t12 gear. dat zijn wel improvements als je 365 bent.quote:Op zaterdag 10 september 2011 15:51 schreef Sapstengel het volgende:
Sowieso, wat heb je aan die loot als je avg ilvl al 365 is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |