quote:Op maandag 5 september 2011 07:05 schreef The_Dean het volgende:
En dat op Freddie Mercury's verjaardag. Mooi toch!
quote:Op maandag 5 september 2011 01:34 schreef Braddie het volgende:
ik ook niet!
Overigens is m`n Brian May waarschijnlijk deze week toch weer terug !, beter !.
quote:m`n Brian May afhandig(gitaar van 800euro, waar al voor 400euro aan versleuteld is kan je het je voorstellen?
Ja hoor, geen enkel probleem.quote:Op maandag 5 september 2011 10:10 schreef savale het volgende:
Pffft gisteren echt een mooie opname gemaakt met wat nieuwe muzikanten. Nog even afmixen dan zal ik m van de week even spammen hier <3
Na de eerste noot was de klik er al, dus zit er aan te denken een 2e band te stichtenMaarja fulltime werken en 2 bandjes, gaat dat goed?
Controler is ingepakt hij gaat zo weg dus je hebt hem morgen binnenquote:Op maandag 5 september 2011 10:28 schreef savale het volgende:
Keej dan mogen jullie binnenkort even oordelen of ik niet overdrijf (uhhh te veel opschep)Hopelijk morgen online
Hij wilde hem zeker niet leveren omdat ie dacht dat je hem niet kon betalen ofzo?quote:Op maandag 5 september 2011 02:33 schreef Braddie het volgende:
[..]
... m`n baas wilde hem niet leveren omdat hij vond dat ik nog niet goed genoeg was op de gitaar, kreeg hem pas in September binnen.
inderdaad... zolang je maar betaaldquote:Op maandag 5 september 2011 11:35 schreef Griebus het volgende:
[..]
Hij wilde hem zeker niet leveren omdat ie dacht dat je hem niet kon betalen ofzo?
Want de reden die je noemt zal een verkoper worst wezen natuurlijk.
Soms gaan ze na zo'n mailtje toch nog weer verder onderhandelen een dag later; Dan stuur ik altijd terug "Sorry, maar het wordt hem niet meer, ik wacht wel op een ander". Losers!quote:Op maandag 5 september 2011 12:36 schreef The_Dean het volgende:
Marktplaats blijft raar inderdaad
Vraagprijs voor de SG is 250. Krijg je een bod van 150, mail je terug dat je wel in het midden wil zitten en hij hem voor 200 mag halen... "Dan wordt het hem niet."
Dubbeltje op de eerste rang
Zodra het stopt met regenen danquote:Op maandag 5 september 2011 11:05 schreef savale het volgende:
Ooh topHeb al ruimte gemaakt
Kan ik mooi even een paar goede presets gaan maken, scheelt weer muizen
Bron.quote:Canada heft radioban op 'homofobe' Dire Straits-hit op
Dire Straits zanger Mark Knopfler tijdens een optreden vorig jaar in Duitsland. © ap
'Money for Nothing', een klassieker van Dire Straits, mag in Canada opnieuw op de radio gespeeld worden. De jaren '80 hit werd in januari geband nadat een luisteraar zijn beklag had gedaan over de 'homofobe' tekst.
Het woord 'faggot' (mietje) was voor de Canadian Broadcast Standards Council (CBSC) genoeg om het nummer te verbieden op de radio omdat het inging tegen de ethische code. Maar nu is de CBSC daar dus op teruggekomen. 'Hoewel het scheldwoord 'faggot' als ongepast beschouwd kan worden, druist het niet in tegen de uitzendregels', is de uitleg nu.
'Money for Nothing' leverde Dire Straits in 1985 een Grammy op. De Britse band verkocht meer dan 120 miljoen albums in hun carrière.
(Redactie)
Nee, ik had het geld bij me, en legde het op de balie en zei dat ik die gitaar wilde, maar hij zei dat ik er nog niet goed genoeg voor was, en hem me daarom niet wilde leveren.quote:Op maandag 5 september 2011 11:35 schreef Griebus het volgende:
[..]
Hij wilde hem zeker niet leveren omdat ie dacht dat je hem niet kon betalen ofzo?
Want de reden die je noemt zal een verkoper worst wezen natuurlijk.
Ja, jij niet?quote:Op maandag 5 september 2011 14:33 schreef Dribbel_ het volgende:
Ja want iedereen heeft standaard 800e aan cash bij zich
echt hequote:Op maandag 5 september 2011 14:33 schreef Dribbel_ het volgende:
Ja want iedereen heeft standaard 800e aan cash bij zich
Pinnen jongequote:Op maandag 5 september 2011 14:37 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Ik keer weltoen ik mn ibanez verkocht had en die LTD ging halen =d
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |