Dat.quote:Op donderdag 1 september 2011 12:18 schreef Tinos85 het volgende:
Pff jaloezie in relaties... Zou er gek van worden.
Precies X wil er gewoon op. Waarom zou hij anders ineens na een jaar weer contact zoeken.quote:Op donderdag 1 september 2011 12:16 schreef Tyr80 het volgende:
Doorgaan met X zien tot je een keer volledig vreemdgaat en dan je relatie naar de knoppen zien gaan?
Dat laatste denk ik sowieso, dat is mijn grote probleem hierquote:Op donderdag 1 september 2011 12:19 schreef Furber het volgende:
In hoeverre zie je X als echt puur en alleen vriendschappelijk? Ik krijg een beetje het gevoel dat je je tot hem aangetrokken voelt (fysiek), en dat dat wederzijds is. Anders zou X niet na een jaar geen contact, niet ineens weer contact met je opnemen als daar geen lange vriendschap aan vooraf was gegaan.
Ik denk dat je wel degelijk je relatie op het spel zet als je contact blijft onderhouden met X.
Hij wil graag van je X een O maken.quote:Op donderdag 1 september 2011 12:22 schreef Cracka-ass het volgende:
X wil graag met TS batsen. TS vindt die gedachte wel vleiend.
X marks the spot.
quote:Op donderdag 1 september 2011 12:23 schreef Aardwetenschapper het volgende:
[..]
Hij wil graag van je X een O maken.
Zucht. Ik had 'm Y moeten noemenquote:Op donderdag 1 september 2011 12:23 schreef Aardwetenschapper het volgende:
[..]
Hij wil graag van je X een O maken.
Ach, ergens wel vleiend. Ergens.quote:Op donderdag 1 september 2011 12:24 schreef Id_do_her het volgende:
En die jaloezie is best kinderachtig.
Maar zonder gekheid, je begrijpt toch wel dat die kans heel groot is he?quote:Op donderdag 1 september 2011 12:23 schreef MiniMiss het volgende:
[..]
Zucht. Ik had 'm Y moeten noemen
Dan ook niet, gewoon helemaal niet.quote:Op donderdag 1 september 2011 12:24 schreef MiniMiss het volgende:
Oké, duidelijk. Gewoon NIET doen, tenzij mijn vriend spontaan roept dat hij er oké mee is.
Van TS ook.quote:Op donderdag 1 september 2011 12:20 schreef Crutch het volgende:
De bedoelingen van X lijken me iig duidelijk.
Nee, dan ook niet.quote:Op donderdag 1 september 2011 12:24 schreef MiniMiss het volgende:
Oké, duidelijk. Gewoon NIET doen, tenzij mijn vriend spontaan roept dat hij er oké mee is.
En daar wacht hij (nu intussen bijna) 3 jaar op? Dies gekquote:Op donderdag 1 september 2011 12:25 schreef Crutch het volgende:
[..]
Maar zonder gekheid, je begrijpt toch wel dat die kans heel groot is he?
Wat jij misschien ziet als vriendschappelijk ziet hij misschien als een potentiële relatie.
Hij mocht immers aan je billetjes voelen.
Hij blijft het gewoon proberen tot het wel lukt.quote:Op donderdag 1 september 2011 12:27 schreef MiniMiss het volgende:
[..]
En daar wacht hij (nu intussen bijna) 3 jaar op? Dies gek
Het is niet eens wachten, hij ziet een kans en probeert die te grijpen.quote:Op donderdag 1 september 2011 12:27 schreef MiniMiss het volgende:
[..]
En daar wacht hij (nu intussen bijna) 3 jaar op? Dies gek
Ergens wel strontirritant en infantiel. Ergensquote:Op donderdag 1 september 2011 12:25 schreef MiniMiss het volgende:
[..]
Ach, ergens wel vleiend. Ergens.
Nee hij had tussendoor iets te batsen en nu is ie weer vrij.quote:Op donderdag 1 september 2011 12:27 schreef MiniMiss het volgende:
[..]
En daar wacht hij (nu intussen bijna) 3 jaar op? Dies gek
Sommige mensen wachten er hun hele leven opquote:Op donderdag 1 september 2011 12:27 schreef MiniMiss het volgende:
[..]
En daar wacht hij (nu intussen bijna) 3 jaar op? Dies gek
Dies nog gekkerquote:Op donderdag 1 september 2011 12:29 schreef boyv het volgende:
[..]
Sommige mensen wachten er hun hele leven op
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |