Uhuh. In een ander topic over kindermishandeling had je nog een ander verhaal (wel hetzelfde belerende toontje trouwens). Daar werkte je ook bij een kinderopvang of de kinderbescherming ofzo. Is dat wel nog steeds zo?quote:Op donderdag 1 september 2011 20:22 schreef Vivi het volgende:
Als je twee keer per week 2 uur KDV opvoeden vindt...
Dit is niet het eerste topic waar het zo loopt als jij je in de discussie mengt he. Heb je al eens overwogen dat het misschien iets in jouw manier van discussiëren is waar mensen zo heftig op reageren?quote:Op donderdag 1 september 2011 20:27 schreef Vivi het volgende:
Maar goed, de illusie dat er op Fok! normaal en volwassen gediscussieerd kan worden buiten OUD is nogal ijdele hoop denk ik.
Wie heeft het over trauma's? Het maakt kinderen alleen maar agressiever dan niet gemepte kinderen en het verlaagd hun IQ met een paar punten.quote:Op donderdag 1 september 2011 20:14 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Die eerste hoeft niet meer opgevoed te worden. De tweede zoekt zijn grenzen op en mag best met een tik gecorrigeerd worden, als ie echt niet wil deugen. Er zouden generaties getraumatiseerde mensen moeten rondlopen als dat zo schadelijk zou zijn.
De anti-autoritaire opvoeding uit de jaren 70 heeft ook niet bepaald vruchten afgeworpen.
Daarbij, als je een tik (dat is nog wel iets anders dan iemand een mep verkopen) per sé strafbaar stelt uit angst voor escalatie, dan voorzie ik nog ernstiger situaties.
Kinderen kan je ook psychisch mishandelen en dat kan vele malen erger uitpakken dan de zg. corrigerende tik. Zelfs als die min of meer uit onmacht gegeven wordt.
Lees mijn eerste post nog eens en jouw reactie daarop, dan heb je je antwoord denk ik.quote:Op donderdag 1 september 2011 20:42 schreef Northside het volgende:
[..]
Dit is niet het eerste topic waar het zo loopt als jij je in de discussie mengt he. Heb je al eens overwogen dat het misschien iets in jouw manier van discussiëren is waar mensen zo heftig op reageren?
Nee hoor. Maar ik vind er idd niets mis mee als een kind 2 á 3 keer per week naar het KDV gaat na school. Het is goed als een kind ziet dat zijn ouders een gezonde arbeidsethos hebben. Ik ben wel van mening dat een baby niet, omdat papa en mama carriere willen maken 40 uur per week naar een KDV moet gaan. En ik heb uitvoerig uitgelegd waar ik werk en wat ik doe, misschien kun je dat zelf even terugzoeken.quote:Op donderdag 1 september 2011 20:39 schreef Northside het volgende:
[..]
Uhuh. In een ander topic over kindermishandeling had je nog een ander verhaal (wel hetzelfde belerende toontje trouwens). Daar werkte je ook bij een kinderopvang of de kinderbescherming ofzo. Is dat wel nog steeds zo?
Dit vind ik nou een goede reactiequote:Op donderdag 1 september 2011 20:53 schreef DDDDDaaf het volgende:
Eigenlijk roept dit topic maar één gedachte bij me op; waar bemoeien we ons met zijn allen in vredesnaam mee? Opvoeden was en is primair de taak van de ouders (en dat zal ook altijd zo blijven) en daar hebben wij, buitenstaanders, he-le-maal niks mee te maken. Als bepaalde ouders er voor kiezen een pets op de vingers uit te delen in plaats van dat hun kroost de vingers brandt aan hete thee, of na talloze waarschuwingen tóch nog altijd naar iets graait, dan is dat hun zaak. In wat voor nanny-state zijn we in vredesnaam verzeild geraakt als er al bijkant wetten, DIN- en ISO-normen voor de opvoeding van kinderen zijn? Alsof het leven uit een boekje te leren valt...
Ik zou de school er maar buiten laten want als het ergens vreselijk uit de hand is gelopen dan is het daar wel.quote:Op donderdag 1 september 2011 18:12 schreef DeRakker. het volgende:
[..]
maar op school hoeven leraren ook geen tik te geven, betekent dit dat ze beter kunnen opvoeden dan de ouders?
allemaal verschillende kinderen.
Onzin, zoiets kun je mss stellen als het om kindermishandeling gaat maar daar hebben we het hier niet over.quote:Op donderdag 1 september 2011 20:43 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Wie heeft het over trauma's? Het maakt kinderen alleen maar agressiever dan niet gemepte kinderen en het verlaagd hun IQ met een paar punten.
Normaal en volwassen discussieren in OUD ? Het is daar levensgevaarlijk als niet van de knuf-knuf bentquote:Op donderdag 1 september 2011 20:27 schreef Vivi het volgende:
[..]
Gelul dus. Daarbij vind ik het werkelijk zo belachelijk dat hier niet normaal gediscussieerd kan worden zonder mensen af te zeiken die een andere kant belichten. Nee, ik geloof niet dat kinderen van 4 BEWUST stout zijn. Wel dat ze (negatieve) aandacht kunnen zoeken, maar ik geloof ook dat daar altijd iets aan ten grondslag ligt. Waarom worden mensen agressief naar MIJ als ik zeg dat ik niet van slaan houdt..? Mag ik misschien mijn eigen idee over hoe ik met mijn kind wil omgaan hebben? En mag ik misschien ook deelnemen hier door te zeggen dat het imo ook anders kan? Of willen jullie hier gewoon lekker elkaar bevestigen en zwelgen in zelfgenoegzaamheid..want daar lijkt het wel op namelijk. Maar goed, de illusie dat er op Fok! normaal en volwassen gediscussieerd kan worden buiten OUD is nogal ijdele hoop denk ik.
Ervaring?quote:Op donderdag 1 september 2011 20:43 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Wie heeft het over trauma's? Het maakt kinderen alleen maar agressiever dan niet gemepte kinderen en het verlaagd hun IQ met een paar punten.
God straft onmiddelijkquote:Op zaterdag 3 september 2011 16:02 schreef Disana het volgende:
Nog meer meppende vaders, en ze laten hun baby nog koerier spelen ook:
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)nden-oude-baby.dhtml
Er zijn ook ouders die met een opvoedkundige' knal tegen de kop een kind achterover van zijn stoel afslaan, omdat ze niet willen eten.quote:Op donderdag 1 september 2011 20:53 schreef DDDDDaaf het volgende:
Eigenlijk roept dit topic maar één gedachte bij me op; waar bemoeien we ons met zijn allen in vredesnaam mee? Opvoeden was en is primair de taak van de ouders (en dat zal ook altijd zo blijven) en daar hebben wij, buitenstaanders, he-le-maal niks mee te maken. Als bepaalde ouders er voor kiezen een pets op de vingers uit te delen in plaats van dat hun kroost de vingers brandt aan hete thee, of na talloze waarschuwingen tóch nog altijd naar iets graait, dan is dat hun zaak. In wat voor nanny-state zijn we in vredesnaam verzeild geraakt als er al bijkant wetten, DIN- en ISO-normen voor de opvoeding van kinderen zijn? Alsof het leven uit een boekje te leren valt...
voor sommige is drugs gebruik ook een manier van leven, marja je moet je aan de regels houden.quote:Op zondag 4 september 2011 16:10 schreef Jordony het volgende:
Zweden gaat wel erg ver. Je kan beter de gevangenis cellen gebruiken voor moordernaars, verkrachters, pedo's en drugssmokkelaars. Die horen in de gevangenis. Niet ouders die eens een corrigerende tik aan hun kind hebben gegeven omdat deze niet wilt luisteren, stout is of zeurt. Het is een manier van opvoeden voor sommige mensen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |