Nou het izjn een boel goeie tipsquote:Op donderdag 1 september 2011 16:55 schreef bitterend het volgende:
MP dat is een goed idee als ik met verlof ben!! dan kan ik het ook consequent blijven doen...nu weet ik zeker dat hij erin springt als ik weg ben!
Hij is ook nog wit en de wagen zwart.......![]()
Dat ging hier eigenlijk vanzelf, we hebben de katten niet kwampachtig bij de kleine weg gehouden. En de eerste weken liepen ze met een boog om Jaël heen en met een mand of 2 was er eentje die iets dichterbij durfde te komen. Nu zijn er 2 die alles durven en ook alles met zich alten doen door mijn inmiddels peuter. En onze derde poes moet niets hebben van de kinders en loopt er dus ook met een boog omheen. Maar bij Sarah kwamen de twee nieuwsgierige poezen meteen eigenlijk evenkennis maken en nu gaat een van de twee zelfs naast haar liggen als ze over de grond banjerdquote:Op donderdag 1 september 2011 17:05 schreef Kyara het volgende:
oh ja, altijd handig als mensen de deuren vergeten.
Die balonnen is ook wel een goed idee.
Hier een witte en een zwarte
Heb je trouwens ook tips om kind aan kat te laten wennen en omgekeerd MamaPurk'\?
quote:Op donderdag 1 september 2011 16:58 schreef MamaPurk het volgende:
[..]
Nou het izjn een boel goeie tips![]()
Maar ik ken ook een leuk verhaal! Op de dag dat mijn oudste 's morgens geboren is, in het ziekenhuis. Toen hebben mijn ouders het huis versierd enzo, en die zijn vergeten de deuren dicht te doen... Dus toen mijn man 's avonds thuis kwam zag hij dat al en voelde de bui al hangen, hij liep naar boven en onder de lakens van het opgemaakt net fris gewassen babybedje kwam een poezenhoofje tevoorschijnIk moest er hard om lachen, manlief was wat minder blij
Fijn dat je goedgekeurd bent en dat je een uiterlijk datum hebt!!quote:Op donderdag 1 september 2011 17:15 schreef wickie het volgende:
Ik ben net weer goedgekeurd. Dikke vette sticker op m'n buik. De baby heeft het naar haar zin daar binnen. Maar 41 weken gaat wel de max zijn, dat vond ik fijn om te horen. Nog uiterlijk 2 weken.
Protocol is hier met 41 weken controle bij de gyn, en dan kiezen:quote:Op donderdag 1 september 2011 20:30 schreef bitterend het volgende:
Ben benieuwd wat hier allemaal de protocollen zijn! ik heb pas in Oktober voorlichting over de bevalling dus zal het dan vragen
Hebben jullie trouwens een bevalplan? las ergens dat je dat kan invoeren ergens op een website
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |