6 ton Feyenoordquote:Op donderdag 1 september 2011 00:20 schreef RobertoCarlos het volgende:
Wat wordt het salaris van Guidetti eigenlijk?
Helemaal mee eens.quote:Op donderdag 1 september 2011 00:19 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
En voor Gudde, want die heeft Van Geel aangesteld!![]()
![]()
Ik heb altijd al gezegd dat die Gudde een verrijking is vanaf het begin![]()
quote:Op donderdag 1 september 2011 00:19 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
En voor Gudde, want die heeft Van Geel aangesteld!![]()
![]()
Ik heb altijd al gezegd dat die Gudde een verrijking is vanaf het begin![]()
quote:Op donderdag 1 september 2011 00:21 schreef voice-over het volgende:
[..]
Ja, alle lof voor Gudde. Hij is het die zijn collega's tot grootse prestaties brengt.
Het is hier al vaker gezegd, en al valt het niet te bewijzen: Beenhakker had voor Wijnaldum en Fer hooguit de helft opgehaald.quote:Op donderdag 1 september 2011 00:41 schreef Ronaldsen het volgende:
Die Van Geel heeft nu al meer gepresteerd dan Beenhakker.
In feite heeft ie z'n eigen salaris al terugverdiend met die Fer transfer
Klopt. Beenhakker had dit nooit zo kunnen spelen. Hij is denk ik ook te veel bevriend met iedereen, dan kan je het nooit zo hard spelen.quote:Op donderdag 1 september 2011 00:54 schreef Gert het volgende:
[..]
Het is hier al vaker gezegd, en al valt het niet te bewijzen: Beenhakker had voor Wijnaldum en Fer hooguit de helft opgehaald.
Vriend en vijand zijn het erover eens dat Feyenoord c.q. Van Geel vandaag zeer goede zaken heeft gedaan en uiterst slagvaardig is geweest.
Van Geel is een lul, maar wel zo'n lul die je maar beter in je organisatie kunt hebben. Hij zal hier ook ongetwijfeld met een hoop gedoe ooit weer eens vertrekken, maar zolang hij intussen maar een hoop goede dingen heeft gedaan maakt dat wat mij betreft niet zoveel uit.quote:Op donderdag 1 september 2011 00:41 schreef Ronaldsen het volgende:
Die Van Geel heeft nu al meer gepresteerd dan Beenhakker.
In feite heeft ie z'n eigen salaris al terugverdiend met die Fer transfer
Beenhakker speelt altijd de toffe Rotterdamse jongen maar man o man wat een prutser.quote:Op donderdag 1 september 2011 01:05 schreef TC03 het volgende:
[..]
Klopt. Beenhakker had dit nooit zo kunnen spelen. Hij is denk ik ook te veel bevriend met iedereen, dan kan je het nooit zo hard spelen.
Als hij niet presteert kan Feyenoord in de winter van hem af, toch?quote:Op donderdag 1 september 2011 00:22 schreef Maastoren het volgende:
[..]
6 ton Feyenoord
2 ton Manchester City
Jup, maar andersom ook....quote:Op donderdag 1 september 2011 08:01 schreef voice-over het volgende:
[..]
Als hij niet presteert kan Feyenoord in de winter van hem af, toch?
Ok, geen probleem dus. Verdienen we makkelijk terug!quote:Op donderdag 1 september 2011 00:22 schreef Maastoren het volgende:
[..]
6 ton Feyenoord
2 ton Manchester City
Geweldige directie dus. Met dat domme gezeik van Lunatics veeg ik mijn reet af.quote:Van Geel mentale winnaar pokerspel met Munsterman
ad.nl
De directie en de raad van commissarissen van Feyenoord schreven gisteren niet alleen een forse transfersom van 5,5 miljoen bij op de rekening van Feyenoord. De beleidsbepalers concludeerden in De Kuip ook met groot genoegen dat iedereen in de hectische slotfase van het transferwindow pal achter elkaar was blijven staan.
Teneinde alsnog een transfer van Leroy Fer tot stand te brengen, gooide FC Twente de laatste dagen alles in de strijd. Om de standvastige, misschien zelfs wel koppige Martin van Geel te ontwijken, werd door het FC Twente-kamp heimelijk contact gelegd met leden van de raad van commissarissen en de investeerdersgroep Vrienden van Feyenoord.
Pogingen achter de rug
Het waren pogingen om achter de rug van Van Geel, die bij een tussentijdse transfer van Willem Janssen van Roda JC naar FC Twente ook al eens een sta-in-de-weg bleek, een deal te sluiten. Maar bij Feyenoord kwam er geen tweespalt. De club wilde ruim vijf miljoen, zonder gespreide betaling, en de deal moest worden kortgesloten met technisch directeur Martin van Geel. En dat gebeurde.
Morele winnaar
Van Geel is pas vier maanden in dienst, maar de miljoenen stromen sinds zijn komst binnen bij de noodlijdende club. Op de allerlaatste dag van de transfermarkt stapte de Brabander gistermorgen als morele winnaar achter de pokertafel vandaan, de grote beleidsbepalers van FC Twente, Joop Munsterman en Aldo van der Laan, enigszins vertwijfeld achterlatend.
555.000 euro per maand
5,5 miljoen euro maakt de bekerwinnaar uit Enschede over naar de Kuip om Leroy Fer over te kunnen nemen. Een megabedrag voor een speler die niet veel scoort, tot op heden slechts één interland speelde en nog slechts tien maanden te gaan had bij Feyenoord. Omgerekend krijgt Feyenoord 550.000 euro per maand overgemaakt voor Fer.
Geef eerst eens antwoord op mijn vraag van gisteren, voordat je weer verder gaat met domme gelul van je.quote:Op donderdag 1 september 2011 09:20 schreef voice-over het volgende:
[..]
Geweldige directie dus. Met dat domme gezeik van Lunatics veeg ik mijn reet af.
Moet ik antwoord geven op aantijgingen van idioten (Lunatics cs) die niet weten waar ze over praten? Zitten zij in de directie, weten zij wat er exact met wie is afgesproken? Het zijn vuige verdachtmakingen zonder enig bewijs.quote:Op donderdag 1 september 2011 09:24 schreef Happel het volgende:
[..]
Geef eerst eens antwoord op mijn vraag van gisteren, voordat je weer verder gaat met domme gelul van je.
Van Geel is in ieder geval een stuk zakelijker ingesteld als Beenhakker, zoveel is wel duidelijk.quote:Op donderdag 1 september 2011 09:35 schreef Scorpie het volgende:
Niet Been en Beenhakker, maar Koeman en van Geel worden jullie redders.
Sowieso van Geel, Koeman moet ik eerst over een langere tijd zien voordat ik daar een oordeel over ga geven.quote:Op donderdag 1 september 2011 09:35 schreef Scorpie het volgende:
Niet Been en Beenhakker, maar Koeman en van Geel worden jullie redders.
Lekker door het leven lopen met een bunker voor je taas, moet heerlijk zijn. Of niet dan?quote:Op donderdag 1 september 2011 09:30 schreef voice-over het volgende:
Het lijkt wel of Happel het helemaal niet leuk vindt dat Feyenoord binnenkort geen schulden meer heeft. Een leven zonder zeiken op zijn club is voor hem kennelijk niet denkbaar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |