Ik ga alleen naar Bergamo, want ik heb geen interesse in Milaan. Het is in januari, dus ik kom alleen voor bergen, sneeuw en lekker eten!quote:Op vrijdag 4 november 2011 12:21 schreef Dolichologofobie het volgende:
Ik ben twee weken geleden nog in Milaan geweest vanaf Eindhoven, en eigenlijk is het dus Eindhoven-Bergamo - 40 min. met de bus en je bent er. Bergamo zelf stelt niets voor en Milaan heb je overigens wel in 2-3 dagen gezien; wil je Het Laatste Avondmaal zien, dan moet je van te voren telefonisch reserveren [en een creditcard bij de hand hebben].
Niet mee eens. Je kunt nog steeds op de juiste tijden de perfecte tickets vinden. Zo ben ik al eens dik onder de 100 euro op en neer naar de Canarische eilanden geweest. Zo vloog ik voor nog geen 20 euro op en neer naar Italië en het vaste land van Spanje. Kijk, als je het vliegtuig puur als vervoersmiddel gebruikt en geen gebruik maakt van alle andere tierelantijntjes dan ben je zeker weten goedkoper uit.quote:Op zaterdag 12 november 2011 13:30 schreef chrisje013 het volgende:
slecht stuk?
kijk, de telegraaf is niet mijn favoriet (ik haat ze vanwege de algemene slechte kwaliteit van het nieuws), maar dit stukje is niks anders dan waar.
wanneer een "ticket" 12 euro kost en uiteindelijk betaal je toch meer richting de 60 euro, dan noem ik dit niet echt low-cost!
Al die extra's zijn je eigen keuze. Je hoeft geen reisverzekering, auto huren, currency omrekenkosten, bagage, eten etc. bij ze te kopen.quote:Op zaterdag 12 november 2011 13:30 schreef chrisje013 het volgende:
slecht stuk?
kijk, de telegraaf is niet mijn favoriet (ik haat ze vanwege de algemene slechte kwaliteit van het nieuws), maar dit stukje is niks anders dan waar.
wanneer een "ticket" 12 euro kost en uiteindelijk betaal je toch meer richting de 60 euro, dan noem ik dit niet echt low-cost!
Ben je dan echt zo'n kuddedier die alles altijd maar gelooft wat hij hoort ? Die O'Leary is gewoon een fantastische zakenman die door scherpe opmerkingen altijd critici weet te triggeren om over zijn product te spreken. Geloof me, er komen geen staanplaatsen. Betalen voor op het toilet lijkt me ook sterk, maar daar zou ik nog sympathie voor kunnen opbrengen daar ik in in een openbare gelegenheid zoals in een restaurant, of bij een benzinestation ook wordt geacht om te betalen om mijn behoefte te doen. Niet dat ik er een voorstander voor ben, maar het is nu eenmaal zo.quote:Op zaterdag 12 november 2011 14:21 schreef chrisje013 het volgende:
nee, maar je moet wel betalen voor het betalen met een creditcard (12 euro per retour), je moet wel betalen om een iets grotere bagage mee te nemen (25 euro), je moet wel betalen voor een stoel reservering, je moet wel betalen om van een B-vliegveld naar je echte bestemming te komen, je moet wel betalen als je dorst krijgt in het vliegtuig etc. ...
ik zeg niet dat je niet goedkoop kan vliegen met ryanair, maar low-cost valt in de meeste gevallen echt wel mee hoor. soms ben je zelfs duurder dan BA of KLM!
en nog steeds klopt het artikel op telegraaf.nl, want die gast heeft gelijk. als het aan ryanair lag, had je ook staanplekken in het vliegtuig, moest je 1 euro betalen om te mogen zeiken (of overgeven, nog erger) etc. ...
Vooral om dat Ryanair alleen met Boeing 737's vliegt, en niet met Airbusquote:Op zaterdag 12 november 2011 13:06 schreef DutchieBre het volgende:
Wat een slecht stuk is dit zeg ....
Voor credit card toeslagen bestaan veel oplossingen voor bijvoorbeeld Easyjet of Ryanair, want het moet gezegd, die toeslagen worden hoger en hoger, door virtual visa (Easyjet) of een prepaid Credit Card (Ryanair) ontwijk je de toeslagen.quote:Op zaterdag 12 november 2011 14:21 schreef chrisje013 het volgende:
nee, maar je moet wel betalen voor het betalen met een creditcard (12 euro per retour), je moet wel betalen om een iets grotere bagage mee te nemen (25 euro), je moet wel betalen voor een stoel reservering, je moet wel betalen om van een B-vliegveld naar je echte bestemming te komen, je moet wel betalen als je dorst krijgt in het vliegtuig etc. ...
ik zeg niet dat je niet goedkoop kan vliegen met ryanair, maar low-cost valt in de meeste gevallen echt wel mee hoor. soms ben je zelfs duurder dan BA of KLM!
en nog steeds klopt het artikel op telegraaf.nl, want die gast heeft gelijk. als het aan ryanair lag, had je ook staanplekken in het vliegtuig, moest je 1 euro betalen om te mogen zeiken (of overgeven, nog erger) etc. ...
Ah, dáárom werd er in Larnaca na ruim een half jaar zonder controle ineens een fuik opgezet waarbij iedereen z'n bagage in de bak moest proppenquote:Op dinsdag 15 november 2011 15:24 schreef 18konijn het volgende:
Aardig artikel over provisies voor luchthavenpersoneel bij het betrappen van Ryanair-passagiers met te veel handbagage in de Belgische krant de Morgen.
Je kan een naamswijziging doorvoeren tegen de aangegeven kosten, maar dan blijft het nog steeds een relatief hoog bedrag.quote:Op zondag 27 november 2011 16:46 schreef Sandersson het volgende:
Even een vraagje, waarschijnlijk al wel beantwoord in de vele topics, maar toch.
wij vliegen aanstaande vrijdag met een clubje mensen naar Barcelona om daar onder andere een wedstrijd van de lokale FC zelf te gaan bezoeken. Nu wil het zo zijn dat ik aanstaande donderdag aan een nieuwe baan begin, en wellicht daarom niet mee kan. Zonde van het geld natuurlijk, maar ik zou graag iemand voor mij in de plaats laten gaan.
Als ik Ryanair mag geloven, kost mij/hem dit 100 euro?
En is het een probleem als ik (degene die de boeking gedaan heeft) niet op komt dagen op het vliegveld en er ook niemand voor mij in de plaats komt?
gebeurt bijna overal, is normaal. in eindhoven bijna nooit, maar daar checken ze niet zo nauw!quote:Op maandag 28 november 2011 16:10 schreef Lemans24 het volgende:
De vlucht van Sevilla naar Eindhoven van afgelopen zaterdag, was een interessante. Op het vliegveld van Sevilla was de douanecontrole erg streng, zo moest ik voor het eerst m'n laptop uit m'n tas halen en moest ook het zakje met vloeistoffen duidelijk zichtbaar op de band liggen.
Bij het landen in Eindhoven maakte ik vervolgens een doorstart mee, omdat het vliegtuig voor ons een 'grote vogel' had gerapporteerd. Tien minuten later zijn we alsnog zonder problemen geland.
Hoe kan je als buitenstaander iets zeggen over de beveiliging?quote:Op maandag 28 november 2011 21:38 schreef chrisje013 het volgende:
[..]
gebeurt bijna overal, is normaal. in eindhoven bijna nooit, maar daar checken ze niet zo nauw!
Zeker ook klappen na het bekende deuntjequote:Op dinsdag 29 november 2011 00:27 schreef Lemans24 het volgende:
De 'grote vogel' werd overigens is het Engels vertaald als Big Biird (pino...), maar in het Spaans als pajarito (vogeltje). De reacties waren derhalve wat lacherig.
Op de doorstart zelf werd dan weer een beetje paniekerig gereageerd. (met zelfs mensen die elkaars bezweette handen vasthielden, alsof we neer gingen storten)
Nee, de landing was immers niet vlekkeloosquote:Op dinsdag 29 november 2011 00:49 schreef zeebeschuit het volgende:
[..]
Zeker ook klappen na het bekende deuntje
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |