quote:Op maandag 29 augustus 2011 22:20 schreef mignonne het volgende:
haha Pessie nah waarom zou ik?als mn oudste niet wakker wordt dan is het jongste wel. Ik heb er, ondanks alles, totaal geen enkele behoefte aan om de meiden uit logeren te doen. We redden het allemaal wel zo. Ik hoef ook geen oplossingen of medelijden ofzo hoor daar zei ik het verder niet voor
het gaat zoals het gaat hier en B. en ik leven allebei erg in het moment altijd, en daar berusten we dus ook in.
had je me al zo opgegeven ja?quote:Op maandag 29 augustus 2011 22:23 schreef WupWup het volgende:
Zal het kaarsje wat ik had aangestoken voor je weer uitblazen mignonne
i know, iedereen denkt eerst altijd dat fluffen iets heel vies isquote:Op maandag 29 augustus 2011 22:47 schreef Keshet het volgende:
Geen energie is wel killing dan inderdaad Mignonne. Er moet er toch minstens 1 zijn die niet voor dood op zijn of haar rug ligt wil 't nog wat voorstellen.
Jore, met die insteek is het inderdaad heel anders, dat ben ik helemaal met je eens.
Pessie, seks kun je gewoon voluit typen hier op FOK!. Zo eng is 't allemaal niet.
Wickie, ja, maar 't is niet zo boeiend hoor. Bij toeval ontdekt een jaar of 4 geleden. Ding zit er waarschijnlijk al veel langer. 't is goedaardig, ik heb er geen last van en krijg er geen last van ook. Er zijn vrij veel vrouwen die 't hebben. De medische wereld denkt dat het innemen van kunstmatige hormonen invloed heeft op 't onstaan ervan. Onder invloed van hormonen (de pil, een zwangerschap bv) is er een hele kleine kans dat 't ding vergroot. Bij een bepaalde grens moet er geopereerd worden. Dat wil ik pertinent niet en de concessie is dat ik dus niet aan de pil ben.
Kleurdoos, bij 't flussen had ik even WTF!-momentje.Maar na verder lezen klinkt 't allemaal heel fijn.
Eckte liefde.quote:Op maandag 29 augustus 2011 22:56 schreef Kleurdoos het volgende:
Fluffen en douchefnuffelenen dan in een schoon bedje tukken
In het kader van al die seks verhalen klinkt dat heel vreemd zoquote:Op maandag 29 augustus 2011 23:00 schreef Keshet het volgende:
[..]
Eckte liefde.![]()
Geen paniek mensen, mijn inwendige vriendje gaat niet voor narigheid zorgen!
Semi-ontopic; ik was laatst in een dierentuintje en daar kreeg een bambi borstvoeding van zijn moeder. Een engels jochie van een jaar of 6 riep meteen 'Look mommy! They're nursing!'
Ik vond het heel bijzonder om te merken dat zo'n ventje wist wat het was. En daarna vond ik het weer bizar dat ik dat bijzonder vond.
Beeldenquote:Op maandag 29 augustus 2011 23:09 schreef mignonne het volgende:
[..]
In het kader van al die seks verhalen klinkt dat heel vreemd zo
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |