ik wilde snuffelen aan n geurtje maar weet niet of ze m hebben in de stadquote:Op zaterdag 27 augustus 2011 15:48 schreef Stereotomy het volgende:
Ik wil wel ff goed uitgeven hoor, vanavond en morgenavond
Heb al een jaar geen flesgeurtjes meer gekocht, alleen lopen ruilen met andere mensen via gevulde sprayers van flessen die ik al had, spaart toch een hoop geld
Is dit niet gewoon een andere fles edition van die Ma Dame die je al had, of is het ook een andere geur edition?quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 15:50 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
ik wilde snuffelen aan n geurtje maar weet niet of ze m hebben in de stadwant online is die nu best goedkoop
![]()
[ afbeelding ]
nee dit is JPG classique summer edition 2011quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 15:51 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Is dit niet gewoon een andere fles edition van die Ma Dame die je al had, of is het ook een andere geur edition?
quote:1 miljoen voor personeelsadviseur ziekenhuis
Laatste update: 27 augustus 2011 15:07
info
HEERENVEEN - Het ziekenhuis De Tjongerschans in Friesland heeft 1,1 tot 1,3 miljoen euro moeten uittrekken voor een afvloeiingsregeling van een personeelsadviseur.
Foto: Thinkstock
Een woordvoerder van het ziekenhuis zei dat zaterdag na berichtgeving door het vakblad Medisch Contact.
De adviseur moest in 2002 bemiddelen tussen de medische staf en het bestuur. Hij eiste toen een inkomensgarantie en kreeg die ook.
Na een uitspraak van de kantonrechter begin juli moet het ziekenhuis hem nog tot eind 2017 elke maand zijn salaris van ruim 6400 euro uitbetalen. Ook moet hem ruim een kwart miljoen euro betaald worden om schade aan zijn pensioen te compenseren.
In 2009 ontsloeg het ziekenhuis hem. Toen betaalde het de man al een afkoopsom van 180.000 euro.
Lijk in de kast
De woordvoerder van het ziekenhuis, dat een omzet van ongeveer 80 miljoen euro per jaar heeft, liet zaterdag weten dat de afspraken met de adviseur gemaakt zijn onder een vorige directie.
''Daar zijn we nu mee geconfronteerd. Het is een lijk in de kast. Maar het is natuurlijk onacceptabel, zo'n groot bedrag en zulke afspraken. Dit is niet uit te leggen, niet aan onze werknemers, niet aan onze financiers, niet aan onze patiënten en niet aan ons zelf.''
Dergelijke afspraken kunnen nu niet meer gemaakt worden, stelt hij. ''Zelfs de hoogste baas kan dat niet op eigen houtje, voor afwijkende afspraken moet schriftelijke toestemming van de raad van toezicht komen.''
Hoger beroep
Volgens de woordvoerder bekijken advocaten nu of er een hoger beroep komt. ''Maar laat ik het zo zeggen, ik hoop dat het advies luidt om in beroep te gaan.''
De adviseur was zaterdag niet bereikbaar.
Hoeveel staat het bij het spijkerpoepen Boor?quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 16:33 schreef borisz het volgende:
Europese hockeytitel voor de Nederlandse dames
Golfer staat met 3-0 voor tegen Bloesquote:Op zaterdag 27 augustus 2011 16:47 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Hoeveel staat het bij het spijkerpoepen Boor?
quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 16:18 schreef PdeHoog het volgende:
Zo. Dat was een weggegooide zaterdagmiddagik ben in slaap gedonderd en net weer wakker
Gelukkigquote:
Wie heeft het over slapen op de bank?quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 17:26 schreef AnneX het volgende:
En mijn keuken zag er drie keer uit zoals die van Lie gister.
Teveel pruimentaart : dus 1 grote en 1 kleine schaal.
Opruimen - afwassen etc.
Teveel tiramisu met limoen, lemoncurd en limoncello: 1 grote en 1 kleine schaal.
Opruimen en schoonmaken etc
De kip en noodles soep van Kay.
Dat staat nog in de voorbereiding terwijl de mee eter wordt opgehaald.
Wat slapen ?
Wij hebben ook geen bank meer om dat te doen.
Met het motto " slapen doe je maar in bed" hebben we twee loungebanken gekocht ooit.
Leuk speelgoed hequote:
oooooohquote:Op zaterdag 27 augustus 2011 17:27 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Wie heeft het over slapen op de bank?Ik lag gewoon op bed hoor
Ben er niet af gekomen vandaag tot nu
Echt niet....wel lekkerquote:Op zaterdag 27 augustus 2011 17:30 schreef AnneX het volgende:
[..]
ooooooh![]()
![]()
alsof je daar van opknapt en helder wordt !
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |