Expecto patronum!quote:Op donderdag 25 augustus 2011 01:48 schreef Nectar het volgende:
[..]
Beter gebruik ik ff Lumos in dit topic voordat het verdonkerd wordt
Eigenlijk nog meer. Hij heeft nog veel meer titels. Onder andere hoofd van de Wikenweegschaar.quote:Op donderdag 25 augustus 2011 01:49 schreef Nectar het volgende:
[..]
Technisch als je het zo formeel wilt maken moet er nog Professor voor staan
Zoiets (wel opgezocht:)quote:Op donderdag 25 augustus 2011 01:49 schreef Nectar het volgende:
[..]
Technisch als je het zo formeel wilt maken moet er nog Professor voor staan
quote:Schoolhoofd van Zweinstein, vroeger leraar Gedaanteverwisselingen, hoofd van De Orde van de Feniks, Voorzitter van het Internationaal Overlegorgaan van Heksenmeesters, Hoofdbewindwijzer van de Wikenweegschaar, Orde van Merlijn, Eerste Klas, en Opperste Hotemetoot van de Wereldbond van Toverlieden.
Ik denk dat ze dan, nog voordat wij dat kunnen doen, Colloportus gaan gebruiken op onze topics.quote:Op donderdag 25 augustus 2011 01:48 schreef DeLuna het volgende:
[..]
En dan Patrificus Totalus voor de mods.
Schaaaatje askim liefje mijn hartje teddybeertje mijn allesje ik hou tantoe veel van je.quote:Op donderdag 25 augustus 2011 01:47 schreef speedking het volgende:
[..]
vriend, moet zij niet leip lopen doen en mij kutkind noemen en ander benamingen.
Met onder andere Yvonne als jouw Patronum. Hoe nice!quote:Op donderdag 25 augustus 2011 01:51 schreef Nectar het volgende:
[..]
Mijne komt in de vorm van een computer met FOK! forum opgestart
Reducto!quote:Op donderdag 25 augustus 2011 01:51 schreef BBQSausage het volgende:
[..]
Ik denk dat ze dan, nog voordat wij dat kunnen doen, Colloportus gaan gebruiken op onze topics.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |