i see :pquote:
Die is weer vertrokken, die bleek homo te zijn en oogje op Luc te hebbenquote:Op zondag 28 augustus 2011 08:19 schreef Miam het volgende:
Waar is die man gebleven waarmee lucinda een relatie had? Is me ff ontgaan
ja dat heb ik gezien ja! Bizar was dat! Maar hij is dus gewoon vertrokken.. Niet dood ofzo :pquote:Op zondag 28 augustus 2011 09:59 schreef roos85 het volgende:
[..]
Die is weer vertrokken, die bleek homo te zijn en oogje op Luc te hebben
quote:
wat mij bij staat is dat hij weer vertrokken is..quote:Op zondag 28 augustus 2011 10:01 schreef Miam het volgende:
[..]
ja dat heb ik gezien ja! Bizar was dat! Maar hij is dus gewoon vertrokken.. Niet dood ofzo :p
okequote:Op zondag 28 augustus 2011 10:23 schreef roos85 het volgende:
[..]
wat mij bij staat is dat hij weer vertrokken is..
Ja dat was een leuke verhaallijn, en ik kan me goed voorstellen dat ie voor Luke vielquote:Op zondag 28 augustus 2011 10:37 schreef Miam het volgende:
[..]
okevond die verhaallijn best leuk weet ik nog
want Luke <3
duuuhquote:Op zondag 28 augustus 2011 11:22 schreef roos85 het volgende:
[..]
Ja dat was een leuke verhaallijn, en ik kan me goed voorstellen dat ie voor Luke viel
Al kan Luke natuurlijk niet aan Reid tippen
Nee geen verassing, althans niet voor mij. woensdag pas weer toch?quote:Op zondag 28 augustus 2011 11:52 schreef sjampoeh het volgende:
Maandag wordt een leuke hysterische aflevering, maar zonder Reid.. is dit ook een spoiler ?
Heb je alles al gezien tot het eind ?quote:Op zondag 28 augustus 2011 11:54 schreef Miam het volgende:
[..]
Nee geen verassing, althans niet voor mij. woensdag pas weer toch?
ik ga morgen wel kijken hoor, daar niet van!
nee niet volledige afleveringen, wel heel veel verschillende scenes.quote:Op zondag 28 augustus 2011 11:55 schreef sjampoeh het volgende:
[..]
Heb je alles al gezien tot het eind ?
Ik ook een stukje, maar wil het niet weten nog..quote:Op zondag 28 augustus 2011 12:03 schreef Miam het volgende:
[..]
nee niet volledige afleveringen, wel heel veel verschillende scenes.
heb wel de allerlaatste aflevering gezien ook.
kan ik inkomen.quote:Op zondag 28 augustus 2011 13:03 schreef sjampoeh het volgende:
[..]
Ik ook een stukje, maar wil het niet weten nog..
quote:Op zondag 28 augustus 2011 13:20 schreef NouMooiNiet het volgende:
Zo, wakker!
Ik geloof dat ik nog maar 2 afleveringen voor lig, aan de omschrijving in de tv-gids te zien.
Vanaf morgen ga ik weer op tv kijken.
quote:Op zondag 28 augustus 2011 13:20 schreef NouMooiNiet het volgende:
Zo, wakker!
Ik geloof dat ik nog maar 2 afleveringen voor lig, aan de omschrijving in de tv-gids te zien.
Vanaf morgen ga ik weer op tv kijken.
quote:Op zondag 28 augustus 2011 14:08 schreef Miam het volgende:
Iemand die mijn vraag wil/kan beantwoorden in het spoilertopic?
noh! Heb je in het spoilertopic gelezen? Is er overigens iemand die een nieuw spoilertopic wil openen? Internet nu vanaf mn blackberry en het handigt me niet een nieuw deel te openenquote:
nee joh geeft niet, ik bedoel waar de spoiler over gaatquote:Op zondag 28 augustus 2011 14:48 schreef Miam het volgende:
Ik had overigens nog willen aangeven dat het misschien niet handig zou zijn dat er werd gekeken door iemand die nog niets wist qua spoilers maar het leek me een vanzelfsprekend iets.. Sorry!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |