 
		 
			 
			
			
			Dit is zo sneu,respect voor je keuze maar wat je hier zegt geeft wel aan hoe naief en jong je nog bent.....quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 23:13 schreef Downyv2 het volgende:
ondertussen deze avond naar mijn ex-vriendin geweest en heb een zwangerschaps test gedaan. het blijkt dat ze écht zwanger is dus dit is geen aandacht trekken. ik denk dat ik bij haar blijf als vader en het beste eruit ga halen aangezien ik haar ook heel graag terug wil
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ja, maar ik begin er wel steeds meer aan te twijfelen of dit topic verzonnen is. Dit kan gewoon niet waar zijnquote:Op woensdag 24 augustus 2011 00:23 schreef koekjesmonsterrr het volgende:
Ts je vriendin is er klaar voor als ze:
-voor zichzelf kan zorgen.
-eten koken.
-zelf het kind kan opvoeden
-zelf werkt voor het kind. Dat je weinig verdient en wat krijgt oke, maar niet alleen maar krijgen. Een kind is werken, je hebt genoeg te sparen voor je kind. De komende zoveel jaar.
Maar ze is nog niet volwassen t is nog een klein pubertje, oh wat ik me dus sowieso bedenk. Ze is leeerplichtig.. wilt een kind maar laat andere er dus voor op draaien?
 
											 
			 
			
			
			Volgens de wet wel.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 22:07 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
Ze is facking 14 ze kan nooit een goed doordachte beslissing nemen.
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Echt hèquote:Op woensdag 24 augustus 2011 00:38 schreef koekjesmonsterrr het volgende:
Lily gehandicapte mensen mogen wel kinderen krijgen. Een schreeuwend hyper kind kan geen kind opvoeden en dat zal ze ook niet doen. Zijn maar weinige die ik zie die als 14/15jarige voor hun kind zorgen. En ja leuk draaien de ouders ervoor op.
Ze hebben bewust gekozen om zwanger te worden. Geen condoom geen pil dan vraag je er toch om.. echt raar.
 
			 
			
			
			Wil je een baby? Ik heb geen baby. Wil je een kusje? Kusje is okee.quote:Op woensdag 24 augustus 2011 00:43 schreef koekjesmonsterrr het volgende:
Joh wat een toegevoegde waarde. Maar bedankt voor de aandacht
 
											 
			 
			
			
			Ik ga slapen. Vraag me echt af of het echt is.quote:Op woensdag 24 augustus 2011 00:44 schreef LetsGame het volgende:
[..]
Wil je een baby? Ik heb geen baby. Wil je een kusje? Kusje is okee.
 
											 
			 
			
			
			quote:Op woensdag 24 augustus 2011 00:47 schreef koekjesmonsterrr het volgende:
[..]
Ik ga slapen. Vraag me echt af of het echt is.
quote:
 
											 
			 
			
			
			Waar slaat dit op?quote:Tip: Als jullie geen geld meer hebben voor eten, kan je vriendin nog altijd (jouw) sperma eten, zo te horen is ze er dol op
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			quote:Tip: Als jullie geen geld meer hebben voor eten, kan je vriendin nog altijd (jouw) sperma eten, zo te horen is ze er dol op
sommige mensen zien denken alleen maar aan zichzelf en kunnen zich niet inleven in mijn situatie, hoe het is om plots onverwacht te horen te krijgen dat je ex zwanger is.. hou alsjeblieft opquote:Ik kan mobiel niet kijken in verdere geschiedenis nu. Behalve zn erectieprobleem met zoveel meiden die tie wou palen. Maar je was geen homo want je hielt van kontjessssss.
Nu doe ik ook maar lekker mee waarom niet.
 
			 
			
			
			Ga je nog waardering tonen of was dat het. Ik heb zowat nu 5 tot 6 lange posts met tips gegeven en vragen maar je negeert het. Dat is geen teken van volwassenheid. Je moet je instelling en je ex echt aanpassen als je straks een pubergezinnetje bent.quote:
 
			 
			
			
			ik waardeer het echt heel erg, heb zelfs wat PM's gehad maar je moet ook kunnen begrijpen dat ik niet iedereen kan bedanken die me tips geeft. ik schrijf het allemaal op en probeer mijn conclusies te trekken wat ik het beste kan doenquote:Ga je nog waardering tonen of was dat het. Ik heb zowat nu 5 tot 6 lange posts met tips gegeven en vragen maar je negeert het. Dat is geen teken van volwassenheid. Je moet je instelling en je ex echt aanpassen als je straks een pubergezinnetje bent.
Zo ff boze reactie. Eers t probeer ik je te helpen ,geen haatpost maar je negeert t gwn de hele dag..
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Dat snap ik dan weer niet. Sommige gehandicapte mensen kunnen ook compleet niet voor een kind zorgen met een IQ van 50 ofzo.quote:Op woensdag 24 augustus 2011 00:38 schreef koekjesmonsterrr het volgende:
Lily gehandicapte mensen mogen wel kinderen krijgen.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ik heb daar in ieder geval geen geld voor maar ik weet zeker dat mijn ouders me dan niet laten vallen en ondertussen volg ik mijn opleiding bij de landmacht en krijg ik genoeg betaald om de komende jaren mee te betalen aan het kind. Ik weet dat het een grote verandering in mijn leven zal zijn maar dat heb ik er dan ook wel voor over en ik zal ook mijn uiterste best doen om ons kind een mooie toekomst te geven, en daarnaast wie wilt er nou niet op zijn 12 een vader van 30?quote:Kan makkelijk hoor.
Maar ik vraag me gewoon af heeft 1 van jullie werk om de honderden/duizenden euros nu te bekostigen?
Ik vind het namelijk zielig om t aan de ouders over te laten. Een kind is leuk daar niet van maar een grote verantwoordelijkheid. Je moet heel je leven aanpassen en je kan niet alles meer doen wat je wilt.
Als t echt zo is. Kijk anders eens op tienermoeders.nl en zet je verhaal er neer. Veel ervaren dames af en toe een jongen die jong zwanger zijn. En je kan er veel info over vinden.
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Post je wel pics als het er eenmaal isquote:Op woensdag 24 augustus 2011 01:02 schreef Downyv2 het volgende:
ik vind het trouwens echt heel fijn dat er zo veel mensen zijn die me steunen in deze periode van mijn leven, dit is waarschijnlijk even de moeilijste periode voor me die ik ooit zal krijgen. echt heel erg bedankt!
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			quote:Op woensdag 24 augustus 2011 01:02 schreef Downyv2 het volgende:
ik vind het trouwens echt heel fijn dat er zo veel mensen zijn die me steunen in deze periode van mijn leven, dit is waarschijnlijk even de moeilijste periode voor me die ik ooit zal krijgen. echt heel erg bedankt!

 
			 
			
			
			Mijn vriendin woont samen met haar stiefmoeder omdat haar biologische moeder weg is gegaan bij de geboorte en haar vader is overleden na een auto ongeluk. daarom vind ik het ook zo belangrijk dat ik er ben voor haar, en dan vooral nu!quote:Hebben de ouders geen gesprekken met kind gehad over voorbehoedsmiddelen
Ik laat zeker van me horen ja! Zolang er niks belachelijk gemaakt word tenminstequote:Post je wel pics als het er eenmaal is
 
			 
			
			
			quote:Op woensdag 24 augustus 2011 01:05 schreef Downyv2 het volgende:
[..]
Ik laat zeker van me horen ja! Zolang er niks belachelijk gemaakt word tenminste
 
   
   
											 
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			Ben je nou serieus? Het is aardig van je maar wel een beetje raar om iemand vanaf FOK uit te nodigen om mijn baby te bezichtigen. Maar daar praten we over 9 maanden nog wel overquote:Jaaaaa pics ik houd van babbies. Waar woon je? Kom ik op bezoek
Hier in omgeving 7 vriendinnen /kennissen van 18-21 jaar zwanger of babbie. 1tje van 13.
Komt wel vaker voor nu
 
			 
			
			
			Dat is dan wel kut maar waarom dacht die stiefmoeder daar niet aan dan toen ze haar moest gaan opvoeden?quote:Op woensdag 24 augustus 2011 01:05 schreef Downyv2 het volgende:
[..]
Mijn vriendin woont samen met haar stiefmoeder omdat haar biologische moeder weg is gegaan bij de geboorte en haar vader is overleden na een auto ongeluk. daarom vind ik het ook zo belangrijk dat ik er ben voor haar, en dan vooral nu!
[..]
Ik laat zeker van me horen ja! Zolang er niks belachelijk gemaakt word tenminste
 
			 
			
			
			Sorry deze snap ik even niet? Waar moest ze precies aan denken?quote:Dat is dan wel kut maar waarom dacht die stiefmoeder daar niet aan dan toen ze haar moest gaan opvoeden?
 
			 
			
			
			Haha beiden ;-) maar ik begrijp dat fok niet zon aardig forum is altijd. Maar t was niet raar bedoelt hoor.quote:Op woensdag 24 augustus 2011 01:07 schreef Downyv2 het volgende:
[..]
Ben je nou serieus? Het is aardig van je maar wel een beetje raar om iemand vanaf FOK uit te nodigen om mijn baby te bezichtigen. Maar daar praten we over 9 maanden nog wel over
 
			 
			
			
			Ik vind het leuk dat mensen interesse tonen en niet alleen maar kinderachtige opmerkingen maken, geeft me gelijk een goed gevoel en dat het me wel gaat lukkenquote:Ik kom ook wel op bezoek als dit serieus is
 
			 
			
			
			In dat geval mag je wel langs komenquote:Haha beiden ;-) maar ik begrijp dat fok niet zon aardig forum is altijd. Maar t was niet raar bedoelt hoor.
Ik help graag mensen en vandaar de aardige interesse actie.
ik werk met kinderen dus lijkt me alleen maar leuk.
 
											 
			 
			
			
			Met je ex praten over voorbehoedsmiddelen? Aangezien t bij jullie dus eigenschulddikkebuld is. Want geen pil/condoom toch?quote:Op woensdag 24 augustus 2011 01:08 schreef Downyv2 het volgende:
[..]
Sorry deze snap ik even niet? Waar moest ze precies aan denken?
 
											 
			 
			
			
			En ik nietquote:Op woensdag 24 augustus 2011 01:11 schreef Downyv2 het volgende:
[..]
In dat geval mag je wel langs komen
 ?
?
											 
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			Dat heeft ze iig nog op school geleerd maar ze heeft me verteld dat ze aan de pil zat, maar ze was het blijkbaar vergeten? vertelde ze me, ik weet niet of dit de waarheid is maar vroeg of laat kom ik daar toch wel achter ik moet nu iig mijn aandacht schenken op de zwangerschap en het kindquote:Met je ex praten over voorbehoedsmiddelen? Aangezien t bij jullie dus eigenschulddikkebuld is. Want geen pil/condoom toch?
Ik weet nog wel dat ik dood gegooid werd met verhalen die ik toen helemaal niet wilde aanhoren van men moeder
Tuurlijk! jij mag ook langskomen als je het leuk vindquote:En ik niet ?
 
											 
			 
			
			
			Haha, oké betersquote:Op woensdag 24 augustus 2011 01:14 schreef Downyv2 het volgende:
[..]
Tuurlijk! jij mag ook langskomen als je het leuk vind
 . Dan moet ik wel weten waar je woont natuurlijk. Als het maar niet te ver is
. Dan moet ik wel weten waar je woont natuurlijk. Als het maar niet te ver is  
											 
			 
			
			
			Hmmm.... Ik woon in Zuid-Limburgquote:
 . Zou wel mogelijk zijn denk ik. Tegen die tijd ben ik toch alweer 16.
. Zou wel mogelijk zijn denk ik. Tegen die tijd ben ik toch alweer 16.
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			2 uur met de trein moet te doen zijn, als je het er voor over hebt tenminste. het zou wel heel leuk zijnquote:Hmmm.... Ik woon in Zuid-Limburg . Zou wel mogelijk zijn denk ik. Tegen die tijd ben ik toch alweer 16.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Waar woon jequote:Op woensdag 24 augustus 2011 01:19 schreef koekjesmonsterrr het volgende:
Gewoon met de trein nasaran of mag je nog niet overal heen van je ouders. Kom ik je wel als oppasser halen en gaan we richting ts! :d
Wel beschuit met muisjes dan he!
 . Overigens ik heet Pascal.
. Overigens ik heet Pascal.  . Lijkt me leuk om dit te onderhouden!
. Lijkt me leuk om dit te onderhouden!
											 
			 
			
			
			Houd me maar bij myat dan bespreken we dat in de tussentijd nog wel, ik hou fok op de hoogte en blijf topic's plaatsen over de situatiequote:Waar woon je . Overigens ik heet Pascal. . Lijkt me leuk om dit te onderhouden!
 (als mensen het leuk vinden tenminste)
 (als mensen het leuk vinden tenminste)
											
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |