Oke, mijn verslag.
Bus 28 is volgeladen, een gewone lijndienst, zo'n trolliebus, tot de nok gevuld met gtst fans.
We komen aan bij het theater, waar het een eeuwigheid lijkt te duren eer we de zaal in mogen, maar dan, 3 kwartier voor de show begint (Want 20 minuten later begonnen) is het dan zo ver,
we mogen eindelijk de zaal binnen. Een mooie, grote zaal. in de zaal is de muziek te horen, die de RTL Lounge deedjays draaien in de foyer, en het grote wachten begint...
De lichten gaan uit, en alles werd donker.
Plots kwamen er 3 figuren op het podium staan, een meisje, 3 jongens, twee met gitaar.
De lichten gingen aan, en ja hoor. Ferry, Rainor, Guido, en Robin staan klaar om hun nummer JIJ te zingen. De jongens beginen te spelen op de gitaren, en het dak gaat eraf in de zaal.
iedereen geniet zichtbaar van het optreden, en er volgt meerdere keren een luid aplaus tijdens het nummer. Froukje komt op, zij praat het geheel aan elkaar, en verteld hoe de middag zal verlopen. Eerst korte terugblik, dan de nieuwe aflevering, en dan kunnen er vragen gesteld worden.
Na de introductie komt een deel van de cast vanaf de ingang van de zaal via de tribune het podium op, onder begeleiding van het muziekje van de terugblik. Deze gaan achter een desk zitten. Op het podium staan ook nog wat zitbanken, daar neemt de tweede helft van de cast, die via de backstage het podium op komt, plaats. De aflevering word gestart, en we zien hoe
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn
ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis
Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Na de aflevering neemt Jette het woord, en vertelt namend de cast, dat iedereen zeer onder de indruk is, dat er zoveel fans voor hun naar Utrecht zijn gekomen, en we krijgen een groot applaus van de cast, daarna mogen er vragen worden gesteld. Froukjes rechterhand Rob staat in het publiek, en via hem komen de vragen bij de cast terecht, zo was er een vrouw die door "Bing"gezoend wilde worden. Everon rent de tribune op, en zoent deze vrouw echt vol op haar mond, er volgt een grote lachsalvo vanaf de tribune, en ook de cast ligt in een deuk. Een fan van Mark wil hem graag aanraken, en ook hij vliegt de tribune op om de vrouw te omhelzen. We zien op het scherm dat de vrouw bijna stond te wankellen op haar benen, van verbazing. we krijgen babyfoto's te zien, en moeten dan raden wie die persoon in kwestie is, deze persoon verteld dan een aantal leuke andekdotes over de kindertijd. Froukje vraagt aan Raynor of hij de reactie op de homokus verwacht had, en Raynor zegt dat dit hem nogal overviel, maar dat hij blij was dat Ferry (doedens) hem zo goed hielp. Hij zecht dat hij het wel eng vond dat hij de eerste keer zijn shirt uit moest trekken, waarop Ferry riep "Daar word ik eigenlijk best wel geil van", gevolg, heel de zaal, de hele cast, en Froukje liggen in een deuk van het lachten.
Na nog wat vragen te hebben beantwoord, word er afgesloten met een uptemporemix van Jij, gezongen door Ferry en Guido. de cast danst vrolijk mee, we zien ineens "Ludo, even intiem met Edwin" dansen, Jette laat zich helemaal gaan, en vervolgens trakteren "Ludo en Janine" ons door een stukje van hun lievelings wals (De scene op de dode zee) te dansen. Daarna volgt de afkondiging, en verlaten we de zaal. (het laatste stukje, met de nieuwe versie van JIJ heb ik gefilmd met mobiel, maar krijg het niet geuploaded op YT)
[ Bericht 3% gewijzigd door RobbieBoy op 27-08-2011 20:25:01 ]