Veel plezier en niks verraden, anders kom ik je opzoeken.quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 11:21 schreef RobbieBoy het volgende:
Over een uur naar gtst live. Over de aflevering zelf zeg ik niks(hoop dat de andere bezoekers
Dat ook niet doen, aangezien er 3 shows zijn)
Maak mischien wel een verslagje van het evenement
quote:
Ik dacht eerst dat dat jouw Twitter-account wasquote:Op zaterdag 27 augustus 2011 17:36 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Wat een coole twitter. Team Maxime.
Ik doe niet aan Twitter.quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 17:37 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Ik dacht eerst dat dat jouw Twitter-account was
Och, je weet het: ze zetten er 1000x liever een Top40-liedje onderquote:Op zaterdag 27 augustus 2011 17:41 schreef Frey het volgende:
Ik vind het jammer dat ze die Maxime tune maar zo kort gebruikt hebben.
Bij de dood van Dorothea vond ik het echt zo vreselijk slecht. En dat terwijl er eerder in de aflevering wel gewoon mooie muziek zat. Die heb ik er vervolgens onder geplakt:quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 17:46 schreef PeterKelder het volgende:
Och, je weet het: ze zetten er 1000x liever een Top40-liedje onder![]()
![]()
Mooi gedaan Freyquote:Op zaterdag 27 augustus 2011 17:49 schreef Frey het volgende:
[..]
Bij de dood van Dorothea vond ik het echt zo vreselijk slecht. En dat terwijl er eerder in de aflevering wel gewoon mooie muziek zat. Die heb ik er vervolgens onder geplakt:
Tja, wat is goedkoper: Ronald Schilperoort inhuren voor een prachtige tune of een Hitzone-cd in de computer doen en die eronder zetten?quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 17:59 schreef Frey het volgende:
Er zitten nog steeds prachtige muziekjes in, alleen worden ze te weinig gebruikt.
Tot 1:54![]()
![]()
![]()
Daarna![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Het acteerwerk maakt dan ook geen donder meer uit, het liedje verpest alles.
Ik wil alleen weten, desnoods in een spoiler, of het echt zo spannend wordt als voorspeld.quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 18:17 schreef RobbieBoy het volgende:
Dit gaat een sterk gtst seizoen worden.
zal later over wat er VOOR en NA de uitzending gebeurde
Een verslagje maken, zonder spoillers.
Ob, en kom maar even niet op de fansites of youtube.ee is veel
Gefilmd van de eerste vijf minuten
Inderdaadquote:Op zaterdag 27 augustus 2011 18:22 schreef Frey het volgende:
Weblog is aan het verhuizen, dus daar staat voorlopig nog niks.
[quote]Wordt vooral veel drama, van eenquote:Op zaterdag 27 augustus 2011 18:23 schreef Frey het volgende:
[..]
Ik wil alleen weten, desnoods in een spoiler, of het echt zo spannend wordt als voorspeld.
Erik en Carolinequote:Op zaterdag 27 augustus 2011 18:42 schreef RaymanNL het volgende:
Leuke spoilervrije compilatie van GTST Live van vanmorgen:
Tip van mij: Kijk maar gewoon in de FOK! youtubeviewer, en niet op de Youtube pagina zelf. Soms willen daar nog wel eens reacties staan die wel spoilers bevatten.
En kijk Bartho lekker losgaan.quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 18:50 schreef RaymanNL het volgende:
JaDie gooiden er gewoon nog een tango tegenaan
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |