Wat ik zo in m'n omgeving gezien heb (en ook wel zelf ervaren heb):
- In de beginfase doet de desbetreffende vent aardig, charmant en zelfs soms erg lief (niet te, moet wel mannelijk blijven). Hij geeft de vrouw/meisje/oid het idee dat ze speciaal is.
Meisje pikt dit op en raakt ervan gecharmeerd. Ze begint 'm leuk te vinden
- De buit is binnen. De desbetreffende vent weet dit en verandert zijn gedrag. Hij wordt afstandelijk en ongeïnteresseerd. Het meisje denkt: HUH? Heb ik iets verkeerds gedaan? Vindt ie me niet meer leuk? Dit kan ze natuurlijk niet hebben. De rollen draaien vervolgens om: zij loopt ineens achter hem aan i.p.v. andersom.Proces van aantrekken en afstoten begint.
Vaak zijn dit wel jongens/mannen die sociaal gezien wel een status hebben opgebouwd. Dat wil zeggen: veel vrienden, goede babbel, populair, waardoor ze zich ook die attitude kunnen veroorloven.
Maar dit denk ik dan he.