geweldigquote:Op maandag 12 september 2011 20:47 schreef MissJ het volgende:
haha Tamara wil het zelf ook wel korter laten knippen, maar in de voorstukjes is te zien dat ze onwijs gaat janken bij een kort stuk eraf
vind ik ook altijd zo stom, van die onmogelijke opdrachten, je moet binnen 1 minuut aankleden en opmaken en dan binnen 20 minuten van maastricht naar groningen reizen!! En dan afgezeken worden als je te laat komt.quote:Op maandag 12 september 2011 20:48 schreef egeltje1985 het volgende:
Dat met te laat komen enzo, leuk voor de tv natuurlijk maar in de werkelijkheid zouden ze natuurlijk eerder weggaan / beter uitzoeken waar het is.
Weet je wel hoe lang ze daarvoor heeft gespaardquote:Op maandag 12 september 2011 20:50 schreef Copycat het volgende:
Dat gejank snap ik nooit. Wil je model worden of poedel blijven?
Inderdaad, haar groeit heus wel weer aan.quote:Op maandag 12 september 2011 20:50 schreef Copycat het volgende:
Dat gejank snap ik nooit. Wil je model worden of poedel blijven?
quote:Op maandag 12 september 2011 20:35 schreef MissJ het volgende:
[..]
ik ben 36, dus ik ben dan sowieso volledig bejaard en afgeschreven
watte? Echt?quote:
Slaat ook nergens op, want nu komen ze bezweet en moe bij de opdrachtgever aan.quote:Op maandag 12 september 2011 20:48 schreef egeltje1985 het volgende:
Dat met te laat komen enzo, leuk voor de tv natuurlijk maar in de werkelijkheid zouden ze natuurlijk eerder weggaan / beter uitzoeken waar het is.
Ja serieusquote:
of ik post puberale dingen ofzo?quote:Op maandag 12 september 2011 20:56 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ja serieus![]()
Geen idee waarom, misschien door een oude avatar ofzo
Ja precies. En het lijkt me niet de bedoeling de beste en snelste navigator te vinden, maar een topmodel.quote:Op maandag 12 september 2011 20:55 schreef Captain_Maximum het volgende:
[..]
Slaat ook nergens op, want nu komen ze bezweet en moe bij de opdrachtgever aan.
Nee, ik denk gewoon je username + avatar, en dan borduur je verder want dan zit het eenmaal in je hoofdquote:
Haha, ja in PUB de hele tijd. "Jeugdpuistjes, wat kun je eraan doen?" "Verliefd op leuke jonguh"quote:
ja zo werkt het ook dat je dan een beeld krijgt van iemand en dat kan dan wel eens heel anders zijn dan de werkelijkheidquote:Op maandag 12 september 2011 20:57 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Nee, ik denk gewoon je username + avatar, en dan borduur je verder want dan zit het eenmaal in je hoofd
Verder geen puberposts
Ja meestal klopt er weinig vanquote:Op maandag 12 september 2011 20:59 schreef MissJ het volgende:
[..]
ja zo werkt het ook dat je dan een beeld krijgt van iemand en dat kan dan wel eens heel anders zijn dan de werkelijkheid![]()
Aaah de metamorfoses
Ik zou ook ff in de bleek gaan als ik weet dat ik mee ga doen met dit programmaquote:Op maandag 12 september 2011 21:02 schreef Starlie het volgende:
[..]
Ja mij ook, maar haar tanden zijn zooooo ontzettend geel!!! Zonde!
briljant tochquote:Op maandag 12 september 2011 21:02 schreef egeltje1985 het volgende:
Haha, nu gaan ze allemaal voor extreem, zodat ze 'er allemaal uitspringen' waardoor er natuurlijk niemand uitspringt.
dit is de eerste keer dat ik een keuzegroep zie, voorheen werd het gewoon voor je bepaald en wilde je niet kon je opzouten, toch?quote:Op maandag 12 september 2011 21:02 schreef Pisces29 het volgende:
Ik heb vorige seizoenen niet gekeken, hoe werkt dit dan, ze mogen kiezen uit 2 dingen? Zijn er consequenties bij?
En het zal een hele verbetering zijnquote:Op maandag 12 september 2011 21:03 schreef Cee het volgende:
15 centimeter. Met zo'n lengte zie je dat niet eens.
quote:Op maandag 12 september 2011 21:05 schreef Cee het volgende:
Alsof ze d'r tepels af hebben geknipt, wtf.
Wuhahahaha ik moest heel hard lachen!!quote:Op maandag 12 september 2011 21:05 schreef Cee het volgende:
Alsof ze d'r tepels af hebben geknipt, wtf.
quote:Op maandag 12 september 2011 21:05 schreef Cee het volgende:
Alsof ze d'r tepels af hebben geknipt, wtf.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |