Ik neem niets voor waar aan, ik ben gewoon aan het onderzoeken wat Elenin precies is en of het waar is dat er ook een bruine dwerg op ons af komt (nibiru)quote:Op donderdag 1 september 2011 19:41 schreef marsan het volgende:
[..]
Klopt, was een slecht voorbeeld. Maar de hele reeks staat vol met aannames van je.
En er is geen 1 uitgekomen.
Ik had nog iets toegevoegd overigens.
En dat is wel prijzenswaardig. Niet alles meteen aannemen en zelf onderzoeken.quote:Op donderdag 1 september 2011 19:44 schreef Truthfinder7 het volgende:
[..]
Ik neem niets voor waar aan, ik ben gewoon aan het onderzoeken wat Elenin precies is en of het waar is dat er ook een bruine dwerg op ons af komt (nibiru)
Alle foto`s van NASA van Elenin blijken niet van Elenin te zijn rede genoeg om wantrouwen te hebben jegens NASA vind je niet? De diameter van de nucleus is nog niet bekend gemaakt, we moeten het dus doen met schattingen.quote:Op donderdag 1 september 2011 19:47 schreef marsan het volgende:
[..]
En dat is wel prijzenswaardig. Niet alles meteen aannemen en zelf onderzoeken.
Maar wanneer zou jij zelf dan ook geloven dat Elenin gewoon een komeet is?
Want alles wat daarop wijst, lijk jij af te wijzen. NASA geloof je per definitie niet. Wanneer zou jij zeggen: Ja t is gewoon een komeet. Niets meer, Niets minder.
Ik zeg niet dat je NASA meteen met alles moet geloven hoor, maar je gaf geen antwoord op mijn vraag.quote:Op donderdag 1 september 2011 19:57 schreef Truthfinder7 het volgende:
[..]
Alle foto`s van NASA van Elenin blijken niet van Elenin te zijn rede genoeg om wantrouwen te hebben jegens NASA vind je niet? De diameter van de nucleus is nog niet bekend gemaakt, we moeten het dus doen met schattingen.
Op welke foto's doel je? En kun je toelichten op basis waarvan je concludeert dat deze foto's niet van Elenin zijn?quote:Op donderdag 1 september 2011 19:57 schreef Truthfinder7 het volgende:
[..]
Alle foto`s van NASA van Elenin blijken niet van Elenin te zijn (...)
De diameter van de nucleus is berekend en werd op basis van de berekeningen geschat op ongeveer 4 km. De ervaring leert dat deze berekeningen behoorlijk nauwkeurig zijn.quote:De diameter van de nucleus is nog niet bekend gemaakt, we moeten het dus doen met schattingen.
Is goed Verstrate, lees mijn post maar en zoek het even op.quote:Op donderdag 1 september 2011 21:35 schreef AVerstraten het volgende:
Er is mij niets bekend van een zonnevlam die van een "verkeerde" kant kwam.
Overigens vroeg ik op welke foto's van NASA je doelde - foto's van Elenin die niet van Elenin zouden zijn en waar je dat op baseerde.
Komeet Elenin is nog niet uit elkaar gevallen, alle tekenen wijzen er op dat hij hoogstwaarschijnlijk bezig is uit elkaar te vallen. Dat is een proces dat wel een aantal weken kan duren.
Wat je bedoelt met een "tweede zon" is mij niet duidelijk.
Heb even dat fimpje bekeken van VonHelton. Wat kletst die man uit zijn nek zeg.quote:Op donderdag 1 september 2011 12:46 schreef Truthfinder7 het volgende:
Oja volgens VonHelton was het niet komeet Elenin die uit elkaar viel.....http://www.youtube.com/user/VonHelton
Dit is niet juist. De aantrekkingskracht van de zon zou juist sterker uitwerken op een object met minder massa.quote:Dit betekent dat de oorspronkelijk berekende baan niet meer klopt, want de zwaartekracht van het object is immers minder geworden.
De zon zal ELEnin dus minder aantrekken waardoor de baan van het object minder scherp om de zon zal gaan.
Daar hebben we NASA ook helemaal niet voor nodig. Waarom ben je toch zo geobsedeerd door NASA?? Ook zonder NASA kunnen we prima zien wat er met Elenin gebeurt.quote:Op vrijdag 2 september 2011 08:37 schreef Truthfinder7 het volgende:
(...)
Er is trouwens nog geen bevestiging van NASA dat komeet Elenin uit elkaar is gevallen!
Ja dat blijktquote:Op vrijdag 2 september 2011 21:40 schreef AVerstraten het volgende:
[..]
Daar hebben we NASA ook helemaal niet voor nodig. Waarom ben je toch zo geobsedeerd door NASA?? Ook zonder NASA kunnen we prima zien wat er met Elenin gebeurt.
Die heb ik je al talloze keren laten zien. Maar er is geen zo blind als hij die niet wil zien, dat blijkt maar weer. Het heeft daarom geen enkele zin om je die foto's nogmaals te laten zien, want over een paar dagen vraag je het gewoon weer. Ga dus zelf maar eens zoeken voor de verandering, misschien onthou je het dan eindelijk.quote:Op vrijdag 2 september 2011 22:16 schreef Truthfinder7 het volgende:
[..]
Ja dat blijktik heb al aardig wat fake Elenin plaatjes gezien. Dus wat en waar zijn nu eigenlijk de echte foto`s van Elenin?
Inderdaad. Maar alleen mensen als jij laten zich daardoor in de maling nemen.quote:Op vrijdag 2 september 2011 22:30 schreef Truthfinder7 het volgende:
Je kan willekeurig kometen uitzoeken uit 2005-2006 en zeggen dat dat Elenin is![]()
Een beetje fotoshoppen en whala
Uhm?? tja als je zo gaat beginnen, dat slaat werkelijk nergens op!quote:Op vrijdag 2 september 2011 22:43 schreef AVerstraten het volgende:
[..]
Inderdaad. Maar alleen mensen als jij laten zich daardoor in de maling nemen.
Waarom zou jij daar aan hechten ? Je gelooft NASA per definitie niet.quote:Op vrijdag 2 september 2011 08:37 schreef Truthfinder7 het volgende:
[...]
Er is trouwens nog geen bevestiging van NASA dat komeet Elenin uit elkaar is gevallen!
Maak je niet zo druk @Truth..je weet toch wel dat degenen met de grootste monden zelf de langste tenen hebben..?quote:Op vrijdag 2 september 2011 23:07 schreef Truthfinder7 het volgende:
[..]
Uhm?? tja als je zo gaat beginnen, dat slaat werkelijk nergens op!
Jij denkt alles te weten maar laat me je dit vertellen, jij hebt hier totaal geen verstand van door die gigantische dikke plaat voor je arrogante hoofd. En als jij zo op andere mensen neer kijkt zegt dat voor mij meer dan genoeg, ik hoop dat je mij verder met rust laat als je niet gewoon normaal kan doen en andere mensen met respect kan behandelen. Je hebt blijkbaar niet eens door hoe respectloos je naar andere doet. Ik neem dit hoog op Verstraten.
Klopt! dus kan je nagaan hoe serieus we het moeten nemen dat ze zeggen dat Elenin uit elkaar aan het vallen is als NASA er niet eens achter kan staan. En ik heb de reden al gegeven waarom ik NASA niet serieus neem als het om mogelijk angstwekkende informatie gaat.quote:Op vrijdag 2 september 2011 23:51 schreef ChungLingSoo het volgende:
[..]
Waarom zou jij daar aan hechten ? Je gelooft NASA per definitie niet.
'Vriendjes' gaan over het algemeen respectvol met elkaar om..(schijnbare) vriendjes bijten een 'vriendje' niet tot op het bot...(tenzij het 'vriendjes' zijn die je in de hakken bijten zodra de gelegenheid tot vals en achterbaks bijten zich voordoet)quote:Op vrijdag 2 september 2011 23:30 schreef vogeltjesdans het volgende:
Vriendjes, blijven we wel een beetje aardig voor elkaar?
Van alle aannames hier over Elenin die geen komeet zou zijn, bruine dwerg, Nibiru enzovoorts, is er nog niet een uitgekomen. Van alle aannames is al tientallen keren aangetoond waarom ze ook niet kunnen uitkomen. Dat zou de complotters hier toch iets moeten zeggen. Maar nee, men is niet van plan om zich te laten hinderen door enige vorm van kennis over het onderwerp en zet diegenen die zich wel de moeite hebben getroost om de relevante kennis te verwerven, weg als zijnde "arrogant". Vandaar mijn verwijzing naar dit artikel. En daar blijf ik achter staan. Want: wie is er nou arrogant; degene met een diepgaande kennis die kan aantonen dat er geen wetenschappelijke basis is voor beweringen dat Elenin iets heel anders is dan een gewone komeet, dat er een bruine dwerg in ons zonnestelsel is beland, etc, of degene zonder enige wetenschappelijke achtergrond die zonder enig bewijs beweert dat dat allemaal wel zo is?quote:Op donderdag 1 september 2011 19:41 schreef marsan het volgende:
[..]
Klopt, was een slecht voorbeeld. Maar de hele reeks staat vol met aannames van je.
En er is geen 1 uitgekomen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |