Ow zon sok heb ik absoluut niet. Dit Ziet er echt meer uit als een sok die van mij als een zacht hoesjequote:
Deze heb ik, maar dan zacht en htc touch hd formaatquote:Op zondag 21 augustus 2011 13:11 schreef 12345r het volgende:
Mijn HTC HD2 zit altijd in een leren hoesje, ideaal!
Geen last van toetsen die ingedrukt worden en na een jaar gebruik ziet de mobiel er nog als nieuw uit, niks mis mee![]()
[ afbeelding ]
Dat vind ik dat wel waardeloos ding.quote:Op zondag 21 augustus 2011 13:12 schreef datisstom het volgende:
Ik heb deze overigens, ligt ook fijn in de hand aangezien een iPod Touch zo dun als een blaadje is.
[ afbeelding ]
Heerlijk om dat ding er dan weer omheen te doen.quote:Op zondag 21 augustus 2011 13:20 schreef 12345r het volgende:
[..]
Dat vind ik dat wel waardeloos ding.
Mijn broertje heeft die ook, maar die floept er telkens af
trolololquote:Op zondag 21 augustus 2011 13:37 schreef Flixxy het volgende:
Samsung Galaxy S2 hier, geen hoesje, geen beschermfolie.
Al minstens 20x laten vallen, beeldscherm nog krasloos, alleen onderaan de achterkant wat kleine krasjes.
Misschien gewoon een degelijke telefoon + verzekering nemen, ipv een iPhone of BB.
Trollquote:Op zondag 21 augustus 2011 13:37 schreef Flixxy het volgende:
Samsung Galaxy S2 hier, geen hoesje, geen beschermfolie.
Al minstens 20x laten vallen, beeldscherm nog krasloos, alleen onderaan de achterkant wat kleine krasjes.
Misschien gewoon een degelijke telefoon + verzekering nemen, ipv een iPhone of BB.
quote:
Als ik een foto van mn eigen S2 kon maken had ik het willen bewijzen.quote:
dat kan, in de spiegel. Doe maar.quote:Op zondag 21 augustus 2011 13:40 schreef Flixxy het volgende:
[..]
[..]
Als ik een foto van mn eigen S2 kon maken had ik het willen bewijzen.
No troll, just awesome phone.
quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:33 schreef __Saviour__ het volgende:
Ik heb een hardcover hoes om de achterkant van mijn iPad 2. Transparant uiteraard, om het Apple logo zichtbaar te houden.
Poging gedaan, maar niet echt goed resultaat (je zou eventuele beschadigingen niet eens kunnen zien).quote:
S2? Mijne maakt iedere week wel een goede stuiter, nooit uit elkaar gevallen of schade aan vitale delen gehad.quote:Op zondag 21 augustus 2011 14:44 schreef Twiitch het volgende:
Vroeger hoefde het niet, maar als mijn gammele Samsung op de grond valt kan ik hem weggooien.
Plastic onding.
Neuh, gewoon de S.quote:Op zondag 21 augustus 2011 14:47 schreef Flixxy het volgende:
[..]
S2? Mijne maakt iedere week wel een goede stuiter, nooit uit elkaar gevallen of schade aan vitale delen gehad.
En dan afgeven op mensen die een beschermhoesje kopenquote:
Ja, dat zijn mensen die geen Apple fanboy zijn maar wel hun mooie telefoon waarderen.quote:Op zondag 21 augustus 2011 16:02 schreef Eenskijken het volgende:
iemand die eerst apple prijst, en daarna zegt kutapple.
Ik zeg hoax.
Apple
Troll?quote:Op zondag 21 augustus 2011 15:23 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
En dan afgeven op mensen die een beschermhoesje kopen
Nee de kas van een verzekeraar spekken is natuurlijk vele malen beter
quote:Op zondag 21 augustus 2011 15:06 schreef Summerfever het volgende:
Om mijn blackberry heb ik niks, ligt wel lekker in de hand zonder hoesje, heb hem net 2 weken, scherm onder de krassen. Wat maakt dat uit, gaat toch niet om hoe die eruitziet
Ik ook. Van Dixons.quote:Op zondag 21 augustus 2011 12:52 schreef DutchSpike het volgende:
Ik heb deze
[ afbeelding ]
Zonder de ''Gear4'' erop.
Beeld van jouw PC/Mac zou wat jou betreft zeker ook volledig onder de krassen mogen zitten? Krassen op het beeldscherm zijn immers alleen maar een kwestie van 'looks'quote:Op zondag 21 augustus 2011 15:06 schreef Summerfever het volgende:
Om mijn blackberry heb ik niks, ligt wel lekker in de hand zonder hoesje, heb hem net 2 weken, scherm onder de krassen. Wat maakt dat uit, gaat toch niet om hoe die eruitziet
Mensen die telefoon van 600 euro kopen om deze te verbergen met een cheapass hoesjequote:Op zondag 21 augustus 2011 21:21 schreef Teezie het volgende:
Mensen die telefoon van 600 euro kopen en dan geen hoesje kopen van 10 euro
Niet iedereen koopt een telefoon van 600 euro om er mee te kunnen showenquote:Op zondag 21 augustus 2011 21:23 schreef Kwalberto het volgende:
[..]
Mensen die telefoon van 600 euro kopen om deze te verbergen met een cheapass hoesje
Het gaat toch niet om het uiterlijk maar om wat de telefoon allemaal kanquote:Op zondag 21 augustus 2011 21:23 schreef Kwalberto het volgende:
[..]
Mensen die telefoon van 600 euro kopen om deze te verbergen met een cheapass hoesje
Dan ben je nog dommer. Als je een iPhone koopt en dan claimen dat het niet om het design ging.quote:Op zondag 21 augustus 2011 21:27 schreef Teezie het volgende:
[..]
Het gaat toch niet om het uiterlijk maar om wat de telefoon allemaal kan
iPhone _o_quote:Op zondag 21 augustus 2011 21:29 schreef Trommeldaris het volgende:
[..]
Dan ben je nog dommer. Als je een iPhone koopt en dan claimen dat het niet om het design ging.
Heb je ook dromenvangers, Afrikaanse schoudertasjes en steek je elke dag wierook aan?quote:Op zondag 21 augustus 2011 15:22 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
ik heb ongeveer deze, de mijne is iets anders
[ afbeelding ]
en de opbrengst gaat hier naar toe
http://www.cosmicfirefoundation.nl/
Jik bent echt al 20 jaar niet meer buiten geweest hequote:Op zaterdag 20 augustus 2011 23:37 schreef H1N1 het volgende:
Een hoesje die sommigen aan hun riem dragen vind ik wel het toppunt. Net zo erg als buiktasjes imo.
Jikquote:Op zondag 21 augustus 2011 22:37 schreef mtchel112 het volgende:
[..]
Jik bent echt al 20 jaar niet meer buiten geweest he
Elke dag. Geloof me, ze zijn er nog steeds. Vooral ouderen maken zich er schuldig aan.quote:Op zondag 21 augustus 2011 22:37 schreef mtchel112 het volgende:
[..]
Jik bent echt al 20 jaar niet meer buiten geweest he
Hahah moet verboden worden:pquote:Op zondag 21 augustus 2011 23:06 schreef H1N1 het volgende:
[..]
Elke dag. Geloof me, ze zijn er nog steeds. Vooral ouderen maken zich er schuldig aan.
Zo heet het product, mongool.quote:Op zondag 21 augustus 2011 23:10 schreef FlyingDutchman_1987 het volgende:
mensen die over hun telefoon praten met die fucking tyfus hoofdletter halvewegen de naamiPPPhone
![]()
Het is niet halverwege de naam, maar na de eerste letter.quote:Op zondag 21 augustus 2011 23:10 schreef FlyingDutchman_1987 het volgende:
mensen die over hun telefoon praten met die fucking tyfus hoofdletter halvewegen de naamiPPPhone
![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |