Dit snap ik niet helemaal. Het is toch geen principekwestie, maar gewoon TS's zijn goed recht dat hij zijn geld krijgt?! Iets van: Ik kan aantonen dat ik heb gewerkt en ik reken erop dat ik zo snel mogelijk betaald krijg. Tevens wil ik daar graag per mail een bevestiging van. klinkt toch wel iets logischer?quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 10:00 schreef Kreator het volgende:
Ik zou de brief in elk geval door je vader of moeder laten opstellen. Jouw mailtjes komen over alsof je erg makkelijk bent om overheen te walsen.
"zou u dit heel aub door de vingers willen zien?" --> "Dat ik voor uw administratie vergeten ben een paraaf te zetten spijt mij, maar dat neemt niet weg dat ik recht heb op loon. Ik kan aantonen dat ik heb gewerkt en het is voor mij een principekwestie dat ik mijn geld krijg."
Kan ook. Ondanks dat er afspraken zijn dat je moet tekenen, heb je toch recht op geld. Dat de baas daar maling aan heeft, is niet mijn probleem. Dat anderen zo wel over zich heen laten lopen is jammer voor hen; voor mij is het een principekwestie dat ik mijn geld wel krijg.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 10:47 schreef Ahmad1nejad het volgende:
Dit snap ik niet helemaal. Het is toch geen principekwestie, maar gewoon TS's zijn goed recht dat hij zijn geld krijgt?! Iets van: Ik kan aantonen dat ik heb gewerkt en ik reken erop dat ik zo snel mogelijk betaald krijg. Tevens wil ik daar graag per mail een bevestiging van. klinkt toch wel iets logischer?
Dat is direct weer het andere uiterste :/quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 08:08 schreef Me_Wesley het volgende:
En als je je manager aanspreekt, gebruik dan wat dwingerdere woorden. Dus niet " ik hoop dat u nu...", maar "Als u binnen 5 werkdagen het loon niet heeft uitbetaald zal ik overgaan tot loonvordering."
Dat maakt ook al een wereld van verschil.
En ik zou inderdaad ook hogerop vragen of dit de normale gang van zaken is binnen Pathe.
De afspraak was ook dat TS aan het eind van zijn dienst nog eens de mogelijkheid had te controleren of hij aan het begin van zijn dienst wel een paraafje gezet had.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 10:57 schreef Kreator het volgende:
[..]
Kan ook. Ondanks dat er afspraken zijn dat je moet tekenen, heb je toch recht op geld. Dat de baas daar maling aan heeft, is niet mijn probleem. Dat anderen zo wel over zich heen laten lopen is jammer voor hen; voor mij is het een principekwestie dat ik mijn geld wel krijg.
Ik schrijf vandaag een brief waar 2 collega's hun handtekening op kunnen zetten.quote:
Wel aangetekend als je het per post verstuurt!quote:Op donderdag 25 augustus 2011 13:09 schreef Facebooked het volgende:
[..]
Ik schrijf vandaag een brief waar 2 collega's hun handtekening op kunnen zetten.
Één collega heeft met me gewerkt van 17:00 tot 00:30 (zelfde uren als ik) en de ander van 20:00 tot 00:30 (dus een groot deel).
Als de handtekeningen erop staan stop ik het in een envelop met het mailtje van het juridisch loket erbij en lever het in. Op het moment dat ik het inlever weet ik zeker dat de assistent manager niet aanwezig is, hetzelfde geldt voor de manager zelf. Dus misschien kan ik het beter gelijk naar de manager sturen met de post.
Welke vestiging werk je?quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 16:39 schreef Facebooked het volgende:
Beste Fokkers',
Ik werk sinds kort bij pathé nu moet ik als ik begin met mijn dienst opschrijven hoe laat ik begin en een paraaf zetten. Zodra ik klaar ben moet ik de eindtijd invullen en controleren of ik wel echt me paraaf heb gezet tijdens het inschrijven. Zo niet word ik niet uitbetaald > is vertelt.
Echter ben ik dus vergeten 1x mijn paraaf te zetten bij aanvang van mijn dienst. Maar bij het beeindige van de dienst had de manager al alle medewerkers uitgechecked. Dus kon ik het ook niet meer controleren omdat het al geregeld was en ik had er dus ook niet bij stil gestaan.
Maar nu de vraag.. kan ik fluiten naar het bedrag dat ik verdient heb met deze 7,5 uur werk...?
Dit is de eerste keer dat het gebeurt is ... ik werk er ook nog geen 2 weken.
Alvast bedankt
Ik zou eerst nog een keer naar de betreffende manager toegaan. Duidelijk zeggen dat je loonbetaling eist of anders een een vorderingstraject moet beginnen waar niemand blij van word en veel duurder is dan gewoon betalen.quote:Op donderdag 25 augustus 2011 13:09 schreef Facebooked het volgende:
[..]
Ik schrijf vandaag een brief waar 2 collega's hun handtekening op kunnen zetten.
Één collega heeft met me gewerkt van 17:00 tot 00:30 (zelfde uren als ik) en de ander van 20:00 tot 00:30 (dus een groot deel).
Als de handtekeningen erop staan stop ik het in een envelop met het mailtje van het juridisch loket erbij en lever het in. Op het moment dat ik het inlever weet ik zeker dat de assistent manager niet aanwezig is, hetzelfde geldt voor de manager zelf. Dus misschien kan ik het beter gelijk naar de manager sturen met de post.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |