Ik ben nu eenmaal een onderzoekerquote:Op woensdag 17 augustus 2011 19:04 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Ofwel: een jaar ubuntu kost je minder uitzoekwerk dan een middagje gentoo.
Iets met productiviteit enzo
Daarom moet je ook gewoon chromium gebruiken.quote:Op woensdag 17 augustus 2011 19:09 schreef PietjePuk007 het volgende:
De update naar 11 heeft de chrome-repo uit de lijst gegooid, daardoor had ik chrome 11 ipv 14. Nu weer gefixed, in /etc/apt/sources.list.d/ te fixen.
Ja ik ookquote:Op woensdag 17 augustus 2011 19:10 schreef remlof het volgende:
Ik gebruik nog steeds Gnome 2.32. En naar volle tevredenheid.
Dat jaquote:Op woensdag 17 augustus 2011 19:15 schreef gebrokenglas het volgende:
Ik heb nog altijd niet geupgrade. nog altijd 10.10, en bevalt prima.
Het was een specifiek nummertje die de bug had en mint is meestal wat langzamer dan Ubuntu met vernieuwen.quote:
Had een andere kernel erin geinstalleerd dan?quote:Op woensdag 17 augustus 2011 22:37 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Het was een specifiek nummertje die de bug had en mint is meestal wat langzamer dan Ubuntu met vernieuwen.
De hele zooi crashte na het inloggen. Geen idee of er een manier is om dingen te veranderen voor het opstarten maar Mint werkt ook. Het was maar mijn netbookje.quote:Op woensdag 17 augustus 2011 22:42 schreef Kandijfijn het volgende:
[..]
Had een andere kernel erin geinstalleerd dan?
Je kan gewoon upgraden, als je daarna maar Ubuntu Classic als standaard GUI kiest.quote:Op woensdag 17 augustus 2011 19:15 schreef gebrokenglas het volgende:
Ik heb nog altijd niet geupgrade. nog altijd 10.10, en bevalt prima.
Vboxquote:Op woensdag 17 augustus 2011 23:29 schreef JoshuaL het volgende:
Heb stiekem de behoefte om 11.10 weer te proberen.
Licht ook een beetje aan je proccesor de mijne ondersteunt virtualisatie uitstekend. Bij sommige distro's heb je amper door dat je in Vbox zit. Debian werkt er supergoed in toen ik die testequote:Op donderdag 18 augustus 2011 00:28 schreef JoshuaL het volgende:
[..]
Dat werkt toch altijd net wat minder lekker dan mijn systeem zelf te upgraden.
Dat is inderdaad de manier. Houdt overigens wel in dat de wachtwoorden in de keyring dus niet versleuteld worden.quote:Op maandag 29 augustus 2011 21:38 schreef Joooo-pi het volgende:
ik heb nu voor de keyring een leeg wachtwoord ingegeven
Ik vind evolution eigenlijk perfect werken en helemaal met de Gnome-intergratie. Agenda intergratie en intergratie agenda in Gnome 3 (die ik steeds meer ga wwaarderen).quote:Op woensdag 31 augustus 2011 10:55 schreef Visitor.Q het volgende:
Waarom niet Thunderbird icm google contacts sync en calendar (lightning)? Ik heb begrepen dat Thunderbird in 11.10 ook de standaard mailclient wordt, dus dan ben je meteen upgrade-ready. Helaas kun je dan weer niks met Exchange servers, maar de ondersteuning van Exchange >= 2007 in Evolution is ook magertjes...
edit: en natuurlijk de notify plugin voor Thunderbird, daarmee kun je een melding van nieuwe email laten komen via libnotify (die zwarte popups).
Ubuntu One?quote:Op woensdag 31 augustus 2011 16:54 schreef Visitor.Q het volgende:
True, het is maar een alternatief, hij moet maar kijken wat hij gebruikt. Zeker in Gnome3 is de integratie van de Gnome apps wel goed voor elkaar. Empathy schakelt zeer netjes naar een in de shell verwerkt chat scherm als je ergens mee bezig bent bijvoorbeeld, en zo zal Evolution ook zijn ding wel doen.
Iets heel anders: Ik heb 1623 computers waarop ik werk. Twee op mijn werk, twee desktops thuis, een laptop. Nu wil ik graag dat de home directories gesynct worden indien er een connectie beschikbaar is, en indien dat niet het geval is dan moet het later gebeuren. Dus elke computer heeft lokaal een kopie van mijn home folder, en als hij start, of juist afsluit, moet de boel gesynct worden. Is hier een uitgewerkt concept voor? Ik snap dat rsync redelijk werkt, maar dan nog moet ik in de gaten houden welke kant ik op sync, en dat ga ik niet bijhouden voor alle computers waar ik op werk.
Ja zoiets, maar ik heb >100GB aan zooi die ik wil syncen. Ik wil liever mijn desktop de 'server' maken waarmee ik alles synchroniseer, want dat kan over wifi bij mij thuis en die zit toch al (via SSH) op het internet. Externe hosting (bv Ubuntu one) is leuk om af en toe een paar foto's te delen met vrienden, maar schiet tekort qua ruimte. Voor mij dan.quote:
open-ssh staat al geinstalleerd, maar dan moet ik ter plaatse nog wel een port-forward fixen. ddclient ken ik niet...quote:Op woensdag 31 augustus 2011 20:45 schreef ouderejongere het volgende:
Jooo-pi
Installeer meteen ssh-server en ddclient, dan kan je op afstand ondersteuning geven.
Ik heb nog steeds niemand enthousiast kunnen krijgen, ook al vond een van mijn digibeet-kennissen de live-usb leuk (waar wel enghij dacht dat zijn windhoos verdwenen was)
@Visitor.Q
is een NAS of thuisserver niet beter? En dan gewoon een gedeelde dir mounten (samba of webdav)
behoud je dan ook een lokale kopie voor als je offline werkt?quote:Op woensdag 31 augustus 2011 20:45 schreef ouderejongere het volgende:
Jooo-pi
Installeer meteen ssh-server en ddclient, dan kan je op afstand ondersteuning geven.
Ik heb nog steeds niemand enthousiast kunnen krijgen, ook al vond een van mijn digibeet-kennissen de live-usb leuk (waar wel enghij dacht dat zijn windhoos verdwenen was)
@Visitor.Q
is een NAS of thuisserver niet beter? En dan gewoon een gedeelde dir mounten (samba of webdav)
Oh, dat regel ik tot nu toe altijd in de router. Maar dan ben je wel afhankelijk van de firmware daarvan. Meestal wordt het wel ondersteund, trouwens.quote:Op woensdag 31 augustus 2011 21:14 schreef ouderejongere het volgende:
ddclient meldt de computer aan bij (bijvoorbeeld) dyndns, zodat je de computer terug kan vinden, mocht het ip-adres veranderen.
Dat ziet er wel nice uit! Lijkt nog unstable maar ik ga er eens mee prutsen.quote:Op donderdag 1 september 2011 10:40 schreef Toryu het volgende:
@Visitor.Q:
Misschien is Sparkleshare iets voor je. Is een alternatief voor dropbox/U1, wat draait op een eigen server ipv in de cloud. Het is nog wel in beta geloof ik.
rechtermuis -> eigenschappen.quote:Op maandag 5 september 2011 11:27 schreef Symer het volgende:
Ah, handmatig een Desktop-map maken en opnieuw inloggen was genoeg![]()
Nu nog een manier vinden om die lelijke springveer pictogrammetjes te wijzigen.
quote:Op maandag 5 september 2011 11:31 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
rechtermuis -> eigenschappen.
Als je icoontjes zoekt, even een zoekactie doen op svg of png.
Zoals wat?quote:Op maandag 5 september 2011 19:25 schreef wdn het volgende:
11.10 beta is stukken beter dan 11.04 beta.
Heeft nog wat kuren maar ik ben al over
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |