En ik ook over Duitsland. Overal vind je wat en laat je wat, Utopia bestaat nu eenmaal niet.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 12:31 schreef svetan het volgende:
@RobertoCarlos: Die opsomming kan ik ook over Nederland maken...... en vooral wat Vietnam betreft schijnt je kennis wel enige decennia oud te zijn. Dit land maakt momenteel een enorme groei mee en een grote stijging van de welvaard voor alle bevolkingsgroepen.
Doe eens dan in plaats van te blijven hangen in loze kretenquote:Op zaterdag 20 augustus 2011 12:31 schreef svetan het volgende:
@RobertoCarlos: Die opsomming kan ik ook over Nederland maken......
Hetzelfde: noem de nadelen van Duitsland dan eens op en dan gaan we vergelijken tussen Vietnam en Duitsland. Eens kijken waar de verschillen zijnquote:Op zaterdag 20 augustus 2011 12:42 schreef spuitje het volgende:
[..]
En ik ook over Duitsland. Overal vind je wat en laat je wat, Utopia bestaat nu eenmaal niet.
Dan benader je het jammer genoeg negatief, het gaat er juist om hoe goed het is in verschillende landen.Hoe (kwalitatief) minder nadelen, hoe beter het land.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 12:58 schreef Disana het volgende:
Oké laten we allemaal gaan opsommen hoe verrot het wel niet op de wereld is
Je wilt toch nadelen horen? Bovendien overtuig je svetan toch nietquote:Op zaterdag 20 augustus 2011 13:00 schreef RobertoCarlos het volgende:
Dan benader je het jammer genoeg negatief, het gaat er juist om hoe goed het is in verschillende landen.Hoe (kwalitatief) minder nadelen, hoe beter het land.
Neequote:Op zaterdag 20 augustus 2011 12:57 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Doe eens dan in plaats van te blijven hangen in loze kreten
Nee, de Sogno d'Oro is weer volgboot geworden.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 13:07 schreef Disana het volgende:
En ja hoor, daar is ie weer:
Afgelopen nacht ben ik ook Sogno d'Oro gepasseerd en inmiddels ligt Henk al weer 23 mijl achter me. Het was helaas donker toen ik hem passeerde en we konden dus alleen elkaars toplicht zien.
http://www.lauradekker.nl/Basis.aspx?Tid=2&Lid=12&Lit=VIEW
Iemand had de theorie dat Henk eerder aan moet komen om Dekker met papieren te helpen, maar dat is kennelijk niet het geval.
Oeh, dat is ook zo!quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 13:10 schreef spuitje het volgende:
Nee, de Sogno d'Oro is weer volgboot geworden.
O wacht: er is geen volgboot!
Wat voor haar organiseert? En welke persconferentie?quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 13:14 schreef svetan het volgende:
Ik denk dat Lyall Mercer het in Darwin wel voor haar organiseerd. Ik ben benieuwd naar de persconferentie.
Huu, per jaar leggen een paar 1000 zeilschepen dezelfde route af, er is altijd wel een boot in de buurt.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 13:10 schreef spuitje het volgende:
[..]
Nee, de Sogno d'Oro is weer volgboot geworden.
O wacht: er is geen volgboot!
Dat is waar idd, goed dat je het ff zegt (ben duidelijk ff weggeweest van dit draadjequote:Op zaterdag 20 augustus 2011 13:04 schreef Disana het volgende:
[..]
Je wilt toch nadelen horen? Bovendien overtuig je svetan toch niet
quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 13:34 schreef Daniel1976 het volgende:
[..]
Huu, per jaar leggen een paar 1000 zeilschepen dezelfde route af, er is altijd wel een boot in de buurt.
Dat moet je verder niet zeuren over dat je 'overal wel wat vindt'quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 13:07 schreef spuitje het volgende:
[..]
NeeMaar mijn ervaringen met duitsers en dan met name jeugdige duitsers zijn wat minder positief om het lief uit te drukken. Alleen vind ik niet dat dit topic er is om mijn gal te spugen over dat volk.
Echt waar joh? Nog niets van gemerkt. Het enige wat ik vandaag heb gelezen was een artikeltje in het AD. De wereldpers schijnt momenteel weinig belangstelling te hebben voor Laura, maar dat heeft ze natuurlijk ook voor een groot deel aan zich zelf te danken.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 13:22 schreef svetan het volgende:
De hele papierwinkel van inklaren en het internationale mediacircus. Laura zal wel een persconferentie moeten geven want de wereldpers word zo langzam wakker nu ze over de helft is.... en natuurlijk ook door toedoen van Lyall.
Ze zit ook wel buiten Europa dus dan is men zowiezo minder geinteresseerd..quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 13:55 schreef spuitje het volgende:
[..]
Echt waar joh? Nog niets van gemerkt. Het enige wat ik vandaag heb gelezen was een artikeltje in het AD. De wereldpers schijnt momenteel weinig belangstelling te hebben voor Laura, maar dat heeft ze natuurlijk ook voor een groot deel aan zich zelf te danken.
Klopt, het is alleen wel erg toevallig dat de boot van Henk al weken steeds in de buurt is. En dat het ook de enige boot is die door Laura met name wordt genoemd.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 13:34 schreef Daniel1976 het volgende:
[..]
Huu, per jaar leggen een paar 1000 zeilschepen dezelfde route af, er is altijd wel een boot in de buurt.
Het staat wat mij betreft ook buiten kijf dat Nederland een van de beste landen ter wereld is om te wonen. Maar rancuneuze mensen heb je overal, en mensen die geen spruitjes lusten. Die mogen van mij best verkassenquote:Op zaterdag 20 augustus 2011 13:48 schreef RobertoCarlos het volgende:
Dat is waar idd, goed dat je het ff zegt (ben duidelijk ff weggeweest van dit draadje)
Dat AD grossiert ook wel in nietsigheden hč. Een beetje haar blog overkalken en een paar zinnen in andere woorden zeggen, verder komen ze niet. Hadden ze niet ook nog een soort dagboek van haar? Of is dit het?quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 13:55 schreef spuitje het volgende:
Het enige wat ik vandaag heb gelezen was een artikeltje in het AD.
In Europa staan ze ook niet in de rij om een artikel over haar te kunnen schrijven. Zelfs het AD, toch het blad waar ze haar column's aan slijt, komt niet verder dan een samenvatting van haar weblogs.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 13:57 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Ze zit ook wel buiten Europa dus dan is men zowiezo minder geinteresseerd..
Nederland is ook absoluut geen slecht land om te wonen en te werken, kom er nog steeds heel graag! En woon met veel plezier in Frankrijk. Ik begrijp eerlijk gezegd ook nog steeds niet wat Svetan nu zoveel beter vindt aan Duitsland.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 14:02 schreef Disana het volgende:
[..]
Het staat wat mij betreft ook buiten kijf dat Nederland een van de beste landen ter wereld is om te wonen. Maar rancuneuze mensen heb je overal, en mensen die geen spruitjes lusten. Die mogen van mij best verkassen
Als het kind niet met de pers wil praten kunnen ze weinig anders toch? Ik heb soms het idee dat ze een afspraak hebben met de Dekkers: eens per zoveel weken plaatsen ze een bericht je over Laura om de belangstelling voor het kind levendig te houden, maar als noch het kind zelf noch haar ouders willen praten blijft er weinig anders over dan wat dingen over te nemen uit haar weblogs. Want het is natuurlijk wel belangrijk dat er wat belangstelling blijft voor Laura, dat mensen haar site bezoeken en doneren.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 14:04 schreef Disana het volgende:
[..]
Dat AD grossiert ook wel in nietsigheden hč. Een beetje haar blog overkalken en een paar zinnen in andere woorden zeggen, verder komen ze niet. Hadden ze niet ook nog een soort dagboek van haar? Of is dit het?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |