Die poll ook. 69% voor "Wat kan het mij schelen. Als je zit voel je er niets van."quote:Op dinsdag 6 september 2011 15:25 schreef beelz het volgende:
Ik neem al het negatieve wat ik ooit heb gezegd terug.
IKEA is de beste en meest awesome winkel aller tijden!
Check de epische shit.
Vanaf nu gaat dit topic over IKEA en hoe we de IKEA zo snel mogelijk in Zwolle kunnen krijgen.IKEA
IKEA
IKEA
Wat maakt dat nou uitquote:Op dinsdag 6 september 2011 22:57 schreef swollywood het volgende:
[..]
Die poll ook. 69% voor "Wat kan het mij schelen. Als je zit voel je er niets van."
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 6 september 2011 23:02 schreef Tchock het volgende:
[..]
Wat maakt dat nou uitIk kan ook wel een winkel in Zwolle noemen waarvan de eigenaars in de oorlog NSB'ers waren, daar ga ik ook gewoon naartoe
Ik heb dan ook "Wat kan het mij schelen. Als je zit voel je er niets van." gevote.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Daar ben ik het niet mee eens. Als ze dat nu ook deden voelde je het ook niet als je zit en dan zou ik er sterk op tegen zijnquote:Op dinsdag 6 september 2011 23:07 schreef swollywood het volgende:
[..]
Ik heb dan ook "Wat kan het mij schelen. Als je zit voel je er niets van." gevote.
quote:Op dinsdag 6 september 2011 22:31 schreef Tchock het volgende:
Ik ben boos op Zwolle. Just so you know.
Omdat vandaag de stroom er af lag op CS en ik dus ruim twee en half uur heb gedaan over emmeloord - zwolle.quote:Op woensdag 7 september 2011 10:07 schreef Kekaa het volgende:
Waarom ben je boos dan Tchock?
En Ikea in Zwolle... Jaaaa! Pfff wat duurt dat toch lang.
Had nu de bus maar genomen.. Lijn71.quote:Op woensdag 7 september 2011 17:02 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ja nou. Hele avond naar de tering omdat het Zwolse lichtnet verneukt is.
Ik zat in een trein vanaf Amersfoort, toen hebben we nabij Emmeloord drie kwartier stilgestaan, toen teruggereden naar Amersfoort, toen met de stoptrein naar 't Harde en vanaf daar ben ik opgepiktquote:Op woensdag 7 september 2011 17:10 schreef D-Mon het volgende:
[..]
Had nu de bus maar genomen.. Lijn71.
kost je ook bijna 2 uur van je leven, maar het rijd wel door!
Emmeloord ligt in de noord-oost polder.. daar komt de trein niet..quote:Op woensdag 7 september 2011 17:13 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik zat in een trein vanaf Amersfoort, toen hebben we nabij Emmeloord drie kwartier stilgestaan, toen teruggereden naar Amersfoort, toen met de stoptrein naar 't Harde en vanaf daar ben ik opgepiktBehoorlijk waardeloos.
Kan zijn, weet ik niet. Ik weet wel dat de stoptrein er langs gingquote:Op woensdag 7 september 2011 17:20 schreef D-Mon het volgende:
[..]
Emmeloord ligt in de noord-oost polder.. daar kotm de trein niet..
Was het misschien Ermelo?
Als je wel eens IN Emmeloord bent geweest zul je snel zien dat het ontbreken van het station wel the least of their worries is ;-)quote:Op woensdag 7 september 2011 17:25 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ja klopt, had ik al gezien haha. Emmeloord heeft ook geen station. Arme emmeloorders.
Ik zit dus hard te denken, maar volgens mij niet. Wel in Urk en Schokland maar Emmeloord gemist, blijkbaar.quote:Op woensdag 7 september 2011 17:32 schreef D-Mon het volgende:
[..]
Als je wel eens IN Emmeloord bent geweest zul je snel zien dat het ontbreken van het station wel the least of their worries is ;-)
Is het nu alweer tijd voor de jaarlijkse broekloze polonaise?quote:Op donderdag 15 september 2011 13:23 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Goed dat ik condooms en glijmiddel bij me heb.
Nee, maar jij had het over een dode boel, de necrofiel in mij deed even een vreugdedansjequote:Op donderdag 15 september 2011 13:58 schreef beelz het volgende:
[..]
Is het nu alweer tijd voor de jaarlijkse broekloze polonaise?
Jij hebt een necrofiel in je? Zal wel een necrofiel zijn die twijfelt over zijn seksualiteit dan.quote:Op donderdag 15 september 2011 13:59 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Nee, maar jij had het over een dode boel, de necrofiel in mij deed even een vreugdedansje
quote:Op donderdag 15 september 2011 14:07 schreef beelz het volgende:
[..]
Jij hebt een necrofiel in je? Zal wel een necrofiel zijn die twijfelt over zijn seksualiteit dan.
Zag het ook al op Twitter, had direct zoiets van: Hey daar woont JJH toch ook?quote:Op dinsdag 20 september 2011 09:10 schreef JJH het volgende:
Jezus fuck....
http://t.co/jCArHNlp
http://t.co/TytUDrXI
Gaslek in mijn portiek, nie tof.
twitter:HVZwolle twitterde op dinsdag 20-09-2011 om 07:43:04Grote gaslek in de Mimosastraat. Groot gebied word ontruimd. http://t.co/GryM6t1x reageer retweet
Hmm... een gaslek en ik maak al de hele middag foute grappen over joden en de lollercaust.quote:Op dinsdag 20 september 2011 09:10 schreef JJH het volgende:
Jezus fuck....
http://t.co/jCArHNlp
http://t.co/TytUDrXI
Gaslek in mijn portiek, nie tof.
Ik breng hem vanavond, redelijk intact, weer terug, don't worry.quote:Op vrijdag 23 september 2011 11:28 schreef Radobe het volgende:
http://www.politie.nl/ijsselland/nieuws/110923jongetjevermist.asp
La Stalla bedoel je denk ikquote:Op dinsdag 20 september 2011 10:51 schreef wc-eendjuh het volgende:
Ik lees veel positieve reacties over La stelle pizzaria in Zwolle
Iemand ervaring mee? En is het echt zo lekker? haha
ik had het net ook gelezenquote:Op vrijdag 23 september 2011 11:32 schreef Kekaa het volgende:
Hij is alweer gevonden. Was bij Bachplein.
quote:Op vrijdag 23 september 2011 12:37 schreef Radobe het volgende:
jammer dat ie nog zo jong is, roodharigen doen het goed in de bedstee
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |