SPOILER: Handige sitesOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vorige delen
Topicreeks: Het grote haaktopic
Haaksels uit het vorige topic
Kniertje22's toffe cupcakes
Muck's muts
Yachiru's Lucybird
Guppyfriend's varkentje
[ Bericht 9% gewijzigd door Lutte op 16-08-2011 19:59:09 ]
neuh.quote:Op dinsdag 16 augustus 2011 18:12 schreef Guppyfriend het volgende:
Nee, maar toch, ik wil ook... Zou er een patroon zijn...?
Hmpf... Het zou toch moeten kunnen... Ik ga er eens over nadenkenquote:Op dinsdag 16 augustus 2011 18:15 schreef Mirjam het volgende:
[..]
neuh.
heb al meerdere malen gezocht, van haar is er weinig/niks te vinden, enkel foto's
ik hou me van harte aanbevolenquote:Op dinsdag 16 augustus 2011 18:20 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Hmpf... Het zou toch moeten kunnen... Ik ga er eens over nadenken
Verwacht geen korte termijn iets, maar ik MOET gewoon ook zo'n plu!quote:
ik heb engelengeduldquote:Op dinsdag 16 augustus 2011 20:03 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Verwacht geen korte termijn iets, maar ik MOET gewoon ook zo'n plu!
Hè, wil ik de foto eens goed bekijken op m'n mac, is crafster downquote:
aahwquote:Op dinsdag 16 augustus 2011 20:35 schreef Wizzy het volgende:
Al bijna een maand lag Karel te wachten op zijn ogen en toen moest hij nog 2 weken wachten voordat ik zin had om zijn armen aan zijn lijfje te zetten.
[ afbeelding ]
Nu is hij eindelijk klaar...Mag ik legaal verder haken aan mijn little donkey
Die ogen!!!quote:Op dinsdag 16 augustus 2011 20:35 schreef Wizzy het volgende:
Al bijna een maand lag Karel te wachten op zijn ogen en toen moest hij nog 2 weken wachten voordat ik zin had om zijn armen aan zijn lijfje te zetten.
[ afbeelding ]
Nu is hij eindelijk klaar...Mag ik legaal verder haken aan mijn little donkey
Wat super leukquote:Op dinsdag 16 augustus 2011 20:35 schreef Wizzy het volgende:
Al bijna een maand lag Karel te wachten op zijn ogen en toen moest hij nog 2 weken wachten voordat ik zin had om zijn armen aan zijn lijfje te zetten.
[ afbeelding ]
Nu is hij eindelijk klaar...Mag ik legaal verder haken aan mijn little donkey
je steekt steeds onder beide 'lusjes' van het 'V'tje door dat je ziet als je bovenop je werk kijkt. dan haak je in de onderliggende steek (of dat nou een vaste is of een stokje, dat ziet er in beide gevallen van bovenaf ongeveer hetzelfde uit). en als er staat 2 vasten in elke tweede vaste, betekent dat dat je in de eerste steek 1 vaste maakt, en in de volgende 2 (dus twee keer in hetzelfde gat insteken bij het beginnen van de steek). daarna weer 1, en in de volgende weer 2 steken. zo meerder je een platte cirkel in het begin. als je 'm plat wil houden, maak je elke ronde iets meer 'gewone' enkele steken tussen de 'meerder' (dubbele) steken. en als je juist wil dat je werk bol wordt moet je nog wat minder meerderen, tot je zelfs een tijdje alleen maar enkele steken maakt in elke onderliggende steek. bij een bal ga je op een gegeven moment (ook weer wat gespreid) minderen, dus twee steken samenhaken, zodat het rondje langzamerhand steeds kleiner wordt en op het eind zelfs helemaal sluit. vergeet niet om tijdig met vullen te beginnen.quote:Op dinsdag 16 augustus 2011 21:27 schreef het-is-mij het volgende:
Hallo,
Ik had maar ff een boekje besteld want kwam uit sommige steken niet uit zo![]()
Er is gewoon ook soms teveel info en vind sommige tekeningen wat onduidelijk.
Ik dacht, ik ga maar "gewoon" ergens aan beginnen en ben begonnen met ook "karel".
Ik krijg het alleen niet voor elkaar hoe je vaste in vaste maakt zeg maar![]()
![]()
![]()
Bijv. 2V in elke 2e V.
Ik heb nu gewoon iedere keer vaste rondom gehaakt zeg maar en dan krijg je hem ook mooibol, ziet er ook goed uit maar dat zal wel neit de bedoeling zijn
Ga je dan 2 vasten in de 2e vaste haken en dan weer de 2e vaste pakken en dan weer 2 vasten haken?
Ja, heerlijk ik ben in de 7e hemelquote:Op dinsdag 16 augustus 2011 22:15 schreef trui het volgende:
fijn zoveel nieuw garen he sunshineflower! geniet ervan!wat heb je precies gekocht? iets van phildar geloof ik? welke dikte?
Hahaha, ja klopt. Ik ben nu wat met die laatste groenige van de bovenste rij om een granny uit te proberenquote:Op dinsdag 16 augustus 2011 22:36 schreef zouzomaarkunnen het volgende:
Karel![]()
Leuke wolletjes! Moeilijk om dan niet met van alles tegelijk te beginnen zeker?
die is inderdaad geweldig! een beetje glas-in-lood-effect he. kende je dit soort dingen bijvoorbeeld ook? ik zou 't zelf niet gauw maken, maar vind het wel heel mooi gemaakt!quote:Op dinsdag 16 augustus 2011 17:52 schreef Lyssa het volgende:
http://www.craftster.org/forum/index.php?topic=388003.0
Nog maar eens die toffe plu (niet van mij)![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |