Jadat is chronologisch, maar ik vond dic pics veel minder leuk dan acting captain.quote:Op donderdag 22 september 2011 16:44 schreef Flanx het volgende:
Dus als je het echt chronologisch wilt kijken: eerst captain, en dan dic pics?
Vooralsnog niet, lijkt erop dat Moran nu echt aan de bak moetquote:Op donderdag 22 september 2011 18:12 schreef Flanx het volgende:
Haha, was wel aardig. Maar komt er geen vervanger voor Radon?
Wel een straatverbodquote:Op donderdag 22 september 2011 22:22 schreef JDx het volgende:
Haha, was weer chill, wel jammer dat eerste seizoen een toffe neger had die nu weg is, en 2e seizoen neger weer weg is. Ook in de bak zeker?
quote:Op vrijdag 23 september 2011 19:24 schreef Snuf. het volgende:
Die gozer die Radon speelt is ook zo tof in Weeds. Het enige wat die serie na seizoen 3 nog draagt.
Weeds is kut vanaf dat U-turn weg isquote:Op vrijdag 23 september 2011 23:21 schreef Hoogstaande het volgende:
[..]!!!!!
Daarom heeft ie maar 11 afleveringen meegedaan in een serie die nu zijn 7e seizoen eindigt!!!!
Grapjasquote:Op vrijdag 23 september 2011 23:31 schreef Snuf. het volgende:
[..]
Weeds is kut vanaf dat U-turn weg is
Harmon in Dic Pics, echt geniaalquote:Op zaterdag 24 september 2011 11:14 schreef Hojdhopper het volgende:
Radon mag dan wel weg zijn, ik vind dat Harmon in de eerste twee afleveringen wel koning is zeg!
Precies, maar wie herinnert zich de aflevering Pregnant nog?quote:
Laatst nog gezien, geweldig haha!quote:Op maandag 26 september 2011 17:25 schreef Hojdhopper het volgende:
[..]
Precies, maar wie herinnert zich de aflevering Pregnant nog?
'Harmon, you can't get pregnant in the butt...'
'Juuuuust double checkin', see ya later suckers!'
Ja hopelijk komt hij nu wat meer naar voren, die kerel is echt te gek.quote:Op zaterdag 24 september 2011 11:14 schreef Hojdhopper het volgende:
Radon mag dan wel weg zijn, ik vind dat Harmon in de eerste twee afleveringen wel koning is zeg!
Hahahaha!quote:Op woensdag 28 september 2011 13:54 schreef JDx het volgende:
En dat weet ik zo goed omdat ik de serie altijd keek op donderdagavond voor het stappen, nu ik een vaste baan heb probeer ik het te bewaren voor de vrijdagavond.
Lukt nooit
Alleen jammer dat dit zijn laatste jaar isquote:Op dinsdag 27 september 2011 10:52 schreef Robophatt het volgende:
[..]
Ja hopelijk komt hij nu wat meer naar voren, die kerel is echt te gek.
Maar vind het evengoed wel jammer dat Radon Rendell weg is, die kerel was toch zo'n enorme baas![]()
Maar goed, zolang Thad er maar inzitEen van de grappigste personages die ik ooit in een serie gezien heb.
Epic inderdaad Mr. Jonkmanquote:Op woensdag 28 september 2011 16:48 schreef Stommie het volgende:
Zo, ff de eerste twee afleveringen gecheckt!
Wat een bazenshow blijft het toch! Magnifiek!
Ja, gaat ie pro?quote:Op woensdag 28 september 2011 20:19 schreef Kirov het volgende:
[..]
Alleen jammer dat dit zijn laatste jaar is
Hij is senior (laatste jaar)quote:
Ah zo..quote:
Ik hoop echt dat hij zaktquote:
Dan moet hij weer met een paar kilo coke gepakt worden wil hij blijvenquote:
Dat maakt niet veel uit. Je mag maar 4 jaar Football spelen. Je kan er 5 van maken met een redshirt-year (mag je wel trainen maar niet spelen in wedstrijden) en soms krijgen spelers een extra jaar bij een zware blessure (medical redshirt). Enige wat we van de serie weten is dat hij in S1/2/3/ speelt dus hij heeft 3 jaar opgemaakt. En volgens mij was hij ook al starter toen ze begonnen met de serie dus dan is dit zijn laatste jaar qua Football.quote:
Waarom duurt het zo lang?quote:Op donderdag 6 oktober 2011 13:01 schreef Hoogstaande het volgende:
Wel uitgezonden, moet nog online komen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |