Ik heb het gedaan destijds, maar ik heb niet het gevoel dat ik er beter van geworden ben. De leukste mensen heb ik pas ontmoet na de intro, de mensen die ik daar leerde kennen waren binnen no time verdwenen van de opleiding of heb ik daarna nooit meer iets van gehoord.quote:Op maandag 15 augustus 2011 21:15 schreef Julius.Strandjutter het volgende:
er zijn wel uitzonderingen waarom je niet kunt deelnemen aan de intro (ziekte bijv), maar in principe ben je wel echt een kneus als je niet gaat
Gokje, omdat het elke keer weer terugkomt. Binnenkort krijgen we weer de discussie over studentenverenigingenquote:Op maandag 15 augustus 2011 22:17 schreef sinadO het volgende:
Waarom komt me dit topic zo enorm bekend voor?
Ik snap het wel hoor, interactie met echte mensen is ook wel een beetje eng. Blijf maar lekker op zolder zitten met het licht uit.quote:Op maandag 15 augustus 2011 22:24 schreef HerbertThePervert het volgende:
Mensen die naar de intro week gaan
Die sociale contacten komen daarna heus wel, ik ga mijn vrije week niet verspillen aan een beetje geforceerd gezellig doen
Sowieso, anders schijnt het in mijn schermquote:Op maandag 15 augustus 2011 22:27 schreef Vleermuisspin het volgende:
[..]
Ik snap het wel hoor, interactie met echte mensen is ook wel een beetje eng. Blijf maar lekker op zolder zitten met het licht uit.
Er zijn ook mensen die zodanig sociaal ingesteld zijn dat ze geen introductieweek nodig hebben en gewoon vanaf de week daarna nieuwe sociale contacten aan gaan. Ik heb er een hekel aan dat in zo'n week allerlei dingen zitten waar geen klote aan is, dus ging ik liever nog een weekje volle bak werken (als ik niet nog op vakantie was geweest).quote:Op maandag 15 augustus 2011 13:54 schreef DuTank het volgende:
[..]
Als je een introweek niet doet omdat je het niet nodig hebt, is dat onzin, want juist daardoor leer je nóg meer mensen kennen en ik vind dat leuk. Maar goed, er zijn ook mensen die niet zo'n behoefte aan sociale contacten hebben als ik.
Waarom heb je een introweek nodig om interactie te hebben? Ik heb meer mensen leren kennen na die week dan in die weekquote:Op maandag 15 augustus 2011 22:27 schreef Vleermuisspin het volgende:
[..]
Ik snap het wel hoor, interactie met echte mensen is ook wel een beetje eng. Blijf maar lekker op zolder zitten met het licht uit.
Zeker als je niet bekend bent met een stad is het wel tof. Daarnaast leer je alvast wat mensen kennen. Al dat gehuil over 'geforceerd gezellig doen'. Bekijk het positief, je leert de stad en mensen kennen en gaat gewoon een mooie week vol pils en dronken wijven tegemoet.quote:Op maandag 15 augustus 2011 22:29 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Waarom heb je een introweek nodig om interactie te hebben? Ik heb meer mensen leren kennen na die week dan in die week
Die eerste is waarschijnlijk juist het leukste.quote:Op dinsdag 16 augustus 2011 00:16 schreef knight18 het volgende:
Ik sla de mijn introweek ook over. Wij hebben er 2 zeg maar. Een 3 -daagse waar je 100 piek voor betaalt om in tenten te slapen, feesten en dronken worden. En de ander door de school georganiseerd en die gratis is. De eerste sla ik over.
Heeey, ik wordt nu tweedejaarsstudent Pedagogiek aan de HU.quote:Op dinsdag 16 augustus 2011 00:09 schreef pietkanarie het volgende:
Ik ga beginnen aan pedagogiek aan de HU (Utrecht dus). Ik ben niet naar de UITweek, ga wel naar een introductiekamp van de opleiding.
Zo'n feest met 3000 andere Utrechtse studenten (van allerlei studies en ook van de universiteit) hoeft voor mij niet. Mijn studiegenoten leren vind ik wel leuk.
behoorlijk prijzig als je t mij vraagt..quote:Op dinsdag 16 augustus 2011 00:16 schreef knight18 het volgende:
Ik sla de mijn introweek ook over. Wij hebben er 2 zeg maar. Een 3 -daagse waar je 100 piek voor betaalt om in tenten te slapen, feesten en dronken worden. En de ander door de school georganiseerd en die gratis is. De eerste sla ik over.
Daarom dus. 100 euro voor 3 dagen zuipen en in tenten slapen en modder spelen. Als je wil zuipen moet je trouwens erbij betalen -.- . Ga ik wel naar die gratis shit.quote:Op dinsdag 16 augustus 2011 00:20 schreef Eenskijken het volgende:
[..]
behoorlijk prijzig als je t mij vraagt..
Leuk! Ben wel benieuwd wat we allemaal gaan doen tijdens dat introductiekamp. Dat houden ze goed geheimquote:Op dinsdag 16 augustus 2011 00:18 schreef AlbinoBambi het volgende:
UIT viel vorig jaar slecht samen met festival waar ik heen wou. Had in theorie deze week alsnog mee kunnen lopen, maar wou gewoon lekker m'n eigen ding doen. Ga woensdag wel even bij een UIT-minifestival kijken.
[..]
Heeey, ik wordt nu tweedejaarsstudent Pedagogiek aan de HU.Introductiekamp schijnt wel gezellig te zijn geweest hoor, maar heb zelf niet het idee dat ik er iets aan gemist heb.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |