Inderdaad. Dacht niet dat dat nog kon. Zelfs qua voetbal was het vanavond best om aan te gluren. Kon ik van vorig seizoen nou niet echt zeggen over het algemeen.quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 23:28 schreef Caland het volgende:
Motm: de Marokkaanse postbode.
Dat dit kan in Rotterdam
Hey !quote:
Speelde nou ook weer niet zo slecht hoor.quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 23:51 schreef Dr.Mikey het volgende:
Ik vond alleen de wissel Schaken er in wel weer een klein smetje op de avond.
Het is wel vaker gebleken dat een beetje zelfvertrouwen wonderen kan doen bij deze jonge spelers. Als je na 10 wedstrijden 15e staat (niet dat nu niet meer kan) dan is het toch lastig voetballen.quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 23:40 schreef Haringkop het volgende:
We moeten ons niet rijker rekenen dan dat we zijn, maar misschien zitten we het begin van de flow die we nodig hebben. Maar het ken zomaar weer kut zijn volgende week, maar who cafés nu 6 uit 2 en hop weer aan de pils enzo hehehe
quote:Op donderdag 11 augustus 2011 20:22 schreef PIETR het volgende:
Denk dat we die wedstrijd gewoon kansloos gaan verliezen tegen Roda.
quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 23:53 schreef Caland het volgende:
Absolute hoogtepunt was Dani Fernandez na de wesldstrijd.
Ik ben wel blij dat wanneer iedereen fit is hij waarschijnlijk niet meer bij de selectie zit.quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 23:53 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Speelde nou ook weer niet zo slecht hoor.
Het is een van de mindere, dat is niet te ontkennen ja.quote:Op zondag 14 augustus 2011 00:00 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Ik ben wel blij dat wanneer iedereen fit is hij waarschijnlijk niet meer bij de selectie zit.
Laat maar (edit)quote:Op zondag 14 augustus 2011 00:00 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Ik ben wel blij dat wanneer iedereen fit is hij waarschijnlijk niet meer bij de selectie zit.
Had idd een paar snelle actiesquote:Op zaterdag 13 augustus 2011 23:53 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Speelde nou ook weer niet zo slecht hoor.
quote:Dani Fernández: ‘Deze wedstrijd zal ik nooit vergeten’
Dani Fernández was zaterdagavond waarschijnlijk de gelukkigste man in een toch van enthousiasme overlopende Kuip. De Spaanse verdediger mocht van trainer Ronald Koeman na twee jaar afwezigheid vanwege twee zware knieblessures twintig minuten voor het einde van de wedstrijd zijn rentree maken in een officieel duel van Feyenoord. ‘Deze wedstrijd zal ik nooit vergeten’, zei een stralende Fernández na afloop. ‘Het was heel erg emotioneel. Ik heb twee jaar lang keihard gewerkt om terug te komen.’
Fernández kreeg vrijdagmiddag in De Kuip al applaus van zijn medespelers toen bekend werd dat hij weer aan zou sluiten bij de wedstrijdselectie. ‘Voor de wedstrijd had ik niet verwacht dat ik speelminuten zou pakken’, bekende de Spanjaard na afloop. ‘Bij 3-0 stuurde de trainer me de dug-out uit. Misschien is mijn tijd aangebroken, dacht ik. Iedereen op de tribunes stond vervolgens op. Dat voelde heel erg goed.’
De Spanjaard kreeg bij zijn rentree een staande ovatie van het gehele stadion, inclusief zijn medespelers. Fernández was bijzonder aangenaam verrast door het gebaar van de supporters en zijn ploeggenoten. ‘Ik had die reactie niet verwacht’, zei hij. ‘Niet normaal, zo mooi. Ik wil de jongens en de supporters bedanken. Ook voor het moment na afloop. Het was geweldig om op deze manier te worden gesteund door de fans.’
Twintig minuten stond hij op het veld, waarin Fernández zich met enkele slimme passes direct liet zien. Angst kende hij ondanks zijn blessureverleden geen moment, liet hij na afloop weten. ‘Ik ben niet bang’, zei hij. ‘Ik moet positief zijn in mijn hoofd. Ik kijk niet naar het verleden en kijk ook niet te ver in de toekomst. Ik leef als voetballer nu bij de dag. Ik blijf elke dag keihard werken om beter te worden.’
Ja. Ik zag hem in dat filmpje en zocht het ff op Wikipediaquote:
Die actie in de 12e minuut met de fluitjes viel trouwens gigantisch in het water, maar dat mag van mij altijd wel als we in die minuut scoren.quote:Van Geel: bod FC Twente hoger, maar nog lang niet voldoende
Martin van Geel bevestigde voor de camera van Eredivisie Live dat FC Twente een hoger bod heeft uitgebracht op Leroy Fer. 'We zullen daarop reageren richting FC Twente. Of het substantieel hoger was? Het eerste was lachwekkend. Nu wordt het serieuzer, maar nog lang niet voldoende.
GMTA Calandquote:Op zondag 14 augustus 2011 00:33 schreef Caland het volgende:
[..]
Die actie in de 12e minuut met de fluitjes viel trouwens gigantisch in het water, maar dat mag van mij altijd wel als we in die minuut scoren.
Die protestmars was dan wel weer lachen, met die doodskist.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |