SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.NOTE: Dit topic is niet gemaakt voor alleen één persoon. Het wordt verwacht dat je ook ruimte laat voor andere mensen die hun ervaringen (en oplossingen) willen delen. Als niemand met anders iets te zeggen heeft, mag je dan wel doorgaan met wat jij wil zeggen. Maar als je merkt dat er een nieuweling erbij komt, geef hem de ruimte om ook zijn verhaal te doen.
De OP vind je hier
Volgende meet, greet and eat -> [Meet] Als versieren niet zo makkelijk gaatFinally, someone let me out of my cage
Jawel hoor, maar om jullie nou allerlei successen in te gaan wrijven vind ik ook weer zoiets.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 17:28 schreef minibeer het volgende:
Met deze TT durft niemand nog te posten, hihi
Weet ikquote:Op woensdag 10 augustus 2011 17:32 schreef moneyfornothing het volgende:
[..]
Jawel hoor, maar om jullie nou allerlei successen in te gaan wrijven vind ik ook weer zoiets.
Ok, ik ga het wel proberen.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 16:02 schreef moneyfornothing het volgende:
Ja, oefenen! Ga nou gewoon mensen even aankijken, het hoeft maar een paar tellen. Het maakt niet uit of ze wel of niet terugkijken, begin nou maar klein zodat je het straks zelf allemaal prima durft. De rest komt daarna wel weer.
Lol, klinkt alsof het voor jou een feel-good topic isquote:Op woensdag 10 augustus 2011 17:32 schreef moneyfornothing het volgende:
Jawel hoor, maar om jullie nou allerlei successen in te gaan wrijven vind ik ook weer zoiets.
Gelukkig heb ik vrienden die net zo onsuccesvol zijn als ik dat scheelt.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 17:34 schreef minibeer het volgende:
[..]
Weet ik, was ook niet serieus.
Sommige vrienden doen dat wel, dan gaan ze vergelijken met hoeveel meisjes ze gezoend hebben of seks hadden om dan te concluderen dat ze zelf blijkbaar erg aantrekkelijk moeten zijn.
Vind ik ook, terwijl het voor vrouwen helemaal niet echt een prestatie is vind ik. Sterker nog, vrouwen die geen aandacht van mannen krijgen zijn in mijn ogen écht draken. Iedere mooie of normaal uitziende vrouw krijgt simpelweg aandacht, wordt wel mee geflirt. Geen succes ook, lijkt me eerder normaal.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 18:01 schreef Axel1988 het volgende:
[..]
Lol, klinkt alsof het voor jou een feel-good topic is.
Oja. Wie kent dat gevoel trouwens dat als je ''eindelijk'' iemand hebt, je eigenlijk helemaal geen interesse meer in die persoon hebt en denkt wat is dit voor saai persoon. Feitelijk houd ik meer van het spelletje..quote:Op woensdag 10 augustus 2011 16:00 schreef heloef het volgende:
[..]
Ik klink als een wijf maar er ontbrak wat, een gevoel.
Totdat ze een vriendin krijgen en dan plotseling geen tijd meer hebben.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 18:33 schreef heloef het volgende:
[..]
Gelukkig heb ik vrienden die net zo onsuccesvol zijn als ik dat scheelt.
Ik ook maar heb ook vrienden die bijna 20 x zo succesvol zijn als ik maar dan kom ik weer terug bij die anderen, en dan kan ik het niet helpen me toch beter te voelen om het met hun over meisjes te hebben dan met die andere kerel.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 18:33 schreef heloef het volgende:
[..]
Gelukkig heb ik vrienden die net zo onsuccesvol zijn als ik dat scheelt.
Nouja, ik ken niet het gevoel dat iemand die ik graag wou interesse in me kreeg; ik ken wel het gevoel dat meiden interesse in me tonen waar ik totaal geen interesse in heb. Dat heeft het ook niet helemaal idd; al is dat ook wel prima voor je ego.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 18:55 schreef Mpj het volgende:
Oja. Wie kent dat gevoel trouwens dat als je ''eindelijk'' iemand hebt, je eigenlijk helemaal geen interesse meer in die persoon hebt en denkt wat is dit voor saai persoon. Feitelijk houd ik meer van het spelletje..
Ik heb er een die is wel succesvol, veel afgevallen heeft al geneukt maar die zie ik niet zo heel vaak meer. Dus ik ken het gevoel al dat je totaal mislukt bent, vooral omdat die vent ook nog een jaar jonger is.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 18:57 schreef hasjman het volgende:
[..]
Totdat ze een vriendin krijgen en dan plotseling geen tijd meer hebben.
Ja kan ik er wat aan doen dat al die niet-hosselaars hier komen postenquote:
Ik ga al hoor.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 21:05 schreef minibeer het volgende:
[..]
Ja kan ik er wat aan doen dat al die niet-hosselaars hier komen posten
Nee heb het maar gelaten over drie weken begint de school weer en ik zit nu al bij de radio.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 21:21 schreef Mpj het volgende:
Maar Heloef, heb je al gesolliciteerd of nog niet?
Oh dank je.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 21:19 schreef minibeer het volgende:
[..]
Jij bent baas, dan mag je blijven.
Hahaha. Verdien je bij de radio ook geld?quote:Op woensdag 10 augustus 2011 21:29 schreef heloef het volgende:
[..]
Nee heb het maar gelaten over drie weken begint de school weer en ik zit nu al bij de radio.
Niksgunner. Is toch beter voor hem, zie het als een soort ''voorbeeld'' zou ik zeggen.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 19:55 schreef heloef het volgende:
[..]
Ik heb er een die is wel succesvol, veel afgevallen heeft al geneukt maar die zie ik niet zo heel vaak meer. Dus ik ken het gevoel al dat je totaal mislukt bent, vooral omdat die vent ook nog een jaar jonger is.![]()
Maar goed het is nou eenmaal zo kan er weinig aan doen.
Dat is ook niks maar is inderdaad goed voor je ego (in het begin voor mij dan). Op een gegeven moment word ik er moe van.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 19:32 schreef Axel1988 het volgende:
[..]
Nouja, ik ken niet het gevoel dat iemand die ik graag wou interesse in me kreeg; ik ken wel het gevoel dat meiden interesse in me tonen waar ik totaal geen interesse in heb. Dat heeft het ook niet helemaal idd; al is dat ook wel prima voor je ego.
Nee ik verdien er geen geld mee, was het maar zo'n feest.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 21:33 schreef Mpj het volgende:
[..]
Hahaha. Verdien je bij de radio ook geld?
Hoho ik heb nergens gezegd dat ik hem het niet gun.quote:[..]
Niksgunner. Is toch beter voor hem, zie het als een soort ''voorbeeld'' zou ik zeggen.
Wie zegt dat het mijn successen zouden zijn?quote:Op woensdag 10 augustus 2011 18:01 schreef Axel1988 het volgende:
[..]
Lol, klinkt alsof het voor jou een feel-good topic is.
Goedzo, en wel echt doen hè!quote:Op woensdag 10 augustus 2011 17:41 schreef benzin het volgende:
[..]
Ok, ik ga het wel proberen.
Thanks
Ach joh, komt wel goed, neem een voorbeeld aan newbiequote:Op woensdag 10 augustus 2011 23:02 schreef heloef het volgende:
Ik heb dat mens niet meer gezien sinds vanmiddag, een beetje jammer.
Ik weet hoe je je voelt, echt.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 23:02 schreef minibeer het volgende:
Iemand van mijn middelbare school die altijd erg slecht was met meisjes sms't net dat ie een vriendin heeft. Het bewijs dat versieren te leren is denk ik.
Nooit gedacht dat hij eerder een vriendin zou hebben dan ik though
Iedereen kan wel een vriendin krijgen. Je hebt toch ook onnoemelijk lelijke meisjes die ook een vriend willen én vaak ook krijgen. Met andere woorden vaak past op ieder potje wel een dekseltje. Soort zoekt soort.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 23:02 schreef minibeer het volgende:
Iemand van mijn middelbare school die altijd erg slecht was met meisjes sms't net dat ie een vriendin heeft. Het bewijs dat versieren te leren is denk ik.
Nooit gedacht dat hij eerder een vriendin zou hebben dan ik though
Ik snap er niets van. Je vond haar toch niks?quote:Op woensdag 10 augustus 2011 23:02 schreef heloef het volgende:
Ik heb dat mens niet meer gezien sinds vanmiddag, een beetje jammer.
Ik zou alleen met haar praten he.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 23:07 schreef minibeer het volgende:
[..]
Ach joh, komt wel goed, neem een voorbeeld aan newbie![]()
(de volgende keer dat je haar ziet dan)
Klopt maar ik zou er gewoon mee gaan praten als een soort van oefening.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 23:08 schreef Mpj het volgende:
[..]
Ik snap er niets van. Je vond haar toch niks?
Dit vroeg ik me dus ook af, voor mij is dat echt niks.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 23:13 schreef RandyMcRanderson het volgende:
Ga je dus alleen uit, naar zo'n bar? Vind je dat niet moeilijk?
In het begin wel, je moet heel erg oppassen niet in een hoekje te eindigen, maar zodra je wat interactie hebt en wat danst valt het wel mee.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 23:13 schreef RandyMcRanderson het volgende:
Ga je dus alleen uit, naar zo'n bar? Vind je dat niet moeilijk?
Ligt er een beetje aan waar je bent en wat je doel is, want in het uitgaansleven stapt er heel vaak iemand op een meisje af. Vooral als het maar voor een avondje is (bij wijze van tenminste) is het best vaak een kwestie van gewoon zomaar op iemand afstappen. Voor de vaste relatie is het inderdaad zo dat mensen elkaar via school/werk/vrienden leren kennen waarna het wat wordt. Neemt niet weg dat ook dat niet helemaal vanzelf gaat, ook dan zal je je intenties kenbaar moeten maken tenzij de ander er echt alles voor over heeft om jou te krijgen.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 23:09 schreef RandyMcRanderson het volgende:
Volgens mij werkt versieren niet, je moet gewoon iemand in een school of werk situatie geleidelijk proberen te leren kennen. Hoe vaak zie je in de praktijk gebeuren dat iemand daadwerkelijk op een meisje afstapt. Zelden.
Volgens mij ben je al lekker bezig, en dat in zo'n korte tijd al! Maar je loopt dus vast op de gesprekken? Waar heb je het zoal al over gehad of kwam je ook echt niet verder dan de zinnen die je al noemde? En waar heb je het dan zoal over in het dagelijkse leven met o.a. vrienden? Misschien dat je daar inspiratie uit kunt putten.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 23:15 schreef SpackJarrow het volgende:
[..]
In het begin wel, je moet heel erg oppassen niet in een hoekje te eindigen, maar zodra je wat interactie hebt en wat danst valt het wel mee.
Dat niet eens. Ik vind er geen hol aan eerder.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 23:15 schreef RandyMcRanderson het volgende:
Ja ik voel me zo'n loser dan. Probeer met zo'n gevoel dan maar eens op de versiertoer te gaan.
Slim idee. Is ze knap?quote:Op woensdag 10 augustus 2011 23:09 schreef heloef het volgende:
[..]
Klopt maar ik zou er gewoon mee gaan praten als een soort van oefening.
Nee niet echt maar wel leuk op zich.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 23:19 schreef Mpj het volgende:
Wel oud. En je hebt nog nooit een (serieuze) relatie gehad dus?
[..]
Slim idee. Is ze knap?
Ik hoop dat het me lukt. Vind het moeilijk om erin te geloven, maar ik ga mijn best doen.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 23:00 schreef moneyfornothing het volgende:
Goedzo, en wel echt doen hè!
Dat is tenminste nog een kleine overzichtelijke stap, als dat je straks gewoon lukt verzinnen we de volgende stap wel.
Ik mest lachenquote:Op woensdag 10 augustus 2011 23:10 schreef SpackJarrow het volgende:
Verder als hoe heet jij?, kom jij hier vaker?, ruikt dit naar chloroform? en andere simpele praat kom ik niet.
Ze is niet knap? Hoe kan je dan met haar gaan flirten/proberen, like why?!quote:Op woensdag 10 augustus 2011 23:21 schreef heloef het volgende:
[..]
Nee niet echt maar wel leuk op zich.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |